Info voor wedden
Jaarkalender
Laatste uitslagen
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Sportuitslagen.org
De site voor alle sporten
Menu
Home
Voetbal
België/Nederland
Belgische Eerste Klasse
Belgische Tweede Klasse
Nederlandse Eredivisie
Nederlandse Eredivisie
Belgische Beker
KNVB Beker
Europa
Engelse Premier League
Duitse Bundesliga
Franse Division 1
Spaanse Primera Division
Italiaanse Serie A
Portugese Superliga
Internationaal
Wereldbeker Heren
UEFA European Football Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Clasificación Mundial FIFA Hombres
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Veldrijden
WK / Wereldbeker
Wereldkampioenschappen
Wereldbeker Heren-Elite
Wereldbeker Dames
Wereldbeker - Heren U23
Wereldbeker - Heren Junioren
Andere kalenders
Superprestige Heren
Trofee BPost Bank Heren
Superprestige Dames
Trofee BPost Bank Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023/2024
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Wielrennen
Baanwielrennen
VTT
BMX
Wielrennen
Grote Rondes
Tour
Giro
Vuelta
Palmares Tour
WK / WT
Wereldkampioenschappen
WT Eéndagswedstrijden
WT Etappewedstrijden
Europa Tour Eéndagswedstrijden
Europa Tour Etappewedstrijden
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Veldrijden
Baanwielrennen
VTT
BMX
Tennis
ATP / WTA
ATP-kalender
ATP Rankings
WTA-kalender
WTA Rankings
Grand Slam Heren
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Andere
Davis Cup
Fed Cup
ATP World Tour Finals
Rotterdam - 500
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Basketbal
België/Nederland
België - EuroMillions Basketball League
Nederland - FEB Eredivisie
België Beker
Europese Bekers
Euroleague Heren
Euroleague Dames
Basketball Champions League
Eurocup Heren
Eurocup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
EuroBasket Heren
EuroBasket Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Volleybal
België/Nederland
België Volleybal Liga Heren
België Ere Divisie Dames
Nederland - A-League Heren
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
Cev Cup Heren
CEV Cup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Nations League Heren
Nations League Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Hockey
België/Nederland
Belgisch Kampioenschap Heren
Belgisch Kampioenschap Dames
Nederlands Kampioenschap Heren
Nederlands Kampioenschap Dames
Europese Bekers
Euro Hockey League Heren
EuroHockey Club Champions Cup Dames
Internationaal
Olympische Spelen Heren
Olympische Spelen Dames
Wereldbeker Hockey Heren
Wereldbeker Hockey Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Handbal
België/Nederland
BENE-League
Belgie 1ste Nationale Heren
Belgie Ere Divisie Dames
Nederlandse Heren
Nederlandse Dames
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
EHF Cup Heren
EHF Cup Dames
Challenge Cup Heren
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Europees Kampioenschap Heren
Europees Kampioenschap Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Motorsport
Formule 1
Home F1
Kalender 2024
Klassement - Coureurs
Klassement - Constructeurs
Erelijst
Rally
Home Rally
Kalender 2024
Rijderskampioenschap
Constructeurskampioenschap
Erelijst
Motorsport
Home Motorrennen
Motorrennen Kalender 2024
Moto GP
Home Motorcross
Motorcross Kalender 2024
Andere
Rally Raid
Endurance
WTCC
Superbike
Winter
Snelschaatsen/Short Track
Snelschaatsen - Home
Kalender 2023/2024
Short Track - Home
Kalender 2023/2024
Ijshockey
Ijshockey - Home
Kalender 2023/2024
NHL
Champions League
BeNe-league
Winter
Alpijnse Ski
Alpijnse Ski 2023/2024
Skispringen
Langlaufen
Freestyle Skiën
Andere
Biathlon
Noordse Combinatie
Snowboarden
Kunstrijden
+50 Sporten
+50 Sporten - Home
+50 Sporten - Home
Multi-sport competitie
Home Olympische Spelen
Olympische zomerspelen
Olympische winterspelen
Europese Spelen
World Games
Watersport
Zwemmen
Schoonspringen
Surfen
Zeilen
Roeien
Waterpolo
Ploegsporten
Baseball
American Football
Futsal
Rugby
Korfbal
Zaalhockey
Andere individuele sporten
Atletiek
Golf
Badminton
Tafeltennis
Judo
Schermen
Darts
Gymnastiek
OS
Home
Wielrennen
Per Sempre Alfredo 2022 - Uitslagen
Wielrennen - Home
Algemeen Links
Bijstand wedden
Archief van de Website
Seizoenskalender
Klassement UCI Africa Tour
Klassement UCI America Tour
Klassement UCI Asia Tour
Klassement UCI Europe Tour
Klassement UCI Oceania Tour
UCI Rankings Dames
UCI Road Rankings
UCI Road Rankings - Eéndagswedstrijden
UCI Road Rankings - Etappewedstrijden
UCI Team Rankings
UCI Team Rankings Dames
WorldTour Ranking Dames
WorldTour Ranking Jugend Dames
Voorstelling ploegen
Erelijst
Statistieken
Populair
Actualiteit
WK / OS - 2022
World Tour - 2022
Europe Tour - 2022
23/01 - Clàssica Comunitat Valenciana 1969 - G...
26/01 - Trofeo Calvia
27/01 - Trofeo Cala Millor
28/01 - Trofeo Serra de Tramuntana
29/01 - Trofeo Andratx
30/01 - Grand Prix Megasaray
30/01 - GP La Marseillaise
30/01 - Trofeo Palma de Mallorca
02/02 - Volta a la Comunitat Valenciana
02/02 - Etoile de Bessèges - Tour du Gard
05/02 - Grand Prix Alanya
10/02 - Tour Cycliste La Provence
10/02 - Tour of Antalya
12/02 - Vuelta Ciclista a Murcia
13/02 - Clásica de Almería
14/02 - Jaén Paraiso Interior
16/02 - Volta ao Algarve em Bicicleta
16/02 - Vuelta a Andalucía
18/02 - Tour des Alpes Maritimes et du Var
19/02 - Grand Prix Velo Alanya
20/02 - Grand Prix Justiniano Race
24/02 - Gran Camiño
26/02 - Classic Sud Ardèche
27/02 - La Drôme Classic
27/02 - Kuurne-Brussel-Kuurne
01/03 - Le Samyn
02/03 - Trofeo Laigueglia
02/03 - Umag Trophy
05/03 - Ster van Zwolle
05/03 - Grand Prix Gazipasa
06/03 - Grand Prix de Lillers
06/03 - Porec Trophy
06/03 - Grote prijs Jean - Pierre Monseré
06/03 - Grand Prix Mediterrennean
06/03 - Bloeizone Elfsteden Fryslan
10/03 - Istrian Spring Trophy
12/03 - South Aegean Tour
13/03 - Dorpenomloop Rucphen
13/03 - Classica da Arrabida - Cyclin'Portugal
13/03 - Ronde van Drenthe
16/03 - Milaan - Turijn
16/03 - Nokere-Koerse
16/03 - Ronde van Alentejo
17/03 - Olympia's Tour
17/03 - GP Denain
18/03 - Handzame Classic
19/03 - Grand Prix Manavgat Side
19/03 - Classic Loire Atlantique
20/03 - Cholet - Pays de Loire
20/03 - Grand Prix Gündogmus
20/03 - Per Sempre Alfredo
20/03 - GP Izola - Butan Plin
20/03 - International Rhodes Grand Prix
20/03 - Grand Prix Criquielion
20/03 - Popolarissima
21/03 - Tour de Normandie
22/03 - Set. Int. Coppi e Bartali
24/03 - GP Vipava Valley & Crossborder Goriska
24/03 - International Tour of Rhodes
27/03 - Gran Premio di Larciano
27/03 - La Roue Tourangelle
27/03 - GP Adria Mobil
01/04 - Route Adélie de Vitré
02/04 - Gran Premio Miguel Indurain
02/04 - Hel van het Mergelland
05/04 - Tour of Mevlana
05/04 - Circuit de la Sarthe
06/04 - Circuit des Ardennes
06/04 - Grote Scheldeprijs
09/04 - Adriatic Montenegro Race
10/04 - Ronde Van Turkije
12/04 - Paris - Camembert
12/04 - Giro di Sicilia - Tour of Sicily
13/04 - Tour du Loir et Cher
13/04 - Brabantse Pijl
13/04 - Belgrade Banjaluka
15/04 - Classic Grand Besançon Doubs
16/04 - Tour du Jura
16/04 - Arno Wallaard Memorial
18/04 - Tour of the Alps
24/04 - International Cicle Classic
24/04 - Klasika de Amorebieta
25/04 - Tour de Bretagne
26/04 - EUREGIO Bodensee Rundfahrt
27/04 - International Tour of Hellas
29/04 - Grand Prix Nasielsk-Serock
29/04 - Ronde van Asturië
30/04 - Zuid Oost Drenthe Classic I
30/04 - Grand Prix Wyszków
01/05 - Circuito del Porto
01/05 - Belgische Nationaal Kampioenschap
03/05 - Vierdaagse van Duinkerken
04/05 - Cyprus Nationaal Kampioenschap
06/05 - CCC Tour - Grody Piastowskie
07/05 - Ronde van Overijssel
07/05 - Sundvolden GP
08/05 - Flèche Ardennaise
08/05 - Ringerike Grand Prix
11/05 - Tour de Hongrie
12/05 - Tour de Lviv Region
14/05 - GP de Plumelec-Morbihan
15/05 - Tro-Bro Léon
21/05 - Grand Prix Herning
21/05 - Ronde van de Finistère
21/05 - Veenendaal - Veenendaal
22/05 - Fyen Rundt - Tour of Fyen
22/05 - Rund um Köln
22/05 - Boucles de l'Aulne
22/05 - GP Gorenjska
22/05 - Antwerp Port Epic / Sels Trophy
24/05 - Tour of Norway
25/05 - Alpes Isère Tour
25/05 - Flèche du Sud
26/05 - Circuit de Wallonie
26/05 - Tour de la Mirabelle
26/05 - Boucles de la Mayenne
26/05 - Tour of Estonia
27/05 - Servisch Nationaal Kampioenschap
28/05 - Kyiv Cup
29/05 - Marcel Kint Classic
29/05 - Kyiv Green Race
30/05 - Kyiv Speed - Challenge
31/05 - Mercan'Tour Classic Alpes-Maritimes
31/05 - Ronde van Albanië
02/06 - Ronde de l'Oise
02/06 - Trofeo Alcide Degasperi
02/06 - Ronde van de Apennijnen
03/06 - Tour of Malopolska
04/06 - Adriatica Ionica Race / Sulle Rotte del...
04/06 - Heylen Vastgoed Heistse Pijl
05/06 - Grand Prix Velo Erciyes
05/06 - Parijs-Brussel
05/06 - Mémorial Van Coningsloo
06/06 - Paris-Troyes
06/06 - Ronde van Limburg
08/06 - Ster ZLM Toer
08/06 - Five Rings of Moscow
09/06 - Oberösterreich Rundfahrt
10/06 - GP du Canton d'Argovie
10/06 - Tour d'Eure-et-Loir
11/06 - Dwars door het Hageland
12/06 - Elfstedenronde Brugge
14/06 - Mont Ventoux Dénivelé Challenge
15/06 - Tour of Slovenia
15/06 - Baloise Belgium Tour
16/06 - Route du Sud
17/06 - Finland Nationaal Kampioenschap
18/06 - Israëlisch Nationaal Kampioenschap
18/06 - Grand Prix Plock
18/06 - Deens Nationaal Kampieonschap
19/06 - Midden-Brabant Poort Omloop
19/06 - Noors Nationaal Kampioenschap
19/06 - Litouws Nationaal Kampioenschap
19/06 - Ests Nationaal Kampioenschap
19/06 - Grand Prix Plonsk
19/06 - Lets Nationaal Kampioenschap
20/06 - Bosnië en Herzegovina Nationaal Kampio...
21/06 - Oekraïens Nationaal Kampioenschap
21/06 - Italiaans Nationaal Kampioenschap
22/06 - Nederlands Nationaal Kampioenschap
22/06 - Kazachs Nationaal Kampioenschap
22/06 - Hongaars Nationaal Kampioenschap
22/06 - Azerbeidzjaans Nationaal Kampioenschap
22/06 - Halle - Ingooigem
22/06 - Pools Nationaal Kampioenschap
23/06 - Slovaaks Nationaal Kampioenschap
23/06 - Tsjechisch Nationaal Kampioenschap
23/06 - Oostenrijks Nationaal Kampioenschap
23/06 - Turks Nationaal Kampioenschap
23/06 - Sloveens Nationaal Kampioenschap
23/06 - Brits Nationaal Kampioenschap
23/06 - Wit-Russisch Nationaal Kampioenschap
23/06 - Iers Nationaal Kampioenschap
23/06 - Zwitsers Nationaal Kampioenschap
23/06 - Roemeens Nationaal Kampioenschap
23/06 - Frans Nationaal Kampioenschap
23/06 - Zweeds Nationaal Kampioenschap
23/06 - Ijsland Nationaal Kampioenschap
24/06 - Spaans Nationaal Kampioenschap
24/06 - Duits Nationaal Kampioenschap
24/06 - Grieks Nationaal Kampioenschap
24/06 - Noord-Macedonië Nationaal Kampioenschap
24/06 - Kroatisch Nationaal Kampioenschap
24/06 - Luxemburgs Nationaal Kampioenschap
24/06 - Portugees Nationaal Kampioenschap
24/06 - Kosovo Nationaal Kampioenschap
25/06 - Britse Maagdeneilanden Nationaal Kampio...
25/06 - Sint Maarten Nationaal Kampioenschap
25/06 - Bulgarije Nationaal Kampioenschap
25/06 - Montenegro Nationaal Kampioenschap
25/06 - Georgisch Nationaal Kampioenschap
25/06 - Moldavisch Nationaal Kampioenschap
28/06 - Oezbeeks Nationaal Kampioenschap
29/06 - Course Cycliste de Solidarnosc
30/06 - Trophée Joaquim Agostinho
02/07 - Ronde van Oostenrijk
02/07 - Sibiu Cycling Tour
03/07 - Giro del Medio Brenta
05/07 - Trofeo Città di Brescia
07/07 - Europees Kampioenschap - Junioren
07/07 - Europees Kampioenschap U-23
09/07 - Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Repu...
10/07 - GP Lugano
10/07 - Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski
10/07 - GP de Nogent-sur-Oise
10/07 - Districtenpijl - Ekeren-Deurne
13/07 - Settimana Ciclistica Italiana
16/07 - Slag om Norg
16/07 - Gemenc Grand Prix
17/07 - Grand Prix Kahramanmaras
18/07 - GP Pino Cerami
23/07 - Grand Prix Erciyes
23/07 - Ethias-Tour de Wallonie
23/07 - Visegrad 4 Kerekparverseny
24/07 - GP de Pérenchies
24/07 - GP Kranj
24/07 - Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia
24/07 - Grand Prix Kayseri
25/07 - Clásica de Ordizia
26/07 - Mem. Andrzej Trochanowski
27/07 - Dookola Mazowsza
27/07 - Tour d'Alsace
27/07 - Vuelta a Castilla y Leon
29/07 - Kreiz Breizh Elites
31/07 - Coupe d'Europe des Grimpeurs
31/07 - Grand Prix Yahyali
31/07 - Ministra Obrony Narodowej
31/07 - Circuit de Getxo
02/08 - Vuelta a Burgos
04/08 - Sazka Tour
04/08 - Volta a Portugal
05/08 - Tour of Kosovo
06/08 - La Maurienne
06/08 - Scandinavian Race Uppsala
07/08 - GP Jef Scherens
09/08 - Tour of Szeklerland
09/08 - Tour de l'Ain
10/08 - Circuit Franco-Belge
11/08 - Arctic Race of Norway
13/08 - Memorial Henryka Lasaka
14/08 - Memorial Jana Magiery
14/08 - Polynormande
14/08 - Europees Kampioenschap
16/08 - Ronde van Denemarken
16/08 - Tour du Limousin - Nouvelle Aquitaine
18/08 - Baltic Chain Tour
19/08 - Grand Prix Kapuzbasi
20/08 - Grand Prix Develi
21/08 - Grand Prix Cappadocia
21/08 - Schaal Sels
22/08 - Beker van de Subkarpaten
23/08 - Tour du Poitou-Charentes
23/08 - GP Stad Zottegem
24/08 - Deutschland Tour
24/08 - Druivenkoers - Overijse
25/08 - Tour of Sakarya
27/08 - Himmerland Rundt
27/08 - Tour of Bulgaria
28/08 - Ronde van de Achterhoek
28/08 - CROATIA - SLOVENIA
28/08 - Skive-Løbet
31/08 - Tour of Silk Road - Hero Cities
01/09 - Giro della Regione Friuli Venezia Giulia
03/09 - Lillehammer GP
03/09 - In the footsteps of the Romans
04/09 - Tour of Britain
04/09 - Gylne Gutuer
04/09 - Tour du Doubs
06/09 - Turul Romaniei
08/09 - Okolo Jizních Cech
10/09 - Grand Prix Germenica
10/09 - Albanië Nationaal Kampioenschap
11/09 - Grand Prix de la Somme
11/09 - GP de Fourmies
13/09 - Ronde van Luxemburg
13/09 - Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie
14/09 - GP de Wallonie
14/09 - Giro della Toscana
14/09 - Tour de Serbie
15/09 - Coppa Sabatini
16/09 - Kampioenschap Van Vlaanderen
17/09 - Memorial Marco Pantani
17/09 - GP Impanis - Van Petegem
17/09 - Grote Prijs Rik Van Looy
18/09 - Gooikse Pijl
18/09 - Trofeo Matteotti
18/09 - Grand Prix d'Isbergues
21/09 - Omloop Van Het Houtland
22/09 - Tour of Mesopotamia
25/09 - Paris-Chauny
27/09 - Cro Race
29/09 - Coppa Agostoni
01/10 - Giro dell'Emilia
01/10 - Tour of Montenegro
02/10 - Famenne Ardenne Classic
02/10 - Tour de Vendée
02/10 - Gran Premio Bruno Beghelli
03/10 - Ronde van het Münsterland
03/10 - Coppa Bernocchi
04/10 - Tre Valli Varesine
04/10 - Binche-Tournai-Binche
06/10 - Giro del Piemonte
06/10 - Paris-Bourges
09/10 - Paris-Tours
09/10 - Memorial Rik Van Steenbergen
12/10 - Giro del Veneto
16/10 - Chrono des Nations
16/10 - Veneto Classic
Africa Tour - 2022
America Tour - 2022
Asia Tour - 2022
Oceania Tour - 2022
Vrouwen Elite - 2022
Heren H23 - 2022
Heren Junior - 2022
Dames Junior - 2022
Andere evenementen - 2022
Franse bekerclubs - 2022
Andere wielersport
Baanwielrennen
BMX
Mountain Bike
Veldrijden
Uitslagen individuele sporter
Ploegen
Wielrennen - Per Sempre Alfredo - 2022 - Startlijst
Keuze van een seizoen :
2024
2023
2022
2021
Uitslagen 2022
Startlijst
Informatie
Erelijst
Archief
Statistieken
Uitslagen 2022
Wacht ...
Startlijst
Per Sempre Alfredo - Startlijst
Italië
1.
Alessandro Fedeli
2.
Antonio Tiberi
3.
Lorenzo Milesi
4.
Giovanni Carboni
5.
Nicola Conci
6.
Marco Canola
7.
Kristian Sbaragli
BORA - hansgrohe
11.
Matthew Walls
14.
Patrick Gamper
16.
Cian Uijtdebroeks
17.
Frederik Wandahl
Team BikeExchange - Jayco
21.
Tanel Kangert
23.
Dion Smith
25.
Jan Maas
26.
Kevin Colleoni
27.
Matteo Sobrero
UAE Team Emirates
31.
Ryan Gibbons
32.
Felix Groß
33.
Marc Hirschi
34.
Yousif Mirza Bani Hammad
35.
Jan Polanc
36.
Joel Suter
37.
Andres Camilo Ardila Ordoñez
Bardiani-CSF-Faizanè
41.
Davide Gabburo
42.
Filippo Fiorelli
43.
Johnatan Cañaveral Vargas
46.
Omar El Gouzi
47.
Alessio Nieri
Bingoal Pauwels Sauces WB
51.
Milan Menten
52.
Remy Mertz
53.
Kenny Molly
54.
Luc Wirtgen
55.
Tom Paquot
56.
Marco Tizza
57.
Johan Meens
Drone Hopper - Androni Giocattoli
61.
Eduardo Sepúlveda
62.
Natnael Tesfatsion Ocbit
63.
Alessandro Bisolti
64.
Didier Norberto Merchán Cardona
65.
Juan Diego Alba Bolivar
66.
Brandon Alejandro Rojas Vega
67.
Jefferson Alexander Cepeda Ortiz
EOLO-Kometa
71.
Edward Ravasi
72.
Sergio García González
73.
Alessandro Fancellu
74.
Alejandro Ropero Molina
75.
Daniel Viegas Pedroso
76.
David Martin Velasco
77.
Mark Christian
Human Powered Health
81.
Keegan Swirbul
82.
Benjamin King
83.
Gavin Mannion
84.
Stephen Bassett
85.
Kyle Murphy
86.
Kristian Aasvold
87.
Chad Haga
Astana Qazaqstan Development Team
91.
Daniil Pronskiy
92.
Nicolas Vinokurov
93.
Gianmarco Garofoli
94.
Harold Martin Lopez Granizo
95.
Nurbolat Nurlykhassym
96.
Orken Slamzhanov
97.
Gleb Brussenskiy
Beltrami TSA - Tre Colli
101.
Andrea Piras
102.
Thomas Pesenti
103.
Matteo Freddi
104.
Nicola Rossi
105.
Pietro Aimonetto
106.
Andrea Biancalani
107.
Michael Vanni
Biesse - Carrera
111.
Michael Belleri
112.
Riccardo Ciuccarelli
113.
Lorenzo Roda
114.
Giacomo Villa
115.
Andrea Garosio
116.
Anders Foldager
117.
Mattias Nordal
Colombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas - Shimano
121.
Brayan Stiven Vargas
122.
German Dario Gomez Becerra
123.
Jhon Fredy Avila Caro
124.
Nelson Andres Soto Martinez
125.
Jhoan Sebastian Ramirez
126.
Rafael Steven Pineda Pineda
127.
Cristian David Rico Lemus
D'Amico - UM Tools
132.
Matteo Furlan
133.
Andrea Ghislanzoni
134.
Lorenzo Pellegrini
135.
Nathan Sbabo
136.
Mattia Viel
137.
Simone Roganti
Gallina Ecotek Lucchini Colosio
141.
Walter Calzoni
142.
Luca Cavallo
143.
Francesco Di Felice
144.
Oleksandr Shchypak
145.
Riccardo Perani
146.
Kirilo Tsarenko
147.
Davide Bauce
General Store Essegibi F.lli Curia
151.
Ettore Pozza
152.
Francesco Busatto
153.
Filippo d'Aiuto
154.
Gianmarco Carpene
155.
Samuele Carpene
157.
Ricardo Tosin
Giotti Victoria - Savini Due
161.
Gergely Szarka
162.
Emil Dima
163.
Davide Finatti
164.
Jozsef-Attila Malnasi
165.
Adriano Brogi
166.
Nicolas Dalla Valle
167.
Alessandro Monaco
Mg.K Vis-Color for Peace-VPM
171.
Paul Wright
172.
Edoardo Martinelli
173.
Daniel Savini
174.
Daan Hoeks
175.
Connor Sens
176.
Max Stedman
Team Colpack Ballan
181.
Gidas Umbri
182.
Francesco Cali'
183.
Sergio Meris
184.
Nicola Plebani
185.
Alessandro Baroni
186.
Egidio Karim Raviele
Team Corratec
191.
Simone Olivero
192.
Veljko Stojnic
193.
Preslav Balabanov
194.
Marco Murgano
195.
Matteo Amella
196.
Davide Baldaccini
197.
Jan Stöckli
Team Qhubeka
201.
Yohannes Gebrihiwet Berhane
202.
Alessandro Iacchi
203.
Ephrem Gebrehiwet
205.
Jacopo Menegotto
206.
Nicolo Parisini
Work Service Vitalcare Vega
211.
Giovanni Bortoluzzi
212.
Christian Danilo Pase
213.
Eric Paties Montagner
214.
Federico Burchio
215.
Raul Colombo
216.
Nicola Venchiarutti
217.
Luca Tornaboni
Zalf Euromobil Fior
221.
Alessio Acco
222.
Edoardo Faresin
223.
Simone Griggion
224.
Edoardo Zamperini
225.
Stefano Cavalli
Statistieken
Wacht ...
Archief
Per Sempre Alfredo - Archief
2021 - Per Sempre Alfredo
2022 - Per Sempre Alfredo
2023 - Per Sempre Alfredo
2024 - Per Sempre Alfredo
Erelijst
Wacht ...
Informatie
Per Sempre Alfredo - Informatie
Algemene informatie
Plaats :
Italië
Eerste editie :
2021
Edities :
3 (inbegrepen 2023)
Officiële naam :
Per Sempre Alfredo
Officiële website :
https://www.facebook.com/persemprealfredo/
Eerste winnaar :
Matteo Moschetti
Grootst aantal overwinningen :
Matteo Moschetti
,
Marc Hirschi
,
Felix Engelhardt
(1)
Laatste winnaar :
Felix Engelhardt
© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden