De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Finland - 5 September 1988
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
EK Heren van 27 April tot 2 Mei 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Milan Dratva | 14-21 21-9 21-9 | |
1/16de finales | verslaat | Artem Pochtarov | 1-0 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Brice Leverdez | 21-13 20-22 21-16 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 6 Nederlagen
Orleans Masters - Heren van 19 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Lucas Claerbout | 21-15 19-21 22-20 | |
Achtste finales | verslaat | Yu Igarashi | 22-20 24-22 | |
Kwartfinales | verslagen door | Thomas Rouxel | 26-28 21-14 21-18 | |
Europese Spelen Heren van 24 Juni tot 30 Juni 2019 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Vladimir Malkov | 21-14 21-14 | |
Russian Open - Heren van 16 Juli tot 21 Juli 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Kodai Naraoka | w.o. | |
Wereldkampioenschap Heren van 19 Augustus tot 25 Augustus 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | H. S. Prannoy | 17-21 21-10 21-11 | |
Dutch Open - Heren van 8 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Rasmus Messerschmidt | 15-21 21-17 21-5 | |
1/16de finales | verslaat | Lucas Corvée | 21-15 12-21 21-18 | |
Achtste finales | verslagen door | Daniel Nikolov | 13-21 21-17 21-19 | |
SaarLorLux Open - Heren van 29 Oktober tot 3 November 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Felix Hammes | 21-17 21-14 | |
1/16de finales | verslagen door | Lakshya Sen | 21-18 18-21 22-20 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Polen International - Heren)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 6 Nederlagen
Estland International - Heren van 14 Januari tot 17 Januari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Raul Must | 21-19 21-19 | |
German Open - Heren van 1 Maart tot 6 Maart 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kenta Nishimoto | 13-21 21-17 22-20 | |
Achtste finales | verslagen door | Nan Wei | 21-19 21-16 | |
Polen International - Heren van 23 Maart tot 26 Maart 2016 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Nick Fransman | 21-18 14-4 ab. | |
Halve Finale | verslaat | Hashiru Shimono | 21-19 15-21 21-17 | |
Finale | verslagen door | Thomas Rouxel | 21-11 21-16 | |
EK Heren van 26 April tot 1 Mei 2016 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Mattias Borg | 19-21 21-10 21-13 | |
Hongarije International - Heren van 29 Oktober tot 30 Oktober 2016 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Kieran Merrilees | 12-10 8-11 11-4 11-7 | |
Bitburger Open - Heren van 1 November tot 6 November 2016 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Wolfgang Gnedt | 21-15 21-12 | |
1/16de finales | verslagen door | Sameer Verma | 21-10 21-16 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Finland Open - Heren)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 7 Nederlagen
Estland International - Heren van 8 Januari tot 11 Januari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Toby Penty | 21-17 21-18 | |
Orléans International - Heren van 26 Maart tot 29 Maart 2015 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Kieran Merrilees | 21-12 21-5 | |
Finland Open - Heren van 2 April 2015 tot 5 April 2014 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Mattias Borg | 21-17 21-17 | |
Halve Finale | verslaat | Steffen Rasmussen | 21-11 24-22 | |
Finale | verslagen door | Vladimir Malkov | 21-18 21-15 | |
Slovenië International - Heren van 7 Mei tot 10 Mei 2015 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Kalle Koljonen | 21-14 21-7 | |
Europese Spelen Heren van 22 Juni tot 28 Juni 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Dieter Domke | 21-17 21-14 | |
Russian Open - Heren van 21 Juli tot 26 Juli 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Pablo Abián Vicen | 21-17 21-15 | |
Wereldkampioenschap Heren van 10 Augustus tot 16 Augustus 2015 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Scott Evans | 20-22 21-9 21-16 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Estland International - Heren van 9 Januari tot 12 Januari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Adrian Dziolko | 18-21 27-25 21-15 | |
Zweden International - Heren van 16 Januari tot 19 Januari 2014 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Pablo Abián Vicen | 21-19 21-16 | |
EK Teams Heren - Finaleronde , 16 Februari 2014 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Gabriel Ulldahl | 21-18 21-17 | |
Halve Finale | verslagen door | Viktor Axelsen | 21-11 14-21 21-5 | |
EK Heren van 23 April tot 27 April 2014 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Anton Ivanov | 7-21 21-16 26-24 | |
Wereldkampioenschap Heren van 25 Augustus tot 31 Augustus 2014 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Giovanni Greco | 21-11 21-13 | |
1/16de finales | verslagen door | Jan O Jorgensen | 21-9 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Heren van 5 Augustus tot 11 Augustus 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Dmytro Zavadsky | 21-15 21-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
EK Heren , 21 April 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Raj Popat | 21-12 21-14 | |
1/16de finales | verslaat | Toby Penty | 21-16 21-16 | |
Achtste finales | verslagen door | Jan O Jorgensen | 21-10 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Heren van 8 Augustus tot 14 Augustus 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | David Snider | 2-0 (21-16, 21-19) | |
1/16de finales | verslagen door | Hyun-il Lee | 2-0 (21-10 21-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Bitburger Open - Heren van 31 Augustus tot 5 September 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Hans-Kristian Vittinghus | 21-14 21-12 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Teams Gemengd - Groep 1 van 16 Februari tot 18 Februari 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 1 | E. Heino - A. Kaisti | verslagen door | J. Pistorius - M. Seidel | 21-9 26-24 |
Groep 1 | E. Heino - A. Kaisti | verslagen door | C. Grimley - A. Hall | 21-17 21-18 |