De site voor alle sporten

Menu
 

Roeien - Wereldkampioenschap U-23 - 2017

Keuze van een seizoen :

Bulgarije

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap U-23 - Uitslagen Heren 2017

BulgarijeBulgarije - Plovdiv - 19 Juli 2017 - 23 Juli 2017


Lichtgewicht Twee Zonder (LM2-) Heren - 22 Juli 2017


1ITA Italië (Giuseppe Di Mare, Alfonso Scalzone)6:33.05
2TUR Turkije (Mert Kaan Kartal, Fatih Unsal)6:36.70
3IRL Ierland (Shane Mulvaney, David O'malley)6:37.63
4GBR Groot-Brittannië (Christopher Tebb, Dom Jackson)6:45.33
5FRA Frankrijk (Maxime Senouillet, Alexis Guerinot)6:46.74
6DEN Denemarken (Jens Graudal, Malthe Puro)6:53.36

Vier Zonder (M4-) Heren - 22 Juli 2017


1AUS Australië (Robert Black, Harley Moore, Liam Donald, Adam Bakker)5:50.16
2GBR Groot-Brittannië (Robert Hurn, Thomas Digby, Charles Elwes, Sholto Carnegie)5:53.64
3AUT Oostenrijk (Christoph Seifriedberger, Gabriel Hohensasser, Rudolph Querfeld, Ferdinand Querfeld)5:56.39
4NED Nederland (Ralf Rienks, Jacob Van De Kerkhof, Haye Dijkstra, Rik Rienks)5:58.59
5SRB Servië (Vanja Obradovic, Aleksandar Bedik, Igor Djeric, Damjan Lazic)6:00.63
6SUI Zwitserland (Scott Baerlocher, Benjamin Hirsch, Nicolas Kamber, Joshua Meyer)6:04.46

Vier Met (M4+) Heren - 22 Juli 2017


Lichtgewicht Dubbel Vier (LM4x) Heren - 22 Juli 2017


1SUI Zwitserland (Matthias Fernandez, Julian Mueller, Andri Struzina, Pascal Ryser)5:50.62
2AUT Oostenrijk (Sebastian Kabas, Julian Brabec, Julian Schoeberl, Rainer Kepplinger)5:52.09
3IRL Ierland (Niall Beggan, Stephen O'connor, Andrew Goff, Shane O'connell)5:52.37
4GBR Groot-Brittannië (Jonathan Jackson, James Temple, Oliver Varley, Hugo Coussens)5:54.55
5ITA Italië (Andrea Cattermol, Dimitri Morselli, Leonardo Bava, Marcello Caldonazzo)5:56.46
6FRA Frankrijk (Maxence Janodet, Valentin Geneste, Paul Tixier, Hugo Beurey)5:56.82

Skiff (M1x) Heren - 23 Juli 2017


1CANTrevor Jones (CAN)6:49.35
2RSAKyle Schoonbee (RSA)6:52.09
3POLNatan Wegrzycki-Szymczyk (POL)6:55.03
4ROUMarian-Florian Enache (ROU)6:55.21
5BULBoris Yotov (BUL)7:06.27
6AUSCaleb Antill (AUS)7:10.76

Lichtgewicht Skiff (LM1x) Heren - 23 Juli 2017


1CANTrevor Jones (CAN)6:49.35
2RSAKyle Schoonbee (RSA)6:52.09
3POLNatan Wegrzycki-Szymczyk (POL)6:55.03
4ROUMarian-Florian Enache (ROU)6:55.21
5BULBoris Yotov (BUL)7:06.27
6AUSCaleb Antill (AUS)7:10.76

Dubbel Twee (M2x) Heren - 23 Juli 2017


Lichtgewicht Dubbel Twee (LM2x) Heren - 23 Juli 2017


Twee Zonder (M2-) Heren - 23 Juli 2017


Lichtgewicht Vier Zonder (LM4-) Heren - 23 Juli 2017


Dubbel Vier (M4x) Heren - 23 Juli 2017


Acht Met (M8+) Heren - 23 Juli 2017

Medailles

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden