Wacht ...
Wereldkampioenschap Junioren - Uitslagen Gemengd 2023/2024
Estland - Otepää - 21 Februari 2024 - 2 Maart 2024
1 | Noorwegen (Sivert Gerhardsen, Isak Frey, Maren Brannare-Gran, Gro Randby) | 1:22:33.7 |
2 | Duitsland (Leonhard Pfund, Linus Kesper, Julia Tannheimer, Marlene Fichtner) | +13.3 |
3 | Oostenrijk (Oliver Lienbacher, Fabian Muellauer, Lara Wagner, Anna Andexer) | +36.5 |
4 | Polen (Konrad Badacz, Jan Gunka, Anna Nedza-Kubiniec, Barbara Skrobiszewska) | +1:02.0 |
5 | Frankrijk (Théo Guiraud-Poillot, Valentin Lejeune, Léonie Jeannier, Fany Bertrand) | +1:25.2 |
6 | Bulgarije (Konstantin Vasilev, Vasil Zashev, Lora Hristova, Valentina Dimitrova) | +1:34.0 |
7 | Finland (Kalle Loukkaanhuhta, Arttu Heikkinen, Frida Achren, Sonja Leinamo) | +1:42.6 |
8 | Oekraïne (Stepan Kinash, Vitalii Mandzyn, Oleksandra Merkushyna, Olena Horodna) | +2:08.7 |
9 | Zweden (Oscar Andersson, Jacob Larsson, Wilma Bjoern, Sara Andersson) | +3:36.0 |
10 | Belgie (Julien Petitjacques, Sam Parmantier, Maya Cloetens, Marine Debloem) | +4:09.6 |
11 | Slowakije (Simon Adamov, Jakub Borgula, Sara Pacerova, Ema Kapustova) | +6:15.5 |
12 | Italië (Christoph Pircher, Nicolo Betemps, Sara Scattolo, Martina Trabucchi) | +7:12.0 |
13 | Tsjechië (Petr Hak, Jan Gregor, Katerina Pavlu, Katerina Gotvaldova) | +7:12.4 |
14 | Kazachstan (Yegor Grebenchshikov, Vadim Kurales, Arina Kryukova, Milana Geneva) | +7:32.1 |
15 | Slovenië (Jasa Zidar, Matic Bradesko, Klara Vindisar, Kaja Zorc) | +9:18.3 |
16 | Zwitserland (James Pacal, Felix Ullmann, Enya Muerner, Lara Berwert) | +9:41.3 |
17 | Estland (Mehis Udam, Ivar Vsivtsev, Lisbeth Liiv, Violetta Konopljova) | +10:22.2 |
18 | Canada (Theo Fradette, Gavin Johnston, Anna Marino, Moira Green) | +12:37.4 |
19 | Litouwen (Nikita Cigak, Darius Dinda, Viktorija Augulyte, Emilija Mincevic) | +12:47.1 |
20 | Groot-Brittannië (Sean Benson, Oliver Hill, Shawna Pendry, Chloe Dupont) | +13:24.0 |
21 | Verenigde Staten (Van Ledger, Matej Cervenka, Dolcie Tanguay, Hannah Chipman) | +14:14.5 |
22 | Roemenië (Nicolae Girbacea, David Folea, Dorina Puscariu, Adelina Rimbeu) | +15:33.4 |
23 | Letland (Imant Malina, Erasts Bobrovs, Enia Kalnina, Linda Brilte) | +20:43.7 |
24 | Moldavië (Iulian Luchin, Victor Sendrea, Arina Rusu, Emilia Sainciuc) | ronde |
25 | Brazilië (Claudio Oliveira, Guilherme Pereira Santos, Eduarda Westemaier Ribera, Mayara Lopes Da Silva) | |
26 | Australië (Noah Bradford, Matthew Wilby, Isabella Moon, Chelsey Johnson) | |
27 | Griekenland (Athanasios Gastis, Konstantinos Metsios, Aikaterini Vaikou, Konstantina Charalampidou) | |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Sprint Dames : Algemene informatie