De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
11/01 - 24/01 | MAR | Wereldbeker Shotgun - Rabat | Schieten | Beëindigd |
27/01 - 07/02 | INA | Wereldbeker Pistool en Geweer - Jakarta | Schieten | Beëindigd |
30/01 - 05/02 | LAT | Ski - O - Europese Kampioenschappen | Oriënteringsporten | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/02 | Stockton | Oceanisch Kampioenschap Paratriathlon | Triathlon | Beëindigd |
11/02 | VEN | Triathlon Americas Cup - La Guaira | Triathlon | Beëindigd |
13/02 - 18/02 | Samsun | Europese Kampioenschappen Indoor | Boogschieten | Geannuleerd |
17/02 | NZL | Triathlon Oceania Cup - Wanaka | Triathlon | Beëindigd |
17/02 - 24/02 | EGY | Wereldbeker Pistool en Geweer - Cairo | Schieten | Beëindigd |
18/02 - 19/02 | AZE | Wereldbeker Trampoline - Baku | Gymnastiek | Beëindigd |
21/02 - 24/02 | Tallinn | Europees Kampioenschap Kadetten | Schermen | Beëindigd |
23/02 - 26/02 | GER | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Cottbus | Gymnastiek | Beëindigd |
25/02 | NZL | Triathlon Oceania Cup - Taupo | Triathlon | Beëindigd |
25/02 - 28/02 | Tallinn | Europees Kampioenschap Junioren | Schermen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/03 - 04/03 | QAT | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Doha | Gymnastiek | Beëindigd |
02/03 - 04/03 | QAT | Global Champions Tour - Doha | Paardensport | Beëindigd |
03/03 | UAE | Wereldbeker Paratriathlon - Abu Dhabi | Triathlon | Beëindigd |
03/03 - 04/03 | UAE | World Championship Series - Abu Dhabi | Triathlon | Beëindigd |
04/03 - 13/03 | QAT | Wereldbeker Shotgun - Doha | Schieten | Beëindigd |
05/03 | CHI | Triathlon Americas Cup - Villarrica | Triathlon | Beëindigd |
05/03 | MEX | Triathlon Americas Cup - La Paz | Triathlon | Beëindigd |
05/03 - 15/03 | Tallinn | Europese Kampioenschappen 10m | Schieten | Beëindigd |
07/03 - 12/03 | EGY | Wereldbeker - Cairo | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
07/03 - 12/03 | Tallinn | EK 10m Junioren | Schieten | Beëindigd |
09/03 - 12/03 | AZE | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Baku | Gymnastiek | Beëindigd |
10/03 - 12/03 | POR | Maia | Gymnastiek | Beëindigd |
11/03 | USA | Triathlon Americas Cup - Sarasota-Bradenton | Triathlon | Beëindigd |
12/03 | CHI | Triathlon Americas Cup - Pucón | Triathlon | Beëindigd |
17/03 - 19/03 | GRE | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Athene | Gymnastiek | Beëindigd |
17/03 - 19/03 | GER | Challenge Cup Artistieke Gymnastiek - Stuttgart | Gymnastiek | Beëindigd |
17/03 - 19/03 | Venice-Caorle | EK Duathlon | Triathlon | Beëindigd |
18/03 | AUS | Triathlon Oceania Cup - Devonport | Triathlon | Beëindigd |
19/03 | ESP | Triathlon European Cup - Melilla | Triathlon | Beëindigd |
20/03 - 27/03 | IND | Wereldbeker Pistool en Geweer - Bhopal | Schieten | Beëindigd |
25/03 | NAM | Triathlon Afrika Cup - Swakopmund | Triathlon | Beëindigd |
25/03 | POR | Triathlon European Cup - Quarteira | Triathlon | Beëindigd |
25/03 - 26/03 | NZL | Wereldbeker - New Plymouth | Triathlon | Beëindigd |
25/03 - 02/04 | ARG | Panamerikaans Kampioenschap | Gewichtheffen | Beëindigd |
25/03 - 03/04 | CYP | Wereldbeker Shotgun - Larnaca | Schieten | Beëindigd |
25/03 - 05/04 | ALB | Jeugdwereldkampioenschap | Gewichtheffen | Beëindigd |
29/03 - 02/04 | Antalya | WK Artistieke Gymnastiek Junioren | Gymnastiek | Beëindigd |
31/03 - 02/04 | BUL | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Sofia | Gymnastiek | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/04 | ZIM | Triathlon Afrika Cup - Troutbeck | Triathlon | Beëindigd |
01/04 - 02/04 | NEP | Triathlon Azië Cup - Pokhara | Triathlon | Weldra |
01/04 - 09/04 | Plovdiv | Wereldkampioenschap Junioren | Schermen | Beëindigd |
01/04 - 09/04 | Plovdiv | Wereldkampioenschap Kadetten | Schermen | Beëindigd |
11/04 - 16/04 | Antalya | EK Artistieke Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
11/04 - 16/04 | TUR | Wereldbeker - Ankara | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
11/04 - 22/04 | Lima | Wereldbeker Pistool en Geweer - Las Palmas | Schieten | Beëindigd |
12/04 - 15/04 | USA | Global Champions Tour - Miami Beach | Paardensport | Beëindigd |
14/04 - 16/04 | UZB | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Tashkent | Gymnastiek | Beëindigd |
15/04 - 23/04 | Yerevan | Europees Kampioenschap | Gewichtheffen | Beëindigd |
18/04 - 23/04 | TUR | Wereldbeker - Antalya | Boogschieten | Beëindigd |
20/04 - 23/04 | MEX | Global Champions Tour - Mexico City | Paardensport | Beëindigd |
21/04 - 23/04 | AZE | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Baku | Gymnastiek | Beëindigd |
21/04 - 23/04 | JAP | Wereldbeker - Hachioji | Muurklimmen | Beëindigd |
25/04 - 29/04 | POR | Bycicle - O - Europese Kampioenschappen | Oriënteringsporten | Weldra |
25/04 - 30/04 | HUN | Wereldbeker - Budapest | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
25/04 - 04/05 | EGY | Wereldbeker Shotgun - Cairo | Schieten | Beëindigd |
27/04 - 30/04 | Cairo | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Cairo | Gymnastiek | Beëindigd |
28/04 - 30/04 | KOR | Wereldbeker - Seoul | Muurklimmen | Beëindigd |
29/04 - 07/05 | Ibiza | Wereldkampioenschap Cross Triathlon | Triathlon | Beëindigd |
29/04 - 07/05 | Ibiza | WK Duathlon | Triathlon | Beëindigd |
29/04 - 07/05 | Ibiza | Wereldkampioenschap Cross Duathlon | Triathlon | Beëindigd |
29/04 - 07/05 | Ibiza | WK Lange Afstand | Triathlon | Beëindigd |
29/04 - 07/05 | Ibiza | Wereldkampioenschap Aquabike | Triathlon | Weldra |
29/04 - 07/05 | Ibiza | WK Aquathlon | Triathlon | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/05 - 07/05 | POR | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Portimão | Gymnastiek | Beëindigd |
06/05 - 07/05 | INA | Wereldbeker - Jakarta | Muurklimmen | Beëindigd |
08/05 - 15/05 | Baku | Wereldbeker Pistool en Geweer - Baku | Schieten | Beëindigd |
09/05 - 14/05 | BUL | Wereldbeker - Sofia | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
12/05 - 14/05 | ESP | Global Champions Tour - Madrid | Paardensport | Beëindigd |
13/05 | ITA | Triathlon European Cup - Caorle | Triathlon | Beëindigd |
13/05 - 14/05 | Yokohama | World Championship Series - Yokohama | Triathlon | Beëindigd |
16/05 - 21/05 | CHN | Wereldbeker - Shanghai | Boogschieten | Beëindigd |
17/05 - 21/05 | Baku | EK Ritmische Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
19/05 - 21/05 | USA | Wereldbeker - Salt Lake City | Muurklimmen | Beëindigd |
20/05 - 29/05 | KAZ | Wereldbeker Shotgun - Almaty | Schieten | Beëindigd |
25/05 - 28/05 | BUL | Challenge Cup Artistieke Gymnastiek - Varna | Gymnastiek | Beëindigd |
26/05 - 27/05 | Pretoria | Afrikaanse Kampioenschappen - Artistieke Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
26/05 - 29/05 | Medellín | Panamerikaans Kampioenschap Artistieke Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
27/05 | POL | Triathlon European Cup - Olsztyn | Triathlon | Beëindigd |
27/05 - 28/05 | ITA | World Championship Series - Cagliari | Triathlon | Beëindigd |
31/05 - 04/06 | Ankara | Wereldbeker - Wereldbeker Finale | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/06 - 03/06 | FRA | Global Champions Tour - Saint-Tropez | Paardensport | Beëindigd |
01/06 - 04/06 | ISR | Challenge Cup Artistieke Gymnastiek - Tel Aviv | Gymnastiek | Beëindigd |
02/06 - 04/06 | CZE | Wereldbeker - Praag | Muurklimmen | Beëindigd |
04/06 | Hamburg | Europees Kampioenschap Ironman | Triathlon | Beëindigd |
08/06 - 10/06 | FRA | Global Champions Tour - Cannes | Paardensport | Beëindigd |
08/06 - 11/06 | CRO | Wereldbeker Artistieke Gymnastiek - Osijek | Gymnastiek | Beëindigd |
09/06 - 11/06 | Brixen | Wereldbeker - Brixen | Muurklimmen | Beëindigd |
09/06 - 25/06 | Cracovie | Europese Spelen | Schermen | Beëindigd |
09/06 - 25/06 | Cracovie | Europese Spelen | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
09/06 - 25/06 | Cracovie | Europese Spelen | Boogschieten | Beëindigd |
09/06 - 25/06 | Cracovie | European Games | Triathlon | Beëindigd |
09/06 - 25/06 | Cracovie | Europese Spelen | Danssport | Beëindigd |
10/06 | POL | Triathlon European Cup - Rzeszów | Triathlon | Beëindigd |
13/06 - 18/06 | COL | Wereldbeker - Medellin | Boogschieten | Weldra |
14/06 - 18/06 | AUT | Wereldbeker - Innsbruck | Muurklimmen | Beëindigd |
16/06 - 18/06 | SWE | Global Champions Tour - Stockholm | Paardensport | Beëindigd |
16/06 - 18/06 | Plovdiv | Europese Kampioenschappen | Schermen | Beëindigd |
17/06 | AUT | Triathlon European Cup - Kitzbühel | Triathlon | Beëindigd |
17/06 | MEX | Wereldbeker - Huatulco | Triathlon | Beëindigd |
21/06 - 02/07 | Cracovie | Europese Spelen | Schieten | Beëindigd |
22/06 - 25/06 | Cracovie | Europese Spelen | Muurklimmen | Beëindigd |
23/06 - 25/06 | FRA | Global Champions Tour - Parijs | Paardensport | Beëindigd |
24/06 | AUT | Triathlon European Cup - Wels | Triathlon | Beëindigd |
24/06 - 25/06 | CAN | World Championship Series - Montreal | Triathlon | Beëindigd |
29/06 - 01/07 | MON | Global Champions Tour - Monaco | Paardensport | Beëindigd |
30/06 - 02/07 | SUI | Wereldbeker - Villars | Muurklimmen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/07 - 07/07 | CZE | Trail - O - Wereldkampioenschappen | Oriënteringsporten | Weldra |
07/07 - 09/07 | FRA | Wereldbeker - Chamonix | Muurklimmen | Beëindigd |
08/07 - 09/07 | HUN | Wereldbeker - Tiszaujvaros | Triathlon | Beëindigd |
08/07 - 17/07 | ITA | Wereldbeker Shotgun - Lonato | Schieten | Beëindigd |
11/07 - 16/07 | SUI | Foot O - Wereldkampioenschappen | Oriënteringsporten | Weldra |
14/07 - 15/07 | FRA | Wereldbeker - Briançon | Muurklimmen | Beëindigd |
14/07 - 16/07 | ROU | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Cluj-Napoca | Gymnastiek | Beëindigd |
15/07 | Hamburg | WK Sprint Triathlon | Triathlon | Beëindigd |
15/07 - 16/07 | Hamburg | Wereldkampioenschap Gemengde Estafette | Triathlon | Beëindigd |
21/07 - 23/07 | GER | Global Champions Tour - Riesenbeck | Paardensport | Beëindigd |
21/07 - 23/07 | ITA | Wereldbeker Ritmische Gymnastiek - Milaan | Gymnastiek | Beëindigd |
22/07 - 30/07 | Milano | Wereldkampioenschappen | Schermen | Beëindigd |
29/07 - 30/07 | GBR | World Championship Series - Sunderland | Triathlon | Beëindigd |
31/07 - 06/08 | Berlijn | Wereldkampioenschappen | Boogschieten | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/08 - 12/08 | Bern | Wereldkampioenschappen | Muurklimmen | Beëindigd |
05/08 - 06/08 | KOR | Wereldbeker - Yeongdo | Triathlon | Beëindigd |
09/08 - 13/08 | Haras-du-Pin | Europees Kampioenschap Eventing | Paardensport | Beëindigd |
10/08 - 13/08 | GBR | Global Champions Tour - Londen | Paardensport | Beëindigd |
14/08 - 31/08 | Baku | WK Shotgun | Schieten | Beëindigd |
14/08 - 03/09 | Baku | Wereldkampioenschappen | Schieten | Beëindigd |
15/08 - 20/08 | FRA | Wereldbeker - Parijs | Boogschieten | Weldra |
18/08 - 20/08 | NED | Global Champions Tour - Valkenswaard | Paardensport | Beëindigd |
18/08 - 27/08 | CZE | Bycicle - O - Wereldkampioenschappen | Oriënteringsporten | Weldra |
19/08 - 27/08 | Seoul | WK Jeugd | Muurklimmen | Weldra |
21/08 - 28/08 | Bath | Wereldkampioenschappen | Moderne Vijfkamp | Beëindigd |
23/08 - 27/08 | Valencia | WK Ritmische Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
26/08 - 27/08 | CHN | Wereldbeker - Weihai | Triathlon | Beëindigd |
29/08 - 03/09 | Milano | Europees Kampioenschap Jumping | Paardensport | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/09 | ESP | Wereldbeker - Valencia | Triathlon | Beëindigd |
02/09 - 17/09 | KSA | Wereldkampioenschappen | Gewichtheffen | Beëindigd |
04/09 - 10/09 | Riesenbeck | Europees Kampioenschap Dressuur | Paardensport | Beëindigd |
04/09 - 20/09 | AUT | EK Shotgun | Schieten | Beëindigd |
08/09 - 09/09 | SLO | Wereldbeker - Koper | Muurklimmen | Beëindigd |
08/09 - 19/09 | BRA | Wereldbeker Pistool en Geweer - Rio de Janeiro | Schieten | Beëindigd |
09/09 - 10/09 | Hermosillo | Wereldbeker - Finale | Boogschieten | Beëindigd |
09/09 - 10/09 | MEX | Wereldbeker - Hermosillo | Boogschieten | Weldra |
10/09 | CZE | Wereldbeker - Karlovy Vary | Triathlon | Beëindigd |
12/09 - 17/09 | Druskininkai | Wereldkampioenschap Junioren | Moderne Vijfkamp | Weldra |
15/09 - 17/09 | ITA | Global Champions Tour - Rome | Paardensport | Beëindigd |
22/09 - 24/09 | ITA | World Championship Series - Pontevedra | Triathlon | Beëindigd |
22/09 - 24/09 | CHN | Wereldbeker - Wujiang | Muurklimmen | Beëindigd |
29/09 - 08/10 | Antwerpen | WK Artistieke Gymnastiek | Gymnastiek | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
03/10 - 07/10 | ITA | Foot O - Europese Kampioenschappen | Oriënteringsporten | Weldra |
07/10 | ITA | Wereldbeker - Rome | Triathlon | Beëindigd |
14/10 | CHN | Wereldbeker - Chengdu | Triathlon | Beëindigd |
15/10 | BRA | Wereldbeker - Brasilia | Triathlon | Beëindigd |
18/10 - 22/10 | Varna | EK Acrobatische Gymnastiek | Gymnastiek | Weldra |
21/10 | KOR | Wereldbeker - Tongyeong | Triathlon | Beëindigd |
26/10 - 28/10 | KSA | Global Champions Tour - Riyadh | Paardensport | Beëindigd |
28/10 | JAP | Wereldbeker - Miyazaki | Triathlon | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
09/11 - 12/11 | Birmingham | WK Trampoline | Gymnastiek | Beëindigd |
11/11 - 12/11 | CHI | Wereldbeker - Vina Del Mar | Triathlon | Beëindigd |
15/11 - 23/11 | Guadalajara | Wereldkampioenschap Junioren | Gewichtheffen | Beëindigd |
16/11 - 19/11 | CZE | Global Champions Tour - Praag | Paardensport | Beëindigd |
18/11 - 19/11 | URU | Wereldbeker - Montevideo | Triathlon | Geannuleerd |