De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Chili - 2 Februari 1989
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Santiago van 7 Maart tot 13 Maart 2016 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Gonzalo Achondo | 6-1 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Maximiliano Estevez | 6-1 3-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Santiago van 9 Maart tot 15 Maart 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Bastian Malla | 7-6 6-7 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
San Luis Potosi van 2 April tot 8 April 2012 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Andrés Molteni | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Davis Cup - Eerste Ronde van 28 Februari tot 6 Maart 2011 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Davis Cup - Eerste Ronde | verslagen door | John Isner | 6-3 6-7 7-5 | |
Santiago van 7 Maart tot 13 Maart 2011 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Guillermo Hormazabal | 6-3 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Eric Prodon | 6-3 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Santiago van 9 Maart tot 22 Maart 2009 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Luigi D'Agord | 7-6 1-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Santiago van 25 Februari tot 2 Maart 2008 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Daniel Gimeno-Traver | 6-4 6-0 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 1 (Panamerikaanse Spelen - Gemengd Dubbel)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
Panamerikaanse Spelen - Gemengd Dubbel van 17 Oktober tot 22 Oktober 2011 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | A. Koch-Benvenuto - G. Rivera-Aránguiz | verslaat | K. Castiblanco Duarte - A. González | 6-4 4-6 |
Halve Finale | A. Koch-Benvenuto - G. Rivera-Aránguiz | verslaat | A. Pérez - R. Recarte | 6-3 3-6 10-8 |
Finale | A. Koch-Benvenuto - G. Rivera-Aránguiz | verslagen door | A. De La Peña - S. González | 7-5 6-4 |