De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Wereldkampioenschappen - 2016

Keuze van een seizoen :

Qatar

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2016

QatarQatar - Doha - 9 Oktober 2016 - 16 Oktober 2016


Ploegentijdrit Heren - 9 Oktober 2016Ploegentijdrit


1BEL Etixx - Quick Step (Bob Jungels, Marcel Kittel, Yves Lampaert, Tony Martin, Niki Terpstra, Julien Vermote)42:32:00
2USA BMC Racing Team (Rohan Dennis, Stefan Küng, Daniel Oss, Taylor Phinney, Manuel Quinziato, Joey Rosskopf)42:44:00
3AUS Orica - BikeExchange (Luke Durbridge, Alexander Edmondson, Michael Hepburn, Daryl Impey, Michael Matthews, Svein Tuft)43:09:00
4GBR Sky Professional Cycling Team (Vasil Kiryienka, Michal Kwiatkowski, Nicolas Roche, Ben Swift, Danny Van Poppel, Geraint Howell Thomas)43:26:00
5NED Lotto NL - Jumbo (Victor Campenaerts, Wilco Kelderman, Tom Leezer, Primoz Roglic, Timo Roosen, Jos Van Emden)43:27:00
6ESP Movistar (Andrey Amador Bipkazacova, Nicolas Jonathan Castroviejo, Alex Dowsett, Imanol Erviti Ollo, Nelson Filipe Santos Simoes Oliveira, Jasha Sütterlin)43:43:00
7GER Giant - Alpecin (Søren Andersen, John Degenkolb, Tom Dumoulin, Chad Haga, Georg Preidler, Ramon Sinkeldam)43:58:00
8RUS Team Katusha (Sven Erik Bystrøm, Alexander Kristoff, Viatcheslav Kuznetsov, Michael Mørkøv, Nils Politt, Anton Vorobev)44:33:00
9KAZ Astana (Dario Cataldo, Jakob Fuglsang, Andriy Grivko, Tanel Kangert, Alexey Lutsenko, Gatis Smukulis)44:53:00
10BEL Verandas Willems (Sander Cordeel, Jan Ghyselinck, Aidis Kruopis, Christophe Prémont, Elias Van Breussegem, Stef Van Zummeren)46:11:00
11FRA AG2R - La Mondiale (Gediminas Bagdonas, Ben Gastauer, Alexis Gougeard, Patrick Gretsch, Hugo Houle, Christophe Riblon)46:15:00
12ISR Cycling Academy (Guillaume Boivin, Dan Craven, Mihkel Räim, Guy Sagiv, Daniel Turek, Aviv Yechezkel)46:57:00
13POL CCC - Sprandi - Polkowice (Victor De La Parte Gonzalez, Felix Großschartner, Nikolai Mihailov, Lukasz Owsian, Maciej Paterski, Branislau Samoilau)46:58:00
14UKR Kolls - BDC (Andriy Bratashchuk, Vitaliy Buts, Mykhaylo Kononenko, Andriy Kulyk, Sergiy Lagkuti, Andriy Vasylyuk)47:36:00
15UAE SkyDive Dubai - Al Ahli (Soufiane Haddi, Adil Jelloul, Francisco Mancebo Perez, Murad Tariq, Andrea Palini, Marlen Zmorka)48:16:00
16KAZ Vino 4ever Sko (Stepan Astafyev, Zhandos Bizhigitov, Yevgeniy Gidich, Alexandr Shushemoin, Alexey Voloshin, Oleg Zemlyakov)49:03:00
17GER Stradalli - Bike Aid (Joschka Beck, Daniel Bichlmann, Patrick Lechner, Dominik Merseburg, Timo Schäfer, Meron Teshome Hagos)49:56:00

Individuele Tijdrit - U23 Heren - 10 Oktober 2016


1GERMarco Mathis (GER)RadNet - Rose34:08
2GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:18
3AUSMiles Scotson (AUS)Illuminate0:37
4GERLennard Kämna (GER)Stölting Service Group0:42
5DENKasper Asgreen (DEN)TreFor0:50
6USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman0:54
7USAGeoffrey Curran (USA)Axeon - Hagens Berman1:05
8SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team1:16
9IRLEdward Dunbar (IRL)1:21
10AUSCallum Scotson (AUS)Illuminate1:22
11RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data - Qhubeka1:22
12CANAlexander Cowan (CAN)1:26
13FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia1:28
14ITAFilippo Ganna (ITA)1:37
15GBRJonathan Dibben (GBR)Wiggins1:38
16CANSean Mackinnon (CAN)1:43
17DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group1:50
18SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development1:53
19FRACorentin Ermenault (FRA)CC Nogent-sur-Oise1:58
20ITAEdoardo Affini (ITA)1:59
21DENMads Würtz Schmidt (DEN)TreFor2:02
22SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana2:10
23AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol2:11
24HUNJános Pelikán (HUN)2:18
25LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling2:21
26GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Axeon - Hagens Berman2:22
27BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development2:25
28NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development2:26
29RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelo2:33
30COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier Triestina - Southeast2:33
31ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)2:41
32POLSzymon Rekita (POL)2:53
33ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data - Qhubeka2:58
34UKRNazar Lahodych (UKR)3:04
35POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia3:17
36PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)3:17
37ESTSilver Mäoma (EST)3:21
38LUXIvan Centrone (LUX)Differdange - Lösch3:27
39NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development3:29
40RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development3:33
41NEDJan-Willem Van Schip (NED)Join's - De Rijke3:34
42IRIMehdi Rajabi (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team3:38
43UKRTimur Maleiev (UKR)ISD - Jorbi3:40
44ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data3:42
45IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins3:44
46LATKrists Neilands (LAT)Axeon - Hagens Berman3:45
47BELSenne Leysen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:55
48ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)Sharjah3:59
49IRIMohammad Ganjkhanlou (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team4:18
50KAZYuriy Natarov (KAZ)Astana City4:22
51SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil4:24
52LATEriks Toms Gavars (LAT)Rietumu - Delfin4:25
53MONVictor Langelotti (MON)4:26
54EGYTalaat Islam Shawky (EGY)4:28
55ALGNassim Saidi (ALG)Al Marakeb - Umm Al-Quwain4:38
56HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI4:54
57RWAJoseph Areruya (RWA)4:59
58KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4ever Sko5:13
59LTURaimondas Rumsas (LTU)5:29
60MGLMaral-Erdene Batmunkh (MGL)Terengganu Pro Asia Cycling5:50
61MGLEnkhtaivan Bolor-Erdene (MGL)6:06
62GERAndrej Petrovski (GER)6:13
63MGLBilguunjargal Erdenebat (MGL)6:45
64KSANazar Alabuabdulla (KSA)7:19
65KUWKhaled Alkhalifah (KUW)Massi - Kuwait Cycling Project7:47
66KUWAbdulhadi Alajmi (KUW)8:14
67KSAHassan Aljumah (KSA)8:15
68UZBAkramjon Sunnatov (UZB)Beijing Innova8:41
69BRNYahiaaldien Khalefa (BRN)9:11
70KOSEgzon Misini (KOS)10:56
71KOSLuan Haliti (KOS)18:50

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 11 Oktober 2016


1USABrandon McNulty (USA)34:42
2DENMikkel Bjerg (DEN)0:35
3USAIan Garrison (USA)0:53
4DENJulius Johansen (DEN)1:02
5BELRuben Apers (BEL)1:24
6NORIver Knotten (NOR)1:32
7ERIAwet Habtom (ERI)1:40
8SUIMarc Hirschi (SUI)1:43
9SLOJaka Primozic (SLO)1:53
10NEDJarno Mobach (NED)2:00
11AUSRobert Stannard (AUS)2:02
12AUSAlastair Christie-Johnston (AUS)2:08
13MEXHernan Luis Villalobos (MEX)2:08
14AUSMaccie Carter (AUS)2:16
15ESPInigo Elosegui Momene (ESP)2:19
16NEDNils Eekhoff (NED)2:36
17LUXMichel Ries (LUX)2:39
18BELJasper Philipsen (BEL)Balen Bicycle Club2:41
19SLONik Cemazar (SLO)2:42
20AUSHarry Sweeny (AUS)State of Matter - MAAP2:42
21RSAJason Oosthuizen (RSA)2:45
22KAZIgor Chzhan (KAZ)2:46
23NORAndreas Leknessund (NOR)2:49
24CANNickolas Zukowsky (CAN)2:51
25GERBastian Flicke (GER)2:51
26PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)2:57
27ITAAlexander Konychev (ITA)2:58
28MGLTegsh-Bayar Batsaikhan (MGL)2:59
29SRBVeljko Stojnic (SRB)3:00
30KAZIlya Gorbushin (KAZ)3:11
31GERRichard Banusch (GER)3:12
32ITAAlessandro Covi (ITA)3:13
33HUNBarnabás Peák (HUN)3:14
34FRAAlexys Brunel (FRA)3:14
35SUIStefan Bissegger (SUI)3:17
36CZERichard Holec (CZE)3:18
37FRAFlorentin Lecamus Lambert (FRA)3:20
38AUTMarkus Wildauer (AUT)3:27
39POLFilip Maciejuk (POL)3:30
40COLAdrian Bustamante (COL)3:34
41FRAClément Davy (FRA)3:39
42IRLRonan Tuomey (IRL)3:39
43IRLXeno Young (IRL)3:40
44NZLJames Fouche (NZL)3:49
45PORDaniel Viegas (POR)3:54
46RUSNikita Shcherbun (RUS)4:06
47UKRDaniil Nikulin (UKR)4:08
48TURHalil Ibrahim Dilek (TUR)4:08
49UKRVladyslav Shcherban (UKR)4:11
50RSADamean Oosthuizen (RSA)4:15
51RUSStanislav Konyaev (RUS)4:16
52ALGHamza Mansouri (ALG)4:19
53CZEJakub Otruba (CZE)4:19
54AUTMarco Friedrich (AUT)4:21
55TUROnur Turgut (TUR)4:32
56LUXRaphaël Kockelmann (LUX)4:34
57KAZVadim Pronskiy (KAZ)4:38
58ERISaymon Musie (ERI)4:40
59LATKristers Ansons (LAT)4:43
60ALGAbdelraouf Bengayou (ALG)4:50
61SRBOgnjen Ilic (SRB)4:55
62JAPAyumu Watanabe (JAP)5:20
63IRIEbrahim Hajiizadehasl (IRI)5:22
64CANMatthew Staples (CAN)5:28
65TRITyler Cole (TRI)5:35
66BRNSaad Alsaadi (BRN)5:44
67RWAJean Paul René Ukiniwabo (RWA)5:48
68AZEMikayil Safarli (AZE)5:55
69CHNSheng Sha (CHN)5:58
70VIEThai Phan Hoang (VIE)6:03
71MACLao Long San (MAC)6:28
72JAPKeitaro Sawada (JAP)6:44
73KSAKhuwaytim Al Abdulaziz (KSA)6:59
74THAThanakhan Chaiyasombat (THA)7:07
75AZEKaram Shiriyev (AZE)7:17
76ALGAbderahmane Amari (ALG)7:31
77MACChi Son Leong (MAC)7:41
78CHNBenneng Yu (CHN)8:02
79GEOTamaz Tsereteli (GEO)9:21
80ARUJair Kelly (ARU)9:24
81KSARashdi Al Abdullah (KSA)9:48
82OMANoofal Al Habsi (OMA)10:03
83ARGTomas Contte (ARG)10:13

Individuele Tijdrit Heren - 12 Oktober 2016Individuele Tijdrit


1GERTony Martin (GER)Etixx - Quick Step44:42
2BLRVasil Kiryienka (BLR)Sky Professional Cycling Team0:45
3ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Movistar1:10
4POLMaciej Bodnar (POL)Tinkoff1:16
5IRLRyan Mullen (IRL)Cannondale - Drapac1:21
6AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team1:27
7BELYves Lampaert (BEL)Etixx - Quick Step1:45
8NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo1:45
9SUIReto Hollenstein (SUI)IAM1:51
10LUXBob Jungels (LUX)Etixx - Quick Step1:56
11NEDTom Dumoulin (NED)Giant - Alpecin2:01
12ENGAlex Dowsett (ENG)Movistar2:11
13DENMartin Toft Madsen (DEN)Almeborg - Bornholm2:11
14POLMarcin Bialoblocki (POL)One Pro Cycling2:15
15USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team2:21
16RUSAnton Vorobev (RUS)Team Katusha2:22
17SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team2:25
18AUSLuke Durbridge (AUS)Orica - BikeExchange2:28
19UKRAndriy Grivko (UKR)Astana2:34
20PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar2:35
21LATGatis Smukulis (LAT)Astana2:37
22ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team2:39
23NORVegard Stake Laengen (NOR)IAM2:44
24SLOPrimoz Roglic (SLO)Lotto NL - Jumbo2:46
25GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data2:48
26BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto NL - Jumbo2:51
27NZLJack Bauer (NZL)Cannondale - Drapac3:04
28USAAlexey Vermeulen (USA)Lotto NL - Jumbo3:15
29CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale3:17
30IRLNicolas Roche (IRL)Sky Professional Cycling Team3:17
31CANRyan Roth (CAN)Silber Pro Cycling3:21
32BLRKonstantin Sivtsov (BLR)Dimension Data3:25
33GERJasha Sütterlin (GER)Movistar3:26
34FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux3:28
35FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux3:29
36DENSøren Kragh Andersen (DEN)Giant - Alpecin3:43
37ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar3:45
38LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale3:47
39NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data3:50
40KAZDmitriy Gruzdev (KAZ)Astana4:04
41COLWalter Alejandro Vargas Alzate (COL)Orgullo Antioqueno4:32
42LTURamunas Navardauskas (LTU)Cannondale - Drapac4:43
43RUSMaxim Belkov (RUS)Team Katusha5:01
44CZEDaniel Turek (CZE)Cycling Academy5:05
45BLRBranislau Samoilau (BLR)CCC - Sprandi - Polkowice5:08
46ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Data5:09
47UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolls - BDC5:28
48UZBMuradjan Khalmuratov (UZB)Beijing Innova5:46
49AZEElchin Asadov (AZE)Synergy Baku Cycling Project5:49
50ALBEugert Zhupa (ALB)Wilier Triestina - Southeast5:52
51AZEMaksym Averin (AZE)Synergy Baku Cycling Project6:49
52ALBRedi Halilaj (ALB)Amore & Vita - Selle SMP6:55
53GREPolychronis Tzortzakis (GRE)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - Aisne7:08
54MARSoufiane Haddi (MAR)Sky Dive Dubai - Al Ahli7:39
55INDNaveen John (IND)State of Matter - MAAP7:48
56KAZZhandos Bizhigitov (KAZ)Vino 4ever Sko7:49
57ERIMeron Teshome Hagos (ERI)Stradalli - Bike Aid7:59
58HKGBurr Ho (HKG)HKSI8:23
59RWABonaventure Uwizeyimana (RWA)Dimension Data - Qhubeka10:22
60QATAfif Abdullah (QAT)12:53
61INDArvind Panwar (IND)13:30
62KOSAlban Nuha (KOS)13:42
63KSASultan Assiri (KSA)15:22
64PAKMohsin Khan (PAK)15:50
65PAKHafiz Tahir Mahmood (PAK)16:23
66KUWSaied Jafer Alali (KUW)Massi - Kuwait Cycling Project16:32

Wegwedstrijd - U23 Heren - 13 Oktober 2016


1NORKristoffer Halvorsen (NOR)Joker Byggtorget3:40:53
2GERPascal Ackermann (GER)RadNet - Rose0:00
3ITAJakub Mareczko (ITA)Wilier Triestina - Southeast0:00
4GERPhil Bauhaus (GER)Bora - Argon 180:00
5NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Joker Byggtorget0:00
6AUSJason Lowndes (AUS)Drapac Professional Cycling0:00
7ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Klein Constantia0:00
8ESTAksel Nõmmela (EST)Leopard Pro Cycling0:00
9GBRJonathan Dibben (GBR)Wiggins0:00
10POLAlan Banaszek (POL)CCC - Sprandi - Polkowice0:00
11DENMads Pedersen (DEN)Stölting Service Group0:00
12COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Coldeportes - Claro0:00
13SVKErik Baska (SVK)Tinkoff0:00
14NEDFabio Jakobsen (NED)SEG Racing Academy0:00
15NEDCees Bol (NED)Rabobank Development0:00
16USAColin Joyce (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
17COLJuan Sebastián Molano Benavides (COL)Manzana - Postobon0:00
18SRBDusan Rajovic (SRB)0:00
19FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:00
20ERIMerhawi Kudus (ERI)Dimension Data0:00
21PORCésar Martingil (POR)0:00
22SUILukas Spengler (SUI)BMC Development0:00
23IRIMohammad Ganjkhanlou (IRI)Tabriz Petrochemical CCN Team0:00
24GERMarco Mathis (GER)RadNet - Rose0:00
25KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
26MAREl Mehdi Chokri (MAR)0:00
27PORIvo Emanuel Alves Oliveira (POR)0:00
28NZLHayden McCormick (NZL)One Pro Cycling0:00
29ITARiccardo Minali (ITA)0:00
30AUTDaniel Auer (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:00
31DENMads Würtz Schmidt (DEN)TreFor0:00
32SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:00
33NEDBram Welten (NED)BMC Development0:00
34KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Astana City0:00
35GBRChristopher Latham (GBR)Wiggins0:00
36ALGNassim Saidi (ALG)Al Marakeb - Umm Al-Quwain0:00
37USAJustin Oien (USA)Axeon - Hagens Berman0:00
38AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project0:00
39LATKrists Neilands (LAT)Axeon - Hagens Berman0:00
40NEDJan-Willem Van Schip (NED)Join's - De Rijke0:00
41KAZAlexey Voloshin (KAZ)Vino 4ever Sko0:00
42CANDavid Drouin (CAN)Norco Premiertech0:00
43BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)0:00
44ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)0:00
45GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Axeon - Hagens Berman0:00
46AUTSebastian Schönberger (AUT)Tirol0:00
47AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlife0:00
48AUSMiles Scotson (AUS)Illuminate0:00
49IRLEdward Dunbar (IRL)0:08
50GERMaximilian Schachmann (GER)Klein Constantia0:08
51POLSzymon Rekita (POL)0:08
52RUSPavel Sivakov (RUS)BMC Development0:08
53COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Wilier Triestina - Southeast0:08
54USANeilson Powless (USA)Axeon - Hagens Berman0:08
55AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:11
56SVKLubos Malovec (SVK)Cycling Academy0:11
57IRLDaire Feeley (IRL)0:11
58GERAndrej Petrovski (GER)0:11
59CANBenjamin Perry (CAN)Silber Pro Cycling0:11
60RUSAlexandr Kulikovskiy (RUS)0:11
61DENMichael Svendgaard (DEN)0:11
62LUXKevin Geniets (LUX)Chambéry Cyclisme Formation0:11
63KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City0:11
64NORAnders Skaarseth (NOR)Joker Byggtorget0:11
65ESTSilver Mäoma (EST)0:15
66BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)0:15
67NZLSam Dobbs (NZL)BMC Development0:15
68ALGAbderrahmane Mansouri (ALG)Sharjah0:20
69ESPJon Irisarri Rincon (ESP)0:20
70BELPiet Allegaert (BEL)EFC - Etixx0:27
71RUSSergei Rostovcev (RUS)0:27
72NOROle Forfang (NOR)Joker Byggtorget0:27
73PANCristopher Robin Jurado Lopez (PAN)0:27
74NORFridtjof Røinås (NOR)Sparebanken Sør0:27
75DENKasper Asgreen (DEN)TreFor0:27
76ITASimone Consonni (ITA)Lampre - Merida0:27
77ESTKarl Patrick Lauk (EST)0:27
78FRARémi Cavagna (FRA)Klein Constantia0:27
79GBRGabriel Cullaigh (GBR)0:27
80SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team0:27
81FRABenoît Cosnefroy (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:27
82ITAVincenzo Albanese (ITA)0:33
83MARAbderrahim Zahiri (MAR)0:42
84RWAJean-Claude Uwizeye (RWA)0:42
85RSAStefan De Bod (RSA)Dimension Data - Qhubeka0:42
86GERLennard Kämna (GER)Stölting Service Group0:49
87DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Giant - Scatto U230:49
88ALGHichem Mokhtari (ALG)1:11
89FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:11
90ERIYonatan Haile (ERI)1:11
91CROJosip Rumac (CRO)Synergy Baku Cycling Project1:11
92ESTOskar Nisu (EST)1:29
93RUSStepan Kurianov (RUS)1:29
94AZEIsmayil Ilyasov (AZE)Synergy Baku Cycling Project1:29
95MARMohcine El Kouraji (MAR)1:29
96SVKJuraj Lajcha (SVK)Dukla Banska Bystrica1:55
97HKGHiu Fung Choy (HKG)HKSI1:55
98RWAJoseph Areruya (RWA)1:55
99MONVictor Langelotti (MON)2:02
100ITADavide Ballerini (ITA)2:15
101SLODavid Per (SLO)Adria Mobil2:15
102ALGYacine Hamza (ALG)2:30
103AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlberg2:32
104SUIMartin Schäppi (SUI)BMC Development2:52
105IRLMatthew Teggart (IRL)2:58
106IRLMichael O'Loughlin (IRL)Wiggins2:58
107BELGuillaume Seye (BEL)EFC - Etixx3:01
108BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudal Espoirs3:01
109GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon3:22
110RUSMaksim Piskunov (RUS)3:22
111FRAJérémy Lecroq (FRA)CC Nogent-sur-Oise3:38
112GBRJames Shaw (GBR)Lotto - Soudal Espoirs3:38
113RWAValens Ndayisenga (RWA)Dimension Data - Qhubeka3:45
114BELChristophe Noppe (BEL)EFC - Etixx3:54
115ARGGerman Nicolas Tivani Perez (ARG)4:29
116USAGeoffrey Curran (USA)Axeon - Hagens Berman5:01
117FRACorentin Ermenault (FRA)CC Nogent-sur-Oise5:01
118SLOIzidor Penko (SLO)Radenska Ljubljana5:07
119SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil5:07
120SRBStefan Stefanovic (SRB)Dare - Gobik - Partizan5:07
121AUSMichael Storer (AUS)5:07
122POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Klein Constantia5:13
123CZEMichal Schlegel (CZE)Klein Constantia5:13
124URUAnderson Samuel Maldonado (URU)5:59
125AUSNichola Schultz (AUS)SEG Racing Academy6:25
126USAGregory Daniel (USA)Axeon - Hagens Berman6:25
127KAZStepan Astafyev (KAZ)Vino 4ever Sko6:25
128ESPDaniel López Parada (ESP)Burgos - BH7:21
129SUIMario Spengler (SUI)BMC Development7:32
130SUIPatrick Müller (SUI)BMC Development7:32
131BELNathan Van Hooydonck (BEL)BMC Development7:32
132NEDPascal Eenkhoorn (NED)BMC Development7:32
133PORNuno Miguel Alves Bico Matos (POR)Klein Constantia7:32
134HKGWan Yau Lau (HKG)HKSI7:32
135CANSean Mackinnon (CAN)7:32
136ISRAviv Yechezkel (ISR)7:32
137ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)8:05
138SRBDusan Kalaba (SRB)Start - Vaxes - Partizan8:05
139CRODavid Jabuka (CRO)Meridiana - Kamen8:39
140LUXTom Wirtgen (LUX)Leopard Pro Cycling10:11
141LUXPit Leyder (LUX)10:11
142LATEriks Toms Gavars (LAT)Rietumu - Delfin10:29
143BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)10:29
144AUSJai Hindley (AUS)Attaque - Gusto13:23
145CZEMichael Kukrle (CZE)Whirlpool - Author15:16
146UZBDilmurdjon Siddikov (UZB)15:36
147HKGKa Hoo Fung (HKG)HKSI15:36
148ERIMeron Arham Brhane (ERI)15:36
149ETHGetachew Atsbha (ETH)15:36

Wegrit - Junior Heren - 14 Oktober 2016


1DENJakob Egholm (DEN)2:58:19
2GERNiklas Märkl (GER)0:07
3SUIReto Müller (SUI)0:07
4ITALuca Mozzato (ITA)0:07
5SLOZiga Horvat (SLO)0:07
6SLOZiga Jerman (SLO)0:07
7NEDIde Schelling (NED)0:07
8SLOJaka Primozic (SLO)0:07
9NORSedrik Ullebø (NOR)0:07
10AUSHarry Sweeny (AUS)State of Matter - MAAP0:07
11COLAdrian Bustamante (COL)0:07
12SWEJacob Eriksson (SWE)0:07
13BELBrent Van Moer (BEL)0:07
14FRAAlexys Brunel (FRA)0:07
15DENAndreas Kron (DEN)0:07
16USABrandon McNulty (USA)0:07
17FRANicolas Debeaumarche (FRA)0:07
18DENJulius Johansen (DEN)0:14
19SUIMarc Hirschi (SUI)0:14
20KAZIlya Gorbushin (KAZ)1:39
21ITAMichele Gazzoli (ITA)1:45
22NEDNils Eekhoff (NED)1:45
23ARGTomas Contte (ARG)1:45
24FRATanguy Turgis (FRA)1:45
25FRANicolas Malle (FRA)1:45
26SUIStefan Bissegger (SUI)1:45
27TURBatuhan Özgür (TUR)1:45
28HUNÁdám Kristóf Karl (HUN)1:45
29SWELinus Kvist (SWE)1:45
30CANThierry Kirouac-Marcassa (CAN)1:45
31POLBartosz Rudyk (POL)1:45
32GERMaximilian Hamberger (GER)1:45
33ROUDenis Marian Vulcan (ROU)1:45
34GERFelix Groß (GER)1:45
35ESPPol Hernández Vallejo (ESP)1:45
36NORHåkon Aalrust (NOR)1:45
37CRCJason Huertas (CRC)1:45
38SVKAdrián Foltan (SVK)1:45
39LUXColin Heiderscheid (LUX)1:45
40ALGHamza Mansouri (ALG)1:45
41ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)1:45
42JAPEugene Kakizaki (JAP)1:45
43NZLJames Fouche (NZL)1:45
44CZERichard Holec (CZE)1:45
45AUSRobert Stannard (AUS)1:45
46SUIJoab Schneiter (SUI)1:45
47LUXLuc Wirtgen (LUX)1:45
48NEDLars Van de Berg (NED)1:45
49SVKMatús Stocek (SVK)1:45
50SLOTadej Pogacar (SLO)1:45
51USAGage Hecht (USA)1:45
52ALGAbdelraouf Bengayou (ALG)1:45
53ALBKlidi Jaku (ALB)1:45
54LATKristers Ansons (LAT)1:45
55PORJoão Pedro Almeida Gonçalves (POR)1:45
56PORDaniel Viegas (POR)1:45
57CYPAlexandros Agrotis (CYP)1:45
58KAZVadim Pronskiy (KAZ)1:45
59USACameron Beard (USA)1:45
60JAPAyumu Watanabe (JAP)1:45
61GERJonas Rutsch (GER)1:45
62JAPJo Shigemitsu (JAP)1:45
63ROUDan-Mihai Babaita (ROU)1:45
64SWELars Andersson (SWE)1:45
65ITAMoreno Marchetti (ITA)1:45
66RSADevin Shortt (RSA)1:45
67TUROguzhan Tiryaki (TUR)1:45
68AUTFlorian Kierner (AUT)1:45
69NORJoakim Kjemhus (NOR)1:45
70FRAFlorentin Lecamus Lambert (FRA)1:45
71BELRuben Apers (BEL)1:45
72FRAClément Bétouigt-Suire (FRA)1:45
73ALGAbderahmane Amari (ALG)1:45
74VIEThai Phan Hoang (VIE)1:45
75MEXHernan Luis Villalobos (MEX)1:45
76RUSAnton Popov (RUS)1:45
77SVKSamuel Oros (SVK)1:45
78RUSVladislav Stepanov (RUS)1:45
79LUXRaphaël Kockelmann (LUX)1:45
80MEXFernando Islas López (MEX)1:45
81ITADavide Baldaccini (ITA)1:45
82ITAFilippo Zana (ITA)1:45
83SWEErik Bergström Frisk (SWE)2:02
84CZEJakub Otruba (CZE)2:02
85THAWarut Paekratok (THA)2:02
86RUSAynur Galeev (RUS)2:02
87SLOMartin Lavric (SLO)2:02
88HUNBarnabás Peák (HUN)2:02
89PORPedro Teixeira (POR)2:06
90GERBastian Flicke (GER)2:06
91UKRVladyslav Shcherban (UKR)2:09
92LUXMichel Ries (LUX)2:09
93DENFrederik Madsen (DEN)2:16
94RUSTimofei Sherstnev (RUS)2:16
95BELSasha Weemaes (BEL)2:31
96NORAndreas Leknessund (NOR)2:35
97CROViktor Potocki (CRO)2:42
98ERIAwet Habtom (ERI)2:42
99NEDJarno Mobach (NED)2:49
100KAZNikita Sokolov (KAZ)3:14
101FRAClément Davy (FRA)3:22
102ERISaymon Musie (ERI)3:37
103KAZDaniil Marukhin (KAZ)3:46
104ALGMohamed Nadjib Assal (ALG)4:08
105SVKTomás Person (SVK)4:08
106NEDDaan Hoole (NED)4:22
107IRLJake Gray (IRL)5:44
108BELGerben Thijssen (BEL)6:07
109NEDDennis Van Der Horst (NED)7:01
110THAThanakhan Chaiyasombat (THA)7:45
111USAIan Garrison (USA)7:45
112RSAJason Oosthuizen (RSA)9:20

Wegrit Heren - 16 Oktober 2016


1SVKPeter Sagan (SVK)Tinkoff5:40:43
2GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data0:00
3BELTom Boonen (BEL)Etixx - Quick Step0:00
4AUSMichael Matthews (AUS)Orica - BikeExchange0:00
5ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek - Segafredo0:00
6NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data0:00
7NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha0:00
8FRAWilliam Bonnet (FRA)La Française des Jeux0:00
9NEDNiki Terpstra (NED)Etixx - Quick Step0:00
10BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Team0:00
11ITAJacopo Guarnieri (ITA)Team Katusha0:00
12GBRAdam Blythe (GBR)Tinkoff0:00
13ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)Dimension Data0:04
14BELJürgen Roelandts (BEL)Lotto - Soudal0:09
15CANRyan Roth (CAN)Silber Pro Cycling0:09
16NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Joker Byggtorget0:09
17NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo0:09
18AUSNicholas Dougall (AUS)Dimension Data0:09
19SVKMichal Kolár (SVK)Tinkoff0:13
20ITAElia Viviani (ITA)Sky Professional Cycling Team0:14
21AUSMathew Hayman (AUS)Orica - BikeExchange0:21
22MARAnasse Ait El Abdia (MAR)2:48
23BELOliver Naesen (BEL)IAM4:00
24BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo4:00
25ITADaniele Bennati (ITA)Tinkoff4:00
26RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha5:26
27LTUAidis Kruopis (LTU)Verandas Willems5:26
28ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Etixx - Quick Step5:26
29DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Orica - BikeExchange5:26
30NORSven Erik Bystrøm (NOR)Team Katusha5:26
31BLRYauheni Hutarovich (BLR)Fortuneo - Vital Concept5:26
32FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis5:26
33ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar5:26
34AUTMarco Haller (AUT)Team Katusha5:26
35JAPYukiya Arashiro (JAP)Lampre - Merida5:26
36SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Team5:26
37NEDDylan Groenewegen (NED)Lotto NL - Jumbo5:26
38SUIStefan Küng (SUI)BMC Racing Team5:26
39SVKJuraj Sagan (SVK)Tinkoff5:26
40POLMaciej Bodnar (POL)Tinkoff5:26
41BELIljo Keisse (BEL)Etixx - Quick Step5:26
42GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal5:26
43USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Team5:26
44NEDKoen De Kort (NED)Giant - Alpecin5:26
45CZEZdenek Stybar (CZE)Etixx - Quick Step5:26
46ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Team5:26
47BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal5:26
48NEDDylan Van Baarle (NED)Cannondale - Drapac5:26
49GBRBen Swift (GBR)Sky Professional Cycling Team5:26
50AUSMitchell Docker (AUS)Orica - BikeExchange5:26
51AUSZakkari Dempster (AUS)Bora - Argon 185:33
52ENGScott Thwaites (ENG)Bora - Argon 185:33
53USARobin Carpenter (USA)Holowesko - Citadel Racing Team6:03

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden