De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Wereldkampioenschappen - 1977

Keuze van een seizoen :

Venezuela

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 1977

VenezuelaVenezuela - San Cristóbal - 31 Augustus 1977 - 4 September 1977


Wegwedstrijd Heren - 4 September 1977


1ITAFrancesco Moser (ITA)Sanson6h36'24''
2GERDietrich Thurau (GER)TI - Raleighzt
3ITAFranco Bitossi (ITA)Vibor1'19''
4NEDHennie Kuiper (NED)TI - Raleighzt
5ESPDomingo Perurena Tellechea (ESP)KAS - Campagnolo1'35''
6FRAAndré Chalmel (FRA)Gitane - Campagnolo1'39''
7FRAJacques Esclassan (FRA)Peugeot - Esso - Michelin1'41''
8FRABernard Hinault (FRA)Gitane - Campagnolozt
9ITAGiuseppe Saronni (ITA)Sciczt
10BELWalter Godefroot (BEL)Ijsboerke - Colnagozt
11ITAFelice Gimondi (ITA)Bianchi - Campagnolozt
12ESPJulian Andiano Eguiguren (ESP)KAS - Campagnolozt
13SWESven-Åke Nilsson (SWE)Miko - Mercier - Hutchinson1'47''
14SWEBernt Johansson (SWE)Fiorella - Mocassini2'03''
15ESPMiguel Maria Lasa Urquia (ESP)Tekazt
16IRLSean Kelly (IRL)Flandria - Velda - Latinazt
17ESPManuel Esparza Sanz (ESP)Tekazt
18NEDBert Pronk (NED)TI - Raleighzt
19ESPFrancisco Galdós Gauna (ESP)KAS - Campagnolozt
20ESPVicente López Carril (ESP)KAS - Campagnolo2'23''
21SUIJosef Fuchs (SUI)Sanson2'27''
22FRAJean-Pierre Danguillaume (FRA)Peugeot - Esso - Michelin2'32''
23ITAFabrizio Fabbri (ITA)Sansonzt
24ITAClaudio Bortolotto (ITA)Sansonzt
25ESPEnrique Martinez Heredia (ESP)KAS - Campagnolozt
26NEDJoop Zoetemelk (NED)Miko - Mercier - Hutchinsonzt
27DENJørgen Marcussen (DEN)Viborzt
28NZLBruce Biddle (NZL)Sansonzt
29ESPAndres Oliva Sanchez (ESP)KAS - Campagnolozt
30AUSKevin Clyde Sefton (AUS)Fiorella - Mocassinizt
31ITAGiovanni Battaglin (ITA)Jolly Ceramicazt
32FRARaymond Poulidor (FRA)Miko - Mercier - Hutchinsonzt
33BELEddy Merckx (BEL)FIATzt

Ploegentijdrit Heren - 31 Augustus 1977Ploegentijdrit


1URS Sovjet-Unie (Anatoly Choukanov, Vladimir Kaminsky, Aavo Pikkuus, Valery Chaplygin)2h10'39"
2ITA Italië (Dino Porrini, Vito Da Ros, Mauro De Pellegrini, Mirko Bernardi)2h13'07"
3POL Polen (Czeslaw Lang, Stanislaw Szozda, Mieczyslaw Nowicki, Tadeusz Mytnik)2h13'19"
4BEL België (Ludo Theunis, Ronny Naets, Dirk Heirweg, René Martens)2h18'04"
5TCH Tsjechoslowakije (Milan Puzrla, Vladimir Vondracek, Petr Matousek, Alipi Kostadinov)2h18'11"
6VEN Venezuela (Ramón Ramírez, Justo Galavis, Fernando Fontes, Adin Albarran)2h19'07"
7SWE Nationaal team van Zweden (Alf Segersall, Claes Göransson, Tord Filipsson, Lennart Fagerlund)2h19'19"
8GBR Groot-Brittannië (Steve Lawrence, Dave Cuming, Dudley Hayton, Paul Carbutt)2h20'26"
9DEN Denemarken (Eigil Sørensen, Per Rydicker, Henning Jørgensen, Verner Blaudzun)2h21'21"
10SUI Zwitserland (Daniel Gisiger, Ernst Nyffeler, Stefan Mutter, Gilbert Glaus)2h22'11"
11COL Colombia (Antonio Londono, Victoro Ladino, Hernán Donneys, Luis Carlos Manrique Corso)2h22'14"
12FIN Finland (Patrick Wackström, Yaakko Uusinakki, Mauri Roos, Harry Hannus)2h22'52"
13CUB Cuba (Raúl Marcelo Vázquez Vázquez, José Prieto, Elio Martinez, Carlos Cardet Llorente)2h23'48"
14FRG West-Duitsland (Friedrich Von Loeffelholz, Wilfried Trott, Peter Weibel, Olaf Paltian)2h22'11"
15MEX Mexico (Ruben Camacho, José Luis Castañeda, Francisco Javier Huerta Franco, José Laral)2h24'51"
16AUT Oostenrijk (Leopold Karner, Rudolf Mitteregger, Peter Muckenhuber, Hans Summer)2h26'13"
17NED Nederland (Theo De Rooy, Arie Hassink, Henk Mutsaars, Bert Oosterbosch)2h27'40"
18BRA Brazilië (Miguel Duarte, Joaracy De Barros, José Carlos Lima, Elvio Siqueira)2h30'14"
19BOL Bolivia (David Cueto, Edgar Cueto, René Montano, Mario Alvarez)2h30'57"
20ARG Argentinië (Oswaldo Frossasco, Raúl Juan Labbate, Antonio Matesevach, Omar Richeze)2h33'15"
21TPE Taiwan (Chi-Huang Huang, Tse-Tsun Wu, Yao-Chi Yung, Ying-Chi Yung)2h44'21"

Wegrit - amateur Heren - 3 September 1977


1ITAClaudio Corti (ITA)4h21:15
2URSSergej Morozov (URS)
3ITASalvatore Maccali (ITA)00:06
4FINHarry Hannus (FIN)00:15
5BELFons De Wolf (BEL)00:20
6SUIUrs Berger (SUI)
7SUIStefan Mutter (SUI)
8BELGuido Van Calster (BEL)
9ITACorrado Donadio (ITA)
10USAMark Pringle (USA)
11DENHenning Jørgensen (DEN)
12COLAlfonso Flórez Ortiz (COL)
13POLJan Krawczyk (POL)
14FRAPhilippe Bodier (FRA)
15TCHPetr Matousek (TCH)
16GBRPaul Carbutt (GBR)
17COLAlvaro Pachòn Morales (COL)
18URSVladimir Shapovalov (URS)
19BELDaniel Willems (BEL)
20URSAlexander Gusyatnikov (URS)
21VENNicolas Reidtler (VEN)
22POLRyzsard Szurkowski (POL)01:31
23USADale Stetina (USA)
24TCHMichal Klasa (TCH)01:52
25URSSaid Guseinov (URS)
26DENEigil Sørensen (DEN)02:27
27ITADino Porrini (ITA)02:30
28POLJan Brzezny (POL)
29NEDArie Hassink (NED)
30AUTHans Summer (AUT)
31URSAavo Pikkuus (URS)
32FRAPascal Simon (FRA)
33SWEAlf Segersall (SWE)
34SWEBengt Nilsson (SWE)
35SUIWerner Fretz (SUI)
36ESPFaustino Ruperez Rincon (ESP)
37POLTadeusz Sawada (POL)
38GBRGraham Jones (GBR)
39VENCecilio Freites (VEN)
40COLCarlos Julio Siachoque (COL)
41TCHVladimir Vrondacek (TCH)
42ESPFeliciano Sobradillo Casado (ESP)
43SWEMats Ericsson (SWE)
44FRGPeter Weibel (FRG)
45POLTadeusz Mitnyk (POL)
46URSAleksandr Averin (URS)
47VENFernando Fontes (VEN)
48FRAJean René Bernaudeau (FRA)
49TCHAlipi Kostadinov (TCH)
50NORGeir Digerud (NOR)
51POLStanislaw Szozda (POL)
52SWETommy Prim (SWE)03:33
53CUBCarlos Cardet Llorente (CUB)05:27
54ESPVicente Belda Vicedo (ESP)
55AUTRudolf Mitteregger (AUT)06:25
56SWETord Filipsson (SWE)06:40
57LIEOtto Wolf (LIE)07:18
58VENNelson Cabrera (VEN)
59BOLDavid Cueto (BOL)08:28
60SUIRobert Thalmann (SUI)
61MEXJosé Luis Castañeda (MEX)08:54
62NEDTheo De Rooy (NED)09:16
63CHIRoberto Munos (CHI)23:35

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden