De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Italië - 6 April 2005
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
EK Dames van 8 April tot 14 April 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Agnes Korosi | 17-21 21-15 21-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Junioren - Dames van 22 Augustus tot 27 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Beatriz Roberto | 21-15 21-11 | |
1/16de finales | verslagen door | Leona Lee | 21-13 21-18 | |
WK Junioren - Dames van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Yuelin Zhang | 21-11 21-14 | |
Tweede ronde | verslaat | Hoi Kiu Anna Liu | 21-1 2 12-21 21-18 | |
1/16de finales | verslagen door | Unnati Hooda | 21-11 21-7 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
EK U-17 - Meisjes van 3 September tot 12 September 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Aryna Kandratsyeva | 21-15 21-11 | |
1/16de finales | verslagen door | Sofiia Lavrova | 21-15 21-15 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
EK U-17 - Meisjes van 3 September tot 7 September 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Aysegul Yemisen | 21-14 22-20 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Junioren - Dames Dubbel van 22 Augustus tot 27 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | K. Nalbantova - G. Stiglich | verslaat | L. Constantin - A. Serban | 21-15 24-22 |
1/16de finales | K. Nalbantova - G. Stiglich | verslagen door | L. Krulová - P. Maixnerová | 21-16 21-19 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK U-17 - Dubbel Meisjes van 3 September tot 7 September 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | Y. Hamza - G. Stiglich | verslaat | S. Slosiarikova - M. Telehanicova | 21-1721-15 |
1/16de finales | Y. Hamza - G. Stiglich | verslaat | L. Amiguet - A. Panza | 21-18 21-14 |
Achtste finales | Y. Hamza - G. Stiglich | verslagen door | Y. Bektas - C. Erçetin | 21-6 21-13 |