De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Slowakije - 24 September 1994
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Heren van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Vladislav Ursu | 4-0 (11-7, 11-1, 11-8, 11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Andrej Gacina | 4-1 (15-13-11, 11-5, 14-12-10, 2-11, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Timo Boll | 4-0 (11-1, 11-8, 11-6, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Europees Kampioenschap Heren van 22 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Truls Moregard | 4-2 (6-11, 7-11, 11-9, 11-9, 11-5, 11-8) | |
Olympische Spelen - Heren van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Tweede ronde | verslaat | David Powell | 4-0 (11-4, 11-4, 11-3, 11-3) | |
1/16de finales | verslagen door | Koki Niwa | 4-0 (11-6, 11-8, 11-3, 12-10) | |
Top 16 - Finaleronde van 18 September tot 19 September 2021 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Mattias Falck | 4-0 (11-7, 17-15, 14-12, 12-10) | |
Wereldkampioenschap Heren van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ovidiu Ionescu | 4-0 (11-8, 11-7, 11-5, 11-2) | |
Tweede ronde | verslaat | Benedek Olah | 4-2 (11-4, 10-12, 11-7, 9-11, 11-6, 11-9) | |
1/16de finales | verslaat | Simon Gauzy | 4-2 (7-11, 11-13, 11-9, 11-7, 11-9, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Timo Boll | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
German Open Dames van 28 Januari tot 2 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | I-Ching Cheng | 4-2 (6-11, 11-5, 11-7, 11-2, 11-13, 11-9) | |
German Open Heren van 28 Januari tot 2 Februari 2020 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Gaoyuan Lin | 4-0 (13-11, 11-9, 11-8, 12-10) | |
German Open Dames van 28 Januari tot 2 Februari 2020 | ||||
Achtste finales | verslaat | Zhuojia He | 4-0 (12-10, 11-5, 11-6, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Meng Chen | 4-1 (6-11, 11-8, 11-1, 11-5, 11-6) | |
Portugal Open Heren van 12 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Shunsuke Togami | 4-3 (11-9, 11-8, 9-11, 10-12, 10-12, 11-8, 11-6) | |
Hungarian Open Heren van 18 Februari tot 23 Februari 2020 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tomokazu Harimoto | 4-0 (11-6, 11-4, 11-5, 11-9) | |
Oman Open Heren van 11 Maart tot 15 Maart 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Aleksandar Karakasevic | 4-1 (11-9, 12-14, 11-9, 11-7, 12-10) | |
Achtste finales | verslaat | Florent Lambiet | 4-1 (11-8, 11-5, 11-9, 7-11, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Marcos Freitas | 4-0 (11-4, 11-4, 11-9, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 9 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 17 Januari tot 20 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jia Wei Li | 4-3 (11-7, 9-11, 11-9, 5-11, 11-7, 7-11, 11-8) | |
Qatar Open Dames van 28 Maart tot 31 Maart 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hyo-won Seo | w.o. | |
Achtste finales | verslaat | Hsien-Tzu Cheng | 4-0 (13-11, 11-5, 11-8, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Shiwen Liu | 4-0 (11-2, 11-7, 11-8, 11-4) | |
Wereldkampioenschap Heren van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Anders Lind | 4-1 (11-9, 9-11, 11-8, 11-4, 11-7) | |
Tweede ronde | verslaat | Liam Pitchford | 4-0 (11-3, 13-11, 12-10, 11-6) | |
1/16de finales | verslaat | Ji Song An | 4-0 (11-1, 11-7, 13-11, 13-11) | |
Achtste finales | verslagen door | Simon Gauzy | 4-0 (11-0, 11-5, 11-4, 11-8) | |
China Open Dames van 28 Mei tot 2 Juni 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mima Ito | 4-3 (12-10, 11-7, 10-12, 7-11, 3-11, 11-9, 11-7) | |
Europese Spelen - Heren van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Ewout Oostwouder | 4-0 (11-6, 11-6, 11-6, 11-3) | |
1/16de Finales | verslaat | Tiago Apolonia | 4-1 (11-9, 7-11, 11-7, 11-6, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Bojan Tokic | 4-2 (7-11, 11-7, 8-11, 11-6, 11-5, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jonathan Groth | 4-3 (11-9, 7-11, 12-14, 10-12, 12-10, 11-3, 11-7) | |
Korea Open Heren van 4 Juli tot 7 Juli 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Chun Ting Wong | 4-1 (13-11, 11-7, 6-11, 11-7, 11-4) | |
Australian Open - Heren van 11 Juli tot 14 Juli 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sang-su Lee | 4-1 (11-6, 8-11, 11-9, 11-4, 11-9) | |
Swedish Open Dames van 3 Oktober tot 6 Oktober 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Linda Bergstrom | 4-0 (11-3, 11-7, 11-6, 13-11) | |
Achtste finales | verslagen door | Meng Chen | 4-1 (11-7, 11-5, 13-15, 11-7, 12-10) | |
Austrian Open Dames van 14 November tot 17 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Xinhua Chen | 4-2 (9-11, 11-8, 5-11, 11-6, 11-8, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Kasumi Ishikawa | 4-2 (11-5, 11-4, 9-11, 11-8, 8-11, 11-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Zhuojia He | 4-1 (11-6, 9-11, 11-4, 11-9, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Yuling Zhu | 4-3 (11-8, 11-7, 9-11, 4-11, 11-7, 8-11, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 6 Nederlagen
Slovenian Open Heren van 2 April tot 6 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Elias Ranefur | 4 - 2 (11-6, 11-13, 11-9, 8-11, 11-8, 11-9) | |
1/16de finales | verslaat | Yuki Matsuyama | 4-0 (11-3, 12-10, 11-6, 11) | |
Achtste finales | verslaat | Bence Majoros | 4 - 1 (11-7, 11-7, 8-11, 11-3, 11-3) | |
Kwartfinales | verslaat | Gustavo Tsuboi | 4-3 (14-12, 10-12, 8-11, 11-3, 12-10, 12-14, 11-1) | |
Halve Finale | verslagen door | Lubomir Pistej | 4-2 (5-11, 11-6, 11-9, 12-14, 12-10, 11-8) | |
Hong Kong Open - Dames van 24 Mei tot 27 Mei 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hitomi Sato | 4-0 (11-5, 11-9, 11-7, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Hyo-won Seo | 4-2 (11-6, 11-9, 5-11, 11-13, 11-8, 12-10) | |
Bulgaria Open - Heren van 16 Augustus tot 19 Augustus 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Xin Xu | 4-1 (11-3, 11-4, 11-1, 8-11, 11-4) | |
Tsjechië - Dames van 23 Augustus tot 26 Augustus 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Qiangbing Li | 4-2 (11-6, 11-9, 5-11, 5-11, 11-1, 12-10) | |
Europees Kampioenschap Heren van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Samuel Walker | 4-0 (11-6, 11-4, 11-5, 11-4) | |
1/16de finales | verslagen door | Ricardo Walther | 4-1 (11-8, 11-8, 7-11, 11-8, 12-10) | |
Swedish Open Dames van 1 November tot 4 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ning Ding | 4-2 (12-10, 11-6, 11-8, 7-11, 8-11, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Hungarian Open Heren van 17 Januari tot 22 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Bo Fang | 4-1 (11-9, 11-8, 11-5, 9-11, 11-7) | |
Wereldkampioenschap Heren van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Kirill Gerassimenko | 4-3 (11-8, 7-11, 11-7, 10-12, 6-11, 12-10, 11-6) | |
Tweede ronde | verslagen door | Panagiotis Gionis | 4-3 (6-11, 12-10, 5-11, 11-5, 7-11, 12-10, 12-10) | |
German Open Dames van 7 November tot 12 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hitomi Sato | 4-2 (12-10, 5-11, 11-9, 11-7, 9-11, 11-6) | |
Swedish Open Heren van 13 November tot 19 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mattias Karlsson | 4-3 (11-9, 9-11, 11-13, 11-5, 12-10, 12-14, 11-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Koki Niwa | 4-1 (11-4, 6-11, 11-4, 11-8, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
OKT Europa - Heren - Groep Rood van 12 April tot 16 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Kristian Karlsson | 4-1 (11-7, 7-11, 11-7, 11-4, 11-9) | |
Olympische Spelen - Heren van 6 Augustus tot 19 Augustus 2016 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Marcos Madrid | 4-1 (11-8, 11-8, 11-6, 5-11, 11-6) | |
Tweede ronde | verslagen door | Quadri Aruna | 4-1 (11-7, 7-11, 11-7, 11-9, 11-6) | |
Europees Kampioenschap Heren van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Dmitrij Prokopcov | 4-0 (12-10, 11-5, 11-8, 11-9) | |
Swedish Open Heren van 16 November tot 20 November 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jonathan Groth | 4-3 (11-7, 10-12, 11-5, 10-12, 15-17, 11-4, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Europese Spelen - Heren van 13 Juni tot 19 Juni 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Liam Pitchford | 4-2 (11-6, 11-4, 11-5, 6-11, 5-11, 14-12) | |
Polish Open Heren van 21 Oktober tot 25 Oktober 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Chih-Yuan Chuang | 4-3 (7-11, 11-7, 11-6, 11-9, 6-11, 4-11, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Zhendong Fan | 4-0 (11-5, 11-7, 11-8, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Hungarian Open Heren van 29 Januari tot 1 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Tristan Flore | 4-1 (11-4,11-4,11-7,10-12,12-10) | |
Kwartfinales | verslaat | Emmanuel Lebesson | 4-0 (11-6, 11-8, 11-8, 11-8) | |
Halve Finale | verslagen door | Daniel Habesohn | 4-2 (11-4, 11-13, 13-11, 11-8, 9-11, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Polish Open Heren van 7 November tot 11 November 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Kirill Skachkov | 4-2 (13-11,11-7,8-11,11-6,9-11,11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Yu Zhou | 4-0 (11-5,11-9,13-11,11-7) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Lind - Y. Wang | verslagen door | N. Stoyanov - M. Bobocica | 3-0 (11-8,11-7,12-10) |
EK Gemengd - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | Y. Wang - T. Kukulkova | verslaat | B. Olah - B. Eerland | 3-1 (5-11,11-4,11-5,12-10) |
Achtste finales | Y. Wang - T. Kukulkova | verslagen door | S. Gauzy - P. Pavade | 3-0 (11-1, 11-9, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificatieronde | P. Gionis - Y. Wang | verslagen door | A. Reinholds - V. Vainula | 3-1 (6-11, 11-9, 11-8, 11-8) |
WK Gemengd - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/32ste finales | T. Kukulkova - Y. Wang | verslagen door | N. Bajor - M. Badowski | 3-1 (7-11, 11-8, 11-1, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
German Open Gemengd Dubbel van 28 Januari tot 2 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | Y. Wang - T. Kukulkova | verslagen door | P. Franziska - P. Solja | 3-0 (11-6, 11-7, 11-4) |
Oman Open Gemengd Dubbel van 11 Maart tot 15 Maart 2020 | ||||
Achtste finales | Y. Wang - T. Kukulkova | verslagen door | F. Lambiet - N. Marchetti | 3-1 (13-11, 4-11, 11-9, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Qatar Open Dames - Dubbel)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Bulgaria Open - Dames Dubbel van 16 Augustus tot 19 Augustus 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | K. Chen - Y. Wang | verslaat | D. Cechova - B. Eerland | 3-0 (11-3, 11-4, 11-5) |
Kwartfinales | K. Chen - Y. Wang | verslagen door | K. Ishikawa - M. Ito | 3-2 (11-9, 9-11, 11-2, 6-11, 11-6) |
EK Heren - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/16de finales | Y. Wang - P. Gionis | verslaat | Z. Peto - M. Jevtovic | 4-1 (11-1, 11-4, 7-11, 12-10, 11-9) |
Achtste finales | Y. Wang - P. Gionis | verslagen door | R. Filus - R. Walther | 4-2 (11-8, 8-11, 7-11, 11-3, 11-4, 11-7) |
EK Gemengd - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/16de finales | Y. Wang - E. Odorova | verslagen door | O. Ionescu - B. Szöcs | 3-1 (9-11, 11-8, 13-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Swedish Open Dames - Dubbel van 13 November tot 19 November 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | C. Lin - Y. Wang | verslagen door | B. Balazova - H. Matelova | 3-2 (12-10, 11-9, 5-11, 4-11, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Heren - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | P. Gionis - Y. Wang | verslaat | R. Devos - C. Nuytinck | 4-2 (7-11, 11-2, 11-13, 15-13, 11-5, 11-7) |
Achtste finales | P. Gionis - Y. Wang | verslaat | T. Flore - E. Lebesson | 4-2 (10-12, 11-9, 9-11, 13-11, 11-7, 12-10) |
Kwartfinales | P. Gionis - Y. Wang | verslagen door | K. Karlsson - M. Karlsson | 4-2 (4-11, 11-6, 12-14, 11-4, 11-4, 11-2) |
EK Gemengd - Dubbel van 18 Oktober tot 23 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | Y. Wang - P. Mikhailova | verslaat | P. Platonov - V. Pavlovich | 3-2 (8-11, 11-8, 11-9, 7-11, 11-3) |
Achtste finales | Y. Wang - P. Mikhailova | verslagen door | L. Pitchford - T. Ho | 3-1 (9-11, 11-6, 14-12, 13-11) |