De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
28/01 - 30/01 | POR | Grand Prix - Almada | Judo | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/02 - 06/02 | FRA | Grand Slam - Parijs | Judo | Beëindigd |
12/02 - 13/02 | ITA | European Cup Kadetten - Lignano | Judo | Beëindigd |
12/02 - 13/02 | BIH | European Cup - Sarajevo | Judo | Beëindigd |
17/02 - 19/02 | ISR | Grand Slam - Tel Aviv | Judo | Beëindigd |
19/02 - 20/02 | ESP | European Cup Kadetten - Fuengirola | Judo | Beëindigd |
26/02 - 27/02 | Warszawa | Continental Cup Heren - Warschau | Judo | Beëindigd |
26/02 - 27/02 | POL | Continental Open Dames - Warschau | Judo | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/03 - 06/03 | Praag | Continental Open Dames - Praag | Judo | Beëindigd |
05/03 - 06/03 | CZE | Continental Cup Heren - Praag | Judo | Beëindigd |
07/03 - 13/03 | Plovdiv | Europees Kampioenschap U-23 | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
07/03 - 13/03 | Plovdiv | EK U-23 | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
11/03 - 24/03 | Porec | Europees Kampioenschap U-22 | Boksen | Beëindigd |
12/03 - 13/03 | CRO | European Cup Kadetten - Zagreb | Judo | Beëindigd |
19/03 - 20/03 | LAT | European Cup - Riga | Judo | Geannuleerd |
19/03 - 20/03 | POR | European Cup Junioren - Coimbra | Judo | Beëindigd |
26/03 - 27/03 | GRE | European Cup Junioren - Athene | Judo | Beëindigd |
28/03 - 03/04 | Budapest | Europese Kampioenschappen | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
28/03 - 03/04 | Budapest | Europese Kampioenschappen | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/04 - 03/04 | TUR | Grand Slam - Antalya | Judo | Beëindigd |
09/04 - 10/04 | CZE | European Cup Kadetten - Teplice | Judo | Beëindigd |
09/04 - 10/04 | ITA | European Cup Junioren - Lignano | Judo | Beëindigd |
14/04 - 21/04 | Sofia | EK Jeugd | Boksen | Beëindigd |
15/04 - 16/04 | Lima | Panamerikaanse - Oceanische Kampioenschappen | Judo | Beëindigd |
19/04 - 24/04 | Ulaanbaatar | Aziatische Kampioenschappen | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
19/04 - 24/04 | Ulaanbaatar | Aziatische Kampioenschappen | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
23/04 - 24/04 | CRO | European Cup - Dubrovnik | Judo | Beëindigd |
23/04 - 24/04 | POL | European Cup Junioren - Poznan | Judo | Beëindigd |
23/04 - 24/04 | Internationaal | European Cup Kadetten - Straatsburg | Judo | Beëindigd |
29/04 - 01/05 | Sofia | Europese Kampioenschappen | Judo | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/05 - 08/05 | Santiago de Chile | Panamerikaanse Kampioenschappen | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
06/05 - 08/05 | Santiago de Chile | Panamerikaanse Kampioenschappen | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
07/05 - 08/05 | FRA | European Cup Junioren - Nanterre | Judo | Beëindigd |
07/05 - 08/05 | ROU | European Cup Kadetten - Boekarest | Judo | Beëindigd |
09/05 - 20/05 | Istanbul | Wereldkampioenschappen Dames | Boksen | Beëindigd |
13/05 - 15/05 | MAR | Karate1 Premier League - Rabat | Karate | Beëindigd |
14/05 - 15/05 | Rijeka | Europees Kampioenschap Kata | Judo | Beëindigd |
17/05 - 22/05 | El Jadida | Afrikaans Kampioenschap | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
17/05 - 22/05 | El Jadida | Afrikaans Kampioenschap | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
19/05 - 22/05 | Manchester | Para EK Taekwondo | Taekwondo | Beëindigd |
19/05 - 22/05 | Manchester | Europees Kampioenschap | Taekwondo | Beëindigd |
21/05 - 22/05 | ESP | European Cup Junioren - Malaga | Judo | Beëindigd |
21/05 - 22/05 | POL | European Cup Kadetten - Bielsko Biala | Judo | Beëindigd |
23/05 - 30/05 | Yerevan | Europees Kampioenschap Heren | Boksen | Beëindigd |
25/05 - 29/05 | Gaziantep | Europees Kampioenschap | Karate | Beëindigd |
26/05 - 28/05 | Oran | Afrikaanse Kampioenschappen | Judo | Beëindigd |
26/05 - 28/05 | Nahariya | Europees Kampioenschap | Ju-jitsu | Beëindigd |
28/05 - 29/05 | POR | European Cup Kadetten - Coimbra | Judo | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/06 - 04/06 | LIB | Aziatisch Kampioenschap | Sambo | Beëindigd |
03/06 - 05/06 | GEO | Grand Slam - Tbilisi | Judo | Beëindigd |
03/06 - 05/06 | ITA | Grand Prix - Rome | Taekwondo | Beëindigd |
04/06 - 05/06 | AUT | European Cup Junioren - Graz | Judo | Beëindigd |
11/06 - 12/06 | ESP | Continental Cup Heren - Madrid | Judo | Beëindigd |
11/06 - 12/06 | ESP | Continental Open Dames - Madrid | Judo | Beëindigd |
13/06 - 19/06 | Boekarest | Europees Kampioenschap Kadetten | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
13/06 - 19/06 | Boekarest | EK Kadetten | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
17/06 - 19/06 | Praag | Europees Kampioenschap Junioren | Karate | Beëindigd |
17/06 - 19/06 | Praag | Europees Kampioenschap Kadetten | Karate | Beëindigd |
17/06 - 19/06 | Praag | Europees Kampioenschap U-21 | Karate | Beëindigd |
22/06 - 28/06 | Oran | Middellandse Zeespelen | Boksen | Beëindigd |
23/06 - 26/06 | Porec | Europees Kampioenschap Kadetten | Judo | Beëindigd |
24/06 - 26/06 | MGL | Grand Slam - Ulaanbaatar | Judo | Beëindigd |
25/06 - 26/06 | BIH | European Cup Junioren - Banja Luka | Judo | Beëindigd |
25/06 - 05/07 | Oran | Middellandse Zeespelen | Judo | Beëindigd |
25/06 - 05/07 | Oran | Middellandse Zeespelen | Taekwondo | Beëindigd |
25/06 - 05/07 | Oran | Middellandse Zeespelen | Karate | Beëindigd |
27/06 | Oran | Middellandse Zeespelen | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
27/06 | Oran | Middellandse Zeespelen | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
27/06 - 03/07 | Rome | Europees Kampioenschap Junioren | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
27/06 - 03/07 | Rome | EK Junioren | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/07 - 03/07 | ROU | Continental Open Dames - Cluj Napoca | Judo | Beëindigd |
02/07 - 03/07 | ROU | Continental Cup Heren - Cluj Napoca | Judo | Beëindigd |
02/07 - 10/07 | Manama | Aziatisch Kampioenschap Junioren | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
05/07 - 06/07 | Manama | Aziatisch Kampioenschap Junioren | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
08/07 - 09/07 | Birmingham | Wereldspelen | Karate | Beëindigd |
08/07 - 10/07 | HUN | Grand Slam - Boedapest | Judo | Beëindigd |
08/07 - 10/07 | Oaxtepec | Panamerikaans Kampioenschap Junioren | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
08/07 - 10/07 | Oaxtepec | Panamerikaans Kampioenschap Junioren | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
09/07 - 10/07 | Birmingham | Wereldspelen | Sumo | Beëindigd |
12/07 - 13/07 | Birmingham | Wereldspelen | Wushu | Beëindigd |
13/07 - 14/07 | Birmingham | Wereldspelen | Kickboxing | Beëindigd |
15/07 - 16/07 | Birmingham | Wereldspelen | Ju-jitsu | Beëindigd |
15/07 - 17/07 | CRO | Grand Prix - Zagreb | Judo | Beëindigd |
15/07 - 17/07 | Birmingham | Wereldspelen | Muaythai | Beëindigd |
16/07 - 17/07 | SUI | European Cup - Winterthur | Judo | Beëindigd |
16/07 - 17/07 | HUN | European Cup Junioren - Paks | Judo | Beëindigd |
16/07 - 17/07 | Yaoundé | Afrikaans Kampioenschap | Sambo | Beëindigd |
16/07 - 19/07 | Zagreb | Europees Kampioenschap U-15 | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
16/07 - 19/07 | Zagreb | Europees Kampioenschap U-15 | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
23/07 - 24/07 | CZE | European Cup Junioren - Praag | Judo | Beëindigd |
24/07 - 30/07 | Banská Bystrica | European Youth Olympic Festival | Judo | Beëindigd |
25/07 - 31/07 | Rome | Wereldkampioenschap Kadetten | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
25/07 - 31/07 | Rome | Wereldkampioenschap Kadetten | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
28/07 - 31/07 | Sofia | WK Kadetten | Taekwondo | Weldra |
29/07 - 07/08 | Birmingham | Commonwealth Games | Boksen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/08 - 03/08 | Birmingham | Commonwealth Games | Judo | Beëindigd |
02/08 - 07/08 | Sofia | WK Junioren | Taekwondo | Beëindigd |
05/08 - 06/08 | Birmingham | Commonwealth Games | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
10/08 - 13/08 | Guayaquil | Wereldkampioenschap Junioren | Judo | Beëindigd |
15/08 - 21/08 | Sofia | Wereldkampioenschap Junioren | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
15/08 - 21/08 | Sofia | Wereldkampioenschap Junioren | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
24/08 - 28/08 | Sarajevo | Wereldkampioenschap Kadetten | Judo | Beëindigd |
27/08 - 28/08 | POR | Continental Open Dames - Coimbra | Judo | Beëindigd |
27/08 - 28/08 | POR | Continental Cup Heren - Coimbra | Judo | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/09 - 04/09 | FRA | Grand Prix - Parijs | Taekwondo | Beëindigd |
03/09 - 04/09 | AUT | Continental Open Dames - Oberwart | Judo | Beëindigd |
03/09 - 04/09 | AUT | Continental Cup Heren - Oberwart | Judo | Beëindigd |
09/09 - 11/09 | Alajuela | Panamerikaans Kampioenschap | Sambo | Beëindigd |
10/09 - 11/09 | ITA | Continental Cup Heren - Riccione | Judo | Beëindigd |
10/09 - 11/09 | ITA | Continental Open Dames - Riccione | Judo | Beëindigd |
10/09 - 18/09 | Belgrade | Wereldkampioenschappen | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
10/09 - 18/09 | Belgrade | Wereldkampioenschappen | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
12/09 - 14/09 | Cracovie | Wereldkampioenschap Kata | Judo | Beëindigd |
15/09 - 18/09 | Praag | Europees Kampioenschap Junioren | Judo | Beëindigd |
15/09 - 18/09 | Novi Sad | Europees Kampioenschap | Sambo | Beëindigd |
15/09 - 18/09 | Novi Sad | EK Junioren | Sambo | Beëindigd |
15/09 - 18/09 | Novi Sad | EK Jeugd | Sambo | Beëindigd |
24/09 - 04/10 | Montesilvano | Europees Kampioenschap Junioren | Boksen | Beëindigd |
27/09 - 30/09 | Tirana | Europees Kampioenschap U-21 | Taekwondo | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/10 - 02/10 | SLO | European Cup - Celje - Podcetrtek | Judo | Beëindigd |
06/10 - 13/10 | Tasjkent | Wereldkampioenschappen | Judo | Beëindigd |
13/10 - 16/10 | Yerevan | WK Kadetten | Sambo | Beëindigd |
13/10 - 17/10 | Yerevan | WK Junioren | Sambo | Beëindigd |
14/10 - 16/10 | Yerevan | WK Jeugd | Sambo | Beëindigd |
14/10 - 22/10 | Budva | Europees Kampioenschap Dames | Boksen | Beëindigd |
15/10 - 16/10 | ESP | European Cup - Malaga | Judo | Beëindigd |
17/10 - 23/10 | Pontevedra | Wereldkampioenschap U-23 | Worstelen Vrije Stijl | Beëindigd |
17/10 - 23/10 | Pontevedra | Wereldkampioenschap U-23 | Worstelen Grieks-Romeins | Beëindigd |
21/10 - 23/10 | UAE | Grand Slam - Abu Dhabi | Judo | Beëindigd |
21/10 - 23/10 | GBR | Grand Prix - Manchester | Taekwondo | Beëindigd |
22/10 - 23/10 | LAT | European Cup Kadetten - Riga | Judo | Beëindigd |
26/10 - 30/10 | Konya | WK Kadetten | Karate | Beëindigd |
26/10 - 30/10 | Konya | WK Junioren | Karate | Beëindigd |
26/10 - 30/10 | Konya | WK U-21 | Karate | Beëindigd |
28/10 - 30/10 | Sarajevo | Europees Kampioenschap U-23 | Judo | Beëindigd |
29/10 - 30/10 | SLO | European Cup Kadetten - Koper | Judo | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/11 - 12/11 | Amman | Aziatisch Kampioenschap | Boksen | Beëindigd |
04/11 - 06/11 | AZE | Grand Slam - Baku | Judo | Beëindigd |
05/11 - 06/11 | Baku | Wereldbeker | Worstelen Grieks-Romeins | Iran |
10/11 - 14/11 | Bishkek | Wereldkampioenschap | Sambo | Beëindigd |
11/11 - 20/11 | Antalya | Europees Kampioenschap | Kickboxing | Beëindigd |
13/11 - 20/11 | Guadalajara | WereldkampioenschapTaekwondo | Taekwondo | Beëindigd |
14/11 - 26/11 | La Nucia | WK Jeugd U-19 | Boksen | Beëindigd |
19/11 - 20/11 | HUN | European Cup Kadetten - Györ | Judo | Beëindigd |
25/11 - 28/11 | MLT | EK Kadetten | Taekwondo | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/12 - 04/12 | JAP | Grand Slam - Tokyo | Judo | Beëindigd |
10/12 - 11/12 | Iowa City | Wereldbeker Heren | Worstelen Vrije Stijl | Verenigde Staten |
10/12 - 11/12 | Iowa City | Wereldbeker Dames | Worstelen Vrije Stijl | Oekraïne |
20/12 - 22/12 | Jerusalem | World Masters | Judo | Beëindigd |