De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/01 - 31/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden U-18 Heren | Weldra |
01/01 - 31/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden U-18 Dames | Weldra |
15/01 - 24/01 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Junior Dames | Weldra |
26/01 - 29/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/02 - 29/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/06 - 08/06 | Amstelveen | Europees Kampioenschap Heren - Pool B | Nederland |
05/06 - 08/06 | Amstelveen | Europees Kampioenschap Heren - Pool A | Engeland |
05/06 - 09/06 | Amstelveen | Europees Kampioenschap Dames - Pool A | Nederland |
06/06 - 09/06 | Amstelveen | Europees Kampioenschap Dames - Pool B | Duitsland |
10/06 - 11/06 | Amstelveen | Europees Kampioenschap Heren - Klassementsronde | Spanje |
10/06 - 12/06 | Amstelveen | Europees Kampioenschap Heren - Finaleronde | Nederland |
11/06 - 12/06 | Amstelveen | Europees Kampioenschap Dames - Klassementsronde 5-8 | Engeland |
11/06 - 13/06 | Amstelveen | Europees Kampioenschap Dames - Finaleronde | Nederland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
19/07 - 24/07 | Valencia | Europese Kampioenschappen U-18 Herren | Duitsland U-18 |
19/07 - 24/07 | Valencia | Europese Kampioenschappen Dames U-18 | Duitsland U-18 |
24/07 - 30/07 | Tokyo | Olympische Spelen Heren - Groep A | Australië |
24/07 - 30/07 | Tokyo | Olympische Spelen Heren - Groep B | België |
24/07 - 31/07 | Tokyo | Olympische Spelen Dames - Groep A | Nederland |
25/07 - 31/07 | Tokyo | Olympische Spelen Dames - Groep B | Australië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
29/09 - 03/10 | Lille | Eurohockey Club Trophy Dames | La Gantoise |
30/09 - 02/10 | Praag | Eurohockey Club Challenge I Dames - Groep A | MSC Sumchanka |
30/09 - 02/10 | Praag | Eurohockey Club Challenge I Dames - Groep B | HC Argentia |
30/09 - 02/10 | Wien | EuroHockey Club Trophy Heren - Groep A | CA Montrouge |
30/09 - 02/10 | Wien | EuroHockey Club Trophy Heren - Groep B | Post SV Wienen |
30/09 - 02/10 | Plzen | EuroHockey Club Trophy II Heren - Groep A | TJ Plzen Litice |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/10 | Praag | Eurohockey Club Challenge I Dames - Finaleronde | HC Rotweiss Wettingen |
03/10 | Wien | EuroHockey Club Trophy Heren - Finaleronde | CA Montrouge |
03/10 | Plzen | EuroHockey Club Trophy II Heren - Finaleronde | TJ Plzen Litice |
20/10 - 21/10 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Junior Heren | Weldra |
21/10 - 24/10 | Cardiff | Wereldbeker Heren 2023 - Europees Kwalificatietornooi | Wales |
21/10 - 24/10 | Pisa | Wereldbeker Dames 2022 - Europees Kwalificatietornooi | Ierland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
24/11 - 27/11 | Bhubaneswar | Wereldbeker Junior Heren - Pool A | België U-21 |
24/11 - 27/11 | Bhubaneswar | Wereldbeker Junior Heren - Pool B | Frankrijk U-21 |
24/11 - 28/11 | Bhubaneswar | Wereldbeker Junior Heren - Pool D | Duitsland U-21 |
25/11 - 28/11 | Bhubaneswar | Wereldbeker Junior Heren - Pool C | Nederland U-21 |
30/11 - 05/12 | Bhubaneswar | Wereldbeker Junior Heren - Finaleronde | Argentinië U-21 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/12 - 09/12 | Donghae City | Aziatische Champions Trophy Dames - Round Robin | Japan |
11/12 | Donghae City | Aziatische Champions Trophy Dames - Finaleronde | Japan |
14/12 - 19/12 | BAN | Aziatische Champions Trophy Heren - Round Robin | India |
21/12 - 22/12 | BAN | Aziatische Champions Trophy Heren - Finaleronde | Zuid-Korea |