De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/09 - 06/09 | Internationaal | Champions League - Kwalificatie I - Groep A | Spartak Volgograd |
04/09 - 06/09 | Internationaal | Champions League - Kwalificatie I- Groep B | Busto BPM Sport Management |
04/09 - 06/09 | Internationaal | Champions League - Kwalificatie I - Groep C | Waspo 98 Hannover |
18/09 - 20/09 | Internationaal | Champions League - Kwalificatie II - Groep D | OSC Budapest |
18/09 - 20/09 | Internationaal | Champions League - Kwalificatie II - Groep E | Szolnoki VSC Dózsa |
18/09 - 20/09 | Internationaal | Champions League - Kwalificatie II - Groep F | VK Primorje Rijeka |
18/09 - 20/09 | Internationaal | Champions League - Kwalificatie II - Groep G | Jadran Herceg Novi PVK |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/10 - 17/10 | Internationaal | Champions League - Kwalificatie III | VK Primorje Rijeka |
20/10/2015 - 10/05/2016 | Internationaal | World League Heren - Kwalificaties - Europese Zone - Groep A | Griekenland |
20/10/2015 - 10/05/2016 | Internationaal | World League Heren - Kwalificaties - Europese Zone - Groep B | Servië |
20/10/2015 - 10/05/2016 | Internationaal | World League Heren - Kwalificaties - Europese Zone - Groep C | Italië |
22/10/2015 - 03/05/2016 | Internationaal | World League Dames - Kwalificaties - Europese Zone - Groep A | Italië |
27/10/2015 - 03/05/2016 | Internationaal | World League Dames - Kwalificaties - Europese Zone - Groep B | Spanje |
28/10/2015 - 18/05/2016 | Internationaal | Champions League - Voorronde - Groep A | Olympiacos SF Piraeus |
28/10/2015 - 18/05/2016 | Internationaal | Champions League - Groepsfase - Groep B | Pro Recco |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/02 - 07/02 | Porto | LEN Euro League Dames - Voorronde - Groep C | Olympiacos Pireaus |
05/02 - 07/02 | Barcelona | LEN Euro League Dames - Voorronde - Groep A | Kinef Kirishi |
05/02 - 07/02 | Budapest | LEN Euro League Dames - Voorronde - Groep B | UVSE Budapest |
05/02 - 07/02 | Lille | LEN Euro League Dames - Voorronde - Groep D | Astralpool CN Sabadell |
17/02 - 24/04 | Internationaal | LEN Euro League Dames - Finaleronde | Astralpool CN Sabadell |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
15/04 - 16/04 | Mataró | LEN Trophy Dames | CN Mataro |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
10/05 - 14/05 | Internationaal | World League Heren - Kwalificaties - Intercontinental Toernooien - Groep | Weldra |
15/05 | Internationaal | World League Heren - Kwalificaties - Intercontinental Toernooien - Playoffs | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/06 - 04/06 | Internationaal | Champions League - Finaleronde | VK Jug AO Dubrovnik |