De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Noord-Amerikaanse en Caraïbische Opkomende Naties Kampioenschap - Statistieken

Handbal - Noord-Amerikaanse en Caraïbische Opkomende Naties Kampioenschap - Statistieken

Keuze van een seizoen :

 
  • Barbados
  • Canada
  • Cuba
  • Dominica
  • Dominicaanse Republiek
  • Haïti
  • Martinique
  • Mexico
  • Puerto-Rico
  • Sint Kitts en Nevis
  • Trinidad en Tobago
  • Verenigde Staten van Amerika

Home

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Noord-Amerikaanse en Caraïbische Opkomende Naties Kampioenschap - Statistieken

  • Team samenvatting sinds 2019
    ClubOverwinningenEerste OverwinningLaatste Overwinning
    CubaCuba120192019
  • Winnaars en finalisten sinds 2019
  • Meerdere statistieken sinds 2019

    Aantal deelnames
    1Barbados1
    2Canada1
    3Cuba1
    4Dominica1
    5Dominicaanse Republiek1
    6Haïti1
    7Martinique1
    8Mexico1
    9Puerto-Rico1
    10Sint Kitts en Nevis1
    Aantal wedstrijden
    1Barbados1
    2Canada1
    3Cuba1
    4Dominica1
    5Dominicaanse Republiek1
    6Haïti1
    7Martinique1
    8Mexico1
    9Puerto-Rico1
    10Sint Kitts en Nevis1
    Aantal wedstrijden per deelname
    1Barbados1
    2Canada1
    3Cuba1
    4Dominica1
    5Dominicaanse Republiek1
    6Haïti1
    7Martinique1
    8Mexico1
    9Puerto-Rico1
    10Sint Kitts en Nevis1

    Zeges
    1Barbados1
    2Canada1
    3Cuba1
    4Dominica1
    5Dominicaanse Republiek1
    6Haïti1
    7Martinique1
    8Mexico1
    9Puerto-Rico1
    10Sint Kitts en Nevis1
    Aantal overwinningen in verhouding tot het aantal gespeelde wedstrijden
    1Barbados1
    2Canada1
    3Cuba1
    4Dominica1
    5Dominicaanse Republiek1
    6Haïti1
    7Martinique1
    8Mexico1
    9Puerto-Rico1
    10Sint Kitts en Nevis1
    Gelijke spelen
    1Barbados1
    2Canada1
    3Cuba1
    4Dominica1
    5Dominicaanse Republiek1
    6Haïti1
    7Martinique1
    8Mexico1
    9Puerto-Rico1
    10Sint Kitts en Nevis1

    Nederlagen
    1Barbados1
    2Canada1
    3Cuba1
    4Dominica1
    5Dominicaanse Republiek1
    6Haïti1
    7Martinique1
    8Mexico1
    9Puerto-Rico1
    10Sint Kitts en Nevis1
    Aantal nederlagen in verhouding tot het aantal gespeelde wedstrijden
    1Barbados1
    2Canada1
    3Cuba1
    4Dominica1
    5Dominicaanse Republiek1
    6Haïti1
    7Martinique1
    8Mexico1
    9Puerto-Rico1
    10Sint Kitts en Nevis1
    Aantal gelijke spelen in verhouding tot het aantal gespeelde wedstrijden
    1Barbados1
    2Canada1
    3Cuba1
    4Dominica1
    5Dominicaanse Republiek1
    6Haïti1
    7Martinique1
    8Mexico1
    9Puerto-Rico1
    10Sint Kitts en Nevis1
  • Klassement aller tijden sinds 2019

    (Gebaseerd op W=3 pts, G=2 pts en V=1 pts)

    PloegSEersBestPunGWWGVDVDTDS
    1Dominicaanse RepubliekDominicaanse Republiek120193de85401207115+92
    2Verenigde Staten van AmerikaVerenigde Staten van Amerika120192de85401206136+70
    3CubaCuba120191ste85401164108+56
    4MartiniqueMartinique12019-65302171111+60
    5Puerto-RicoPuerto-Rico120194de65302180126+54
    6MexicoMexico12019-65302149121+28
    7CanadaCanada12019-45203160112+48
    8HaïtiHaïti12019-25104104234-130
    9Sint Kitts en NevisSint Kitts en Nevis12019-020023979-40
    10DominicaDominica12019-020023499-65
    11Trinidad en TobagoTrinidad en Tobago12019-020022099-79
    12BarbadosBarbados12019-0200219113-94

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden