De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Bastad - 2016 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Volledige uitslagen

Bastad 2016

ZwedenZweden - 18 Juli 2016 - 24 Juli 2016 - Hardcourt


Finale

24 Jul - 14:10Laura SiegemundverslaatKaterina Siniaková7-5 6-1

Halve Finale

23 Jul - 13:10Laura SiegemundverslaatJulia Görges4-6 6-3 4-0 ab.
23 Jul - 15:45Katerina SiniakováverslaatJohanna Larsson7-5 6-1

Kwartfinales

22 Jul - 11:10Laura SiegemundverslaatLara Arruabarrena-Vecino7-5 6-3
22 Jul - 13:10Julia GörgesverslaatKarin Knapp4-6 6-2 6-3
22 Jul - 15:25Johanna LarssonverslaatAnnika Beck7-5 6-1
22 Jul - 17:10Katerina SiniakováverslaatSara Errani7-6 6-3

Achtste finales

21 Jul - 14:00Lara Arruabarrena-VecinoverslaatAngelique Kerberw.o.
20 Jul - 17:30Laura SiegemundverslaatLucie Hradecka7-5 7-6
21 Jul - 15:30Julia GörgesverslaatBethanie Mattek-Sands2-6 6-4 6-2
20 Jul - 11:10Karin KnappverslaatMona Barthel6-0 7-5
21 Jul - 12:15Johanna LarssonverslaatSara Sorribes Tormo6-0 6-3
21 Jul - 11:10Annika BeckverslaatAnastasija Sevastova6-2 6-0
20 Jul - 11:15Katerina SiniakováverslaatAnna Karolína Schmiedlová6-3 4-6 6-4
20 Jul - 15:05Sara ErraniverslaatViktorija Golubic7-6 6-1

1/16de finales

20 Jul - 12:40Angelique KerberverslaatCornelia Lister2-6 6-4 6-2
19 Jul - 12:30Lara Arruabarrena-VecinoverslaatAliaksandra Sasnovich6-2 4-6 6-1
19 Jul - 11:10Lucie HradeckaverslaatTeliana Pereira6-2 6-2
19 Jul - 11:10Laura SiegemundverslaatKateryna Kozlova6-1 6-2
19 Jul - 16:40Bethanie Mattek-SandsverslaatKiki Bertens7-5 6-2
19 Jul - 14:30Julia GörgesverslaatPolona Hercog6-7 6-3 6-4
18 Jul - 15:15Karin KnappverslaatDenisa Allertova6-2 6-4
19 Jul - 12:35Mona BarthelverslaatYaroslava Shvedova4-6 6-3 3-0 ab.
19 Jul - 14:45Johanna LarssonverslaatRebecca Peterson7-6 6-2
19 Jul - 12:10Sara Sorribes TormoverslaatAleksandra Krunic6-2 3-6 6-2
19 Jul - 17:20Anastasija SevastovaverslaatAnett Kontaveit6-2 6-4
19 Jul - 12:50Annika BeckverslaatSorana Cirstea7-5 7-5
18 Jul - 15:15Anna Karolína SchmiedlováverslaatSusanne Celik6-1 6-3
19 Jul - 14:30Katerina SiniakováverslaatJana Cepelova6-2 6-2
19 Jul - 17:25Viktorija GolubicverslaatElizaveta Kulichkova7-6 6-1
19 Jul - 11:10Sara ErraniverslaatÇagla Büyükakçay6-2 6-3

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

18 Jul - 12:35Katerina SiniakováverslaatSilvia Soler-Espinosa2-6 6-2 6-3
18 Jul - 11:15Kateryna KozlovaverslaatElise Mertens6-1 6-3
18 Jul - 11:10Lucie HradeckaverslaatMaria Sakkari2-6 6-3 6-1
18 Jul - 11:10Sara Sorribes TormoverslaatStefanie Vögele6-4 6-3
18 Jul - 13:10Jana CepelovaverslaatMarina Erakovic6-1 6-3
18 Jul - 13:00Aleksandra KrunicverslaatCindy Burger6-2 6-1

Kwalificaties - Eerste ronde

Katerina SiniakováverslaatLesley Kerkhove6-3 6-2
Silvia Soler-EspinosaverslaatOns Jabeur5-7 6-1 6-3
Kateryna KozlovaverslaatMisa Eguchi7-5 7-5
Elise MertensverslaatJulia Rosenqvist6-3 6-0
Maria SakkariverslaatAlizé Lim6-3 6-2
Lucie HradeckaverslaatYsaline Bonaventure4-6 6-3 6-2
Stefanie VögeleverslaatKajsa Rinaldo Persson7-5 2-6 6-1
Sara Sorribes TormoverslaatRichel Hogenkamp4-6 6-2 6-4
Jana CepelovaverslaatAnette Munozova6-2 6-0
17 Jul - 16:25Marina ErakovicverslaatFanny Ostlund7-5 6-2
Cindy BurgerverslaatMandy Minella6-2 6-2
Aleksandra KrunicverslaatAndreea Mitu7-5 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden