De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Noorwegen - 12 Augustus 2021 - 15 Augustus 2021
1 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Team | 14:46:31 |
2 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | 0:39 |
3 | Kristen Faulkner (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 0:50 |
4 | Marlen Reusser (SUI) | Alé - Btc Ljubljana | 0:54 |
5 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:58 |
6 | Rachel Neylan (AUS) | Women Cycling Sport | 1:00 |
7 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | 1:13 |
8 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | 1:22 |
9 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | zt |
10 | Yara Kastelijn (NED) | Plantur - Pura | 1:24 |
11 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | 1:25 |
12 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | 1:27 |
13 | Anna Shackley (GBR) | Team SD Worx | 1:40 |
14 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
15 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | 1:49 |
16 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | 1:51 |
17 | Joscelin Lowden (GBR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | 1:56 |
18 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | zt |
19 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | 2:30 |
20 | Ella Harris (NZL) | Canyon - Sram Racing | 2:53 |
21 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | 3:09 |
22 | Ingvild Gåskjenn (NOR) | Hitec Products | 3:18 |
23 | Shirin van Anrooij (NED) | Trek - Segafredo | 3:23 |
24 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | 3:34 |
25 | Mischa Bredewold (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
26 | Ursa Pintar (SLO) | Alé - Btc Ljubljana | 4:06 |
27 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | 4:21 |
28 | Vita Heine (NOR) | Massi - Tactic | zt |
29 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | 5:03 |
30 | Anne Dorthe Ysland (NOR) | Hitec Products | 5:15 |
31 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | 5:23 |
32 | Annemarie Worst (NED) | Plantur - Pura | 6:26 |
33 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | 6:30 |
34 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 6:43 |
35 | Mie Bjørndal Ottestad (NOR) | Andy Schleck - CP Nvst - Immo Losch | zt |
36 | Nancy Van Der Burg (NED) | Jumbo - Visma | zt |
37 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | 6:46 |
38 | Sanne Cant (BEL) | Plantur - Pura | 6:55 |
39 | Lucy Kennedy (AUS) | Team Bikeexchange | 7:02 |
40 | Christine Majerus (LUX) | Team SD Worx | 7:52 |
41 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | 8:15 |
42 | Amber Kraak (NED) | 8:17 | |
43 | Eugenia Bujak (SLO) | Alé - Btc Ljubljana | 9:08 |
44 | Urska Zigart (SLO) | Team Bikeexchange | 9:34 |
45 | Wilma Olausson (SWE) | Team Dsm | 10:03 |
46 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | 10:08 |
47 | Stine Anderson Borgli (NOR) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
48 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
49 | Susanne Andersen (NOR) | Team Dsm | 10:36 |
50 | Silvia Persico (ITA) | Valcar - Travel & Service | 10:56 |
51 | Ingrid Lorvik (NOR) | 11:09 | |
52 | Femke Markus (NED) | Parkhotel Valkenburg | 11:12 |
53 | Nina Buysman (NED) | 11:14 | |
54 | Inge Van Der Heijden (NED) | Plantur - Pura | 11:50 |
55 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | 11:57 |
56 | Roxane Fournier (FRA) | Team SD Worx | 12:07 |
57 | Femke Gerritse (NED) | Parkhotel Valkenburg | 12:35 |
58 | Amalie Lutro (NOR) | Hitec Products | 14:22 |
59 | Julie De Wilde (BEL) | Plantur - Pura | 14:48 |
60 | Tiril Jørgensen (NOR) | 14:58 | |
61 | Alison Jackson (CAN) | Liv Racing | 15:39 |
62 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | 15:50 |
63 | Birgitte Ravndal (NOR) | 16:26 | |
64 | Julie Van De Velde (BEL) | Jumbo - Visma | 16:46 |
65 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | 16:52 |
66 | Alice Wood (Barnes) (GBR) | Canyon - Sram Racing | 16:57 |
67 | Chiara Consonni (ITA) | Valcar - Travel & Service | 17:07 |
68 | Emilie Moberg (NOR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | 17:11 |
69 | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Team | 17:22 |
70 | Barbara Guarischi (ITA) | Movistar Team | 18:13 |
71 | Eri Yonamine (JAP) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 18:21 |
72 | Chloe Hosking (AUS) | Trek - Segafredo | 18:59 |
73 | Justine Ghekiere (BEL) | Bingoal Casino - Chevalmeire | 21:21 |
74 | Sophie Wright (GBR) | Alé - Btc Ljubljana | 21:30 |
75 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | 21:38 |
76 | Mari Hole Mohr (NOR) | Hitec Products | 21:49 |
77 | Magdalene Lind (NOR) | 21:52 | |
78 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | Trek - Segafredo | 21:58 |
79 | Pien Limpens (NED) | Parkhotel Valkenburg | 22:01 |
80 | Rossella Ratto (ITA) | Bingoal Casino - Chevalmeire | 22:21 |
81 | Caroline Andersson (SWE) | Hitec Products | 23:13 |
82 | Jessica Allen (AUS) | Team Bikeexchange | 24:10 |
83 | Tanja Erath (GER) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 25:09 |
84 | Natalie Van Gogh (NED) | Bingoal Casino - Chevalmeire | 25:52 |
85 | Elise Marie Olsen (NOR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | 26:36 |
86 | Nina Kessler (NED) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 27:41 |
87 | Trixi Worrack (GER) | Trek - Segafredo | 27:44 |
88 | Gloria Rodríguez Sanchez (ESP) | Movistar Team | 28:19 |
89 | Sara Penton (SWE) | Drops-Le Col Supported by Tempur | 28:27 |
90 | Manon Bakker (NED) | Plantur - Pura | 29:27 |
91 | Evy Kuijpers (NED) | Liv Racing | zt |
92 | Silvia Pollicini (ITA) | Valcar - Travel & Service | 30:12 |
93 | Anna Christian (GBR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | 30:24 |
94 | Ann Helen Olsen (NOR) | Hitec Products | 32:16 |
95 | Elynor Backstedt (GBR) | Trek - Segafredo | 35:15 |
Image © Ladies Tour of Norway AS. Source : Site officiel du Ladies Tour of Norway.
1 | Kristen Faulkner (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 3:38:15 |
2 | Susanne Andersen (NOR) | Team Dsm | zt |
3 | Alice Wood (Barnes) (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
4 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
5 | Femke Markus (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
6 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | zt |
7 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Team | zt |
8 | Roxane Fournier (FRA) | Team SD Worx | zt |
9 | Barbara Guarischi (ITA) | Movistar Team | zt |
10 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | zt |
11 | Sanne Cant (BEL) | Plantur - Pura | zt |
12 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
13 | Stine Anderson Borgli (NOR) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
14 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
15 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
16 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
17 | Emilie Moberg (NOR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
18 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
19 | Joscelin Lowden (GBR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
20 | Nancy Van Der Burg (NED) | Jumbo - Visma | zt |
21 | Ingvild Gåskjenn (NOR) | Hitec Products | zt |
22 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | zt |
23 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | zt |
24 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | zt |
25 | Yara Kastelijn (NED) | Plantur - Pura | zt |
26 | Marlen Reusser (SUI) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
27 | Anna Shackley (GBR) | Team SD Worx | zt |
28 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | zt |
29 | Mischa Bredewold (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
30 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | zt |
31 | Shirin van Anrooij (NED) | Trek - Segafredo | zt |
32 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | zt |
33 | Alison Jackson (CAN) | Liv Racing | zt |
34 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
35 | Anne Dorthe Ysland (NOR) | Hitec Products | zt |
36 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
37 | Anna Henderson (GBR) | Jumbo - Visma | zt |
38 | Rachel Neylan (AUS) | Women Cycling Sport | zt |
