De site voor alle sporten

Menu
 

Basketbal - Afrikaans Kampioenschap Heren 3x3 - 2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Togo
  • Benin 3x3
  • Burkina Faso 3x3
  • Congo-Kinshasa 3x3
  • Egypte 3x3
  • Ivoorkust 3x3
  • Kaapverdië 3x3
  • Madagascar 3x3
  • Mali 3x3
  • Mauritanië 3x3
  • Nigeria 3x3
  • Togo 3x3
  • Uganda 3x3

Home

Afrikaans Kampioenschap Heren 3x3 - Home

TogoTogo - Lomé - 9 November 2018 - 11 November 2018

Afrikaans Kampioenschap Heren 3x3 2018 is de 3de editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 9 November tot en met 11 November 2018.
De ploegen zijn beperkt tot de spelers van minder dan 3x3 jaar.

WinnaarIvoorkust 3x3Ivoorkust 3x3

 
 

Groep A (Togo - Lomé - 09/11/2018 - 10/11/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Mali 3x342202919+10
2Egypte 3x3321127270
3Benin 3x322021929-10
9 November 2018
13h10Egypte 3x3Egypte 3x314 - 13 verlengingenBenin 3x3Benin 3x3
14h30Mali 3x3Mali 3x315 - 6Benin 3x3Benin 3x3
16h40Mali 3x3Mali 3x314 - 13Egypte 3x3Egypte 3x3

Detail van de uitslagen


Groep B (Togo - Lomé - 09/11/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Ivoorkust 3x342202923+6
2Congo-Kinshasa 3x332112628-2
3Mauritanië 3x322022731-4
10 November 2018
13h30Ivoorkust 3x3Ivoorkust 3x315 - 13Mauritanië 3x3Mauritanië 3x3
15h30Ivoorkust 3x3Ivoorkust 3x314 - 10Congo-Kinshasa 3x3Congo-Kinshasa 3x3
16h50Mauritanië 3x3Mauritanië 3x314 - 16Congo-Kinshasa 3x3Congo-Kinshasa 3x3

Detail van de uitslagen


Groep C (Togo - Lomé - 09/11/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Nigeria 3x342203921+18
2Uganda 3x332111935-16
3Kaapverdië 3x322022931-2
9 November 2018
12h50Uganda 3x3Uganda 3x314 - 13Kaapverdië 3x3Kaapverdië 3x3
14h50Nigeria 3x3Nigeria 3x317 - 16Kaapverdië 3x3Kaapverdië 3x3
16h30Nigeria 3x3Nigeria 3x322 - 5Uganda 3x3Uganda 3x3

Detail van de uitslagen


Groep D (Togo - Lomé - 09/11/2018)

PloegPunGWWVDVDTDS
1Madagascar 3x332113223+9
2Togo 3x332112528-3
3Burkina Faso 3x332112026-6
10 November 2018
13h50Togo 3x3Togo 3x315 - 7Burkina Faso 3x3Burkina Faso 3x3
14h50Madagascar 3x3Madagascar 3x311 - 13Burkina Faso 3x3Burkina Faso 3x3
17h10Togo 3x3Togo 3x310 - 21Madagascar 3x3Madagascar 3x3

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Togo - Lomé - 11/11/2018)


Kwartfinales (11/11/2018)
11 November 2018
12h10Mali 3x3Mali 3x38 - 9Uganda 3x3Uganda 3x3
12h30Madagascar 3x3Madagascar 3x39 - 16Congo-Kinshasa 3x3Congo-Kinshasa 3x3
13h50Ivoorkust 3x3Ivoorkust 3x317 - 16Togo 3x3Togo 3x3
14h10Nigeria 3x3Nigeria 3x320 - 16Egypte 3x3Egypte 3x3

Halve Finale (11/11/2018)
11 November 2018
15h40Uganda 3x3Uganda 3x316 - 10Congo-Kinshasa 3x3Congo-Kinshasa 3x3
16h05Ivoorkust 3x3Ivoorkust 3x314 - 10Nigeria 3x3Nigeria 3x3

Om 3e/4e plaats (11/11/2018)
11 November 2018
17h15Congo-Kinshasa 3x3Congo-Kinshasa 3x319 - 21Nigeria 3x3Nigeria 3x3

Finale (11/11/2018)
11 November 2018
18h05Uganda 3x3Uganda 3x36 - 14Ivoorkust 3x3Ivoorkust 3x3

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden