De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/04 - 08/04 | Jonava | Kwalificaties 2024 - Europese Zone - Voorronde - Groep D | Litouwen |
06/04 - 09/04 | Hamburg | Kwalificaties 2024 - Europese Zone - Voorronde - Groep A | Duitsland |
06/04 - 09/04 | Trondheim | Kwalificaties 2024 - Europese Zone - Voorronde - Groep B | Denemarken |
06/04 - 09/04 | Ciorescu | Kwalificaties 2024 - Europese Zone - Voorronde - Groep F | Moldavië |
08/04 - 11/04 | Varna | Kwalificaties 2024 - Europese Zone - Voorronde - Groep C | Armenië |
09/04 - 12/04 | Karlskrona | Kwalificaties 2024 - Europese Zone - Voorronde - Groep E | Zweden |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
11/05 - 14/05 | Vrnjacka Banja | EK Dames - Kwalificaties - Voorronde - Groep A | Nederland |
11/05 - 14/05 | Gibraltar | EK Dames - Kwalificaties - Voorronde - Groep B | België |
11/05 - 14/05 | Prienai | EK Dames - Kwalificaties - Voorronde - Groep C | Slovenië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
24/08 - 27/08 | Podgorica | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep A | Kampuksen Dynamo |
24/08 - 27/08 | Wiener Neustadt | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep B | JB Futsal Gentofte |
24/08 - 27/08 | Yerevan | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep C | London Helvecia |
24/08 - 27/08 | Marousi | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep E | Piast Gliwice |
24/08 - 27/08 | Istanbul | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep F | Örebro SK |
24/08 - 27/08 | Tirana | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep G | Differdange 03 |
25/08 - 28/08 | Bern | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep D | KMF Loznica-Grad 2018 |
25/08 - 28/08 | Tallinn | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep H | Mimel Lucenec |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/09/2022 - 13/05/2023 | FRA | Frans Kampioenschap Heren - Regulier Seizoen | Etoile Lavalloise FC |
09/09/2022 - 23/05/2023 | ESP | Spanje - Primera División - Regulier Seizoen | FC Barcelona Futsal |
17/09/2022 - 08/03/2023 | Internationaal | Kwalificaties 2024 - Europese Zone - Kwalificaties - Groep 3 | Armenië |
18/09/2022 - 08/03/2023 | Internationaal | Kwalificaties 2024 - Europese Zone - Kwalificaties - Groep 11 | Oekraïne |
19/09/2022 - 07/03/2023 | Internationaal | Kwalificaties 2024 - Europese Zone - Kwalificaties - Groep 6 | Polen |
19/09/2022 - 07/03/2023 | Internationaal | Kwalificaties 2024 - Europese Zone - Kwalificaties - Groep 7 | Kroatië |
20/09/2022 - 08/03/2023 | Internationaal | Kwalificaties 2024 - Europese Zone - Kwalificaties - Groep 5 | Kazachstan |
23/09/2022 - 06/05/2023 | ITA | Italië Serie A - Regulier Seizoen | ASD Napoli Calcio a 5 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
23/11 - 26/11 | Tyumen | UEFA Futsal Champions League - Elite Round - Groep A | Sporting CP Lisbon |
23/11 - 26/11 | Lisboa | UEFA Futsal Champions League - Elite Round - Groep B | AE Palma Futsal |
23/11 - 26/11 | Plzen | UEFA Futsal Champions League - Elite Round - Groep C | SL Benfica Lisbon |
23/11 - 26/11 | Lisboa | UEFA Futsal Champions League - Elite Round - Groep D | RSC Anderlecht |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
10/04 - 25/04 | Internationaal | Kwalificaties 2024 - Europese Zone - Kwalificaties - Play Off | België |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/05 - 07/05 | Palma de Mallorca | UEFA Futsal Champions League - Finaleronde | AE Palma Futsal |
13/05 - 13/06 | ITA | Italië Serie A - Finaleronde | Feldi Eboli |
20/05 - 04/06 | ITA | Italië Serie A - Play Out | Pesaro |
23/05 - 23/06 | ESP | Spanje - Primera División - Finaleronde | FC Barcelona Futsal |
27/05 - 17/06 | FRA | Frans Kampioenschap Heren - Finaleronde | Etoile Lavalloise FC |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/06 - 12/06 | ESP | Spanje - Primera División - Play Out | Weldra |