De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Azencross - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2017/2018

DVV Verzekeringen Trofee U-23 - Azencross 2017/2018

BelgiëBelgië - 28 December 2017

Klassement DVV Verzekeringen Trofee U-23 2017/2018


Veldrijden Heren - U23 - 28 December 2017


1BELEli Iserbyt (BEL)Marlux - Napoleon Games48:32
2GBRThomas Pidcock (GBR)Telenet Fidea Lions00:33
3BELYannick Peeters (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice00:36
4BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions00:59
5BELTimo Kielich (BEL)Era - Circus01:01
6BELStijn Caluwe (BEL)Beobank - Corendon01:01
7NEDKelvin Bakx (NED)01:19
8NEDSieben Wouters (NED)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice01:33
9BELJelle Schuermans (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice01:37
10BELLander Loockx (BEL)01:38
11BELPieter-Jan Vliegen (BEL)01:54
12BELYentl Bekaert (BEL)Telenet Fidea Lions01:54
13GBRThomas Mein (GBR)01:56
14BELTomas Joseph (BEL)Marlux - Napoleon Games01:59
15NEDRoel Van Der Stegen (NED)02:00
16BELVictor Vandebosch (BEL)02:02
17GBRBen Turner (GBR)Beobank - Corendon02:11
18BELNiels Derveaux (BEL)Tarteletto- Isorex02:11
19BELToon Vandebosch (BEL)Beobank - Corendon02:27
20BELJarne Driesen (BEL)Marlux - Napoleon Games02:30
21BELJarno Liessens (BEL)02:31
22BELSeppe Rombouts (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:42
23BELAndreas Goeman (BEL)Telenet Fidea Lions02:43
24BELFlorian Vermeersch (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:54
25BELTijl Pauwels (BEL)Marlux - Napoleon Games02:59
26BELSenne De Meyer (BEL)03:09
27BELRobin Alderweireld (BEL)03:14
28NEDKyle Agterberg (NED)03:23
29FRAMickaël Crispin (FRA)Team Chazal Canyon03:40
30GBRDaniel Tulett (GBR)03:47
31BELGert Smets (BEL)Era - Circus03:54
32BELMathijs Wuyts (BEL)04:17
33BELJappe Jaspers (BEL)Crelan - Charles04:17
34BELArne Vrachten (BEL)Tarteletto- Isorex04:24
35CANBrody Sanderson (CAN)04:25
36BELJulian Siemons (BEL)04:48
37SUIJohan Jacobs (SUI)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice04:54
38BELLawrence Tibackx (BEL)04:57
39BELNick Peers (BEL)05:01
40BELMaarten Van Staeyen (BEL)05:05
41CANO´donnell Trevor (CAN)05:11
42AUSBen Walkerden (AUS)05:17
43GBRStephen Lee (GBR)05:20
44BELThibaut De Smet (BEL)06:01
45NEDDavid Dekker (NED)06:22
46DENAndreas Lund Andresen (DEN)06:24
47GBRJoe Williams (GBR)06:26
48CANNicholas Diniz (CAN)06:32
49FRAMaxime Carriou (FRA)07:22
50BELSeppe Bekaert (BEL)07:52
51BELGrégory Careme (BEL)+1 ronde
52DENCarl Erik Schoulgin Sørensen (DEN)
53BELSander Lemmens (BEL)
54LUXFélix Schreiber (LUX)
55BELMichiel Breugelmans (BEL)
56ESPAlbert Poblet Dot (ESP)
57JAPHijiri Oda (JAP)
58BELPieter Van Roosbroeck (BEL)
59GERMarco Oberteicher (GER)
60LUXJames Bindels (LUX)+2 rondes
61DENOliver Errebo (DEN)
62FRALucas Vaz (FRA)
63BELAaron Logie (BEL)
64BELWard Steurs (BEL)
65GBRFinlay Robertson (GBR)
66GBRGeorge Fox (GBR)
67LUXMaurice Thill (LUX)+3 rondes
68GBRRyan Middlemiss (GBR)
69BELRoel Vandael (BEL)
70NEDDamian Peeters (NED)
71NEDMarvin Runhaar (NED)

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden