De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/02 - 08/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/04 - 04/04 | Potchefstroom | Wereldbeker Junior Dames - Groep A | Nederland U-21 |
01/04 - 04/04 | Potchefstroom | Wereldbeker Junior Dames - Groep B | Engeland U-21 |
01/04 - 05/04 | Potchefstroom | Wereldbeker Junior Dames - Groep C | Argentinië U-21 |
02/04 - 05/04 | Potchefstroom | Wereldbeker Junior Dames - Groep D | India U-21 |
07/04 - 12/04 | Potchefstroom | Wereldbeker Junior Dames - Finaleronde | Nederland U-21 |
15/04 - 17/04 | Montrouge | EuroHockey Club Trophy Heren - Round Robin | CA Montrouge |
15/04 - 17/04 | Cernusco Sul Naviglio | Eurohockey Club Trophy Dames - Groep A | Mannheimer HC |
15/04 - 17/04 | Cernusco Sul Naviglio | Eurohockey Club Trophy Dames - Groep B | Dragons KHC Brasschaat |
18/04 | Montrouge | EuroHockey Club Trophy Heren - Finaleronde | CA Montrouge |
18/04 | Cernusco Sul Naviglio | Eurohockey Club Trophy Dames - Finaleronde | Dragons KHC Brasschaat |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
23/05 - 26/05 | Jakarta | Asia Cup Heren - Groep A | Japan |
23/05 - 26/05 | Jakarta | Asia Cup Heren - Groep B | Maleisië |
28/05 - 31/05 | Jakarta | Asia Cup Heren - Tweede Ronde | Maleisië |
28/05 - 01/06 | Jakarta | Asia Cup Heren - Finaleronde | Zuid-Korea |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/08 - 07/08 | Birmingham | Commonwealth Games Dames - Finaleronde | Engeland |
06/08 - 08/08 | Birmingham | Commonwealth Games Heren - Finaleronde | Australië |
11/08 - 15/08 | Ourense | 4 Nations Invitational Tournament Ourense Heren | Spanje |
17/08 - 19/08 | LTU | EK Dames - Kwalificatietornooi C - Round Robin | Italië |
17/08 - 20/08 | ESP | EK Heren - Kwallificatietornooi A | Spanje |
18/08 - 21/08 | IRL | EK Dames - Kwalificatietornooi B | Ierland |
20/08 | LTU | EK Dames - Kwalificatietornooi C - Finaleronde | Italië |
23/08 - 26/08 | AUT | EK Heren - Kwallificatietornooi C | Oostenrijk |
24/08 - 27/08 | FRA | EK Heren - Kwallificatietornooi B | Frankrijk |
24/08 - 27/08 | SCO | EK Heren - Kwallificatietornooi D | Wales |
24/08 - 27/08 | FRA | EK Dames - Kwalificatietornooi D | Schotland |
25/08 - 28/08 | ENG | EK Dames - Kwalificatietornooi A | Engeland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
22/10 - 28/10 | Johor Bahru | Sultan of Johor Cup - Round Robin | Australië U-21 |
29/10 | Johor Bahru | Sultan of Johor Cup - Finaleronde | India U-21 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/11 - 07/11 | Ipoh | Sultan Azlan Shah Cup - Round Robin | Zuid-Korea |
09/11 - 10/11 | Ipoh | Sultan Azlan Shah Cup - Finaleronde | Maleisië |
28/11 - 01/12 | Potchefstroom | Nations Cup Heren - Groep A | Ierland |
28/11 - 01/12 | Potchefstroom | Nations Cup Heren - Groep B | Zuid-Korea |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/12 - 04/12 | Potchefstroom | Nations Cup Heren - Finaleronde | Zuid-Afrika |
11/12 - 14/12 | Valencia | Nations Cup Dames - Groep A | Spanje |
11/12 - 14/12 | Valencia | Nations Cup Dames - Groep B | India |
16/12 - 17/12 | Valencia | Nations Cup Dames - Finaleronde | India |