De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP Ouest France - Plouay - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP Ouest France - Plouay - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

GP Ouest France - Plouay 2010

FrankrijkFrankrijk - 22 Augustus 2010


GP Ouest France - Plouay - 22 Augustus 2010


1AUSMatthew Harley Goss (AUS)Team HTC - Columbia6:37:53
2USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitionszt
3FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
4COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
5ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
6ITAMauro Santambrogio (ITA)BMC Racing Teamzt
7SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
8ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
9ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
10FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
11ITADavide Appollonio (ITA)Cervélo Testteamzt
12DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bankzt
13FRAChristophe Le Mével (FRA)La Française des Jeuxzt
14SLOGrega Bole (SLO)Lampre - Farnese Vinizt
15RUSSerguei Klimov (RUS)Team Katushazt
16FRAJérôme Pineau (FRA)Quick Stepzt
17BELRoy Sentjens (BEL)Team Milramzt
18ITAManuele Mori (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
19ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
20BELSerge Pauwels (BEL)Sky Professional Cycling Teamzt
21FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
22FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt
23ESPJosep Jufre Pou (ESP)Astanazt
24BELGreg Van Avermaet (BEL)Omega Pharma - Lottozt
25RUSNikita Eskov (RUS)Team Katushazt
26FRATony Gallopin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
27ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Stepzt
28FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondialezt
29NEDSebastian Langeveld (NED)Rabobankzt
30KAZDmitri Fofonov (KAZ)Astanazt
31FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
32GERJohannes Fröhlinger (GER)Team Milramzt
33FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Stepzt
34NEDWout Poels (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
35ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
36GERFabian Wegmann (GER)Team Milramzt
37FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
38SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
39ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Radio Shackzt
40NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobankzt
41SLOGorazd Stangelj (SLO)Astanazt
42CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
43BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
44BLRAleksandr Kuschynski (BLR)Liquigas - Doimozt
45FRAMathieu Perget (FRA)Caisse d'Epargnezt
46ITAErmanno Capelli (ITA)Footon - Servettozt
47AUTStefan Denifl (AUT)Cervélo Testteamzt
48KAZAlexandre Dyachenko (KAZ)Astanazt
49DENAnders Lund (DEN)Saxo Bankzt
50DENLars Ytting Bak (DEN)Team HTC - Columbiazt
51BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Transitionszt
52FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasunzt
53DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bankzt
54FRALudovic Turpin (FRA)AG2R - La Mondialezt
55DENBrian Vandborg (DEN)Liquigas - Doimozt
56FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
57NEDKarsten Kroon (NED)BMC Racing Teamzt
58SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
59FRANicolas Vogondy (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
60ITADamiano Cunego (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
61BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
62NEDNiki Terpstra (NED)Team Milramzt
63RUSEvgeni Petrov (RUS)Team Katushazt
64IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitions0:00:09
65ESPMarkel Irizar Aranburu (ESP)Radio Shack0:00:57
66DENAndré Steensen (DEN)Saxo Bankzt
67GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbiazt
68BELGert Dockx (BEL)Team HTC - Columbiazt
69JAPYukiya Arashiro (JAP)Bbox - Bouygues Telecomzt
70SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bankzt
71FRALászló Bodrogi (FRA)Team Katushazt
72GBRRussell Downing (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
73ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
74USAEdward King (USA)Cervélo Testteamzt
75ESPXavier Florencio Cabre (ESP)Cervélo Testteamzt
76SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
77FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
78FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
79RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
80BELNick Nuyens (BEL)Rabobankzt
81ITAFabio Felline (ITA)Footon - Servettozt
82ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Euskaltel - Euskadizt
83RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
84NORFrederik Wilmann (NOR)Skil - Shimano1:24:00
85FRAChristophe Moreau (FRA)Caisse d'Epargne0:01:40
86KAZRoman Kireyev (KAZ)Astanazt
87SVKMartin Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
88GERMarkus Fothen (GER)Team Milramzt
89ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt
90FRAArnold Jeannesson (FRA)Caisse d'Epargnezt
91ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargnezt
92ITAMatteo Carrara (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
93FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
94ITAMorris Possoni (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
95ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
96FRAArnaud Coyot (FRA)Caisse d'Epargnezt
97ITALuca Mazzanti (ITA)Team Katushazt
98KAZSergey Renev (KAZ)Astanazt
99FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
100FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
101AUSSimon Gerrans (AUS)Sky Professional Cycling Teamzt
102FRALaurent Lefevre (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
103FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
104FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
105FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
106SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimozt
107COLMauricio Alberto Ardila Cano (COL)Rabobankzt
108ITADiego Ulissi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
109NEDAddy Engels (NED)Quick Stepzt
110NEDSteven Kruijswijk (NED)Rabobankzt
111ITAValerio Agnoli (ITA)Liquigas - Doimozt
112ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
113ITADaniele Righi (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
114GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteamzt
115NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
116GBRStephen Cummings (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
117FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
118FRARémi Cusin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
119GBRBradley Wiggins (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
120FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasun0:02:13
121FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
122FRAPierre Cazaux (FRA)La Française des Jeux0:02:44
123FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun0:03:08
124ESPJosé Alberto Benitez Roman (ESP)Footon - Servetto0:03:27
125NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobank0:03:51
126FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux0:04:03
127FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
128FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondialezt
129NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:04:19
130ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Euskaltel - Euskadizt
131KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana0:05:19
132FRABrice Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
133PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Footon - Servettozt
134ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Euskaltel - Euskadi0:06:24
135ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
136FRASébastien Turgot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
137RUSIvan Rovny (RUS)Radio Shack0:07:40
138BELJan Bakelants (BEL)Omega Pharma - Lotto0:08:08
139NEDFloris Goesinnen (NED)Skil - Shimanozt
140AUSMitchell Docker (AUS)Skil - Shimano0:08:35
141SUISimon Zahner (SUI)BMC Racing Team0:09:20
142FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
143ITAMarco Corti (ITA)Footon - Servettozt
144USAMatthew Busche (USA)Radio Shackzt
145FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt
146USADanny Pate (USA)Garmin - Transitionszt
147SUIFlorian Stalder (SUI)BMC Racing Team0:10:41
148FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasunzt
149FRAMathieu Drujon (FRA)Caisse d'Epargnezt
150ITAIvan Santaromita (ITA)Liquigas - Doimozt
151SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
152GERPaul Voss (GER)Team Milramzt
153BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
154FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lottozt
155FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
156FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lottozt
157FRAAlexandre Geniez (FRA)Skil - Shimano0:15:06

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden