De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
19/01 - 21/01 | Trieste | OKT Dames - Groep A | Italië |
19/01 - 21/01 | Trieste | OKT Dames - Groep B | Griekenland |
22/01 - 24/01 | Trieste | OKT Dames - Finaleronde | Hongarije |
27/01 - 29/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/02 - 18/02 | Rotterdam | OKT Heren - Groep A | Montenegro |
14/02 - 18/02 | Rotterdam | OKT Heren - Groep B | Rusland |
19/02 - 21/02 | Rotterdam | OKT Heren - Finaleronde | Montenegro |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
22/03 - 26/03 | Buenos Aires | Zuid-Amerikaans Kampioenschap Heren - Round Robin | Argentinië |
22/03 - 26/03 | Buenos Aires | Zuid-Amerikaans Kampioenschap Dames - Round Robin | Brazilië |
27/03 - 28/03 | Buenos Aires | Zuid-Amerikaans Kampioenschap Heren - Finaleronde | Argentinië |
27/03 - 28/03 | Buenos Aires | Zuid-Amerikaans Kampioenschap Dames - Finaleronde | Brazilië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
27/05 - 30/05 | Ostrowiec Swietokrzyski | Europees Kampioenschap U-15 - Kwalificaties - Groep B | Rusland U-15 |
27/05 - 30/05 | Praag | Europees Kampioenschap U-15 - Kwalificaties - Groep D | Turkije U-15 |
28/05 - 30/05 | Sibenik | Europees Kampioenschap U-15 - Kwalificaties - Groep A | Kroatië U-15 |
28/05 - 30/05 | Gzira | Europees Kampioenschap U-15 - Kwalificaties - Groep C | Malta U-15 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/06 - 16/06 | Athene | World League Dames - Groep A | Canada |
14/06 - 16/06 | Athene | World League Dames - Groep B | Verenigde Staten van Amerika |
17/06 - 19/06 | Athene | World League Dames - Finaleronde | Verenigde Staten van Amerika |
17/06 - 20/06 | Tbilissi | Europees Kampioenschap U-17 - Kwalificaties - Groep B | Georgië U-17 |
24/06 - 27/06 | Maribor | Europees Kampioenschap U-17 - Kwalificaties - Groep C | Rusland U-17 |
24/06 - 27/06 | Praag | Europees Kampioenschap U-17 - Kwalificaties - Groep D | Nederland U-17 |
25/06 - 27/06 | Korcula | Europees Kampioenschap U-17 - Kwalificaties - Groep A | Kroatië U-17 |
26/06 - 28/06 | Tbilissi | World League Heren - Groep A | Italië |
26/06 - 28/06 | Tbilissi | World League Heren - Groep B | Montenegro |
27/06 - 01/07 | Szentes | EK Dames U-15 - Groep A | Spanje U-15 |
27/06 - 01/07 | Szentes | EK Dames U-15 - Groep B | Hongarije U-15 |
29/06 - 01/07 | Tbilissi | World League Heren - Finaleronde | Montenegro |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/07 - 04/07 | Szentes | EK Dames U-15 - Finaleronde | Hongarije U-15 |
04/07 - 06/07 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
04/07 - 06/07 | Loulé | EK Heren U-15 - Groep A | Rusland U-15 |
04/07 - 06/07 | Loulé | EK Heren U-15 - Groep B | Spanje U-15 |
04/07 - 06/07 | Loulé | EK Heren U-15 - Groep D | Hongarije U-15 |
04/07 - 07/07 | Loulé | EK Heren U-15 - Groep C | Griekenland U-15 |
07/07 - 11/07 | Loulé | EK Heren U-15 - Finaleronde | Hongarije U-15 |
24/07 - 01/08 | Tokyo | Olympische Spelen Dames - Groep A | Nederland |
24/07 - 01/08 | Tokyo | Olympische Spelen Dames - Groep B | Verenigde Staten van Amerika |
25/07 - 02/08 | Tokyo | Olympische Spelen Heren - Groep A | Griekenland |
25/07 - 02/08 | Tokyo | Olympische Spelen Heren - Groep B | Spanje |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/09 - 05/09 | Praag | Wereldkampioenschap Junior Heren - Finaleronde | Servië U-20 |
12/09 - 14/09 | MLT | Europees Kampioenschap Junioren U-17 - Groep A | Montenegro U-17 |
12/09 - 14/09 | MLT | Europees Kampioenschap Junioren U-17 - Groep B | Spanje U-17 |
12/09 - 14/09 | MLT | Europees Kampioenschap Junioren U-17 - Groep C | Hongarije U-17 |
12/09 - 14/09 | MLT | Europees Kampioenschap Junioren U-17 - Groep D | Servië U-17 |
15/09 - 19/09 | MLT | Europees Kampioenschap Junioren U-17 - Finaleronde | Servië U-17 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
10/10 - 12/10 | Netanya | Wereldkampioenschap Junioren Dames - Groep A | Griekenland U-20 |
10/10 - 12/10 | Netanya | Wereldkampioenschap Junioren Dames - Groep B | Nederland U-20 |
10/10 - 12/10 | Netanya | Wereldkampioenschap Junioren Dames - Groep C | Israël U-20 |
10/10 - 12/10 | Netanya | Wereldkampioenschap Junioren Dames - Groep D | Rusland U-20 |
13/10 - 16/10 | Netanya | Wereldkampioenschap Junioren Dames - Finaleronde | Spanje U-20 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/11 - 05/11 | Barranquilla | FINA World Water Polo Challengers Cup - Groep A | Colombië |
05/11 - 07/11 | Barranquilla | FINA World Water Polo Challengers Cup - Finaleronde | Colombië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
18/12 | Athene | Super Cup Dames | Olympiacos Pireaus |
20/12 | Szolnok | Super Cup Heren | Pro Recco |