De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Australië - 1 December 1948
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Sydney 2 van 29 December 1973 tot 6 Januari 1974 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Milan Holecek | 4-6 7-6 6-1 | |
Auckland van 7 Januari tot 13 Januari 1974 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Helmut Fickentscher | 6-4 6-0 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Dick Crealy | 6-4 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Monte-Carlo Rolex Masters van 14 April tot 20 April 1973 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | John Feaver | 6-1 3-6 6-1 | |
Rothmans South Of England Champ's van 18 Juni tot 24 Juni 1973 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jeff Borowiak | 6-4 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Manuel Orantes | 7-5 2-1 ab. | |
Kwartfinales | verslagen door | Allan Stone | 5-7 6-1 8-6 | |
Båstad van 9 Juli tot 15 Juli 1973 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jan Kukal | 1-6 6-4 6-2 | |
Hilversum van 23 Juli tot 29 Juli 1973 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Fred Hemmes Jr. | 6-3 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Tom Christensen | 6-1 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Andrés Gimeno | 4-6 6-3 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Sydney van 3 Januari tot 9 Januari 1972 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Alvin Gardiner | 6-7 6-3 6-7 7-6 6-3 | |
Rothmans South Of England Champ's van 19 Juni tot 25 Juni 1972 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jean-Loup Rouyer | 3-6 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Andrés Gimeno | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 3 Nederlagen
Sydney van 11 Januari tot 17 Januari 1971 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Kim Warwick | 5-7 6-4 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Syd Ball | 6-4 6-2 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Malcolm 'Mal' Anderson | 6-4 6-7 6-0 6-4 | |
Rothmans South Of England Champ's van 14 Juni tot 20 Juni 1971 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslaat | Fred Stolle | 8-6 2-6 10-8 | |
Achtste finales | verslagen door | Jean-Loup Rouyer | 6-3 3-6 6-2 | |
Hilversum van 26 Juli tot 1 Augustus 1971 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Piet Veentjer | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Anand Amritraj | 6-2 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | François Jauffret | 2-6 6-3 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Daniel Contet | 7-5 6-1 | |
Halve Finale | verslagen door | Gerald Battrick | 6-3 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Sydney van 13 Januari tot 19 Januari 1969 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | John Alexander | 6-1 6-4 | |
Monte-Carlo Rolex Masters van 15 April tot 21 April 1969 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ruben Gonzales | 6-3 6-3 |