De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Italië - 2 Juli 2021 - 11 Juli 2021
1 | Anna van der Breggen (NED) | Team SD Worx | 27:00:55 |
2 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | 1:43 |
3 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | 3:25 |
4 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | 6:39 |
5 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | 8:26 |
6 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 8:29 |
7 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | 8:40 |
8 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 9:12 |
9 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | 9:44 |
10 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | 10:42 |
11 | Gaia Realini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 10:53 |
12 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 11:39 |
13 | Erica Magnaldi (ITA) | Ceratizit - Wnt | 11:59 |
14 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | 15:05 |
15 | Alena Amialyusik (BLR) | Canyon - Sram Racing | 15:12 |
16 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | 15:16 |
17 | Eider Merino Cortazar (ESP) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 16:17 |
18 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | 16:41 |
19 | Lisa Brennauer (GER) | Ceratizit - Wnt | 19:16 |
20 | Katrine Aalerud (NOR) | Movistar Team | 20:31 |
21 | Barbara Malcotti (ITA) | Valcar - Travel & Service | 24:48 |
22 | Hanna Nilsson (SWE) | Lotto - Soudal Ladies | 25:28 |
23 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | 26:20 |
24 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | 27:11 |
25 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | 27:29 |
26 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | 28:58 |
27 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | 29:23 |
28 | Soraya Paladin (ITA) | Liv Racing | 30:33 |
29 | Silke Smulders (NED) | Lotto - Soudal Ladies | 30:51 |
30 | Nadia Quagliotto (ITA) | Be Pink | 30:53 |
31 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | 31:20 |
32 | Ane Santesteban González (ESP) | Team Bikeexchange | 32:12 |
33 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | 33:00 |
34 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | 33:32 |
35 | Ellen Van Dijk (NED) | Trek - Segafredo | 33:46 |
36 | Léa Curinier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 34:46 |
37 | Greta Marturano (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 34:48 |
38 | Debora Silvestri (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 34:52 |
39 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | 36:38 |
40 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | 37:42 |
41 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | 37:48 |
42 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | 38:07 |
43 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing | 39:58 |
44 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | 40:59 |
45 | Marta Bastianelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 41:05 |
46 | Teuntje Beekhuis (NED) | Jumbo - Visma | 43:08 |
47 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 45:46 |
48 | Lorena Wiebes (NED) | Team Dsm | 47:05 |
49 | Letizia Borghesi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 50:15 |
50 | Kathrin Hammes (GER) | Ceratizit - Wnt | 50:21 |
51 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | 50:42 |
52 | Camilla Alessio (ITA) | Be Pink | 52:08 |
53 | Maria Novolodskaya (RUS) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 53:07 |
54 | Inga Cesuliene (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 54:54 |
55 | Rasa Leleivyte (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 56:15 |
56 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | 56:50 |
57 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | Movistar Team | 57:07 |
58 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | 59:25 |
59 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Ceratizit - Wnt | 1:03:05 |
60 | Greta Richioud (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 1:04:54 |
61 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 1:06:00 |
62 | Jesse Vandenbulcke (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 1:08:05 |
63 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | 1:08:15 |
64 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | 1:11:49 |
65 | Federica Damiana Piergiovanni (ITA) | Valcar - Travel & Service | 1:12:27 |
66 | Laura Tomasi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 1:15:07 |
67 | Pauline Allin (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 1:16:38 |
68 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | 1:17:31 |
69 | Lone Meertens (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 1:18:57 |
70 | Noemi Lucrezia Eremita (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 1:19:22 |
71 | Sara Martín Martín (ESP) | Movistar Team | 1:19:29 |
72 | Silvia Zanardi (ITA) | 1:21:17 | |
73 | Alice Gasparini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 1:23:31 |
74 | Giorgia Vettorello (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 1:25:55 |
75 | Anna Trevisi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 1:28:22 |
76 | Giorgia Bariani (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 1:31:36 |
77 | Matilde Vitillo (ITA) | Be Pink | 1:36:26 |
78 | Anastasia Carbonari (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | 1:40:50 |
79 | Maria Vittoria Sperotto (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 1:42:33 |
80 | Alice Palazzi (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | 1:43:46 |
81 | Marta Jaskulska (POL) | Liv Racing | 1:48:03 |
82 | Amandine Fouquenet (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 1:52:15 |
83 | Lucie Jounier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 1:54:12 |
84 | Elisa Dalla Valle (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 1:56:27 |
85 | Francesca Pisciali (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 1:58:17 |
86 | Valentina Scandolara (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 2:01:57 |
87 | Asia Zontone (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 2:11:02 |
88 | Carlotta Borello (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 2:11:50 |
89 | Lara Krähemann (SUI) | 2:18:42 | |
90 | Gemma Sernissi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 2:22:43 |
91 | Lina Svarinska (LAT) | 2:30:18 | |
92 | Typhaine Laurance (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 2:37:30 |
Image © STARLIGHT SSD a R.L. Source : Site officiel du Giro d'Italia Femminile.
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Image © STARLIGHT SSD a R.L. Source : Site officiel du Giro d'Italia Femminile.
1 | Anna van der Breggen (NED) | Team SD Worx | 2:58:31 |
2 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | 1:22 |
3 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | 1:51 |
4 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 1:53 |
5 | Erica Magnaldi (ITA) | Ceratizit - Wnt | 2:30 |
6 | Gaia Realini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 2:36 |
7 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | 3:00 |
8 | Amanda Spratt (AUS) | Team Bikeexchange | 3:05 |
9 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 3:26 |
10 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | 3:29 |
11 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
12 | Eider Merino Cortazar (ESP) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
13 | Clara Koppenburg (GER) | Rally Cycling | 3:55 |
14 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | 4:08 |
15 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 4:09 |
16 | Pauliena Rooijakkers (NED) | Liv Racing | 4:33 |
17 | Alena Amialyusik (BLR) | Canyon - Sram Racing | 5:11 |
18 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
19 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 5:53 |
20 | Katrine Aalerud (NOR) | Movistar Team | 6:00 |
21 | Soraya Paladin (ITA) | Liv Racing | 6:10 |
22 | Maria Novolodskaya (RUS) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 6:50 |
23 | Greta Marturano (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 6:57 |
24 | Kristen Faulkner (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 7:33 |
25 | Andrea Ramírez Fregoso (MEX) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
26 | Hanna Nilsson (SWE) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
27 | Camilla Alessio (ITA) | Be Pink | zt |
28 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | zt |
29 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | zt |
30 | Barbara Malcotti (ITA) | Valcar - Travel & Service | 7:38 |
31 | Kristabel Doebel-Hickok (USA) | Rally Cycling | 8:28 |
32 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | 8:30 |
33 | Lisa Brennauer (GER) | Ceratizit - Wnt | 8:59 |
34 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | zt |
35 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | zt |
36 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
37 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | zt |
38 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Trek - Segafredo | zt |
39 | Arlenis Sierra Cañadilla (CUB) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 9:12 |
40 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | zt |
41 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | 9:30 |
42 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | 10:02 |
43 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | 10:22 |
44 | Emilie Fortin (CAN) | Bizkaia - Durango | 10:51 |
45 | Giorgia Bariani (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 11:28 |
46 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 11:41 |
47 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
48 | Lauren Stephens (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 12:00 |
49 | Silke Smulders (NED) | Lotto - Soudal Ladies | 12:04 |
50 | Federica Damiana Piergiovanni (ITA) | Valcar - Travel & Service | 12:19 |
51 | Léa Curinier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 12:31 |
52 | Clara Honsinger (USA) | 12:35 | |
53 | Ane Santesteban González (ESP) | Team Bikeexchange | 12:41 |
54 | Francesca Baroni (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 13:01 |
55 | Michaela Drummond (NZL) | Be Pink | 14:02 |
56 | Debora Silvestri (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 14:14 |
57 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing | zt |
58 | Natalia Studenikina (RUS) | 14:26 | |
59 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 15:00 |
60 | Noemi Lucrezia Eremita (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 15:23 |
61 | Leah Kirchmann (CAN) | Team Dsm | 15:59 |
62 | Lucie Jounier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
63 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | zt |
64 | Nadja Heigl (AUT) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
65 | Nancy Van Der Burg (NED) | Jumbo - Visma | zt |
66 | Nadia Quagliotto (ITA) | Be Pink | zt |
67 | Letizia Borghesi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
68 | Pauline Allin (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
69 | Ellen Van Dijk (NED) | Trek - Segafredo | zt |
70 | Teuntje Beekhuis (NED) | Jumbo - Visma | zt |
71 | Grace Brown (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
72 | Sara Martín Martín (ESP) | Movistar Team | zt |
73 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling | zt |
74 | Leah Dixon (GBR) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
75 | Danique Braam (NED) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
76 | Jesse Vandenbulcke (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
77 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
78 | Lucia González Blanco (ESP) | zt | |
79 | Francesca Balducci (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
80 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | zt |
81 | Silvia Zanardi (ITA) | zt | |
82 | Marta Bastianelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
83 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | zt |
84 | Carlotta Borello (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
85 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | zt |
86 | Marianne Vos (NED) | Jumbo - Visma | zt |
87 | Chantal Van Den Broek-Blaak (NED) | Team SD Worx | zt |
88 | Anna Trevisi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
89 | Emily Newsom (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
90 | Giorgia Vettorello (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
91 | Georgia Williams (NZL) | Team Bikeexchange | zt |
92 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | zt |
93 | Diana Carolina Peñuela Martinez (COL) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
94 | Inga Cesuliene (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
95 | Alice Palazzi (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
96 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
97 | Silvia Valsecchi (ITA) | zt | |
98 | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Team | zt |
99 | Laura Tomasi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
100 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | zt |
101 | Kathrin Hammes (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
102 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
103 | Matilde Vitillo (ITA) | Be Pink | zt |
104 | Lorena Wiebes (NED) | Team Dsm | zt |
105 | Rasa Leleivyte (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
106 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling | 16:11 |
107 | Asia Zontone (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 16:25 |
108 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | Movistar Team | 16:39 |
109 | Caris Cosentino (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | 16:52 |
110 | Ariadna Gutierrez Arzaluz (MEX) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
111 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | 16:53 |
112 | Maëlle Grossetête (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 17:37 |
113 | Elisa Dalla Valle (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
114 | Francesca Pisciali (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
115 | Julie Van De Velde (BEL) | Jumbo - Visma | 17:50 |
116 | Lone Meertens (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
117 | Alice Gasparini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 19:10 |
118 | Greta Richioud (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 19:17 |
119 | Elizabeth Holden (GBR) | Bizkaia - Durango | 19:29 |
120 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
121 | Lina Svarinska (LAT) | 19:54 | |
122 | Amandine Fouquenet (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 20:18 |
123 | Lara Vieceli (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
124 | Michela Balducci (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
125 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | zt |
126 | Maria Vittoria Sperotto (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
127 | Anastasia Carbonari (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
128 | Gemma Sernissi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
129 | Chiara Consonni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
130 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | zt |
131 | Katie Clouse (USA) | Rally Cycling | 20:22 |
132 | Holly Breck (USA) | Rally Cycling | 20:40 |
133 | Ariana Gilabert Vilaplana (ESP) | Bizkaia - Durango | 22:30 |
134 | Valentina Scandolara (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
135 | Sandra Alonso Domínguez (ESP) | Bizkaia - Durango | zt |
136 | Iurani Blanco Calbet (ESP) | zt | |
137 | Marta Jaskulska (POL) | Liv Racing | 23:02 |
138 | Tayler Wiles (USA) | Trek - Segafredo | 24:10 |
139 | Elise Vander Sande (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
140 | Typhaine Laurance (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
141 | Emanuela Zanetti (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 26:11 |
142 | Lara Krähemann (SUI) | 39:44 |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Image © STARLIGHT SSD a R.L. Source : Site officiel du Giro d'Italia Femminile.
1 | Marianne Vos (NED) | Jumbo - Visma | 3:40:24 |
2 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | zt |
3 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | zt |
4 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
5 | Lisa Brennauer (GER) | Ceratizit - Wnt | 3:18 |
6 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | zt |
7 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | Movistar Team | zt |
8 | Marta Bastianelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
9 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
10 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | zt |
11 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | zt |
12 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | zt |
13 | Marta Jaskulska (POL) | Liv Racing | zt |
14 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
15 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
16 | Amanda Spratt (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
17 | Rasa Leleivyte (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
18 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | zt |
19 | Kristen Faulkner (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
20 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | 3:23 |
21 | Soraya Paladin (ITA) | Liv Racing | zt |
22 | Debora Silvestri (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
23 | Nadia Quagliotto (ITA) | Be Pink | zt |
24 | Letizia Borghesi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
25 | Maria Novolodskaya (RUS) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
26 | Silke Smulders (NED) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
27 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
28 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | zt |
29 | Erica Magnaldi (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
30 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
31 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
32 | Léa Curinier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
33 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
34 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
35 | Teuntje Beekhuis (NED) | Jumbo - Visma | zt |
36 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
37 | Anna van der Breggen (NED) | Team SD Worx | zt |
38 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | zt |
39 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
40 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | zt |
41 | Katrine Aalerud (NOR) | Movistar Team | zt |
42 | Clara Koppenburg (GER) | Rally Cycling | zt |
43 | Ane Santesteban González (ESP) | Team Bikeexchange | zt |
44 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | zt |
45 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
46 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling | zt |
47 | Eider Merino Cortazar (ESP) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
48 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
49 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | zt |
50 | Clara Honsinger (USA) | zt | |
51 | Hanna Nilsson (SWE) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
52 | Inga Cesuliene (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
53 | Ellen Van Dijk (NED) | Trek - Segafredo | zt |
54 | Kristabel Doebel-Hickok (USA) | Rally Cycling | zt |
55 | Pauliena Rooijakkers (NED) | Liv Racing | zt |
56 | Grace Brown (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
57 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | zt |
58 | Alena Amialyusik (BLR) | Canyon - Sram Racing | zt |
59 | Greta Marturano (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
60 | Nancy Van Der Burg (NED) | Jumbo - Visma | 3:32 |
61 | Barbara Malcotti (ITA) | Valcar - Travel & Service | 3:34 |
62 | Gaia Realini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 3:38 |
63 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Trek - Segafredo | zt |
64 | Lauren Stephens (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
65 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | 3:44 |
66 | Julie Van De Velde (BEL) | Jumbo - Visma | zt |
67 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing | zt |
68 | Chantal Van Den Broek-Blaak (NED) | Team SD Worx | zt |
69 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | 10:03 |
70 | Federica Damiana Piergiovanni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
71 | Greta Richioud (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
72 | Camilla Alessio (ITA) | Be Pink | zt |
73 | Giorgia Bariani (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
74 | Giorgia Vettorello (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
75 | Jesse Vandenbulcke (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
76 | Anna Trevisi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
77 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | zt |
78 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
79 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling | zt |
80 | Pauline Allin (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
81 | Leah Kirchmann (CAN) | Team Dsm | zt |
82 | Sara Martín Martín (ESP) | Movistar Team | zt |
83 | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Team | zt |
84 | Diana Carolina Peñuela Martinez (COL) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
85 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
86 | Georgia Williams (NZL) | Team Bikeexchange | zt |
87 | Anastasia Carbonari (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
88 | Laura Tomasi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
89 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
90 | Kathrin Hammes (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
91 | Silvia Valsecchi (ITA) | zt | |
92 | Lorena Wiebes (NED) | Team Dsm | zt |
93 | Lone Meertens (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
94 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | zt |
95 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | zt |
96 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 14:33 |
97 | Natalia Studenikina (RUS) | 14:58 | |
98 | Caris Cosentino (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | 15:17 |
99 | Leah Dixon (GBR) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
100 | Nadja Heigl (AUT) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
101 | Lina Svarinska (LAT) | zt | |
102 | Asia Zontone (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
103 | Lucia González Blanco (ESP) | zt | |
104 | Alice Gasparini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
105 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
106 | Danique Braam (NED) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
107 | Chiara Consonni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
108 | Emilie Fortin (CAN) | Bizkaia - Durango | zt |
109 | Lucie Jounier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
110 | Maëlle Grossetête (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
111 | Elizabeth Holden (GBR) | Bizkaia - Durango | zt |
112 | Francesca Baroni (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
113 | Francesca Pisciali (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
114 | Sandra Alonso Domínguez (ESP) | Bizkaia - Durango | zt |
115 | Michaela Drummond (NZL) | Be Pink | zt |
116 | Katie Clouse (USA) | Rally Cycling | zt |
117 | Emily Newsom (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 16:46 |
118 | Matilde Vitillo (ITA) | Be Pink | zt |
119 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
120 | Lara Vieceli (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
121 | Gemma Sernissi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
122 | Elise Vander Sande (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
123 | Noemi Lucrezia Eremita (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
124 | Elisa Dalla Valle (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
125 | Valentina Scandolara (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
126 | Alice Palazzi (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
127 | Carlotta Borello (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
128 | Holly Breck (USA) | Rally Cycling | zt |
129 | Silvia Zanardi (ITA) | zt | |
130 | Maria Vittoria Sperotto (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
131 | Amandine Fouquenet (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 21:58 |
132 | Typhaine Laurance (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
133 | Andrea Ramírez Fregoso (MEX) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
134 | Michela Balducci (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 22:58 |
135 | Lara Krähemann (SUI) | zt | |
136 | Iurani Blanco Calbet (ESP) | zt | |
137 | Ariana Gilabert Vilaplana (ESP) | Bizkaia - Durango | zt |
138 | Francesca Balducci (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | 27:16 |
139 | Ariadna Gutierrez Arzaluz (MEX) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | |
140 | Arlenis Sierra Cañadilla (CUB) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | |
141 | Emanuela Zanetti (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | |
142 | Tayler Wiles (USA) | Trek - Segafredo |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Image © STARLIGHT SSD a R.L. Source : Site officiel du Giro d'Italia Femminile.
1 | Anna van der Breggen (NED) | Team SD Worx | 0:24:57 |
2 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | 1:06 |
3 | Grace Brown (AUS) | Team Bikeexchange | 1:17 |
4 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | 1:30 |
5 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 1:55 |
6 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | 2:14 |
7 | Katrine Aalerud (NOR) | Movistar Team | 2:15 |
8 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | 2:22 |
9 | Gaia Realini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
10 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | 2:38 |
11 | Erica Magnaldi (ITA) | Ceratizit - Wnt | 2:45 |
12 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | 2:47 |
13 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Trek - Segafredo | 2:51 |
14 | Lauren Stephens (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 2:59 |
15 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 3:01 |
16 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | 3:04 |
17 | Clara Honsinger (USA) | zt | |
18 | Pauliena Rooijakkers (NED) | Liv Racing | 3:09 |
19 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | 3:15 |
20 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 3:16 |
21 | Amanda Spratt (AUS) | Team Bikeexchange | 3:23 |
22 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 3:27 |
23 | Lisa Brennauer (GER) | Ceratizit - Wnt | 3:28 |
24 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | 3:32 |
25 | Kathrin Hammes (GER) | Ceratizit - Wnt | 3:33 |
26 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | 3:36 |
27 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | 3:37 |
28 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | 3:44 |
29 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
30 | Soraya Paladin (ITA) | Liv Racing | zt |
31 | Alena Amialyusik (BLR) | Canyon - Sram Racing | 3:46 |
32 | Kristen Faulkner (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 3:48 |
33 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 3:52 |
34 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | zt |
35 | Maria Novolodskaya (RUS) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 3:54 |
36 | Kristabel Doebel-Hickok (USA) | Rally Cycling | 4:01 |
37 | Clara Koppenburg (GER) | Rally Cycling | 4:09 |
38 | Ellen Van Dijk (NED) | Trek - Segafredo | 4:16 |
39 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | 4:18 |
40 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | 4:20 |
41 | Silvia Valsecchi (ITA) | 4:21 | |
42 | Nadia Quagliotto (ITA) | Be Pink | 4:23 |
43 | Marianne Vos (NED) | Jumbo - Visma | zt |
44 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 4:25 |
45 | Camilla Alessio (ITA) | Be Pink | 4:26 |
46 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | zt |
47 | Emily Newsom (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 4:38 |
48 | Leah Dixon (GBR) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
49 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | zt |
50 | Greta Richioud (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 4:40 |
51 | Eider Merino Cortazar (ESP) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 4:41 |
52 | Ane Santesteban González (ESP) | Team Bikeexchange | zt |
53 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | 4:45 |
54 | Marta Bastianelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
55 | Barbara Malcotti (ITA) | Valcar - Travel & Service | 4:49 |
56 | Greta Marturano (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
57 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | 4:50 |
58 | Natalia Studenikina (RUS) | zt | |
59 | Sara Martín Martín (ESP) | Movistar Team | 4:52 |
60 | Noemi Lucrezia Eremita (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 4:57 |
61 | Federica Damiana Piergiovanni (ITA) | Valcar - Travel & Service | 4:58 |
62 | Leah Kirchmann (CAN) | Team Dsm | 5:10 |
63 | Silke Smulders (NED) | Lotto - Soudal Ladies | 5:11 |
64 | Hanna Nilsson (SWE) | Lotto - Soudal Ladies | 5:15 |
65 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | 5:16 |
66 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
67 | Amandine Fouquenet (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 5:25 |
68 | Inga Cesuliene (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 5:26 |
69 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 5:27 |
70 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | 5:28 |
71 | Diana Carolina Peñuela Martinez (COL) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 5:30 |
72 | Jesse Vandenbulcke (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 5:31 |
73 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | 5:32 |
74 | Giorgia Bariani (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
75 | Léa Curinier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 5:36 |
76 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling | 5:38 |
77 | Andrea Ramírez Fregoso (MEX) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 5:40 |
78 | Letizia Borghesi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
79 | Teuntje Beekhuis (NED) | Jumbo - Visma | 5:42 |
80 | Lara Krähemann (SUI) | zt | |
81 | Rasa Leleivyte (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 5:43 |
82 | Nancy Van Der Burg (NED) | Jumbo - Visma | 5:45 |
83 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling | zt |
84 | Marta Jaskulska (POL) | Liv Racing | 5:46 |
85 | Georgia Williams (NZL) | Team Bikeexchange | 5:47 |
86 | Lucie Jounier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 5:49 |
87 | Silvia Zanardi (ITA) | 5:50 | |
88 | Julie Van De Velde (BEL) | Jumbo - Visma | 5:51 |
89 | Matilde Vitillo (ITA) | Be Pink | 5:53 |
90 | Lorena Wiebes (NED) | Team Dsm | 5:57 |
91 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | 5:58 |
92 | Laura Tomasi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 6:01 |
93 | Pauline Allin (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 6:02 |
94 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Ceratizit - Wnt | 6:06 |
95 | Francesca Baroni (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 6:10 |
96 | Katie Clouse (USA) | Rally Cycling | 6:11 |
97 | Debora Silvestri (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 6:13 |
98 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing | 6:14 |
99 | Emilie Fortin (CAN) | Bizkaia - Durango | 6:16 |
100 | Anastasia Carbonari (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | 6:20 |
101 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | 6:25 |
102 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
103 | Lina Svarinska (LAT) | 6:27 | |
104 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | 6:33 |
105 | Asia Zontone (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 6:39 |
106 | Anna Trevisi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 6:40 |
107 | Alice Palazzi (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
108 | Francesca Pisciali (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 6:42 |
109 | Alice Gasparini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 6:44 |
110 | Nadja Heigl (AUT) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 6:45 |
111 | Michaela Drummond (NZL) | Be Pink | 6:48 |
112 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | 6:52 |
113 | Elisa Dalla Valle (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 6:56 |
114 | Lucia González Blanco (ESP) | 7:05 | |
115 | Chantal Van Den Broek-Blaak (NED) | Team SD Worx | 7:09 |
116 | Lara Vieceli (ITA) | Ceratizit - Wnt | 7:12 |
117 | Lone Meertens (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
118 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | Movistar Team | 7:15 |
119 | Giorgia Vettorello (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 7:16 |
120 | Maria Vittoria Sperotto (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 7:18 |
121 | Typhaine Laurance (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 7:20 |
122 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | 7:22 |
123 | Valentina Scandolara (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 7:24 |
124 | Gemma Sernissi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 7:25 |
125 | Carlotta Borello (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 7:28 |
126 | Danique Braam (NED) | Lotto - Soudal Ladies | 7:30 |
OTL | Elizabeth Holden (GBR) | Bizkaia - Durango | - |
OTL | Holly Breck (USA) | Rally Cycling | - |
OTL | Sandra Alonso Domínguez (ESP) | Bizkaia - Durango | - |
OTL | Sheyla Gutiérrez Ruiz (ESP) | Movistar Team | - |
OTL | Chiara Consonni (ITA) | Valcar - Travel & Service | - |
OTL | Caris Cosentino (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | - |
OTL | Elise Vander Sande (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | - |
OTL | Iurani Blanco Calbet (ESP) | - | |
OTL | Ariana Gilabert Vilaplana (ESP) | Bizkaia - Durango | - |
OTL | Maëlle Grossetête (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | - |
OTL | Francesca Balducci (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | - |
OTL | Michela Balducci (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | - |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Image © STARLIGHT SSD a R.L. Source : Site officiel du Giro d'Italia Femminile.
1 | Lorena Wiebes (NED) | Team Dsm | 2:49:15 |
2 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | Movistar Team | zt |
3 | Marianne Vos (NED) | Jumbo - Visma | zt |
4 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | zt |
5 | Marta Bastianelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
6 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
7 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | zt |
8 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
9 | Maria Vittoria Sperotto (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
10 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | zt |
11 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
12 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
13 | Anna Trevisi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
14 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | zt |
15 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | zt |
16 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
17 | Marta Jaskulska (POL) | Liv Racing | zt |
18 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
19 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | zt |
20 | Jesse Vandenbulcke (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
21 | Danique Braam (NED) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
22 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
23 | Anastasia Carbonari (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
24 | Lisa Brennauer (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
25 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
26 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
27 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
28 | Silke Smulders (NED) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
29 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | zt |
30 | Amanda Spratt (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
31 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
32 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | zt |
33 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
34 | Giorgia Bariani (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
35 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | zt |
36 | Léa Curinier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
37 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
38 | Soraya Paladin (ITA) | Liv Racing | zt |
39 | Greta Richioud (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
40 | Debora Silvestri (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
41 | Erica Magnaldi (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
42 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | zt |
43 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | zt |
44 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
45 | Rasa Leleivyte (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
46 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | zt |
47 | Francesca Baroni (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
48 | Letizia Borghesi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
49 | Gaia Realini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
50 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | zt |
51 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | zt |
52 | Hanna Nilsson (SWE) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
53 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing | zt |
54 | Clara Koppenburg (GER) | Rally Cycling | zt |
55 | Teuntje Beekhuis (NED) | Jumbo - Visma | zt |
56 | Anna van der Breggen (NED) | Team SD Worx | zt |
57 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | zt |
58 | Federica Damiana Piergiovanni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
59 | Leah Kirchmann (CAN) | Team Dsm | zt |
60 | Grace Brown (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
61 | Katrine Aalerud (NOR) | Movistar Team | zt |
62 | Laura Tomasi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
63 | Ane Santesteban González (ESP) | Team Bikeexchange | zt |
64 | Alice Gasparini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
65 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
66 | Eider Merino Cortazar (ESP) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
67 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
68 | Barbara Malcotti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
69 | Silvia Valsecchi (ITA) | zt | |
70 | Pauliena Rooijakkers (NED) | Liv Racing | zt |
71 | Nancy Van Der Burg (NED) | Jumbo - Visma | zt |
72 | Inga Cesuliene (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
73 | Maria Novolodskaya (RUS) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
74 | Giorgia Vettorello (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
75 | Lara Vieceli (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
76 | Ellen Van Dijk (NED) | Trek - Segafredo | zt |
77 | Elisa Dalla Valle (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
78 | Greta Marturano (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
79 | Chantal Van Den Broek-Blaak (NED) | Team SD Worx | zt |
80 | Lucia González Blanco (ESP) | zt | |
81 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | zt |
82 | Nadia Quagliotto (ITA) | Be Pink | zt |
83 | Alena Amialyusik (BLR) | Canyon - Sram Racing | 0:20 |
84 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
85 | Julie Van De Velde (BEL) | Jumbo - Visma | zt |
86 | Nadja Heigl (AUT) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 0:30 |
87 | Camilla Alessio (ITA) | Be Pink | zt |
88 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
89 | Kristen Faulkner (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
90 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
91 | Alice Palazzi (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
92 | Sara Martín Martín (ESP) | Movistar Team | zt |
93 | Valentina Scandolara (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 0:33 |
94 | Gemma Sernissi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
95 | Diana Carolina Peñuela Martinez (COL) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
96 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | zt |
97 | Georgia Williams (NZL) | Team Bikeexchange | zt |
98 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | zt |
99 | Lone Meertens (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
100 | Pauline Allin (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
101 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
102 | Katie Clouse (USA) | Rally Cycling | 0:50 |
103 | Amandine Fouquenet (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 1:14 |
104 | Lauren Stephens (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
105 | Andrea Ramírez Fregoso (MEX) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
106 | Noemi Lucrezia Eremita (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 1:17 |
107 | Francesca Pisciali (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
108 | Carlotta Borello (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 1:41 |
109 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling | 2:03 |
110 | Emilie Fortin (CAN) | Bizkaia - Durango | zt |
111 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Trek - Segafredo | zt |
112 | Lina Svarinska (LAT) | zt | |
113 | Natalia Studenikina (RUS) | zt | |
114 | Kathrin Hammes (GER) | Ceratizit - Wnt | 3:15 |
115 | Michaela Drummond (NZL) | Be Pink | 3:41 |
116 | Silvia Zanardi (ITA) | zt | |
117 | Asia Zontone (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
118 | Lara Krähemann (SUI) | zt | |
119 | Typhaine Laurance (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
120 | Lucie Jounier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
121 | Matilde Vitillo (ITA) | Be Pink | 4:41 |
122 | Leah Dixon (GBR) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 4:47 |
123 | Emily Newsom (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
124 | Clara Honsinger (USA) | zt | |
125 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling | 7:31 |
126 | Kristabel Doebel-Hickok (USA) | Rally Cycling |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Image © STARLIGHT SSD a R.L. Source : Site officiel du Giro d'Italia Femminile.
1 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | Movistar Team | 3:41:39 |
2 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | zt |
3 | Marianne Vos (NED) | Jumbo - Visma | zt |
4 | Marta Bastianelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
5 | Lisa Brennauer (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
6 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | zt |
7 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
8 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | zt |
9 | Maria Vittoria Sperotto (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
10 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | zt |
11 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | zt |
12 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
13 | Jesse Vandenbulcke (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
14 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
15 | Silvia Zanardi (ITA) | zt | |
16 | Lorena Wiebes (NED) | Team Dsm | zt |
17 | Léa Curinier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
18 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
19 | Silke Smulders (NED) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
20 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing | zt |
21 | Michaela Drummond (NZL) | Be Pink | zt |
22 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
23 | Letizia Borghesi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
24 | Alice Gasparini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
25 | Soraya Paladin (ITA) | Liv Racing | zt |
26 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
27 | Lone Meertens (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
28 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
29 | Giorgia Vettorello (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
30 | Greta Richioud (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
31 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
32 | Lauren Stephens (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
33 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
34 | Debora Silvestri (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
35 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
36 | Anna Trevisi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
37 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
38 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | zt |
39 | Gaia Realini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
40 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | zt |
41 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | zt |
42 | Teuntje Beekhuis (NED) | Jumbo - Visma | zt |
43 | Ellen Van Dijk (NED) | Trek - Segafredo | zt |
44 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
45 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | zt |
46 | Erica Magnaldi (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
47 | Clara Koppenburg (GER) | Rally Cycling | zt |
48 | Hanna Nilsson (SWE) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
49 | Eider Merino Cortazar (ESP) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
50 | Amanda Spratt (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
51 | Laura Tomasi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
52 | Lucia González Blanco (ESP) | zt | |
53 | Katrine Aalerud (NOR) | Movistar Team | zt |
54 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | zt |
55 | Camilla Alessio (ITA) | Be Pink | zt |
56 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
57 | Federica Damiana Piergiovanni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
58 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
59 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | zt |
60 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | zt |
61 | Chantal Van Den Broek-Blaak (NED) | Team SD Worx | zt |
62 | Barbara Malcotti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
63 | Anna van der Breggen (NED) | Team SD Worx | zt |
64 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
65 | Kristen Faulkner (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
66 | Greta Marturano (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
67 | Nadia Quagliotto (ITA) | Be Pink | zt |
68 | Ane Santesteban González (ESP) | Team Bikeexchange | zt |
69 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | zt |
70 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
71 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling | zt |
72 | Inga Cesuliene (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
73 | Pauliena Rooijakkers (NED) | Liv Racing | zt |
74 | Rasa Leleivyte (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
75 | Pauline Allin (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
76 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | zt |
77 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
78 | Grace Brown (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
79 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | zt |
80 | Alena Amialyusik (BLR) | Canyon - Sram Racing | zt |
81 | Nancy Van Der Burg (NED) | Jumbo - Visma | zt |
82 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | 0:22 |
83 | Georgia Williams (NZL) | Team Bikeexchange | zt |
84 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | zt |
85 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | zt |
86 | Sara Martín Martín (ESP) | Movistar Team | zt |
87 | Julie Van De Velde (BEL) | Jumbo - Visma | zt |
88 | Silvia Valsecchi (ITA) | zt | |
89 | Kathrin Hammes (GER) | Ceratizit - Wnt | 0:32 |
90 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
91 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | 0:36 |
92 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Trek - Segafredo | zt |
93 | Leah Kirchmann (CAN) | Team Dsm | 0:41 |
94 | Noemi Lucrezia Eremita (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 1:33 |
95 | Katie Clouse (USA) | Rally Cycling | 2:15 |
96 | Emily Newsom (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 14:38 |
97 | Amandine Fouquenet (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
98 | Lucie Jounier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
99 | Matilde Vitillo (ITA) | Be Pink | zt |
100 | Valentina Scandolara (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
101 | Alice Palazzi (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
102 | Francesca Pisciali (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
103 | Lara Krähemann (SUI) | zt | |
104 | Lara Vieceli (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
105 | Francesca Baroni (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
106 | Maria Novolodskaya (RUS) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
107 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
108 | Lina Svarinska (LAT) | zt | |
109 | Asia Zontone (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
110 | Giorgia Bariani (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
111 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling | zt |
112 | Elisa Dalla Valle (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
113 | Clara Honsinger (USA) | zt | |
114 | Anastasia Carbonari (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
115 | Natalia Studenikina (RUS) | zt | |
116 | Marta Jaskulska (POL) | Liv Racing | zt |
117 | Gemma Sernissi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 24:52 |
118 | Diana Carolina Peñuela Martinez (COL) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
119 | Carlotta Borello (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
120 | Nadja Heigl (AUT) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
121 | Leah Dixon (GBR) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
122 | Typhaine Laurance (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
123 | Andrea Ramírez Fregoso (MEX) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | |
124 | Emilie Fortin (CAN) | Bizkaia - Durango | |
125 | Danique Braam (NED) | Lotto - Soudal Ladies |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Image © STARLIGHT SSD a R.L. Source : Site officiel du Giro d'Italia Femminile.
1 | Marianne Vos (NED) | Jumbo - Visma | 2:48:31 |
2 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
3 | Anna van der Breggen (NED) | Team SD Worx | zt |
4 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | zt |
5 | Soraya Paladin (ITA) | Liv Racing | zt |
6 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
7 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
8 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | zt |
9 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
10 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
11 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
12 | Erica Magnaldi (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
13 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
14 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | zt |
15 | Nancy Van Der Burg (NED) | Jumbo - Visma | 0:11 |
16 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
17 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | 0:13 |
18 | Silke Smulders (NED) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
19 | Amanda Spratt (AUS) | Team Bikeexchange | 0:15 |
20 | Alena Amialyusik (BLR) | Canyon - Sram Racing | zt |
21 | Lisa Brennauer (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
22 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:19 |
23 | Gaia Realini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
24 | Debora Silvestri (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 0:23 |
25 | Pauliena Rooijakkers (NED) | Liv Racing | 0:24 |
26 | Greta Marturano (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
27 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | zt |
28 | Katrine Aalerud (NOR) | Movistar Team | zt |
29 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | 0:28 |
30 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 0:36 |
31 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | zt |
32 | Léa Curinier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
33 | Maria Novolodskaya (RUS) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
34 | Kristen Faulkner (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
35 | Barbara Malcotti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
36 | Nadia Quagliotto (ITA) | Be Pink | zt |
37 | Clara Koppenburg (GER) | Rally Cycling | 0:40 |
38 | Grace Brown (AUS) | Team Bikeexchange | 0:41 |
39 | Eider Merino Cortazar (ESP) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
40 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
41 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing | 0:47 |
42 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | 0:49 |
43 | Hanna Nilsson (SWE) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
44 | Ane Santesteban González (ESP) | Team Bikeexchange | 0:51 |
45 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | 1:01 |
46 | Lorena Wiebes (NED) | Team Dsm | zt |
47 | Letizia Borghesi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 1:09 |
48 | Ellen Van Dijk (NED) | Trek - Segafredo | 1:16 |
49 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
50 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | zt |
51 | Marta Bastianelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
52 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | 1:36 |
53 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | Movistar Team | 1:43 |
54 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Ceratizit - Wnt | 2:00 |
55 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Trek - Segafredo | 2:12 |
56 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | zt |
57 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | 2:29 |
58 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | 2:32 |
59 | Jesse Vandenbulcke (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | 5:22 |
60 | Giorgia Vettorello (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
61 | Pauline Allin (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 5:23 |
62 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | zt |
63 | Teuntje Beekhuis (NED) | Jumbo - Visma | zt |
64 | Federica Damiana Piergiovanni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
65 | Camilla Alessio (ITA) | Be Pink | zt |
66 | Inga Cesuliene (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
67 | Anastasia Carbonari (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
68 | Kathrin Hammes (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
69 | Georgia Williams (NZL) | Team Bikeexchange | zt |
70 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | zt |
71 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
72 | Leah Kirchmann (CAN) | Team Dsm | zt |
73 | Laura Tomasi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
74 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
75 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | zt |
76 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
77 | Lauren Stephens (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
78 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | 5:28 |
79 | Anna Trevisi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 7:08 |
80 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | zt |
81 | Sara Martín Martín (ESP) | Movistar Team | zt |
82 | Maria Vittoria Sperotto (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
83 | Alice Gasparini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
84 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling | zt |
85 | Chantal Van Den Broek-Blaak (NED) | Team SD Worx | zt |
86 | Silvia Zanardi (ITA) | zt | |
87 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling | zt |
88 | Michaela Drummond (NZL) | Be Pink | zt |
89 | Amandine Fouquenet (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
90 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
91 | Lucie Jounier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
92 | Giorgia Bariani (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
93 | Clara Honsinger (USA) | zt | |
94 | Rasa Leleivyte (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
95 | Valentina Scandolara (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 7:48 |
96 | Marta Jaskulska (POL) | Liv Racing | zt |
97 | Elisa Dalla Valle (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
98 | Lara Krähemann (SUI) | zt | |
99 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | zt |
100 | Greta Richioud (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 8:21 |
101 | Alice Palazzi (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
102 | Asia Zontone (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 8:53 |
103 | Katie Clouse (USA) | Rally Cycling | zt |
104 | Julie Van De Velde (BEL) | Jumbo - Visma | 9:03 |
105 | Lone Meertens (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
106 | Matilde Vitillo (ITA) | Be Pink | 9:30 |
107 | Noemi Lucrezia Eremita (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
108 | Gemma Sernissi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
109 | Silvia Valsecchi (ITA) | zt | |
110 | Carlotta Borello (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 12:20 |
111 | Nadja Heigl (AUT) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
112 | Francesca Pisciali (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 13:38 |
113 | Emily Newsom (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | 14:27 |
114 | Diana Carolina Peñuela Martinez (COL) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | zt |
115 | Natalia Studenikina (RUS) | 15:13 | |
116 | Typhaine Laurance (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 23:33 |
117 | Lina Svarinska (LAT) | 25:59 | |
118 | Lara Vieceli (ITA) | Ceratizit - Wnt | |
119 | Sara Casasola (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | |
120 | Leah Dixon (GBR) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | |
121 | Francesca Baroni (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | |
122 | Lucia González Blanco (ESP) |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Image © STARLIGHT SSD a R.L. Source : Site officiel du Giro d'Italia Femminile.
1 | Lorena Wiebes (NED) | Team Dsm | 3:10:01 |
2 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | Movistar Team | zt |
3 | Maria Vittoria Sperotto (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
4 | Lisa Brennauer (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
5 | Marianne Vos (NED) | Jumbo - Visma | zt |
6 | Marta Bastianelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
7 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | zt |
8 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | zt |
9 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
10 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | zt |
11 | Silvia Zanardi (ITA) | zt | |
12 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
13 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
14 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | zt |
15 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing | zt |
16 | Lucie Jounier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
17 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | zt |
18 | Silke Smulders (NED) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
19 | Michaela Drummond (NZL) | Be Pink | zt |
20 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | zt |
21 | Marta Jaskulska (POL) | Liv Racing | zt |
22 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
23 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
24 | Rasa Leleivyte (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
25 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
26 | Giorgia Bariani (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
27 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
28 | Teuntje Beekhuis (NED) | Jumbo - Visma | zt |
29 | Anna Trevisi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
30 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | zt |
31 | Jesse Vandenbulcke (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
32 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
33 | Inga Cesuliene (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
34 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | zt |
35 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
36 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
37 | Debora Silvestri (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
38 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
39 | Hanna Nilsson (SWE) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
40 | Léa Curinier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
41 | Erica Magnaldi (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
42 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
43 | Ellen Van Dijk (NED) | Trek - Segafredo | zt |
44 | Leah Kirchmann (CAN) | Team Dsm | zt |
45 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | zt |
46 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | zt |
47 | Clara Koppenburg (GER) | Rally Cycling | zt |
48 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
49 | Laura Tomasi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
50 | Soraya Paladin (ITA) | Liv Racing | zt |
51 | Kathrin Hammes (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
52 | Chantal Van Den Broek-Blaak (NED) | Team SD Worx | zt |
53 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | zt |
54 | Nancy Van Der Burg (NED) | Jumbo - Visma | zt |
55 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | zt |
56 | Camilla Alessio (ITA) | Be Pink | zt |
57 | Anna van der Breggen (NED) | Team SD Worx | zt |
58 | Amandine Fouquenet (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
59 | Maria Novolodskaya (RUS) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
60 | Greta Richioud (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
61 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | zt |
62 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | zt |
63 | Barbara Malcotti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
64 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | zt |
65 | Eider Merino Cortazar (ESP) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
66 | Greta Marturano (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
67 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | zt |
68 | Letizia Borghesi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
69 | Valentina Scandolara (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
70 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | zt |
71 | Gaia Realini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
72 | Federica Damiana Piergiovanni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
73 | Alena Amialyusik (BLR) | Canyon - Sram Racing | zt |
74 | Katrine Aalerud (NOR) | Movistar Team | zt |
75 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | zt |
76 | Matilde Vitillo (ITA) | Be Pink | zt |
77 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
78 | Noemi Lucrezia Eremita (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 0:16 |
79 | Giorgia Vettorello (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
80 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
81 | Alice Gasparini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
82 | Typhaine Laurance (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
83 | Nadia Quagliotto (ITA) | Be Pink | zt |
84 | Gemma Sernissi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
85 | Pauline Allin (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
86 | Elisa Dalla Valle (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
87 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
88 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
89 | Pauliena Rooijakkers (NED) | Liv Racing | zt |
90 | Lone Meertens (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
91 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Trek - Segafredo | zt |
92 | Katie Clouse (USA) | Rally Cycling | zt |
93 | Carlotta Borello (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 0:22 |
94 | Ane Santesteban González (ESP) | Team Bikeexchange | 0:28 |
95 | Amanda Spratt (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
96 | Asia Zontone (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 0:38 |
97 | Sara Martín Martín (ESP) | Movistar Team | zt |
98 | Nadja Heigl (AUT) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 0:41 |
99 | Lara Krähemann (SUI) | 0:42 | |
100 | Lina Svarinska (LAT) | zt | |
101 | Alice Palazzi (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
102 | Anastasia Carbonari (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
103 | Silvia Valsecchi (ITA) | zt | |
104 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | zt |
105 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling | 0:49 |
106 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling | zt |
107 | Francesca Pisciali (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 0:50 |
108 | Natalia Studenikina (RUS) | 3:22 | |
109 | Grace Brown (AUS) | Team Bikeexchange | 3:50 |
110 | Georgia Williams (NZL) | Team Bikeexchange | 6:13 |
111 | Lauren Stephens (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | |
112 | Diana Carolina Peñuela Martinez (COL) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | |
113 | Clara Honsinger (USA) | ||
114 | Cecilie Uttrup Ludwig (DEN) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | |
115 | Emily Newsom (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank | |
116 | Julie Van De Velde (BEL) | Jumbo - Visma | |
117 | Kristen Faulkner (USA) | Team Tibco - Silicon Valley Bank |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Image © STARLIGHT SSD a R.L. Source : Site officiel du Giro d'Italia Femminile.
1 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | 3:52:35 |
2 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | 1:26 |
3 | Anna van der Breggen (NED) | Team SD Worx | zt |
4 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 1:39 |
5 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | 2:14 |
6 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | 2:27 |
7 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | 2:37 |
8 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 2:46 |
9 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | 2:56 |
10 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 3:25 |
11 | Gaia Realini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 3:28 |
12 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | 3:31 |
13 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | 3:41 |
14 | Eider Merino Cortazar (ESP) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 4:31 |
15 | Amanda Spratt (AUS) | Team Bikeexchange | 4:53 |
16 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | 4:58 |
17 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | 5:41 |
18 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | zt |
19 | Alena Amialyusik (BLR) | Canyon - Sram Racing | 5:50 |
20 | Maria Novolodskaya (RUS) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 6:13 |
21 | Lisa Brennauer (GER) | Ceratizit - Wnt | 6:20 |
22 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | zt |
23 | Erica Magnaldi (ITA) | Ceratizit - Wnt | 6:22 |
24 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | 7:20 |
25 | Nadia Quagliotto (ITA) | Be Pink | zt |
26 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | 8:02 |
27 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | 8:04 |
28 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | 8:13 |
29 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
30 | Barbara Malcotti (ITA) | Valcar - Travel & Service | 8:30 |
31 | Hanna Nilsson (SWE) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
32 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | 8:44 |
33 | Ane Santesteban González (ESP) | Team Bikeexchange | 8:47 |
34 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | 9:12 |
35 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | 9:17 |
36 | Katrine Aalerud (NOR) | Movistar Team | 9:38 |
37 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | 9:47 |
38 | Silke Smulders (NED) | Lotto - Soudal Ladies | 10:02 |
39 | Greta Richioud (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 10:16 |
40 | Debora Silvestri (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 11:13 |
41 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | 11:41 |
42 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | 12:18 |
43 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling | 12:53 |
44 | Camilla Alessio (ITA) | Be Pink | 13:01 |
45 | Leah Kirchmann (CAN) | Team Dsm | 13:02 |
46 | Kathrin Hammes (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
47 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
48 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | 13:04 |
49 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Trek - Segafredo | 13:07 |
50 | Ellen Van Dijk (NED) | Trek - Segafredo | 13:11 |
51 | Léa Curinier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
52 | Inga Cesuliene (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 13:13 |
53 | Teuntje Beekhuis (NED) | Jumbo - Visma | 13:40 |
54 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing | 13:41 |
55 | Marta Bastianelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 14:09 |
56 | Lorena Wiebes (NED) | Team Dsm | zt |
57 | Laura Tomasi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | 16:34 |
58 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 16:36 |
59 | Federica Damiana Piergiovanni (ITA) | Valcar - Travel & Service | 19:49 |
60 | Matilde Vitillo (ITA) | Be Pink | zt |
61 | Noemi Lucrezia Eremita (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
62 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | zt |
63 | Greta Marturano (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
64 | Jesse Vandenbulcke (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
65 | Amandine Fouquenet (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
66 | Alice Palazzi (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
67 | Chantal Van Den Broek-Blaak (NED) | Team SD Worx | zt |
68 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | zt |
69 | Soraya Paladin (ITA) | Liv Racing | zt |
70 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Ceratizit - Wnt | 22:55 |
71 | Letizia Borghesi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
72 | Rasa Leleivyte (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
73 | Silvia Valsecchi (ITA) | 24:00 | |
74 | Natalia Studenikina (RUS) | 24:33 | |
75 | Pauline Allin (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 27:30 |
76 | Francesca Pisciali (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 29:35 |
77 | Elisa Dalla Valle (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | 31:58 |
78 | Anna Trevisi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
79 | Alice Gasparini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
80 | Sara Martín Martín (ESP) | Movistar Team | zt |
81 | Lucie Jounier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
82 | Carlotta Borello (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
83 | Giorgia Bariani (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
84 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | zt |
85 | Marta Jaskulska (POL) | Liv Racing | zt |
86 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | Movistar Team | zt |
87 | Lara Krähemann (SUI) | zt | |
88 | Typhaine Laurance (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
89 | Michaela Drummond (NZL) | Be Pink | zt |
90 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling | zt |
91 | Lina Svarinska (LAT) | zt | |
92 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
93 | Anastasia Carbonari (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
94 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | zt |
95 | Valentina Scandolara (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
96 | Gemma Sernissi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
97 | Giorgia Vettorello (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
98 | Lone Meertens (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
99 | Maria Vittoria Sperotto (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
100 | Silvia Zanardi (ITA) | 32:04 | |
101 | Katie Clouse (USA) | Rally Cycling | zt |
102 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
103 | Asia Zontone (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 32:20 |
104 | Pauliena Rooijakkers (NED) | Liv Racing | |
105 | Clara Koppenburg (GER) | Rally Cycling | |
106 | Nadja Heigl (AUT) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | |
107 | Georgia Williams (NZL) | Team Bikeexchange | |
108 | Grace Brown (AUS) | Team Bikeexchange | |
109 | Marianne Vos (NED) | Jumbo - Visma | |
110 | Nancy Van Der Burg (NED) | Jumbo - Visma |
Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen
Image © STARLIGHT SSD a R.L. Source : Site officiel du Giro d'Italia Femminile.
1 | Coryn Labecki (USA) | Team Dsm | 2:56:40 |
2 | Elizabeth Deignan-Armitstead (GBR) | Trek - Segafredo | zt |
3 | Elise Chabbey (SUI) | Canyon - Sram Racing | 0:03 |
4 | Anna van der Breggen (NED) | Team SD Worx | zt |
5 | Emma Cecilie Norsgaard Jørgensen (DEN) | Movistar Team | 0:23 |
6 | Liane Lippert (GER) | Team Dsm | zt |
7 | Ilaria Sanguineti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
8 | Anouska Koster (NED) | Jumbo - Visma | zt |
9 | Sofia Bertizzolo (ITA) | Liv Racing | zt |
10 | Alexis Ryan (USA) | Canyon - Sram Racing | zt |
11 | Soraya Paladin (ITA) | Liv Racing | zt |
12 | Silke Smulders (NED) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
13 | Demi Vollering (NED) | Team SD Worx | zt |
14 | Greta Marturano (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
15 | Eugénie Duval (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
16 | Lisa Brennauer (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
17 | Margarita Victoria García Cañellas (ESP) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
18 | Debora Silvestri (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
19 | Marta Cavalli (ITA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
20 | Évita Muzic (FRA) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | zt |
21 | Riejanne Markus (NED) | Jumbo - Visma | zt |
22 | Tatiana Guderzo (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
23 | Sarah Roy (AUS) | Team Bikeexchange | zt |
24 | Léa Curinier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
25 | Barbara Malcotti (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
26 | Alice Maria Arzuffi (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
27 | Hanna Nilsson (SWE) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
28 | Ellen Van Dijk (NED) | Trek - Segafredo | zt |
29 | Niamh Fisher-Black (NZL) | Team SD Worx | zt |
30 | Gaia Realini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
31 | Erica Magnaldi (ITA) | Ceratizit - Wnt | zt |
32 | Juliette Labous (FRA) | Team Dsm | zt |
33 | Leah Thomas (USA) | Movistar Team | zt |
34 | Ashleigh Moolman Pasio (RSA) | Team SD Worx | zt |
35 | Alena Amialyusik (BLR) | Canyon - Sram Racing | zt |
36 | Lucinda Brand (NED) | Trek - Segafredo | zt |
37 | Ane Santesteban González (ESP) | Team Bikeexchange | zt |
38 | Elisa Longo Borghini (ITA) | Trek - Segafredo | 0:32 |
39 | Jeanne Korevaar (NED) | Liv Racing | 1:28 |
40 | Nadia Quagliotto (ITA) | Be Pink | zt |
41 | Rasa Leleivyte (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
42 | Kathrin Hammes (GER) | Ceratizit - Wnt | zt |
43 | Letizia Borghesi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
44 | Marta Lach (POL) | Ceratizit - Wnt | 2:14 |
45 | Lorena Wiebes (NED) | Team Dsm | 2:16 |
46 | Eleonora Camilla Gasparrini (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
47 | Eider Merino Cortazar (ESP) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
48 | Maria Giulia Confalonieri (ITA) | Ceratizit - Wnt | 2:27 |
49 | Floortje Mackaij (NED) | Team Dsm | zt |
50 | Silvia Zanardi (ITA) | zt | |
51 | Marta Bastianelli (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
52 | Tiffany Cromwell (AUS) | Canyon - Sram Racing | zt |
53 | Lone Meertens (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
54 | Teuntje Beekhuis (NED) | Jumbo - Visma | zt |
55 | Mikayla Harvey (NZL) | Canyon - Sram Racing | zt |
56 | Elena Cecchini (ITA) | Team SD Worx | zt |
57 | Hannah Barnes (GBR) | Canyon - Sram Racing | zt |
58 | Aude Biannic (FRA) | Movistar Team | 2:38 |
59 | Katrine Aalerud (NOR) | Movistar Team | zt |
60 | Alice Gasparini (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | 4:51 |
61 | Sabrina Stultiens (NED) | Liv Racing | 11:46 |
62 | Inga Cesuliene (LTU) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
63 | Pauline Allin (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
64 | Greta Richioud (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
65 | Giorgia Bariani (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
66 | Noemi Lucrezia Eremita (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
67 | Jesse Vandenbulcke (BEL) | Lotto - Soudal Ladies | zt |
68 | Sara Martín Martín (ESP) | Movistar Team | zt |
69 | Anastasia Carbonari (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
70 | Lara Krähemann (SUI) | zt | |
71 | Anna Potokina (RUS) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
72 | Matilde Vitillo (ITA) | Be Pink | zt |
73 | Camilla Alessio (ITA) | Be Pink | 13:44 |
74 | Amandine Fouquenet (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | 16:02 |
75 | Janneke Ensing (NED) | Team Bikeexchange | zt |
76 | Giorgia Vettorello (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
77 | Maria Novolodskaya (RUS) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | 20:18 |
78 | Marta Jaskulska (POL) | Liv Racing | 20:36 |
79 | Elisa Dalla Valle (ITA) | Top Girls Fassa Bortolo | zt |
80 | Typhaine Laurance (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
81 | Anna Trevisi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
82 | Federica Damiana Piergiovanni (ITA) | Valcar - Travel & Service | zt |
83 | Carlotta Borello (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | zt |
84 | Lucie Jounier (FRA) | Arkéa Pro Cycling Team | zt |
85 | Laura Tomasi (ITA) | Alé - Btc Ljubljana | zt |
86 | Alice Palazzi (ITA) | Born to Win G20 Ambedo | zt |
87 | Valentina Scandolara (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | zt |
88 | Maria Vittoria Sperotto (ITA) | A.r. Monex Women's Pro Cycling Team | zt |
89 | Francesca Pisciali (ITA) | Isolmant - Premac - Vittoria | zt |
90 | Gemma Sernissi (ITA) | Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano | 31:21 |
91 | Asia Zontone (ITA) | Servetto - Makhymo - Beltrami Tsa | 32:43 |
92 | Lina Svarinska (LAT) | 33:32 | |
93 | Leah Kirchmann (CAN) | Team Dsm | |
94 | Chantal Van Den Broek-Blaak (NED) | Team SD Worx | |
95 | Ruth Edwards (Winder) (USA) | Trek - Segafredo | |
96 | Silvia Valsecchi (ITA) | ||
97 | Michaela Drummond (NZL) | Be Pink | |
98 | Natalia Studenikina (RUS) | ||
99 | Brodie Chapman (AUS) | Fdj - Nouvelle Aquitaine - Futuroscope | |
100 | Amanda Spratt (AUS) | Team Bikeexchange | |
101 | Heidi Franz (USA) | Rally Cycling | |
102 | Sara Poidevin (CAN) | Rally Cycling | |
103 | Katie Clouse (USA) | Rally Cycling |