De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Nieuw-Zeeland - 11 April 1995
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 6 Nederlagen
Auckland van 31 December 2022 tot 8 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Elena Gabriela Ruse | 6-2 4-6 6-4 | |
Florence van 15 Mei tot 21 Mei 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Celine Naef | 6-4 6-1 | |
Straatsburg van 20 Mei tot 28 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Olivia Tjandramulia | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Angelina Gabueva | 6-1 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Su-Wei Hsieh | 7-6 1-6 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Elina Monfils-Svitolina | ab. | |
Cleveland van 21 Augustus tot 27 Augustus 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nadia Podoroska | 6-1 7-6 | |
Zhengzhou van 7 Oktober tot 15 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kateryna Volodko-Bondarenko | 6-3 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Granby van 21 Augustus tot 27 Augustus 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Bianca Jolie Fernandez | 6-3 5-7 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Marina Stakusic | 6-2 6-7 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Auckland van 3 Januari tot 12 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Sara Errani | 6-2 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Auckland van 29 December 2018 tot 6 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexandra Panova | 6-2 6-3 | |
Lausanne van 15 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anastasia Potapova | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Auckland van 1 Januari tot 7 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jamie Loeb | 4-6 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Auckland van 2 Januari tot 8 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Dalila Jakupovic | 6-3 6-7 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Montreal/Toronto van 23 Juli tot 31 Juli 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kristina Kucova | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Roland Garros Junior Dames van 27 Mei tot 9 Juni 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Fiona Ferro | 6-2 6-1 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 17 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | G. Dabrowski - E. Routliffe | verslaat | L. Fruhvirtova - A. Krueger | 6-1 7-5 |
1/16de finales | G. Dabrowski - E. Routliffe | verslaat | V. Kudermetova - A. Pavlyuchenkova | w.o. |
Achtste finales | G. Dabrowski - E. Routliffe | verslaat | H. Guo - X. Jiang | 4-6 6-1 6-3 |
Kwartfinales | G. Dabrowski - E. Routliffe | verslaat | C. Bucsa - A. Panova | 7-5 6-2 |
Halve Finale | G. Dabrowski - E. Routliffe | verslagen door | L. Kichenok - J. Ostapenko | 7-5 7-5 |
Australian Open Gemengd Dubbel van 18 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | E. Routliffe - J. Withrow | verslagen door | A. Sutjiadi - M. Venus | 2-6 7-6 10-8 |
Overwinning : 1 (US Open Dubbel Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 18 Januari tot 30 Januari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | A. Rosolska - E. Routliffe | verslagen door | A. Bondar - G. Minnen | 6-4 6-1 |
Roland Garros Dubbel Dames van 2 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | A. Guarachi - E. Routliffe | verslagen door | D. Galfi - K. Piter | 6-2 5-7 6-2 |
Wimbledon Dubbel Dames van 5 Juli tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Eerste ronde | A. Guarachi - E. Routliffe | verslagen door | I. Begu - A. Kalinina | 6-7 7-6 6-2 |
US Open Dubbel Dames van 30 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | G. Dabrowski - E. Routliffe | verslaat | L. Davis - A. Detiuc | 4-6 6-1 6-0 |
1/16de finales | G. Dabrowski - E. Routliffe | verslaat | F. Wu - L. Zhu | 6-3 3-6 6-3 |
Achtste finales | G. Dabrowski - E. Routliffe | verslaat | B. Strýcová - M. Vondrousova | w.o. |
Kwartfinales | G. Dabrowski - E. Routliffe | verslaat | L. Fernandez - T. Townsend | 2-6 6-3 7-6 |
Halve Finale | G. Dabrowski - E. Routliffe | verslaat | S. Hsieh - X. Wang | 6-1 7-6 |
Finale | G. Dabrowski - E. Routliffe | verslaat | L. Siegemund - V. Zvonareva | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
US Open Dubbel Dames van 1 September tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | L. Fernandez - E. Routliffe | verslaat | C. McHale - G. Olmos | 6-4 6-2 |
1/16de finales | L. Fernandez - E. Routliffe | verslaat | A. Krueger - R. Montgomery | 6-2 6-2 |
Achtste finales | L. Fernandez - E. Routliffe | verslagen door | M. Niculescu - E. Ruse | 6-1 4-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Dames van 1 Juli tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | M. Brengle - E. Routliffe | verslagen door | X. Han - O. Kalashnikova | 4-6 7-5 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Dames van 6 Juli tot 15 Juli 2018 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | A. Guarachi - E. Routliffe | verslaat | P. Hon - A. Rus | 6-3 7-5 |
Kwalificaties - Tweede ronde | A. Guarachi - E. Routliffe | verslaat | A. Kalinskaya - V. Kuzmová Hruncáková | 6-4 6-4 |
Eerste ronde | A. Guarachi - E. Routliffe | verslagen door | B. Krejcikova - K. Siniaková | 6-2 2-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
US Open Dubbel Dames van 31 Augustus tot 13 September 2015 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | E. Routliffe - M. Jansen | verslagen door | R. Kops-Jones - A. Spears | 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 27 Mei tot 9 Juni 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | C. Hsu - E. Routliffe | verslaat | A. Cisneros - V. Rodriguez | 6-4 6-4 |
Achtste finales | C. Hsu - E. Routliffe | verslagen door | J. Fett - I. Soylu | 6-1 6-2 |