De site voor alle sporten

Menu
Darts - Grand Slam of Darts - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Darts - Grand Slam of Darts - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Engeland

Volledige uitslagen

Grand Slam of Darts 2018

EngelandEngeland - Wolverhampton - 10 November 2018 - 18 November 2018


Finale

18 Nov - 20h50Gerwyn PriceverslaatGary Anderson16-13

Halve Finale

18 Nov - 16h05Gary AndersonverslaatMichael Van Gerwen16-12
18 Nov - 14h20Gerwyn PriceverslaatMensur Suljovic16-12

Kwartfinales

17 Nov - 21h30Michael Van GerwenverslaatJonny Clayton16-12
17 Nov - 20h15Gary AndersonverslaatMichael Unterbuchner16-6
16 Nov - 21h50Gerwyn PriceverslaatSimon Whitlock16-15
16 Nov - 20h15Mensur SuljovicverslaatDimitri Van Den Bergh16-9

Achtste finales

15 Nov - 20h15Jonny ClaytonverslaatKrzysztof Ratajski10-3
15 Nov - 22h40Michael Van GerwenverslaatMichael Smith10-8
15 Nov - 21h05Michael UnterbuchnerverslaatJames Wade10-6
15 Nov - 21h55Gary AndersonverslaatWesley Harms10-2
14 Nov - 23h20Simon WhitlockverslaatPeter Wright10-6
14 Nov - 21h20Gerwyn PriceverslaatJosh Payne10-5
14 Nov - 20h20Dimitri Van Den BerghverslaatStephen Bunting10-6
14 Nov - 22h20Mensur SuljovicverslaatRob Cross10-7

Groep H

10 Nov - 17h15Rob CrossverslaatMark McGeeney5-2
10 Nov - 15h15Dimitri Van Den BerghverslaatRyan Searle5-3
11 Nov - 14h15Mark McGeeneyverslaatRyan Searle5-3
11 Nov - 16h30Rob CrossverslaatDimitri Van Den Bergh5-4
12 Nov - 23h40Dimitri Van Den BerghverslaatMark McGeeney5-1
12 Nov - 20h10Rob CrossverslaatRyan Searle5-2
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1ENGRob Cross330
2BELDimitri Van Den Bergh321
3ENGMark McGeeney312
4ENGRyan Searle303

Groep G

10 Nov - 16h45Mensur SuljovicverslaatScott Mitchell5-2
10 Nov - 15h40Stephen BuntingverslaatMartin Schindler5-3
11 Nov - 15h00Scott MitchellverslaatMartin Schindler5-1
11 Nov - 16h00Stephen BuntingverslaatMensur Suljovic5-3
12 Nov - 22h05Stephen BuntingverslaatScott Mitchell5-1
12 Nov - 21h35Martin SchindlerverslaatMensur Suljovic5-4
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1ENGStephen Bunting330
2GERMartin Schindler312
3AUTMensur Suljovic312
4ENGScott Mitchell312

Groep F

10 Nov - 16h10Glen DurrantverslaatSimon Whitlock5-1
10 Nov - 14h45Gerwyn PriceverslaatAndrew Gilding5-2
11 Nov - 15h25Simon WhitlockverslaatAndrew Gilding5-2
11 Nov - 17h00Gerwyn PriceverslaatGlen Durrant5-4
12 Nov - 20h40Andrew GildingverslaatGlen Durrant5-4
12 Nov - 21h10Simon WhitlockverslaatGerwyn Price5-4
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1AUSSimon Whitlock321
2WALGerwyn Price321
3ENGAndrew Gilding312
4ENGGlen Durrant312

Groep E

10 Nov - 17h45Peter WrightverslaatJim Williams5-4
10 Nov - 14h15Max HoppverslaatJosh Payne5-3
11 Nov - 14h40Josh PayneverslaatJim Williams5-2
11 Nov - 17h40Peter WrightverslaatMax Hopp5-2
12 Nov - 20h00Jim WilliamsverslaatMax Hopp5-4
12 Nov - 23h10Peter WrightverslaatJosh Payne5-4
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1SCOPeter Wright330
2GERMax Hopp312
3WALJim Williams312
4ENGJosh Payne312

Groep D

10 Nov - 23h00Gary AndersonverslaatMichael Unterbuchner5-2
10 Nov - 21h10Ian WhiteverslaatSteve Hine5-1
11 Nov - 20h05Michael UnterbuchnerverslaatSteve Hine5-2
11 Nov - 23h30Gary AndersonverslaatIan White5-1
13 Nov - 21h00Michael UnterbuchnerverslaatIan White5-3
13 Nov - 20h35Gary AndersonverslaatSteve Hine5-1
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1SCOGary Anderson330
2GERMichael Unterbuchner321
3ENGIan White312
4ENGSteve Hine303

Groep C

10 Nov - 22h00James WadeverslaatWesley Harms5-0
10 Nov - 20h20Keegan BrownverslaatMark Webster5-4
11 Nov - 21h00Wesley HarmsverslaatMark Webster5-3
11 Nov - 22h00James WadeverslaatKeegan Brown5-3
13 Nov - 21h25Wesley HarmsverslaatKeegan Brown5-4
13 Nov - 20h10James WadeverslaatMark Webster5-1
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1ENGJames Wade330
2NEDWesley Harms321
3ENGKeegan Brown312
4WALMark Webster303

Groep B

10 Nov - 21h30Michael SmithverslaatAdam Smith-Neale5-3
10 Nov - 22h25Krzysztof RatajskiverslaatRaymond Van Barneveld5-3
11 Nov - 21h30Raymond Van BarneveldverslaatAdam Smith-Neale5-4
11 Nov - 22h30Michael SmithverslaatKrzysztof Ratajski5-4
13 Nov - 22h50Krzysztof RatajskiverslaatAdam Smith-Neale5-1
13 Nov - 23h10Michael SmithverslaatRaymond Van Barneveld5-0
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1ENGMichael Smith330
2POLKrzysztof Ratajski321
3NEDRaymond Van Barneveld312
4ENGAdam Smith-Neale303

Groep A

10 Nov - 23h25Michael Van GerwenverslaatGary Robson5-1
10 Nov - 20h45Jonny ClaytonverslaatJoe Murnan5-2
11 Nov - 20h30Gary RobsonverslaatJoe Murnan5-4
11 Nov - 23h00Jonny ClaytonverslaatMichael Van Gerwen5-4
13 Nov - 22h20Jonny ClaytonverslaatGary Robson5-3
13 Nov - 21h55Michael Van GerwenverslaatJoe Murnan5-1
Klassering
RangschikkingSpelerGespeeldGewonnenVerloren
1WALJonny Clayton330
2NEDMichael Van Gerwen321
3ENGGary Robson312
4ENGJoe Murnan303

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden