De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Turkije - 2005
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Canberra - 125 van 31 December 2023 tot 7 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Taylah Preston | 6-0 6-4 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yuriko Lily Miyazaki | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Sijia Wei | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Junior Dames van 21 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Renata Jamrichova | 6-3 6-2 | |
Roland Garros Junior Dames van 4 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Tatum Evans | 6-2 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Sara Saito | 6-7 6-3 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Alevtina Ibragimova | 6-2 2-6 6-2 | |
Wimbledon Junior Dames van 8 Juli tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ludmilla Samsonova | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
US Open Junior Dames van 4 September tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Diana Shnaider | 6-3 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 22 Januari tot 29 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | M. Ercan - M. Jessup | verslagen door | A. Murthy - M. Rowinska | 4-6 6-3 10-8 |
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 4 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | M. Ercan - L. Udvardy | verslaat | A. Smejkalová - T. Valentova | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
US Open Dubbel Dames Junioren van 5 September tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | M. Ercan - A. Waligora | verslagen door | A. Blokhina - A. Xu | 6-3 7-5 |