De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Duitsland - 24 Oktober 2022 - 25 Oktober 2022
Andrei Putuntica | verslaat | Samuel Kulczycki | 3-2 (11-7, 11-13, 12-10, 7-11, 11-4) |
Florian Bluhm | verslaat | Rafael De Las Heras | 3-2 (11-3, 11-7, 7-11, 11-13, 11-5) |
Samuel Kulczycki | verslaat | Rafael De Las Heras | 3-0 (13-11, 11-4, 11-7) |
Andrei Putuntica | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (8-11, 11-9, 11-7, 11-8) |
De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd
Sven Happek | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (11-7, 14-12, 8-11, 11-9) | |
Rafael De Las Heras | verslaat | Samuel Amann | 3-1 (11-8, 11-9, 10-12, 11-6) | |
Samuel Kulczycki | verslaat | Tobias Slanina | 3-0 (12-10, 11-6, 11-6) | |
Andrei Putuntica | verslaat | Norbert Tauler | 3-1 (11-6, 9-11, 11-8, 11-8) | |
Sven Happek | verslaat | Samuel Amann | 3-1 (11-8, 9-11, 11-5, 12-10) | |
Rafael De Las Heras | verslaat | Tobias Slanina | 3-1 (9-11, 11-5, 11-6, 11-8) | |
Samuel Kulczycki | verslaat | Norbert Tauler | 3-0 (11-2, 11-9, 11-9) | |
Florian Bluhm | verslaat | Andrei Putuntica | 3-0 (14-12, 11-4, 11-8) | |
Sven Happek | verslaat | Tobias Slanina | 3-1 (8-11, 11-8, 11-5, 11-8) | |
Florian Bluhm | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-2, 12-10, 11-6) | |
Samuel Kulczycki | verslaat | Andrei Putuntica | 3-1 (10-12, 11-4, 14-12, 11-5) | |
Rafael De Las Heras | verslaat | Norbert Tauler | 3-1 (11-9, 7-11, 11-7, 14-12) | |
Tobias Slanina | verslaat | Samuel Amann | 3-2 (8-11, 11-8, 11-5, 8-11, 11-4) | |
Samuel Kulczycki | verslaat | Florian Bluhm | 3-0 (11-8, 11-9, 12-10) | |
24 Okt - 17h50 | Andrei Putuntica | verslaat | Rafael De Las Heras | 3-0 (11-7, 11-7, 11-4) |
24 Okt - 18h30 | Norbert Tauler | verslaat | Sven Happek | 3-1 (11-9, 6-11, 11-7, 11-5) |
24 Okt - 19h10 | Florian Bluhm | verslaat | Tobias Slanina | 3-0 (11-6, 11-7, 11-3) |
24 Okt - 19h50 | Andrei Putuntica | verslaat | Sven Happek | 3-1 (11-2, 11-4, 8-11, 11-4) |
24 Okt - 20h30 | Samuel Kulczycki | verslaat | Rafael De Las Heras | 3-1 (11-7, 12-10, 8-11, 11-5) |
24 Okt - 21h10 | Norbert Tauler | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-4, 11-5, 11-6) |
24 Okt - 21h55 | Andrei Putuntica | verslaat | Tobias Slanina | 3-0 (11-4, 11-2, 11-4) |
25 Okt - 08h30 | Samuel Kulczycki | verslaat | Sven Happek | 3-0 (11-5, 11-7, 11-5) |
25 Okt - 09h10 | Florian Bluhm | verslaat | Norbert Tauler | 3-0 (11-7, 11-7, 11-4) |
25 Okt - 10h00 | Andrei Putuntica | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-6, 11-6, 11-9) |
25 Okt - 10h30 | Florian Bluhm | verslaat | Rafael De Las Heras | 3-0 (11-3, 11-7, 11-9) |
25 Okt - 11h10 | Norbert Tauler | verslaat | Tobias Slanina | 3-2 (5-11, 11-2, 1-11, 11-7, 11-9) |
25 Okt - 11h50 | Rafael De Las Heras | verslaat | Sven Happek | 3-2 (4-11, 11-5, 9-11, 11-8, 11-6) |
25 Okt - 12h30 | Samuel Kulczycki | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-4, 11-3, 11-8) |
Rangschikking | Speler | Gespeeld | Gewonnen | Verloren |
---|---|---|---|---|
1 | Samuel Kulczycki | 7 | 7 | 0 |
2 | Florian Bluhm | 7 | 5 | 2 |
3 | Andrei Putuntica | 7 | 5 | 2 |
4 | Rafael De Las Heras | 7 | 4 | 3 |
5 | Sven Happek | 7 | 3 | 4 |
6 | Norbert Tauler | 7 | 3 | 4 |
7 | Tobias Slanina | 7 | 1 | 6 |
8 | Samuel Amann | 7 | 0 | 7 |