39 | Pien Limpens (NED) | Parkhotel Valkenburg | 0:12 |
40 | Vita Heine (NOR) | Massi - Tactic | zt |
41 | Mie Bjørndal Ottestad (NOR) | Andy Schleck - CP Nvst - Immo Losch | zt |
42 | Ursa Pintar (SLO) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
43 | Eugenia Bujak (SLO) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
44 | Silvia Persico (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
45 | Annemarie Worst (NED) | Plantur - Pura | zt |
46 | Ella Harris (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
47 | Tanja Erath (GER) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
48 | Sophie Wright (GBR) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
49 | Amber Kraak (NED) | zt | |
50 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
51 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | zt |
52 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
53 | Julie De Wilde (BEL) | Plantur - Pura | zt |
54 | Julie Van De Velde (BEL) | Jumbo - Visma | zt |
55 | Rotem Gafinovitz (ISR) | Instafund Racing | zt |
56 | Ingrid Lorvik (NOR) | 0:24 | |
57 | Eri Yonamine (JAP) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 0:29 |
58 | Elise Marie Olsen (NOR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
59 | Birgitte Ravndal (NOR) | zt | |
60 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
61 | Lucy Kennedy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
62 | Chiara Consonni (ITA) | Valcar - Travel & Service | 0:40 |
63 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
64 | Urska Zigart (SLO) | Team Bikeexchange | zt |
65 | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Team | zt |
66 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | 0:48 |
67 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | 0:52 |
68 | Silvia Pollicini (ITA) | Valcar - Travel & Service | 0:59 |
69 | Femke Gerritse (NED) | Parkhotel Valkenburg | 1:12 |
70 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | 1:24 |
71 | Wilma Olausson (SWE) | Team Dsm | zt |
72 | Caroline Andersson (SWE) | Hitec Products | 1:54 |
73 | Mari Hole Mohr (NOR) | Hitec Products | zt |
74 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
75 | Chloe Hosking (AUS) | Trek - Segafredo | 2:08 |
76 | Demi De Jong (NED) | Bingoal Casino - Chevalmeire | zt |
77 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | zt |
78 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | zt |
79 | Inge Van Der Heijden (NED) | Plantur - Pura | 2:26 |
80 | Diana Carolina Peñuela Martinez (COL) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
81 | Nina Kessler (NED) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
82 | Anna Christian (GBR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | 2:35 |
83 | Sara Penton (SWE) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
84 | Amalie Lutro (NOR) | Hitec Products | zt |
85 | Rossella Ratto (ITA) | Bingoal Casino - Chevalmeire | zt |
86 | Justine Ghekiere (BEL) | Bingoal Casino - Chevalmeire | 2:39 |
87 | Evy Kuijpers (NED) | Liv Racing | 2:51 |
88 | Claudia Jongerius (NED) | Bingoal Casino - Chevalmeire | zt |
89 | Nina Buysman (NED) | zt | |
90 | Jessica Allen (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
91 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
92 | Manon Bakker (NED) | Plantur - Pura | 2:51 |
93 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | zt |
94 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | Trek - Segafredo | zt |
95 | Ann Helen Olsen (NOR) | Hitec Products | 4:48 |
96 | Christine Majerus (LUX) | Team SD Worx | zt |
97 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing | zt |
98 | Tiril Jørgensen (NOR) | 5:43 | |
99 | Magdalene Lind (NOR) | zt | |
100 | Natalie Van Gogh (NED) | Bingoal Casino - Chevalmeire | 5:57 |
101 | Elynor Backstedt (GBR) | Trek - Segafredo | 6:02 |
102 | Trixi Worrack (GER) | Trek - Segafredo | zt |
103 | Gloria Rodríguez Sanchez (ESP) | Movistar Team | zt |
104 | Marjolein Van 't Geloof (NED) | Drops-Le Col Supported by Tempur |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Image © Ladies Tour of Norway AS. Source : Site officiel du Ladies Tour of Norway.
1 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | 3:40:01 |
2 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | zt |
3 | Alison Jackson (CAN) | Liv Racing | zt |
4 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
5 | Sanne Cant (BEL) | Plantur - Pura | zt |
6 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | zt |
7 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
8 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
9 | Stine Anderson Borgli (NOR) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
10 | Kristen Faulkner (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
11 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
12 | Ingvild Gåskjenn (NOR) | Hitec Products | zt |
13 | Christine Majerus (LUX) | Team SD Worx | zt |
14 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
15 | Anne Dorthe Ysland (NOR) | Hitec Products | zt |
16 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
17 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Team | zt |
18 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | zt |
19 | Mie Bjørndal Ottestad (NOR) | Andy Schleck - CP Nvst - Immo Losch | zt |
20 | Mischa Bredewold (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
21 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
22 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | zt |
23 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | zt |
24 | Yara Kastelijn (NED) | Plantur - Pura | zt |
25 | Vita Heine (NOR) | Massi - Tactic | zt |
26 | Eugenia Bujak (SLO) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
27 | Marlen Reusser (SUI) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
28 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
29 | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Team | zt |
30 | Rachel Neylan (AUS) | Women Cycling Sport | zt |
31 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | zt |
32 | Nancy Van Der Burg (NED) | Jumbo - Visma | zt |
33 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
34 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | zt |
35 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
36 | Annemarie Worst (NED) | Plantur - Pura | zt |
37 | Joscelin Lowden (GBR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
38 | Anna Shackley (GBR) | Team SD Worx | zt |
39 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
40 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | zt |
41 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
42 | Ella Harris (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
43 | Susanne Andersen (NOR) | Team Dsm | zt |
44 | Silvia Persico (ITA) | Valcar - Travel & Service | 0:29 |
45 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | 0:32 |
46 | Julie De Wilde (BEL) | Plantur - Pura | 0:43 |
47 | Tiril Jørgensen (NOR) | zt | |
48 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | zt |
49 | Birgitte Ravndal (NOR) | zt | |
50 | Femke Markus (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
51 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing | zt |
52 | Ursa Pintar (SLO) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
53 | Barbara Guarischi (ITA) | Movistar Team | zt |
54 | Amalie Lutro (NOR) | Hitec Products | 1:20 |
55 | Julie Van De Velde (BEL) | Jumbo - Visma | zt |
56 | Nina Buysman (NED) | zt | |
57 | Shirin van Anrooij (NED) | Trek - Segafredo | zt |
58 | Amber Kraak (NED) | zt | |
59 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | zt |
60 | Lucy Kennedy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
61 | Urska Zigart (SLO) | Team Bikeexchange | zt |
62 | Roxane Fournier (FRA) | Team SD Worx | zt |
63 | Inge Van Der Heijden (NED) | Plantur - Pura | zt |
64 | Eri Yonamine (JAP) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
65 | Alice Wood (Barnes) (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
66 | Chloe Hosking (AUS) | Trek - Segafredo | zt |
67 | Sophie Wright (GBR) | Alé - Btc Ljubljana | 1:29 |
68 | Emilie Moberg (NOR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
69 | Rossella Ratto (ITA) | Bingoal Casino - Chevalmeire | zt |
70 | Rotem Gafinovitz (ISR) | Instafund Racing | zt |
71 | Femke Gerritse (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
72 | Wilma Olausson (SWE) | Team Dsm | zt |
73 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | zt |
74 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | zt |
75 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
76 | Chiara Consonni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
77 | Jessica Allen (AUS) | Team Bikeexchange | 4:18 |
78 | Trixi Worrack (GER) | Trek - Segafredo | zt |
79 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | 4:53 |
80 | Gloria Rodríguez Sanchez (ESP) | Movistar Team | zt |
81 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | Trek - Segafredo | zt |
82 | Tanja Erath (GER) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 7:48 |
83 | Anna Christian (GBR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
84 | Magdalene Lind (NOR) | zt | |
85 | Ingrid Lorvik (NOR) | zt | |
86 | Mari Hole Mohr (NOR) | Hitec Products | zt |
87 | Pien Limpens (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
88 | Justine Ghekiere (BEL) | Bingoal Casino - Chevalmeire | 9:12 |
89 | Diana Carolina Peñuela Martinez (COL) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
90 | Ann Helen Olsen (NOR) | Hitec Products | zt |
91 | Elise Marie Olsen (NOR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
92 | Natalie Van Gogh (NED) | Bingoal Casino - Chevalmeire | zt |
93 | Silvia Pollicini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
94 | Elynor Backstedt (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
95 | Sara Penton (SWE) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
96 | Evy Kuijpers (NED) | Liv Racing | zt |
97 | Nina Kessler (NED) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
98 | Caroline Andersson (SWE) | Hitec Products | zt |
99 | Manon Bakker (NED) | Plantur - Pura | zt |
100 | Demi De Jong (NED) | Bingoal Casino - Chevalmeire | zt |
101 | Claudia Jongerius (NED) | Bingoal Casino - Chevalmeire | |
102 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | |
103 | Anna Henderson (GBR) | Jumbo - Visma |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Image © Ladies Tour of Norway AS. Source : Site officiel du Ladies Tour of Norway.
1 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Team | 3:52:17 |
2 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | 0:35 |
3 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | 0:41 |
4 | Marlen Reusser (SUI) | Alé - Btc Ljubljana | 0:44 |
5 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:48 |
6 | Kristen Faulkner (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 0:50 |
7 | Rachel Neylan (AUS) | Women Cycling Sport | zt |
8 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | 1:01 |
9 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | 1:12 |
10 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
11 | Yara Kastelijn (NED) | Plantur - Pura | 1:14 |
12 | Lucy Kennedy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
13 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | 1:15 |
14 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | zt |
15 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | 1:30 |
16 | Joscelin Lowden (GBR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
17 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
18 | Shirin van Anrooij (NED) | Trek - Segafredo | zt |
19 | Ursa Pintar (SLO) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
20 | Anna Shackley (GBR) | Team SD Worx | zt |
21 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | zt |
22 | Ingrid Lorvik (NOR) | zt | |
23 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | 1:41 |
24 | Ella Harris (NZL) | Canyon - Sram Racing | 2:16 |
25 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | zt |
26 | Urska Zigart (SLO) | Team Bikeexchange | 3:06 |
27 | Mischa Bredewold (NED) | Parkhotel Valkenburg | 3:08 |
28 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | zt |
29 | Ingvild Gåskjenn (NOR) | Hitec Products | zt |
30 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | 3:19 |
31 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | zt |
32 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | 4:11 |
33 | Vita Heine (NOR) | Massi - Tactic | zt |
34 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | 4:53 |
35 | Anne Dorthe Ysland (NOR) | Hitec Products | 5:05 |
36 | Sanne Cant (BEL) | Plantur - Pura | zt |
37 | Inge Van Der Heijden (NED) | Plantur - Pura | 6:16 |
38 | Annemarie Worst (NED) | Plantur - Pura | zt |
39 | Julie De Wilde (BEL) | Plantur - Pura | 6:33 |
40 | Mie Bjørndal Ottestad (NOR) | Andy Schleck - CP Nvst - Immo Losch | zt |
41 | Nancy Van Der Burg (NED) | Jumbo - Visma | zt |
42 | Amber Kraak (NED) | zt | |
43 | Nina Buysman (NED) | zt | |
44 | Magdalene Lind (NOR) | zt | |
45 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
46 | Eugenia Bujak (SLO) | Alé - Btc Ljubljana | 6:36 |
47 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
48 | Tiril Jørgensen (NOR) | 6:42 | |
49 | Wilma Olausson (SWE) | Team Dsm | 7:01 |
50 | Femke Gerritse (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
51 | Justine Ghekiere (BEL) | Bingoal Casino - Chevalmeire | 7:42 |
52 | Christine Majerus (LUX) | Team SD Worx | zt |
53 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | 8:17 |
54 | Rotem Gafinovitz (ISR) | Instafund Racing | 8:29 |
55 | Pien Limpens (NED) | Parkhotel Valkenburg | 9:45 |
56 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | 9:58 |
57 | Stine Anderson Borgli (NOR) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
58 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
59 | Susanne Andersen (NOR) | Team Dsm | 10:19 |
60 | Amalie Lutro (NOR) | Hitec Products | zt |
61 | Caroline Andersson (SWE) | Hitec Products | zt |
62 | Mari Hole Mohr (NOR) | Hitec Products | zt |
63 | Natalie Van Gogh (NED) | Bingoal Casino - Chevalmeire | zt |
64 | Femke Markus (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
65 | Silvia Persico (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
66 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
67 | Roxane Fournier (FRA) | Team SD Worx | 10:23 |
68 | Julie Van De Velde (BEL) | Jumbo - Visma | 10:58 |
69 | Jessica Allen (AUS) | Team Bikeexchange | 12:48 |
70 | Eri Yonamine (JAP) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
71 | Rossella Ratto (ITA) | Bingoal Casino - Chevalmeire | 13:48 |
72 | Ann Helen Olsen (NOR) | Hitec Products | zt |
73 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | 15:14 |
74 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | Trek - Segafredo | zt |
75 | Sophie Wright (GBR) | Alé - Btc Ljubljana | 15:33 |
76 | Emilie Moberg (NOR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
77 | Sara Penton (SWE) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
78 | Birgitte Ravndal (NOR) | zt | |
79 | Elise Marie Olsen (NOR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
80 | Elynor Backstedt (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
81 | Manon Bakker (NED) | Plantur - Pura | zt |
82 | Trixi Worrack (GER) | Trek - Segafredo | zt |
83 | Silvia Pollicini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
84 | Chiara Consonni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
85 | Alison Jackson (CAN) | Liv Racing | zt |
86 | Diana Carolina Peñuela Martinez (COL) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
87 | Tanja Erath (GER) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
88 | Nina Kessler (NED) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
89 | Alice Wood (Barnes) (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
90 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | zt |
91 | Evy Kuijpers (NED) | Liv Racing | zt |
92 | Barbara Guarischi (ITA) | Movistar Team | zt |
93 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | zt |
94 | Anna Christian (GBR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
95 | Chloe Hosking (AUS) | Trek - Segafredo | zt |
96 | Gloria Rodríguez Sanchez (ESP) | Movistar Team | zt |
97 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | zt |
98 | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Team | zt |
99 | Demi De Jong (NED) | Bingoal Casino - Chevalmeire | |
100 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Image © Ladies Tour of Norway AS. Source : Site officiel du Ladies Tour of Norway.
1 | Chloe Hosking (AUS) | Trek - Segafredo | 3:36:06 |
2 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | zt |
3 | Chiara Consonni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
4 | Christine Majerus (LUX) | Team SD Worx | zt |
5 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
6 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
7 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | zt |
8 | Alison Jackson (CAN) | Liv Racing | zt |
9 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
10 | Emilie Moberg (NOR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
11 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
12 | Marlen Reusser (SUI) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
13 | Ingvild Gåskjenn (NOR) | Hitec Products | zt |
14 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
15 | Mie Bjørndal Ottestad (NOR) | Andy Schleck - CP Nvst - Immo Losch | zt |
16 | Annemiek Van Vleuten (NED) | Movistar Team | zt |
17 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
18 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | zt |
19 | Femke Markus (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
20 | Susanne Andersen (NOR) | Team Dsm | zt |
21 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
22 | Nancy Van Der Burg (NED) | Jumbo - Visma | zt |
23 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
24 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | zt |
25 | Annemarie Worst (NED) | Plantur - Pura | zt |
26 | Anne Dorthe Ysland (NOR) | Hitec Products | zt |
27 | Birgitte Ravndal (NOR) | zt | |
28 | Silvia Persico (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
29 | Wilma Olausson (SWE) | Team Dsm | zt |
30 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
31 | Amalie Lutro (NOR) | Hitec Products | zt |
32 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | zt |
33 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
34 | Stine Anderson Borgli (NOR) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
35 | Vita Heine (NOR) | Massi - Tactic | zt |
36 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | zt |
37 | Yara Kastelijn (NED) | Plantur - Pura | zt |
38 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | zt |
39 | Anna Shackley (GBR) | Team SD Worx | zt |
40 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
41 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | zt |
42 | Kristen Faulkner (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
43 | Alice Wood (Barnes) (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
44 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | zt |
45 | Rachel Neylan (AUS) | Women Cycling Sport | zt |
46 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
47 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | 0:16 |
48 | Mischa Bredewold (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
49 | Ella Harris (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
50 | Roxane Fournier (FRA) | Team SD Worx | zt |
51 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | zt |
52 | Joscelin Lowden (GBR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
53 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | zt |
54 | Natalie Van Gogh (NED) | Bingoal Casino - Chevalmeire | zt |
55 | Amber Kraak (NED) | zt | |
56 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | zt |
57 | Nina Kessler (NED) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 0:22 |
58 | Nina Buysman (NED) | zt | |
59 | Shirin van Anrooij (NED) | Trek - Segafredo | 0:25 |
60 | Sara Penton (SWE) | Drops-Le Col Supported by Tempur | 0:59 |
61 | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Team | zt |
62 | Mari Hole Mohr (NOR) | Hitec Products | 1:40 |
63 | Tiril Jørgensen (NOR) | zt | |
64 | Tanja Erath (GER) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
65 | Inge Van Der Heijden (NED) | Plantur - Pura | zt |
66 | Magdalene Lind (NOR) | zt | |
67 | Justine Ghekiere (BEL) | Bingoal Casino - Chevalmeire | zt |
68 | Caroline Andersson (SWE) | Hitec Products | zt |
69 | Sanne Cant (BEL) | Plantur - Pura | zt |
70 | Elise Marie Olsen (NOR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | 1:43 |
71 | Manon Bakker (NED) | Plantur - Pura | zt |
72 | Ingrid Lorvik (NOR) | zt | |
73 | Evy Kuijpers (NED) | Liv Racing | zt |
74 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
75 | Ursa Pintar (SLO) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
76 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | zt |
77 | Audrey Cordon-Ragot (FRA) | Trek - Segafredo | zt |
78 | Trixi Worrack (GER) | Trek - Segafredo | zt |
79 | Barbara Guarischi (ITA) | Movistar Team | zt |
80 | Gloria Rodríguez Sanchez (ESP) | Movistar Team | zt |
81 | Eugenia Bujak (SLO) | Alé - Btc Ljubljana | 2:22 |
82 | Femke Gerritse (NED) | Parkhotel Valkenburg | 2:44 |
83 | Jessica Allen (AUS) | Team Bikeexchange | 4:05 |
84 | Eri Yonamine (JAP) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
85 | Sophie Wright (GBR) | Alé - Btc Ljubljana | 4:20 |
86 | Pien Limpens (NED) | Parkhotel Valkenburg | zt |
87 | Rossella Ratto (ITA) | Bingoal Casino - Chevalmeire | zt |
88 | Elynor Backstedt (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
89 | Silvia Pollicini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
90 | Ann Helen Olsen (NOR) | Hitec Products | zt |
91 | Lucy Kennedy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
92 | Anna Christian (GBR) | Drops-Le Col Supported by Tempur | zt |
93 | Julie Van De Velde (BEL) | Jumbo - Visma | zt |
94 | Urska Zigart (SLO) | Team Bikeexchange | zt |
95 | Julie De Wilde (BEL) | Plantur - Pura | 7:24 |
96 | Diana Carolina Peñuela Martinez (COL) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | |
97 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | |
98 | Rotem Gafinovitz (ISR) | Instafund Racing |