De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
Internationaal | WB-klassement Team Pursuit Dames | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | WB-klassement 3000-5000m Dames | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | WB-klassement Team Pursuit Heren | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | WB-klassement 5000-10000m Heren | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | Algemene Wereldbeker Heren | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | WB-klassement 500m Dames | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | WB-klassement 1000m Dames | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | WB-klassement Massastart Heren | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | WB-klassement 1000m Heren | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | Algemene Wereldbeker Dames | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | WB-klassement Massastart Dames | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | WB-klassement 1500m Dames | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | WB-klassement 500m Heren | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | WB-klassement 1500m Heren | Snelschaatsen | Beëindigd | |
Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Heren | Rodelen | Beëindigd | |
Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Dubbels | Rodelen | Beëindigd | |
Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Team Relay | Rodelen | Beëindigd | |
Internationaal | Wereldbeker - Wereldbekerklassement Dames | Rodelen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
31/08 - 04/09 | LAT | ISU Grand Prix Junioren - Riga | Kunstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
07/09 - 11/09 | AUS | ISU Grand Prix Junioren - Brisbane | Kunstrijden | Beëindigd |
14/09 - 18/09 | POL | ISU Grand Prix Junioren - Gdansk | Kunstrijden | Beëindigd |
21/09 - 25/09 | ROU | ISU Grand Prix Junioren - Brasov | Kunstrijden | Beëindigd |
28/09 - 02/10 | AUT | ISU Grand Prix Junioren - Innsbruck | Kunstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/10 - 09/10 | ITA | ISU Grand Prix Junioren - Milano | Kunstrijden | Beëindigd |
12/10 - 16/10 | EST | ISU Grand Prix Junioren - Tallinn | Kunstrijden | Beëindigd |
21/10 - 23/10 | USA | ISU Grand Prix - Skate America | Kunstrijden | Beëindigd |
21/10 - 23/10 | USA | Wereldbeker - USA - Salt Lake City | Short Track | Beëindigd |
27/10 - 30/10 | Kolomna | Nationale Kampioenschappen - Russische Afstandskampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
28/10 - 30/10 | CAN | ISU Grand Prix - Skate Canada International | Kunstrijden | Beëindigd |
28/10 - 30/10 | CAN | Wereldbeker - Canada - Saguenay | Short Track | Beëindigd |
29/10 - 30/10 | Nagano | Nationale Kampioenschappen - Japanse Afstandskampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
04/11 - 06/11 | Seoul | Nationale Kampioenschappen - Koreaanse Afstandskampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
04/11 - 06/11 | Inzell | Nationale Kampioenschappen - Duitse Afstandskampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
04/11 - 06/11 | Heerenveen | Nationale Kampioenschappen - Nederlands Kampioenschap Afstanden | Snelschaatsen | Beëindigd |
04/11 - 06/11 | Salt Lake City | Nationale Kampioenschappen - USA Afstandskampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
04/11 - 06/11 | Stavanger | Nationale Kampioenschappen - Noorse Afstandskampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
04/11 - 06/11 | CHN | ISU Grand Prix - Cup of China | Kunstrijden | Beëindigd |
05/11 - 06/11 | Heerenveen | Nationaal Kampioenschap - Nederlands Kampioenschap Afstanden | Short Track | Beëindigd |
09/11 - 10/11 | USA | North America's Cup - Park City | Skeleton | Beëindigd |
09/11 - 12/11 | USA | North America's Cup - Park City | Bobsleeën | Beëindigd |
11/11 - 13/11 | JAP | ISU Grand Prix - NHK Trophy | Kunstrijden | Beëindigd |
12/11 - 13/11 | GER | Wereldbeker Junioren - Erfurt | Snelschaatsen | Beëindigd |
12/11 - 13/11 | GER | Wereldbeker Junioren Dames - Erfurt | Snelschaatsen | Beëindigd |
16/11 - 20/11 | AUT | Europa Cup - Innsbruck/Igls | Bobsleeën | Beëindigd |
17/11 - 18/11 | CAN | North America's Cup - Calgary | Skeleton | Beëindigd |
17/11 - 20/11 | CAN | North America's Cup - Calgary | Bobsleeën | Beëindigd |
18/11 - 19/11 | NOR | Wereldbeker Junioren - Bjugn | Snelschaatsen | Beëindigd |
18/11 - 19/11 | NOR | Wereldbeker Junioren Dames - Bjugn | Snelschaatsen | Beëindigd |
18/11 - 20/11 | RUS | Wereldbeker - Chelyabinsk | Snelschaatsen | Beëindigd |
18/11 - 20/11 | RUS | Wereldbeker Dames - Divisie B - Chelyabinsk | Snelschaatsen | Beëindigd |
18/11 - 20/11 | RUS | Wereldbeker Dames - Chelyabinsk | Snelschaatsen | Beëindigd |
18/11 - 20/11 | RUS | Wereldbeker - Divisie B - Chelyabinsk | Snelschaatsen | Beëindigd |
18/11 - 20/11 | FRA | ISU Grand Prix - Grand Prix of Paris - Eric Bompard Trophy | Kunstrijden | Beëindigd |
25/11 - 26/11 | GER | Europa Cup - Königssee | Skeleton | Beëindigd |
25/11 - 27/11 | GER | Europa Cup - Königssee | Bobsleeën | Beëindigd |
25/11 - 27/11 | KAZ | Wereldbeker Dames - Divisie B - Astana | Snelschaatsen | Beëindigd |
25/11 - 27/11 | KAZ | Wereldbeker - Astana | Snelschaatsen | Beëindigd |
25/11 - 27/11 | KAZ | Wereldbeker - Divisie B - Astana | Snelschaatsen | Beëindigd |
25/11 - 27/11 | KAZ | Wereldbeker Dames - Astana | Snelschaatsen | Beëindigd |
25/11 - 27/11 | RUS | ISU Grand Prix - Cup of Russia | Kunstrijden | Beëindigd |
26/11 - 27/11 | AUT | Wereldbeker - Innsbruck-Igls | Rodelen | Beëindigd |
30/11 - 04/12 | GER | Europa Cup - Winterberg | Bobsleeën | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/12 - 02/12 | USA | North America's Cup - Lake Placid | Skeleton | Beëindigd |
01/12 - 04/12 | USA | North America's Cup - Lake Placid | Bobsleeën | Beëindigd |
02/12 - 04/12 | AUT | Wereldbeker - Igls | Bobsleeën | Beëindigd |
02/12 - 04/12 | AUT | Wereldbeker Dames - Igls | Bobsleeën | Beëindigd |
02/12 - 04/12 | AUT | Wereldbeker Dames - Igls - Innsbruck | Skeleton | Beëindigd |
02/12 - 04/12 | AUT | Wereldbeker Heren - Igls - Innsbruck | Skeleton | Beëindigd |
02/12 - 04/12 | Heerenveen | Wereldbeker Dames - Divisie B - Heerenveen | Snelschaatsen | Beëindigd |
02/12 - 04/12 | NED | Wereldbeker - Heerenveen | Snelschaatsen | Beëindigd |
02/12 - 04/12 | NED | Wereldbeker Dames - Heerenveen | Snelschaatsen | Beëindigd |
02/12 - 04/12 | Heerenveen | Wereldbeker - Divisie B - Heerenveen | Snelschaatsen | Beëindigd |
02/12 - 04/12 | JAP | Wereldbeker - Japan - Nagoya | Short Track | Beëindigd |
07/12 - 11/11 | Quebec City | ISU Grand Prix Junioren - Isu Grand Prix Junioren - Finale | Kunstrijden | Beëindigd |
08/12 - 09/12 | NOR | Intercontinental Cup - Lillehammer | Skeleton | Beëindigd |
08/12 - 11/12 | Quebec City | ISU Grand Prix - Grand Prix Final | Kunstrijden | Beëindigd |
09/12 | FRA | Wereldbeker Heren - La Plagne | Skeleton | Beëindigd |
09/12 - 11/12 | FRA | Wereldbeker - La Plagne | Bobsleeën | Beëindigd |
09/12 - 11/12 | FRA | Wereldbeker Dames - La Plagne | Bobsleeën | Beëindigd |
09/12 - 11/12 | CHN | Wereldbeker - China - Shanghai | Short Track | Beëindigd |
09/12 - 10/12 | CAN | Wereldbeker - Whistler | Rodelen | Beëindigd |
10/12 | GER | Europa Cup - Altenberg | Skeleton | Beëindigd |
10/12 | FRA | Wereldbeker Dames - La Plagne | Skeleton | Beëindigd |
10/12 - 11/12 | GER | Europa Cup - Altenberg | Bobsleeën | Beëindigd |
16/12 - 18/12 | GER | Wereldbeker - Winterberg | Bobsleeën | Beëindigd |
16/12 - 18/12 | GER | Wereldbeker Dames - Winterberg | Bobsleeën | Beëindigd |
16/12 - 18/12 | GER | Wereldbeker Heren - Winterberg | Skeleton | Beëindigd |
16/12 - 18/12 | GER | Wereldbeker Dames - Winterberg | Skeleton | Beëindigd |
16/12 - 17/12 | CAN | Wereldbeker - Calgary | Rodelen | Beëindigd |
17/12 - 18/12 | LAT | Intercontinental Cup - Sigulda | Skeleton | Beëindigd |
22/12 - 25/12 | Osaka | Nationale Kampioenschappen - Japans Nationaal Kampioenschap | Kunstrijden | Beëindigd |
27/12 - 28/12 | Groningen | Nationale Kampioenschappen - Nederlands Kampioenschap Sprint | Snelschaatsen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/01 - 06/01 | GER | Wereldbeker - Konigssee | Rodelen | Beëindigd |
05/01 - 08/01 | Calgary | Nationale Kampioenschappen - Canadese Kampioenschappen Afstanden | Snelschaatsen | Beëindigd |
06/01 - 08/01 | GER | Wereldbeker - Altenberg | Bobsleeën | Beëindigd |
06/01 - 08/01 | Altenberg | Europese Kampioenschappen | Bobsleeën | Beëindigd |
06/01 - 08/01 | GER | Wereldbeker Dames - Altenberg | Bobsleeën | Beëindigd |
06/01 - 08/01 | Altenberg | Europese Kampioenschappen | Skeleton | Beëindigd |
06/01 - 08/01 | GER | Wereldbeker Dames - Altenberg | Skeleton | Beëindigd |
06/01 - 08/01 | GER | Wereldbeker Heren - Altenberg | Skeleton | Beëindigd |
06/01 - 08/01 | Budapest | Europees Kampioenschap Allround | Snelschaatsen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | AUT | Europa Cup - Igls | Skeleton | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | Nur-Sultan | Aziatische Afstandkampioenschappen | Snelschaatsen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | KAZ | Wereldbeker Junioren Dames - Astana | Snelschaatsen | Beëindigd |
07/01 - 08/01 | KAZ | Wereldbeker Junioren - Astana | Snelschaatsen | Beëindigd |
13/01 - 15/01 | GER | Wereldbeker - Konigssee | Bobsleeën | Beëindigd |
13/01 - 15/01 | GER | Wereldbeker Dames - Konigssee | Bobsleeën | Beëindigd |
13/01 - 15/01 | GER | Wereldbeker Dames - Konigssee | Skeleton | Beëindigd |
13/01 - 15/01 | GER | Wereldbeker Heren - Konigssee | Skeleton | Beëindigd |
14/01 - 15/01 | SUI | Europa Cup - St. Moritz | Bobsleeën | Beëindigd |
14/01 - 15/01 | GER | Europa Cup - Winterberg | Skeleton | Beëindigd |
14/01 - 15/01 | GER | Wereldbeker - Oberhof | Rodelen | Beëindigd |
16/01 - 22/01 | Moncton | Nationale Kampioenschappen - Canadees Nationaal Kampioenschap | Kunstrijden | Beëindigd |
20/01 - 22/01 | SUI | Wereldbeker - Saint Moritz | Bobsleeën | Beëindigd |
20/01 - 22/01 | SUI | Wereldbeker Dames - Saint Moritz | Bobsleeën | Beëindigd |
20/01 - 22/01 | St. Moritz | Wereldbeker Dames - Saint Moritz | Skeleton | Beëindigd |
20/01 - 22/01 | St. Moritz | Wereldbeker Heren - Saint Moritz | Skeleton | Beëindigd |
21/01 - 22/01 | USA | Wereldbeker - Salt Lake City | Snelschaatsen | Beëindigd |
21/01 - 22/01 | Salt Lake City | Wereldbeker Dames - Divisie B - Salt Lake City | Snelschaatsen | Beëindigd |
21/01 - 22/01 | Salt Lake City | Wereldbeker - Divisie B - Salt Lake City | Snelschaatsen | Beëindigd |
21/01 - 22/01 | GER | Wereldbeker - Winterberg | Rodelen | Beëindigd |
21/01 - 22/02 | USA | Wereldbeker Dames - Salt Lake City | Snelschaatsen | Beëindigd |
23/01 - 29/01 | Igls | Wereldkampioenschap Junioren | Bobsleeën | Beëindigd |
23/01 - 29/01 | Sheffield | Europees Kampioenschap | Kunstrijden | Beëindigd |
27/01 - 28/01 | Winterberg | Europees Kampioenschap Junioren | Rodelen | Beëindigd |
27/01 - 29/01 | Mladá Boleslav | Europees Kampioenschap | Short Track | Beëindigd |
28/01 - 29/01 | Igls | Wereldkampioenschap Junioren | Skeleton | Beëindigd |
28/01 - 29/01 | ITA | Wereldbeker Junioren Dames - Collalbo | Snelschaatsen | Beëindigd |
28/01 - 29/01 | Calgary | Wereldkampioenschap Sprint | Snelschaatsen | Beëindigd |
28/01 - 29/01 | ITA | Wereldbeker Junioren - Collalbo | Snelschaatsen | Beëindigd |
28/01 - 29/01 | SUI | Wereldbeker - St. Moritz | Rodelen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/02 - 04/02 | CAN | Wereldbeker - Whistler | Bobsleeën | Beëindigd |
02/02 - 04/02 | CAN | Wereldbeker Dames - Whistler | Bobsleeën | Beëindigd |
02/02 - 04/02 | CAN | Wereldbeker Heren - Whistler | Skeleton | Beëindigd |
02/02 - 04/02 | CAN | Wereldbeker Dames - Whistler | Skeleton | Beëindigd |
03/02 - 04/02 | CAN | Intercontinental Cup - Calgary | Skeleton | Beëindigd |
03/02 - 05/02 | RUS | Wereldbeker - Rusland - Moskou | Short Track | Beëindigd |
04/02 - 05/02 | Heerenveen | Nationale Kampioenschappen - Nederlands Kampioenschap Allround | Snelschaatsen | Beëindigd |
07/02 - 12/02 | Colorado Springs | Kampioenschap Vier Continenten | Kunstrijden | Beëindigd |
08/02 | Emmen | Natuurijs - Nederlands Kampioenschap Marathon | Snelschaatsen | Beëindigd |
09/02 - 11/02 | CAN | Wereldbeker Dames - Calgary | Bobsleeën | Beëindigd |
09/02 - 11/02 | CAN | Wereldbeker - Calgary | Bobsleeën | Beëindigd |
09/02 - 11/02 | CAN | Wereldbeker Heren - Calgary | Skeleton | Beëindigd |
09/02 - 11/02 | CAN | Wereldbeker Dames - Calgary | Skeleton | Beëindigd |
10/02 - 11/02 | USA | Intercontinental Cup - Park City | Skeleton | Beëindigd |
10/02 - 12/02 | CAN | Wereldbeker Junioren Dames - Calgary | Snelschaatsen | Beëindigd |
10/02 - 12/02 | CAN | Wereldbeker Junioren - Calgary | Snelschaatsen | Beëindigd |
10/02 - 12/02 | NED | Wereldbeker - Nederland - Heerenveen | Short Track | Beëindigd |
11/02 - 12/02 | Hamar | Wereldbeker - Divisie B - Hamar | Snelschaatsen | Beëindigd |
11/02 - 12/02 | Hamar | Wereldbeker Dames - Divisie B - Hamar | Snelschaatsen | Beëindigd |
11/02 - 12/02 | NOR | Wereldbeker - Hamar | Snelschaatsen | Beëindigd |
11/02 - 12/02 | NOR | Wereldbeker Dames - Hamar | Snelschaatsen | Beëindigd |
11/02 - 12/02 | Altenberg | Wereldkampioenschappen | Rodelen | Beëindigd |
13/02 - 26/02 | Lake Placid | Wereldkampioenschappen | Bobsleeën | Beëindigd |
13/02 - 26/02 | Lake Placid | Wereldkampioenschappen | Skeleton | Beëindigd |
17/02 - 19/02 | Moscow | Wereldkampioenschap Allround | Snelschaatsen | Beëindigd |
18/02 - 19/02 | LAT | Wereldbeker - Sigulda | Rodelen | Beëindigd |
18/02 - 19/02 | Königssee | Wereldkampioenschap Junioren | Rodelen | Beëindigd |
24/02 - 26/02 | Melbourne | Wereldkampioenschap Junioren | Short Track | Beëindigd |
25/02 - 26/02 | RUS | Wereldbeker - Paramonovo | Rodelen | Beëindigd |
25/02 - 26/02 | Paramonovo | Europese Kampioenschappen | Rodelen | Beëindigd |
27/02 - 04/03 | Minsk | Wereldkampioenschap Junioren | Kunstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/03 - 04/03 | Heerenveen | Wereldbeker Dames - Divisie B - Heerenveen 2 | Snelschaatsen | Beëindigd |
02/03 - 04/03 | NED | Wereldbeker Dames - Heerenveen | Snelschaatsen | Beëindigd |
02/03 - 04/03 | Obihiro | Wereldkampioenschap Junioren | Snelschaatsen | Beëindigd |
02/03 - 04/03 | NED | Wereldbeker - Heerenveen | Snelschaatsen | Beëindigd |
02/03 - 04/03 | Heerenveen | Wereldbeker - Divisie B - Heerenveen 2 | Snelschaatsen | Beëindigd |
09/03 - 10/03 | Obihiro | Wereldbeker Junioren - Werelbekerfinale Junioren | Snelschaatsen | Beëindigd |
09/03 - 10/03 | Obihiro | Wereldbeker Junioren Dames - Wereldbekerfinale Junioren Dames | Snelschaatsen | Beëindigd |
09/03 - 11/03 | Berlijn | Wereldbeker - Wereldbeker Finale | Snelschaatsen | Beëindigd |
09/03 - 11/03 | Berlijn | Wereldbeker Dames - Wereldbeker Finale | Snelschaatsen | Beëindigd |
09/03 - 11/03 | Beijing | Wereldkampioenschap | Short Track | Beëindigd |
22/03 - 25/03 | Heerenveen | Wereldkampioenschap Afstanden | Snelschaatsen | Beëindigd |
26/03 - 01/04 | Nice | Wereldkampioenschap | Kunstrijden | Beëindigd |
29/03 - 30/03 | USA | North America's Cup - Lake Placid 2 | Skeleton | Beëindigd |
29/03 - 01/04 | USA | North America's Cup - Lake Placid 2 | Bobsleeën | Beëindigd |