De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Engeland - 1 December 1990
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Wuhan Open van 9 Oktober tot 15 Oktober 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Neil Robertson | 5-3 | |
1/16de finales | verslaat | Zhou Yuelong | 5-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Ali Carter | 5-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 9 Nederlagen
Championship League Snooker van 28 Juni tot 29 Juli 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 7 | verslagen door | Ben Mertens | 3-1 | |
Groep 7 | verslagen door | Si Xu | 3-1 | |
Groep 7 | verslagen door | Shaun Murphy | 3-0 | |
UK Championship van 12 November tot 20 November 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Stuart Bingham | 6-2 | |
Scottish Open van 28 November tot 4 December 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Yan Bingtao | 4-3 | |
English Open van 12 December tot 18 December 2022 | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Aaron Hill | 4-3 | |
1/32ste finales | verslagen door | Ricky Walden | 4-0 | |
Snooker Shoot-Out van 25 Januari tot 28 Januari 2023 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Florian Nüßle | 61-1 | |
Tweede ronde | verslaat | Louis Heathcote | 57-35 | |
1/16de finales | verslaat | Martin Gould | 80-0 | |
Achtste finales | verslaat | Dechawat Poomjaeng | 79-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dominic Dale | 75-32 | |
WST Classic van 16 Maart tot 22 Maart 2023 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Marco Fu | 4-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Zhou Yuelong | 4-2 | |
Wereldkampioenschap - Kwalificaties van 3 April tot 12 April 2023 | ||||
Derde Ronde | verslagen door | Elliot Slessor | 10-9 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 17 Overwinningen / 14 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 20 Overwinningen / 12 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 15 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 7 Nederlagen
Sheffield van 18 Juni tot 22 Juni 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Zhe Chen | 4-2 | |
Tweede ronde | verslaat | Andrew Pagett | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Scott Mackenzie | 4-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Guodong Xiao | 4-2 | |
Fürth van 25 Augustus tot 28 Augustus 2011 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ben Woollaston | walkover | |
Warschau van 29 September tot 2 Oktober 2011 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Anthony Hamilton | 4-0 | |
Gloucester van 5 Oktober tot 9 Oktober 2011 | ||||
Eerste ronde | verslaat | David Hogan | 4-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Dave Harold | 4-3 | |
Killarney van 20 Oktober tot 23 Oktober 2011 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Rod Lawler | 4-1 | |
Tweede ronde | verslagen door | Ben Woollaston | 4-3 | |
Antwerpen van 10 November tot 13 November 2011 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Matthew Day | 4-0 | |
Tweede ronde | verslagen door | Steve Davis | 4-1 | |
Fürstenfeldbruck van 6 Januari tot 8 Januari 2012 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Scott Donaldson | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 6 Nederlagen
Fürth van 26 Augustus tot 29 Augustus 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Roy Stolk | 4-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Anthony McGill | 4-1 | |
Brugge van 30 September tot 3 Oktober 2010 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Mark Allen | 4-2 | |
Rüsselsheim van 22 Oktober tot 24 Oktober 2010 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Jimmy Michie | 4-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Marco Fu | 4-3 | |
Gloucester van 28 Oktober tot 31 Oktober 2010 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Christopher Henry | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Fergal O'Brien | 4-2 | |
1/16de finales | verslaat | Anthony McGill | 4-3 | |
Achtste finales | verslaat | Gerard Greene | 4-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Graeme Dott | 4-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Stephen Maguire | 4-2 | |
Hamm van 12 November tot 14 November 2010 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Robert Drahn | 4-0 | |
Tweede ronde | verslaat | Thanawat Thirapongpaiboon | 4-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Ricky Walden | 4-1 | |
Praag van 19 November tot 21 November 2010 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Michael Holt | 4-3 |