De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Duitsland - 19 Oktober 2020 - 25 Oktober 2020 - Indoor
25 Okt - 15h05 | Marc-Andrea Hüsler | verslaat | Botic van de Zandschulp | 6-7 7-6 7-5 |
24 Okt - 18h00 | Marc-Andrea Hüsler | verslaat | Antoine Hoang | 6-4 7-6 |
Botic van de Zandschulp | verslaat | Prajnesh Gunneswaran | 7-6 6-1 |
23 Okt - 12h35 | Botic van de Zandschulp | verslaat | Tobias Kamke | 6-3 3-6 7-6 |
23 Okt - 15h05 | Marc-Andrea Hüsler | verslaat | Sebastian Korda | 6-4 6-4 |
23 Okt - 16h30 | Prajnesh Gunneswaran | verslaat | Daniel Masur | 7-5 6-7 6-3 |
23 Okt - 19h10 | Antoine Hoang | verslaat | Maximilian Marterer | 5-7 6-4 6-4 |
22 Okt - 13h05 | Marc-Andrea Hüsler | verslaat | Brayden Schnur | 7-5 3-6 6-3 |
22 Okt - 12h40 | Sebastian Korda | verslaat | Julian Lenz | 7-6 6-3 |
Antoine Hoang | verslaat | Matteo Viola | 6-2 3-6 6-3 | |
21 Okt - 19h35 | Maximilian Marterer | verslaat | Henri Laaksonen | 7-6 6-2 |
21 Okt - 21h00 | Prajnesh Gunneswaran | verslaat | Lukas Lacko | 6-4 5-7 6-4 |
22 Okt - 14h25 | Daniel Masur | verslaat | Mats Rosenkranz | 6-4 6-3 |
Botic van de Zandschulp | verslaat | Ramkumar Ramanathan | 6-2 6-2 | |
22 Okt - 15h40 | Tobias Kamke | verslaat | Yannick Hanfmann | 6-1 6-4 |
19 Okt - 12h35 | Botic van de Zandschulp | verslaat | Juan Pablo Varillas Patino-Samudio | 6-0 6-1 |
19 Okt - 14h05 | Matteo Viola | verslaat | Brandon Nakashima | 4-6 6-3 6-4 |
19 Okt - 14h35 | Prajnesh Gunneswaran | verslaat | Tomas Martin Etcheverry | 6-4 3-6 7-6 |
19 Okt - 16h30 | Henri Laaksonen | verslaat | Lucas Miedler | 6-4 7-5 |
19 Okt - 17h15 | Ramkumar Ramanathan | verslaat | Quentin Halys | 7-6 6-3 |
19 Okt - 17h55 | Antoine Hoang | verslaat | Viktor Troicki | 4-6 7-5 6-1 |
20 Okt - 12h35 | Julian Lenz | verslaat | Juan Pablo Ficovich | 5-7 7-5 6-4 |
20 Okt - 13h05 | Tobias Kamke | verslaat | Constant Lestienne | 6-4 6-2 |
20 Okt - 14h35 | Daniel Masur | verslaat | Grégoire Barrère | 6-3 6-2 |
20 Okt - 16h10 | Lukas Lacko | verslaat | Max Hans Rehberg | 5-7 7-6 6-1 |
20 Okt - 18h40 | Maximilian Marterer | verslaat | Mikael Torpegaard | 7-5 6-3 |
20 Okt - 20h10 | Mats Rosenkranz | verslaat | Maxime Cressy | 7-5 7-6 |
21 Okt - 12h35 | Marc-Andrea Hüsler | verslaat | Dustin Brown | 7-6 4-6 7-6 |
21 Okt - 13h05 | Brayden Schnur | verslaat | Federico Delbonis | 6-4 6-7 6-3 |
21 Okt - 15h20 | Sebastian Korda | verslaat | Zdenek Kolar | 3-6 6-3 6-4 |
21 Okt - 17h15 | Yannick Hanfmann | verslaat | Yannick Maden | 6-4 3-6 7-5 |