De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Frankrijk - 10 Maart 1995
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 4 Nederlagen
All England - Dames van 16 Maart tot 20 Maart 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Yue Han | 21-9 21-13 | |
Swiss Open - Dames van 22 Maart tot 27 Maart 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Michelle Li | 21-15 21-8 | |
Orleans Masters - Dames van 29 Maart tot 4 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Iris Wang | 21-8 14-2 ab. | |
EK Dames van 25 April tot 30 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Line Højmark Kjaersfeldt | 21-10 21-11 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Teams Dames - Finaleronde van 14 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Rebecca Kuhl | 21-18 21-14 | |
Halve Finale | verslagen door | Line Christophersen | 21-15 15-21 21-14 | |
Denmark Open - Dames van 12 Oktober tot 18 Oktober 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Iris Wang | 23-21 21-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Julie Dawall Jakobsen | 21-18 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK Teams Gemengd - Groep 1 , 13 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 1 | verslaat | Gayle Mahulette | 21-14 21-17 | |
Groep 1 | verslaat | Clara Azurmendi | 21-17 21-17 | |
Orleans Masters - Dames van 19 Maart tot 24 Maart 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Natalia Perminova | 21-15 21-19 | |
Achtste finales | verslagen door | Shuo Yun Sung | 21-11 21-14 | |
Europese Spelen Dames van 24 Juni tot 30 Juni 2019 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Chloe Birch | 21-15 21-15 | |
Dutch Open - Dames van 8 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kirsty Gilmour | 21-19 21-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Supanida Katethong | 21-18 24-22 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
EK Teams Dames - Finaleronde van 16 Februari tot 18 Februari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Luise Heim | 21-11 21-9 | |
EK Dames van 24 April tot 29 April 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Carolina Marín | 21-15 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Estland International - Dames van 12 Januari tot 15 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Gerda Voitechovskaja | 21-9 21-16 | |
Achtste finales | verslaat | Alesia Zaitsava | 21-18 21-19 | |
Kwartfinales | verslagen door | Mariya Mitsova | 21-15 13-21 21-19 | |
Swedish International - Dames van 19 Januari tot 22 Januari 2017 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Sofie Holmboe Dahl | 21-15 21-12 | |
Dutch International - Dames van 20 April tot 23 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Rosy Oktavia Pancasari | 9-21 21-17 21-18 | |
Achtste finales | verslaat | Jordan Hart | 22-20 21-13 | |
Kwartfinales | verslagen door | Irina Amalie Andersen | 21-13 21-11 | |
Russian Open - Dames van 18 Juli tot 23 Juli 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Olga Arkhangelskaya | 8-11 11-6 7-11 11-3 11-9 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Riga International - Dames van 28 Mei tot 31 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Getter Saar | 21-18 21-16 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Uber Cup - Groep A , 9 Oktober 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | M. Batomene - D. Delrue | verslagen door | S. Kuespert - E. Moszczynski | 21-16 21-19 |
Groep A | M. Batomene - D. Delrue | verslagen door | S. Ramadhanti - R. Sugiarto | 23-21 22-20 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dubbel Dames van 26 April tot 1 Mei 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | M. Batomene - E. Lefel | verslaat | S. Boyle - R. Darragh | 21-8 17-21 21-15 |
Achtste finales | M. Batomene - E. Lefel | verslagen door | E. Malkova-Bolotova - E. Kosetskaya | 21-15 21-12 |
Overwinning : 1 (Litouwen Open - Dames Dubbel)
Finale : 1 (Tsjechië International - Dames Dubbel)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
Litouwen Open - Dames Dubbel van 4 Juni tot 7 Juni 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | M. Batomene - T. Vignes Waran | verslaat | I. Pope - K. Sefere | 21-10 21-13 |
Finale | M. Batomene - T. Vignes Waran | verslaat | L. Heim - Y. Li | 21-11 21-7 |
Guatemala International - Dames Dubbel van 2 September tot 6 September 2015 | ||||
Kwartfinales | M. Batomene - E. Lefel | verslaat | H. Gaitan - S. Solis | 21-11 21-17 |
Halve Finale | M. Batomene - E. Lefel | verslagen door | E. Lee - P. Obanana | 18-21 21-14 21-15 |
Tsjechië International - Dames Dubbel van 24 September tot 27 September 2015 | ||||
Kwartfinales | M. Batomene - E. Lefel | verslaat | J. Goliszewski - C. Nelte | 19-21 21-18 21-19 |
Halve Finale | M. Batomene - E. Lefel | verslaat | H. Olver - L. Smith | 15-21 21-11 21-16 |
Finale | M. Batomene - E. Lefel | verslagen door | I. Lohau - B. Michels | 21-13 21-9 |
Wales International - Dames Dubbel van 25 November tot 28 November 2015 | ||||
Halve Finale | M. Batomene - E. Lefel | verslagen door | H. Olver - L. Smith | 21-18 21-18 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Tsjechië International - Dames Dubbel van 25 September tot 28 September 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | M. Batomene - S. Guerin | verslagen door | I. Khlebko - E. Komendrovskaja | 21-18 21-15 |
Zwitserland International - Dames Dubbel van 16 Oktober tot 19 Oktober 2014 | ||||
Kwartfinales | M. Batomene - S. Guerin | verslagen door | D. Lansac - E. Lefel | 11-9 11-6 11-8 |
Hongarije International - Dames Dubbel van 30 Oktober tot 2 November 2014 | ||||
Kwartfinales | M. Batomene - S. Guerin | verslagen door | S. Annys - F. Vandenhoucke | 11-9 11-9 11-9 |