De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - Wereldkampioenschap Junioren - 2017/2018

Keuze van een seizoen :

Estland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Junioren - Uitslagen Heren 2017/2018

EstlandEstland - Otepää - 26 Februari 2018 - 4 Maart 2018


Aflossing Heren - 27 Februari 2018


1RUS Rusland (Said Karimulla Khalili, Vasilii Tomshin, Viacheslav Maleev, Igor Malinovskii)1:25:21.2
2NOR Noorwegen (Sivert Guttorm Bakken, Johannes Dale, Endre Stroemsheim, Sturla Holm Laegreid)1:26:18.3
3FRA Frankrijk (Hugo Rivail, Emilien Claude, Morgan Lamure, Martin Perrillat Bottonet)1:28:06.8
4ITA Italië (Mattia Nicase, Patrick Braunhofer, Peter Tumler, Daniele Cappellari)1:28:39.8
5BLR Wit-Rusland (Aliaksei Hrabennikau, Kiryl Tsiuryn, Ilya Auseyenka, Dzmitry Lazouski)1:28:54.2
6GER Duitsland (Julian Hollandt, Tim Grotian, Marinus Veit, Danilo Riethmueller)1:29:38.2
7UKR Oekraïne (Ruslan Bryhadyr, Serhiy Telen, Vladyslav Koshovets, Bogdan Tsymbal)1:30:27.0
8AUT Oostenrijk (Michael Trieb, Lucas Pitzer, Sebastian Trixl, Magnus Oberhauser)1:30:42.8
9SUI Zwitserland (Sebastian Stalder, Sandro Bovisi, Nico Salutt, Gian-Fadri Jaeger)1:30:45.7
10POL Polen (Przemyslaw Pancerz, Tadeusz Nedza-Kubiniec, Wojciech Skorusa, Marcin Szwajnos)1:31:00.2
11CZE Tsjechië (Dominik Stulik, Jakub Stvrtecky, Jonas Marecek, Jakub Kocian)1:31:48.3
12SWE Zweden (Oskar Ohlsson, Malte Stefansson, Emil Nykvist, Henning Sjokvist)1:31:52.5
13KAZ Kazachstan (Dmitriy Kolesnikov, Petr Yermolenko, Roman Yeremin, Ildar Khamitov)1:33:19.4
14BUL Bulgarije (Kristiyan Stoyanov, Petar Velchev, Hristiyan Georgiev, Borislav Yavriyski)1:34:26.3
15ROU Roemenië (Raul Antonio Flore, Florin-Catalin Buta, Tamas Koncsag, Florin Ungureanu)1:34:58.9
16EST Estland (Marten Aolaid, Jurgen Koll, Perv Joosep, Juri Uha)1:35:52.6
17CAN Canada (Teo Sanchez, Angus Tweedie, Trevor Kiers, Adam Runnalls)1:36:09.9
18SVK Slowakije (Samuel Zavalec, Matej Baloga, Robert Valenta, Matej Lepen)1:39:36.4
19USA Verenigde Staten (Cody Johnson, Timothy Cunningham, Cameron Christiansen, Jacob Pearson)1:49:52.3

Individueel Heren - 1 Maart 2018


1RUSIgor Malinovskii (RUS)41:48.5
2NORSturla Holm Laegreid (NOR)+19,4
3RUSSaid Karimulla Khalili (RUS)+23,0
4GERDanilo Riethmueller (GER)+1:19.2
5ITADaniele Cappellari (ITA)+1:26.7
6CZEJakub Stvrtecky (CZE)+1:30.1
7RUSVadim Istamgulov (RUS)+1:54.0
8POLPrzemyslaw Pancerz (POL)+1:54.4
9FRAMartin Perrillat Bottonet (FRA)+1:54.7
10FRAEmilien Claude (FRA)+2:08.9
11FRAMorgan Lamure (FRA)+2:19.1
12UKRBogdan Tsymbal (UKR)+2:29.0
13NORJohannes Dale (NOR)+2:38.6
14RUSVasilii Tomshin (RUS)+2:47.3
15SUISebastian Stalder (SUI)+2:51.7
16FINTuukka Invenius (FIN)+2:52.8
17KAZRoman Yeremin (KAZ)+2:52.9
18SWEEmil Nykvist (SWE)+2:54.3
19SUISandro Bovisi (SUI)+2:56.9
20GERTim Grotian (GER)+2:59.4
21FRAHugo Rivail (FRA)+3:02.6
22NORSivert Guttorm Bakken (NOR)+3:03.2
23GERJulian Hollandt (GER)+3:33.7
24BLRAliaksei Hrabennikau (BLR)+3:48.7
25POLWojciech Skorusa (POL)+3:55.4
26CZEDominik Stulik (CZE)+4:01.5
27BULKristiyan Stoyanov (BUL)+4:05.6
28UKRSerhiy Telen (UKR)+4:15.0
29CANAdam Runnalls (CAN)+4:26.4
30UKRVladyslav Koshovets (UKR)+4:34.2
31SUINico Salutt (SUI)+4:36.6
32POLMarcin Szwajnos (POL)+4:39.1
33AUTMichael Trieb (AUT)+4:44.2
34FINJaakko Ranta (FIN)+4:49.9
35BLRIlya Auseyenka (BLR)+5:06.2
36GERMarinus Veit (GER)+5:12.0
37ITAPatrick Braunhofer (ITA)+5:29.5
38ROUTamas Koncsag (ROU)+5:32.4
39SUIGian-Fadri Jaeger (SUI)+5:35.5
40ITAPeter Tumler (ITA)+5:41.1
41BLRDzmitry Lazouski (BLR)+5:53.2
42NOREndre Stroemsheim (NOR)+5:56.5
43ROURaul Antonio Flore (ROU)+6:10.3
44BLRRoman Chepyzhov (BLR)+6:16.2
45AUTLucas Pitzer (AUT)+6:21.0
46AUTMagnus Oberhauser (AUT)+6:29.2
47FINTuomas Harjula (FIN)+6:37.9
48ROUFlorin-Catalin Buta (ROU)+6:38.3
49BULPetar Velchev (BUL)+6:45.3
50ESTJuri Uha (EST)+6:46.0
51ESTJurgen Koll (EST)+6:47.0
52ROUFlorin Ungureanu (ROU)+6:47.2
53USATimothy Cunningham (USA)+6:49.3
54SVKSamuel Zavalec (SVK)+6:59.2
55ITAMattia Nicase (ITA)+7:12.4
56LTULinas Banys (LTU)+7:15.9
57TURZana Oztunc (TUR)+7:24.6
58CANTeo Sanchez (CAN)+7:25.2
59KAZPetr Yermolenko (KAZ)+7:28.1
60USACody Johnson (USA)+8:01.7
61SWEHenning Sjokvist (SWE)+8:14.8
62BULHristiyan Georgiev (BUL)+8:23.1
63LATEdgars Mise (LAT)+8:42.9
64SVKMatej Baloga (SVK)+9:00.3
65ESTMarten Aolaid (EST)+9:04.6
66KAZDmitriy Kolesnikov (KAZ)+9:05.5
67CANAngus Tweedie (CAN)+9:11.8
68HUNSoma Gyallai (HUN)+9:48.3
69AUTSebastian Trixl (AUT)+10:16.3
70ESTJoosep Perv (EST)+10:32.2
71SVKMatej Lepen (SVK)+11:26.1
72POLTadeusz Nedza-Kubiniec (POL)+11:31.5
73SLOLuka Naglic (SLO)+11:38.1
74SWEOskar Ohlsson (SWE)+11:42.2
75KAZIldar Khamitov (KAZ)+12:33.1
76BULBorislav Yavriyski (BUL)+12:37.4
77CANTrevor Kiers (CAN)+12:44.3
78HUNAron Herneczky (HUN)+13:06.2
79TURHalil Ibrahim Yilmaz (TUR)+15:03.6
80SVKRobert Valenta (SVK)+15:35.1
81JAPKoya Takahata (JAP)+15:55.1
82LATAlvis Skeps (LAT)+16:18.2
83USAJacob Pearson (USA)+16:39.6
84USACameron Christiansen (USA)+16:53.6
85BRALucas Martins (BRA)+23:46.8

Sprint Heren - 3 Maart 2018


1RUSVasilii Tomshin (RUS)25:01.8
2FRAMartin Perrillat Bottonet (FRA)25:22.3
3NORSverre Dahlen Aspenes (NOR)25:31.2
4NORSturla Holm Laegreid (NOR)25:43.9
5NORJohannes Dale (NOR)25:45.5
6BLRDzmitry Lazouski (BLR)25:49.2
7KAZRoman Yeremin (KAZ)25:53.4
8RUSVadim Istamgulov (RUS)25:54.7
9GERDanilo Riethmueller (GER)26:02.3
10FRAMorgan Lamure (FRA)26:04.7
11RUSIgor Malinovskii (RUS)26:07.9
12ITADaniele Cappellari (ITA)26:13.7
13RUSViacheslav Maleev (RUS)26:20.1
14FRAEmilien Claude (FRA)26:20.4
15GERTim Grotian (GER)26:30.2
16CANTrevor Kiers (CAN)26:36.7
17AUTLucas Pitzer (AUT)26:49.5
18FINTuukka Invenius (FIN)26:49.8
19ITAPatrick Braunhofer (ITA)26:56.8
20SUISebastian Stalder (SUI)27:00.8
21FINJaakko Ranta (FIN)27:03.9
22AUTMagnus Oberhauser (AUT)27:04.3
23LTULinas Banys (LTU)27:04.8
24BULKristiyan Stoyanov (BUL)27:09.4
24CZEJakub Stvrtecky (CZE)27:09.4
26CANAdam Runnalls (CAN)27:10.1
27RUSSaid Karimulla Khalili (RUS)27:10.7
28GERJulian Hollandt (GER)27:11.9
29POLMarcin Szwajnos (POL)27:16.1
30FINTuomas Harjula (FIN)27:17.7
31UKRBogdan Tsymbal (UKR)27:17.8
32ROURaul Antonio Flore (ROU)27:19.0
33SWEOskar Ohlsson (SWE)27:20.3
34NOREndre Stroemsheim (NOR)27:24.3
35ITAPeter Tumler (ITA)27:30.0
36FRAHugo Rivail (FRA)27:30.5
37USACody Johnson (USA)27:32.9
38SVKMatej Baloga (SVK)27:36.4
39BLRKiryl Tsiuryn (BLR)27:38.0
40SWEEmil Nykvist (SWE)27:44.3
41AUTMichael Trieb (AUT)27:44.6
42TURZana Oztunc (TUR)27:52.1
43ROUFlorin Ungureanu (ROU)27:52.3
44UKRVladyslav Koshovets (UKR)27:55.4
45SVKRobert Valenta (SVK)27:58.0
46SWEHenning Sjokvist (SWE)28:00.4
47BULPetar Velchev (BUL)28:02.2
48SLOLuka Naglic (SLO)28:04.3
49UKRSerhiy Telen (UKR)28:04.5
50GERMarinus Veit (GER)28:11.0
51ITAMattia Nicase (ITA)28:13.5
52POLPrzemyslaw Pancerz (POL)28:14.8
53ESTJurgen Koll (EST)28:21.0
53CANTeo Sanchez (CAN)28:21.0
55BLRAliaksei Hrabennikau (BLR)28:21.1
56AUTSebastian Trixl (AUT)28:28.6
57SUISandro Bovisi (SUI)28:31.3
58LATEdgars Mise (LAT)28:35.6
59BLRIlya Auseyenka (BLR)28:41.9
60SUINico Salutt (SUI)28:46.5
61ROUFlorin-Catalin Buta (ROU)28:47.7
62ROUTamas Koncsag (ROU)29:08.0
63CZEDominik Stulik (CZE)29:08.1
64KAZPetr Yermolenko (KAZ)29:10.8
65HUNSoma Gyallai (HUN)29:18.8
66KAZIldar Khamitov (KAZ)29:21.3
67POLWojciech Skorusa (POL)29:26.7
68POLTadeusz Nedza-Kubiniec (POL)29:28.3
69CANAngus Tweedie (CAN)29:43.1
70TURHalil Ibrahim Yilmaz (TUR)30:03.8
71USATimothy Cunningham (USA)30:15.3
72ESTMarten Aolaid (EST)30:20.1
73SUIGian-Fadri Jaeger (SUI)30:37.6
74SVKMatej Lepen (SVK)30:38.7
75BULHristiyan Georgiev (BUL)30:42.5
76LATAlvis Skeps (LAT)30:44.9
77ESTJuri Uha (EST)30:57.8
78KAZDmitriy Kolesnikov (KAZ)31:03.8
79USAJacob Pearson (USA)31:26.0
79ESTJoosep Perv (EST)31:26.0
81JAPKoya Takahata (JAP)31:34.5
82SVKSamuel Zavalec (SVK)31:37.2
83HUNAron Herneczky (HUN)31:44.9
84LATDzintars Daleckis (LAT)31:52.1
85BULBorislav Yavriyski (BUL)32:30.4
86USACameron Christiansen (USA)32:54.3
87BRALucas Martins (BRA)36:09.8

Achtervolging Heren - 4 Maart 2018


1NORSverre Dahlen Aspenes (NOR)34:16.7
2FRAMartin Perrillat Bottonet (FRA)+1:21.1
3NORJohannes Dale (NOR)+1:46.4
4RUSIgor Malinovskii (RUS)+2:13.2
5RUSVasilii Tomshin (RUS)+2:18.9
6RUSSaid Karimulla Khalili (RUS)+2:37.6
7RUSViacheslav Maleev (RUS)+2:38.5
8NORSturla Holm Laegreid (NOR)+2:48.8
9GERDanilo Riethmueller (GER)+2:52.7
10FINTuukka Invenius (FIN)+3:14.9
11FRAEmilien Claude (FRA)+3:15.8
12ITAPatrick Braunhofer (ITA)+3:19.2
13GERTim Grotian (GER)+3:22.5
14CZEJakub Stvrtecky (CZE)+3:23.1
15BLRDzmitry Lazouski (BLR)+3:23.4
16POLMarcin Szwajnos (POL)+3:26.5
17KAZRoman Yeremin (KAZ)+3:32.5
18NOREndre Stroemsheim (NOR)+3:43.5
19ITADaniele Cappellari (ITA)+3:44.2
20SUISebastian Stalder (SUI)+4:37.8
21FRAMorgan Lamure (FRA)+4:46.0
22FINJaakko Ranta (FIN)+4:49.2
23RUSVadim Istamgulov (RUS)+4:51.3
24UKRBogdan Tsymbal (UKR)+5:16.2
25AUTMagnus Oberhauser (AUT)+5:40.0
26GERJulian Hollandt (GER)+5:45.0
27POLPrzemyslaw Pancerz (POL)+5:56.4
28BULKristiyan Stoyanov (BUL)+6:00.1
29CANAdam Runnalls (CAN)+6:04.7
30SWEEmil Nykvist (SWE)+6:12.6
31BLRAliaksei Hrabennikau (BLR)+6:21.9
32SUISandro Bovisi (SUI)+6:25.2
33TURZana Oztunc (TUR)+6:35.1
34CANTrevor Kiers (CAN)+6:44.4
35BLRKiryl Tsiuryn (BLR)+6:47.1
36ROURaul Antonio Flore (ROU)+6:50.5
37SVKMatej Baloga (SVK)+7:02.1
38AUTSebastian Trixl (AUT)+7:02.9
39LTULinas Banys (LTU)+7:12.0
40UKRVladyslav Koshovets (UKR)+7:13.1
41FINTuomas Harjula (FIN)+7:24.3
42AUTLucas Pitzer (AUT)+7:24.4
43SWEOskar Ohlsson (SWE)+7:28.9
44AUTMichael Trieb (AUT)+7:35.7
45LATEdgars Mise (LAT)+7:36.1
46BLRIlya Auseyenka (BLR)+7:38.8
47ROUFlorin Ungureanu (ROU)+7:39.8
48USACody Johnson (USA)+7:40.0
49FRAHugo Rivail (FRA)+7:56.4
50ITAPeter Tumler (ITA)+8:06.8
51SUINico Salutt (SUI)+8:52.6
52SWEHenning Sjokvist (SWE)+9:02.8
53UKRSerhiy Telen (UKR)+9:23.0
54SLOLuka Naglic (SLO)+9:45.1
55BULPetar Velchev (BUL)+9:52.5
56ITAMattia Nicase (ITA)+10:28.4
57CANTeo Sanchez (CAN)+10:32.5
58ESTJurgen Koll (EST)+10:51.5
59SVKRobert Valenta (SVK)+12:59.6

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden