De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Parijs - Nice - 1998 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Parijs - Nice - 1998 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 1998

Parijs - Nice 1998

FrankrijkFrankrijk - 8 Maart 1998 - 15 Maart 1998


Algemeen klassement - 16 Maart 1998


1BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - Bricobi31h45'03''
2FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.40''
3ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.48''
4SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotus59''
5ITARodolfo Massi (ITA)Casino1'11''
6FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus1'14''
7ESPMikel Zarrabeitia Uranga (ESP)O.N.C.E.1'25''
8SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus1'29''
9AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobank1'29''
10ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blanca1'45''
11AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobank1'51''
12ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.1'53''
13ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto2'00''
14FRAPascal Lino (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932'03''
15FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeux2'07''
16ESPFrancisco Cabello Luque (ESP)Kelme - Costa Blanca2'12''
17USABobby Julich (USA)Cofidis2'15''
18FRARichard Virenque (FRA)Festina - Lotuszt
19RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Service2'30''
20FRAThierry Bourguignon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 932'35''
21ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banesto3'00''
22BELMario Aerts (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass3'06''
23RUSEugeni Berzin (RUS)La Française des Jeux3'11''
24USAFrankie Andreu (USA)US Postal Service3'39''
25BELAxel Merckx (BEL)Polti3'54''
26FRAStéphane Goubert (FRA)Cofidis3'55''
27GERDirk Baldinger (GER)Deutsche Telekom - ARD3'56''
28ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.4'04''
29FRALuc Leblanc (FRA)Polti5'26''
30ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Kelme - Costa Blanca5'42''
31ESPAitor Osa Eizaguirre (ESP)Banesto5'49''
32ESPJosé Roberto Sierra Aguerro (ESP)O.N.C.E.6'24''
33SUIBeat Zberg (SUI)Rabobank7'04''
34BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass7'20''
36BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass8'02''
37ITAEnrico Cassani (ITA)Polti8'03''
37FRAChristophe Bassons (FRA)Festina - Lotus9'07''
38ITAFabrizio Guidi (ITA)Polti9'23''
39ESTLauri Aus (EST)Casino9'32''
40FRAFrédéric Bessy (FRA)Casino9'45''
41GERJens Voigt (GER)Crédit Agricole10'20''
42ITAAndrea Peron (ITA)La Française des Jeux10'37''
43FRACédric Vasseur (FRA)Crédit Agricole11'20''
44FRAStéphane Barthe (FRA)Casino11'35''
45BELJohan Museeuw (BEL)Mapei - Bricobi11'50''
46FINJoona Laukka (FIN)Lotto - Mobistar - Isoglass11'55''
47ITAMassimiliano Mori (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino12'18''
48ESPÓscar Sevilla Rivera (ESP)Kelme - Costa Blanca12'28''
49FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeux12'54''
50ITABruno Cenghialta (ITA)Riso Scotti12'56''
51USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
52FRAPascal Hervé (FRA)Festina - Lotus13'41''
53BELChris Peers (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass13'49''
54ITARossano Brasi (ITA)Polti13'58''
55SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotus14'07''
56FRANicolas Vogondy (FRA)La Française des Jeux14'09''
57FRAFrançois Simon (FRA)Crédit Agricole14'14''
58FRAChristophe Capelle (FRA)Cofidis15'12''
59FRALylian Lebreton (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9315'14''
60FRAGilles Bouvard (FRA)Casino15'19''
61FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricole15'26''
62ESPRafael Diaz Justo (ESP)O.N.C.E.15'55''
63BELWilfried Peeters (BEL)Mapei - Bricobi16'05''
64FRALaurent Madouas (FRA)Lotto - Mobistar - Isoglass16'14''
65ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino17'05''
66FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux17'45''
67AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricole18'33''
68GERUdo Bölts (GER)Deutsche Telekom - ARD18'42''
69BELNico Mattan (BEL)Mapei - Bricobi18'53''
70FRAGilles Maignan (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne19'14''
71ESPJosé Javier Gomez Gozalo (ESP)Kelme - Costa Blanca19'21''
72FRAChristophe Rinero (FRA)Cofidis19'59''
73NEDLeon Van Bon (NED)Rabobank20'31''
74AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricole20'36''
75USAMarty Jemison (USA)US Postal Service21'41''
76RUSViatcheslav Djavanian (RUS)Big Mat - Aubervilliers 9322'30''
77BELLudo Dierckxsens (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass23'48''
78GERBert Dietz (GER)Deutsche Telekom - ARD23'53''
79FRAJean-Cyril Robin (FRA)US Postal Service24'04''
80FRAFrancis Moreau (FRA)Cofidis24'07''
81ESPJon Odriozola Mugarza (ESP)Banesto24'11''
82ESPLuis Perez Rodriguez (ESP)O.N.C.E.25'22''
83LTUArturas Kasputis (LTU)Casino25'23''
84RUSAlexei Sivakov (RUS)Big Mat - Aubervilliers 9325'34''
85ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino25'42''
86FRAFrancisque Teyssier (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne26'41''
87FRAJean-Philippe Dojwa (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne27'30''
88FRAAnthony Morin (FRA)La Française des Jeux28'14''
89GERJörg Jaksche (GER)Polti28'29''
90FRALudovic Auger (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9329'56''
91ESPUnai Osa Eizaguirre (ESP)Banesto31'02''
92GERChristian Henn (GER)Deutsche Telekom - ARD31'11''
93FRABenoît Salmon (FRA)Casino31'13''
94ESPJosé Luis Rubiera Vigil (ESP)Kelme - Costa Blanca32'15''
95ITAStefano Casagrande (ITA)Riso Scotti32'20''
96BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobi32'23''
97FRAThierry Gouvenou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9336'12''
98SWEMagnus Bäckstedt (SWE)Crédit Agricole37'50''
99RUSVladislav Bobrik (RUS)Riso Scotti38'41''
100ITAEros Poli (ITA)Crédit Agricole38'46''
101ITAPaolo Fornaciari (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino39'36''
102ITAStefano Zanini (ITA)Mapei - Bricobi40'44''
103GERAndré Korff (GER)Festina - Lotus40'45''
104FRAGilles Talmant (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne42'35''
105AUTGeorg Totschnig (AUT)Deutsche Telekom - ARD42'38''
106BELLudwig Willems (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass43'09''
107AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobank44'01''
108GERRolf Aldag (GER)Deutsche Telekom - ARD45'10''
109ESPJosé Luis Rodríguez García (ESP)Kelme - Costa Blanca45'58''
110ESPArsenio Gonzalez Gutierrez (ESP)Kelme - Costa Blanca46'34''
111BELBart Leysen (BEL)Mapei - Bricobi49'15''
112NEDBert Hiemstra (NED)Rabobank50'18''
113FRAAnthony Rokia (FRA)Polti50'55''
114AUSJay Sweet (AUS)Big Mat - Aubervilliers 9351'14''
115DENPeter Meinert Nielsen (DEN)US Postal Service53'31''
116ESPDavid Latasa Lasa (ESP)Banesto53'42''
117ITAMichele Rezzani (ITA)Riso Scotti55'49''
118ITARiccardo Ferrari (ITA)Riso Scotti59'46''
119ITARiccardo Faverio (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marino1h02'47''
120FRAStephane Cueff (FRA)Mutuelle de Seine-et-Marne1h11'03''
121NEDJan Koerts (NED)Rabobankzt

Etappe 1 - Suresnes - Paris, 10.2 km - 9 Maart 1998Individuele Tijdrit


1BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - Bricobi12'31''
2FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.7''
3SUIBruno Boscardin (SUI)Festina - Lotus19''
4SUILaurent Dufaux (SUI)Festina - Lotus20''
5SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotus21''
6FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotus22''
7AUSHenk Vogels (AUS)Crédit Agricole23''
8ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.24''
9FRAPhilippe Gaumont (FRA)Cofidis25''
10BELNico Mattan (BEL)Mapei - Bricobi27''

Etappe 2 - Montereau - Sens, 170.2 km - 10 Maart 1998Ontsnapping


1ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.4h25'24''
2ESTLauri Aus (EST)Casino2''
3BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - Bricobi5''
4FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
5ITARodolfo Massi (ITA)Casinozt
6FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
7ITAFabrizio Guidi (ITA)Poltizt
8ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
9SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotuszt

Etappe 3 - Sens - Nevers, 195.8 km - 11 Maart 1998Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobi5h27'15''
2FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricolezt
3ITAGian Matteo Fagnini (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
4AUSJay Sweet (AUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
5FRAChristophe Capelle (FRA)Cofidiszt
6ESTLauri Aus (EST)Casinozt
7GERAndré Korff (GER)Festina - Lotuszt
8ITAFabrizio Guidi (ITA)Poltizt
9ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
10FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt

Etappe 4 - Nevers - Vichy, 194.5 km - 12 Maart 1998Sprint


1BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobi5h08'43''
2BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglasszt
3AUSStuart O'Grady (AUS)Crédit Agricolezt
4FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricolezt
5FRAChristophe Capelle (FRA)Cofidiszt
6AUSRobbie McEwen (AUS)Rabobankzt
7ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Kelme - Costa Blancazt
8ITAEnrico Cassani (ITA)Poltizt
9FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
10FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 5 - Cusset - Col de la Répubique, 113 km - 13 Maart 1998Berg


1BELFrank Vandenbroucke (BEL)Mapei - Bricobi2h42'08''
2ESPMarcelino Garcia Alonso (ESP)O.N.C.E.2''
3SUIAlex Zülle (SUI)Festina - Lotus22''
4ITARodolfo Massi (ITA)Casinozt
5ESPRoberto Heras Hernandez (ESP)Kelme - Costa Blancazt
6FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.27''
7FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt
8AUTPeter Luttenberger (AUT)Rabobankzt
9BELPeter Farazijn (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass29''
10ESPIñigo Cuesta Lopez De Castro (ESP)O.N.C.E.31''

Etappe 6 - Montélimar - Sisteron, 189 km - 14 Maart 1998Ontsnapping


1BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass4h29'54''
2ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banesto2''
3ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
4FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
5ESPMiguel Angel Martin Perdiguero (ESP)Kelme - Costa Blancazt
6SUIBeat Zberg (SUI)Rabobankzt
7FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
8RUSViatcheslav Ekimov (RUS)US Postal Servicezt
9AUSPatrick Jonker (AUS)Rabobankzt
10GERDirk Baldinger (GER)Deutsche Telekom - ARDzt

Etappe 7 - Sisteron - Cannes, 223 km - 15 Maart 1998Ontsnapping


1BELAndrei Tchmil (BEL)Lotto - Mobistar - Isoglass5h24'02''
2FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
3FRALaurent Jalabert (FRA)O.N.C.E.zt
4ITAFabrizio Guidi (ITA)Poltizt
5FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
6ESPFrancisco Mancebo Perez (ESP)Banestozt
7ESPJose Luis Arrieta Lujambio (ESP)Banestozt
8FRAChristophe Mengin (FRA)La Française des Jeuxzt
9ITAPaolo Savoldelli (ITA)Saeco - Estro - A.S. Juvenes San Marinozt
10FRAChristophe Moreau (FRA)Festina - Lotuszt

Etappe 8 - Nice - Nice, 161.4 km - 16 Maart 1998Sprint


1FRAChristophe Capelle (FRA)Cofidis3h55'30''
2BELTom Steels (BEL)Mapei - Bricobizt
3AUSJay Sweet (AUS)Big Mat - Aubervilliers 93zt
4USAGeorge Hincapie (USA)US Postal Servicezt
5FRAFrédéric Moncassin (FRA)Crédit Agricolezt
6FRAStéphane Barthe (FRA)Casinozt
7FRAEmmanuel Magnien (FRA)La Française des Jeuxzt
8NEDJan Koerts (NED)Rabobankzt
9ESPDavid Etxebarria Alkorta (ESP)O.N.C.E.zt
10NEDLeon Van Bon (NED)Rabobankzt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden