De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
13/01 - 05/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
16/01 - 23/10 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren | Beëindigd |
19/01 - 23/06 | Internationaal | Hockey Pro League Heren - Round Robin | Australië |
20/01 - 08/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Junior Dames | Beëindigd |
26/01 - 23/06 | Internationaal | Hockey Pro League Dames - Round Robin | Nederland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
22/03 - 24/03 | HKG | Hockey Invitational Tournament Dames | Thailand |
22/03 - 24/03 | HKG | Hong Kong Triangular Hockey Tournament | Hong Kong |
23/03 - 29/03 | Ipoh | Sultan Azlan Shah Cup - Round Robin | India |
30/03 | Ipoh | Sultan Azlan Shah Cup - Finaleronde | Zuid-Korea |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
19/04 - 21/04 | Glasgow | Eurohockey Club Challenge I Dames - Groep A | Milne Craig Clydesdale Western |
19/04 - 21/04 | Glasgow | Eurohockey Club Challenge I Dames - Groep B | Braxgata HC |
19/04 - 21/04 | Rochester | Eurohockey Club Trophy Dames - Groep A | Holcombe HC |
19/04 - 21/04 | Rochester | Eurohockey Club Trophy Dames - Groep B | Club Campo de Madrid |
19/04 - 22/04 | Amsterdam | EuroHockey Club Champions Cup Dames | Amsterdam HBC |
22/04 | Glasgow | Eurohockey Club Challenge I Dames - Finaleronde | Braxgata HC |
22/04 | Rochester | Eurohockey Club Trophy Dames - Finaleronde | Club Campo de Madrid |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
28/05 - 01/06 | RSA | Durban Test Matches Series | Zuid-Afrika |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/09 - 08/09 | Rockhampton | Oceania Cup Heren | Australië |
05/09 - 08/09 | Rockhampton | Oceania Cup Dames | Nieuw-Zeeland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
12/10 - 18/10 | Johor Bahru | Sultan of Johor Cup - Round Robin | India U-21 |
19/10 | Johor Bahru | Sultan of Johor Cup - Finaleronde | Groot-Brittannië U-21 |
25/10 - 03/11 | Internationaal | Olympisch Kwalificatietornooi | Duitsland |
25/10 - 03/11 | Internationaal | Olympisch Kwalificatietornooi Dames | Duitsland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/12 - 08/12 | Laguna | Zuidoost-Aziatische Spelen Heren - Round Robin | Maleisië |
04/12 - 08/12 | Laguna | Zuidoost-Aziatische Spelen Dames - Round Robin | Maleisië |
09/12 - 10/12 | Laguna | Zuidoost-Aziatische Spelen Heren - Finaleronde | Maleisië |
09/12 - 10/12 | Laguna | Zuidoost-Aziatische Spelen Dames - Finaleronde | Maleisië |