De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Frankrijk - 28 Maart 1997
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinningen : 6 (Challenger Series - Tornooi 17-18.01.2022, Challenger Series - Tornooi 20-21.01.2022, Challenger Series - Tornooi 17-18-02.2022, Challenger Series - Tornooi 21-22-02.2022, Challenger Series - Tornooi 26-27-05.2022, Challenger Series - Tornooi 22-23-08.2022)
Finale : 0
Samenvatting : 51 Overwinningen / 11 Nederlagen
Challenger Series - Tornooi 17-18.01.2022 van 17 Januari tot 18 Januari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-1 (7-11, 11-6, 11-8, 14-12) | |
Round Robin | verslaat | Elia Schmid | 3-1 (12-10, 9-11, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Emiliano Riofrio | 3-0 (11-7, 11-4, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-1 (11-8, 13-11, 9-11, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Peter Hribar | 3-0 (11-4, 11-6, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Florian Bluhm | 3-1 (12-10, 11-7, 9-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Martin Buch Andersen | 3-0 (11-7, 11-3, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Carlos Mühlbach | 3-2 | |
Finale | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 | |
Challenger Series - Tornooi 20-21.01.2022 van 20 Januari tot 21 Januari 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Liang Qiu | 3-0 (11-6, 12-10, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Tal Israeli | 3-0 (11-4, 11-3, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Sven Happek | 3-0 (11-2, 11-7, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Damian Zech | 3-1 (11-7, 11-9, 5-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-2, 11-8, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Evgueni Chtchetinine | 3-0 (11-4, 11-5, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Andrei Putuntica | 3-1 (11-5, 7-11, 12-10, 11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Liang Qiu | 3-2 (11-7, 11-4, 9-11, 7-11, 11-6) | |
Finale | verslaat | Andrei Putuntica | 3-0 (11-4, 11-6, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 17-18-02.2022 van 17 Februari tot 18 Februari 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-2 (10-12, 11-3, 11-7, 8-11, 11-6) | |
Round Robin | verslaat | Andrei Putuntica | 3-2 (6-11, 11-6, 11-9, 9-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Michael Engelhardt | 3-0 (11-0, 12-10, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Amirreza Abbasi | 3-1 (9-11, 11-5, 11-8, 11-7) | |
Round Robin | verslagen door | Marius Henninger | 3-2 (5-11, 13-11, 11-9, 9-11, 12-10) | |
Round Robin | verslagen door | Pavel Platonov | 3-2 (11-8, 11-6, 8-11, 3-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Amann | 3-0 (11-4, 11-9, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Amirreza Abbasi | 3-1 | |
Finale | verslaat | Andrei Putuntica | 3-1 | |
Challenger Series - Tornooi 21-22-02.2022 van 21 Februari tot 22 Februari 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Carlos Mühlbach | 3-0 (11-8, 11-4, 11-8) | |
Round Robin | verslaat | Rafael Vinicius Turrini | 3-0 (11-7, 11-9, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Evgueni Chtchetinine | 3-1 (11-8, 11-9, 9-11, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (11-8, 11-9, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-1 (11-5, 11-13, 11-4, 11-2) | |
Round Robin | verslaat | Andrei Putuntica | 3-0 (11-9, 13-11, 11-9) | |
Round Robin | verslagen door | Jiri Martinko | 3-0 (11-9, 12-10, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Rafael Vinicius Turrini | 3-0 (11-9, 11-9, 11-7) | |
Finale | verslaat | Jiri Martinko | 3-1 (11-9, 11-4, 6-11, 12-10) | |
Challenger Series - Tornooi 23-24-05.2022 van 23 Mei tot 24 Mei 2022 | ||||
Round Robin | verslagen door | Amir Hossein Hodaei | 3-0 (16-14, 11-7, 11-4) | |
Round Robin | verslagen door | Samuel Walker | 3-1 (8-11, 11-7, 11-8, 14-12) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Ishida | 3-1 (11-6, 11-8, 10-12, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Alexander Valuch | 3-1 (11-5, 11-6, 9-11, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-0 (11-7, 11-6, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Daniel Rinderer | 3-2 (7-11, 11-7, 9-11, 11-9, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-0 (11-8, 11-9, 13-11) | |
Challenger Series - Tornooi 26-27-05.2022 van 26 Mei tot 27 Mei 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Dillon Chambers | 3-0 (11-8, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Kenan Hrnic | 3-0 (11-6, 11-2, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Daniel Rinderer | 3-1 (11-8, 11-7, 5-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Dennis Klein | 3-1 (11-8, 11-9, 10-12, 13-11) | |
Round Robin | verslaat | Josip Huzjak | 3-0 (11-7, 11-6, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Samuel Walker | 3-2 (11-13, 11-5, 10-12, 11-6, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Daniel Rinderer | 3-0 (16-14, 11-5, 11-9) | |
Finale | verslaat | Samuel Walker | 3-0 (11-9, 11-4, 11-8) | |
Challenger Series - Tornooi 22-23-08.2022 van 22 Augustus tot 23 Augustus 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Anton Limonov | 3-2 (11-3, 11-7, 6-11, 7-11, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Felix Kleeberg | 3-1 (11-8, 11-5, 5-11, 12-10) | |
Round Robin | verslaat | Marius Henninger | 3-2 (8-11, 11-7, 12-14, 11-7, 11-4) | |
Round Robin | verslaat | Kirill Fadeev | 3-0 (11-4, 14-12, 11-5) | |
Round Robin | verslaat | Florian Bluhm | 3-1 (4-11, 11-7, 11-7, 11-7) | |
Round Robin | verslaat | Mohamad Ali Rouintanesfahani | 3-1 (11-7, 5-11, 11-8, 11-9) | |
Round Robin | verslaat | Siddharta Almeida | 3-0 (11-9, 11-6, 12-10) | |
Halve Finale | verslaat | Kirill Fadeev | 3-1 | |
Finale | verslaat | Anton Limonov | 3-0 | |
Challenger Series - Tornooi 05-06-09.2022 van 5 September tot 6 September 2022 | ||||
Round Robin | verslaat | Dauud Cheaib | 3-2 (9-11, 11-8, 11-8, 4-11, 11-8) | |
Round Robin | verslagen door | Carlos Mühlbach | 3-0 (11-7, 11-7, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Chile Open Heren van 5 April tot 9 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Jorge Campos | 4-2 (13-11, 11-8, 6-11, 12-14, 11-6, 13-11) | |
Kwartfinales | verslaat | Benedikt Duda | 4-2 (11-6, 13-11, 7-11, 6-11, 12-10, 11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Gaston Alto | 4-1 (8-11, 11-5, 11-7, 12-10, 11-5) | |
Australian Open - Heren van 8 Juni tot 12 Juni 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Mizuki Oikawa | 4-0 (11-8,12-10,11-6,11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Heren van 29 November tot 6 December 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Thibault Darcis | 4-1 (7-11,11-8,11-9,12-10,11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Junioren - Heren van 30 November tot 7 December 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Kwan Kit Ho | 4-1 (11-9, 11-7, 6-11, 11-5, 12-10) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (Chile Open Heren - Dubbel)
Finale : 1 (Australian Open - Heren Dubbel)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
Chile Open Heren - Dubbel van 5 April tot 9 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | A. Hachard - R. Ruiz | verslaat | G. Gomez - R. Ruiz | 3-1 (5-11,11-4,11-7,12-10) |
Halve Finale | A. Hachard - R. Ruiz | verslaat | B. Duda - F. Schreiner | 3-2 (4-11, 11-6, 12-14, 11-6, 11-8) |
Finale | A. Hachard - R. Ruiz | verslaat | G. Alto - P. Tabachnik | 3-0 (11-7, 11-6, 11-6) |
Australian Open - Heren Dubbel van 8 Juni tot 12 Juni 2016 | ||||
Kwartfinales | A. Hachard - R. Ruiz | verslaat | Y. Feng - M. Tai | 3-0 (11-5, 11-5, 15-13) |
Halve Finale | A. Hachard - R. Ruiz | verslaat | F. Chen - H. Li | 3-2 (7-11, 11-5, 11-7, 7-11, 11-9) |
Finale | A. Hachard - R. Ruiz | verslagen door | T. Jin - Y. Morita | 3-0 (11-5, 11-9, 12-10) |
Tsjechië - Heren Dubbel van 31 Augustus tot 4 September 2016 | ||||
Kwartfinales | A. Hachard - R. Ruiz | verslagen door | W. Jang - J. Lim | 3-1 (7-11, 11-6, 11-5, 11-8) |
Finale Pro Tour Heren - Dubbel van 15 December tot 11 December 2016 | ||||
Kwartfinales | A. Hachard - R. Ruiz | verslagen door | M. Morizono - Y. Oshima | 4-0 (11-6, 11-6, 11-6, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
WK Junioren - Heren Dubbel van 29 November tot 6 December 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | C. Akkuzu - R. Ruiz | verslaat | I. Molnar - G. Timafalvi | 3-2 (11-5,11-6,8-11,6-11,11-8) |
Achtste finales | C. Akkuzu - R. Ruiz | verslaat | P. Klos - J. Martinko | 3-1 (10-12, 12-10, 11-6, 18-16) |
Kwartfinales | C. Akkuzu - R. Ruiz | verslagen door | J. An - S. Cho | 4-2 (11-5, 8-11, 11-7, 3-11, 11-2, 11-4) |