De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Polen - 17 November 1992
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lina Gjorcheska | 7-5 4-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lesley Pattinama Kerkhove | 6-4 6-1 | |
Hua Hin van 27 Januari tot 4 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alina Korneeva | 7-6 6-1 | |
Austin - 250 van 26 Februari tot 2 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tereza Martincova | 7-5 7-5 | |
Antalya - 125 van 26 Maart tot 31 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Vera Zvonareva | 6-3 1-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Carole Monnet | 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Elena Gabriela Ruse | 3-6 7-6 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 8 Nederlagen
Cali van 28 Januari tot 5 Februari 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Aliona Bolsova Zadoinov | 7-6 7-5 | |
Charleston van 1 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Viktorija Golubic | 6-2 3-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Sabine Lisicki | 6-7 7-6 6-3 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Carol Zhao | 6-4 5-7 6-1 | |
Kozerki van 7 Augustus tot 12 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yana Morderger | 4-6 6-2 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Luksika Kumkhum | 6-3 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Luksika Kumkhum | 7-5 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Martyna Kubka | 3-6 7-5 6-3 | |
Bari van 4 September tot 10 September 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Federica Urgesi | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Sara Errani | 7-5 4-6 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Carole Monnet | 6-3 3-6 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tamara Zidansek | 6-2 6-4 | |
Parma van 18 September tot 24 September 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Irina Khromacheva | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Darja Semenistaja | 6-1 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Aliona Bolsova Zadoinov | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslaat | Jessica Bouzas Maneiro | 6-2 4-6 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Anna Karolína Schmiedlová | 7-5 7-5 | |
Monastir van 16 Oktober tot 22 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Martina Trevisan | 6-3 3-6 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Lucrezia Stefanini | 6-4 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 11 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
World Group I - Play-Offs I van 16 April tot 17 April 2021 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group I - Play-Offs I | verslagen door | Carolina Meligeni Rodrigues Alves | 6-3 7-5 | |
Brisbane van 4 Januari tot 12 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Francesca Di Lorenzo | 6-3 7-5 | |
Australian Open Dames van 14 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Antonia Lottner | 6-2 6-1 | |
Hua Hin van 8 Februari tot 16 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ankita Raina | 3-6 6-0 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Qiang Wang | 6-3 6-4 | |
Lyon van 2 Maart tot 8 Maart 2020 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alison Van Uytvanck | 6-1 6-3 | |
US Open Dames van 31 Augustus tot 13 September 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ons Jabeur | 6-2 7-6 | |
Rome van 12 September tot 21 September 2020 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Christina McHale | 4-6 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Danka Kovinic | 3-6 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Jurmala)
Samenvatting : 13 Overwinningen / 10 Nederlagen
Roland Garros Dames van 21 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kurumi Nara | 6-2 1-6 7-5 | |
's-Hertogenbosch van 8 Juni tot 16 Juni 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Paula Badosa Gibert | 3-6 6-3 6-4 | |
Wimbledon Dames van 25 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Francesca Jones | 6-3 6-7 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Fanny Stollar | 7-5 6-3 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Elena Gabriela Ruse | 7-5 6-1 | |
Båstad van 8 Juli tot 14 Juli 2019 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jana Cepelova | 5-7 7-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Anhelina Kalinina | 2-6 6-3 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Fiona Ferro | 6-0 6-2 | |
Halve Finale | verslagen door | Danka Kovinic | 2-6 6-4 6-1 | |
Jurmala van 22 Juli tot 28 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Anna Danilina | 6-4 3-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Naiktha Bains | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Ysaline Bonaventure | 2-6 6-4 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Jana Fett | 6-3 6-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Chloé Paquet | 6-2 6-2 | |
Halve Finale | verslaat | Bernarda Pera | 6-2 6-3 | |
Finale | verslagen door | Anastasija Sevastova | 3-6 7-5 6-4 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lizette Cabrera | 6-1 6-7 6-3 | |
Hiroshima - Japan Open van 7 September tot 15 September 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Priscilla Hon | 6-0 1-6 6-4 | |
Osaka - Pan Pacific Open van 14 September tot 22 September 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mayo Hibi | 6-4 2-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Varvara Flink | 6-1 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Yulia Putintseva | 6-4 7-6 | |
Tashkent van 21 September tot 29 September 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Vitalia Diatchenko | 7-5 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Kristyna Pliskova | 7-5 3-6 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
United Cup - Finaleronde van 3 Januari tot 7 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | K. Kawa - J. Zielinski | verslaat | E. Lechemia - E. Roger-Vasselin | 6-3 6-3 |
Australian Open Dubbel Dames van 17 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | K. Kawa - M. Kostyuk | verslaat | T. Maria - A. Rus | 6-0 6-2 |
1/16de finales | K. Kawa - M. Kostyuk | verslagen door | T. Korpatsch - E. Lechemia | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 4 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 25 Mei tot 4 Juni 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | K. Kawa - T. Mihalikova | verslagen door | M. Zanevska - K. Zimmermann | 6-1 3-6 6-1 |
Wimbledon Dubbel Dames van 29 Juni tot 10 Juli 2022 (Gras) | ||||
Eerste ronde | M. Adamczak - K. Kawa | verslagen door | A. Guarachi - A. Klepac | 6-3 6-4 |
US Open Dubbel Dames van 31 Augustus tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | V. Heisen - K. Kawa | verslagen door | A. Rosolska - E. Routliffe | 6-2 3-6 6-1 |
Fed Cup - Groep D van 9 November tot 11 November 2022 (Hardcourt) | ||||
Fed Cup - Groep D | K. Kawa - M. Linette | verslagen door | K. Siniaková - M. Vondrousova | 6-2 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 0 Nederlagen
World Group I - Play-Offs I van 16 April tot 17 April 2021 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group I - Play-Offs I | M. Frech - K. Kawa | verslaat | C. Alves - L. Stefani | 1-6 6-2 6-4 |