De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Unicov - 2008/2009 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2008/2009

Unicov 2008/2009

TsjechiëTsjechië - 27 September 2008


Veldrijden Heren-Elite - 27 September 2008


1CZEMartin Bina (CZE)Cyklo Team Tábor1.01.12
2CZEPetr Dlask (CZE)Fidea Cycling Team0.33
3CZEJaroslav Kulhavy (CZE)Michelin - Specialized Mtb Team0.33
4SUIChristian Heule (SUI)Stevens Racing Team1.20
5GERJohannes Sickmüller (GER)Harvestehuder RV 1909 e.V.1.22
6CZEVladimir Kyzivat (CZE)Johnson Controls AS MB2.02
7SVKMilan Barenyi (SVK)CK ZP Sport A.S.2.08
8CZELukas Kloucek (CZE)Stevens International Cyclocross Team2.36
9CZEZdenek Stybar (CZE)Fidea Cycling Team2.37
10CZEDavid Kasek (CZE)Cyklo Team Tábor2.39
11CZEJan Skarnitzl (CZE)Dimpa - Giant Team3.03
12GERRené Birkenfeld (GER)Harvestehuder RV 1909 e.V.3.37
13CZEMartin Zlamalik (CZE)Prodoli Racing Team3.54
14CZELubomir Petrus (CZE)Bkcp-Powerplus Cycling Team4.07
15CZELukas Prihoda (CZE)Klub Cyklistiky Hlinsko4.43
16SVKRobert Glajza (SVK)CK ZP Sport A.S.5.11
17CZEFilip Adel (CZE)Cyklo Team Tábor5.17
18CZEDavid Menger (CZE)Cyklo Team Tábor5.50
19SVKMartin Haring (SVK)CK ZP Sport A.S.6.23
20CZETomás Satinský (CZE)Scott Scania Team Kolín1 ronde
21SVKRobert Gavenda (SVK)Fidea Cycling Team
22CZEJirí Podrazil (CZE)TJ Sokol Holé Vrchy
23GERPhilipp Becker (GER)Harvestehuder RV 1909 e.V.2 rondes
24CZEKarel Nepras (CZE)TJ Slezan Fr
25CZEPetr Vacek (CZE)Poštovní Sporitelna - Marin Team
26CZELukás Kovanda (CZE)Cyklo Team Tábor3 rondes
27CZEDavid Kasper (CZE)CT J.hradec U SK Kamen
28GERMartin Jentzsch (GER)TSV
29AUTThomas Puhmer (AUT)Team Sport Nora
30CZEPetr Brezina (CZE)Bike Team Kola Kankovsk
31CZETomás Podrazil (CZE)TJ Sokol Holé Vrchy
32CZEPetr Linhart (CZE)TJ Sokol Holé Vrchy4 rondes
33CZEJirí Sotona (CZE)CT Mladá Boleslav
34SVKMartin Frano (SVK)CK ZP Sport A.S.
35CZEJan Klabouch (CZE)Cyklo Team Tábor
36ITAFabio Aru (ITA)Sardegna Sottozero Ozierese CC
37SVKStefan Gajdosik (SVK)CK ZP Sport A.S.5 rondes
38CZEDaniel Novotný (CZE)Max Cursor
39CZETomás Havelka (CZE)TJ Lokomotiva Beroun
40CZETomás Nový (CZE)Cyklo Team Tábor6 rondes
41CZEMarek Farkas (CZE)TJ Lokomotiva Beroun

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden