De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
19/01 - 25/01 | USA | Wereldbeker Zeilen - Miami | Zeilen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
07/02 - 08/02 | Parijs | Wereldkampioenschappen Indoor | Roeien | Beëindigd |
09/02 - 16/02 | Melbourne | Wereldkampioenschap Laser | Zeilen | P. Buhl |
13/02 - 16/02 | Penrith | Kampioenschap Oceanië - Vlak | Kano-Kajak | Beëindigd |
21/02 - 28/02 | Melbourne | Wereldkampioenschap Laser Radial Heren | Zeilen | D. Krutskikh |
21/02 - 28/02 | Melbourne | Wereldkampioenschap Laser Radial Dames | Zeilen | M. Bouwmeester |
23/02 - 29/02 | Auckland | Wereldkampioenschap RS:X (Board) | Zeilen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
10/04 - 12/04 | ITA | Wereldbeker - Sabaudia | Roeien | Geannuleerd |
19/04 - 26/04 | ITA | Wereldbeker Zeilen - Genoa | Zeilen | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/05 - 03/05 | ITA | Wereldbeker - Varese | Roeien | Geannuleerd |
22/05 - 24/05 | Luzern | Wereldbeker - Luzern | Roeien | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/06 | JAP | Wereldbeker Zeilen - Enoshima | Zeilen | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/07 - 05/07 | Moscow | EK Junioren - Vlak Water | Kano-Kajak | Weldra |
02/07 - 05/07 | Moscow | EK U-23 - Vlak Water | Kano-Kajak | Weldra |
07/07 - 12/07 | Ljubljana | WK Junioren - Slalom | Kano-Kajak | Geannuleerd |
07/07 - 12/07 | Ljubljana | WK U-23 - Slalom | Kano-Kajak | Geannuleerd |
10/07 - 12/07 | Szeged | Wereldkampioenschap - Vlak Water | Kano-Kajak | Weldra |
16/07 - 19/07 | Brandenburg | WK U-23 - Vlak Water | Kano-Kajak | Geannuleerd |
16/07 - 19/07 | Brandenburg | WK Junioren - Vlak Water | Kano-Kajak | Geannuleerd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
15/08 - 21/08 | FRA | WK Finn U23 | Zeilen | O. Muhonen |
18/08 - 23/08 | POL | EK Formula Kite | Zeilen | Beëindigd |
22/08 - 26/08 | St. Moritz | EK Windfoil | Zeilen | Beëindigd |
30/08 - 06/09 | Gdynia | Europees Kampioenschap Finn | Zeilen | Z. Berecz |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/09 - 06/09 | Duisburg | Europees Kampioenschap U-23 | Roeien | Beëindigd |
18/09 - 20/09 | Praag | Europees Kampioenschap - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
25/09 - 27/09 | Szeged | Wereldbeker - Vlak Water - Szeged | Kano-Kajak | Beëindigd |
26/09 - 27/09 | Belgrade | Europees Kampioenschap Junioren | Roeien | Beëindigd |
28/09 - 04/10 | Attersee | Europees Kampioenschap 49er | Zeilen | Beëindigd |
28/09 - 04/10 | Attersee | Europees Kampioenschap Nacra 17 | Zeilen | Ruggero Tita, Caterina Banti |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/10 - 04/10 | Cracovie | EK U-23 - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
01/10 - 04/10 | Cracovie | EK Junioren - Slalom | Kano-Kajak | Beëindigd |
06/10 - 13/10 | Gdańsk | Europese Kampioenschappen Laser Standard | Zeilen | E. Hanson |
06/10 - 13/10 | Gdańsk | Europese Kampioenschappen Laser Radial | Zeilen | Beëindigd |
09/10 - 11/10 | Poznan | Europese Kampioenschappen | Roeien | Beëindigd |
16/10 - 18/10 | Ljubljana | Wereldbeker Slalom - Ljubljana | Kano-Kajak | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
06/11 - 08/11 | FRA | Wereldbeker Slalom - Pau | Kano-Kajak | Beëindigd |
24/11 - 29/11 | Vilamoura | Europees Kampioenschap RS:X | Zeilen | Beëindigd |