Badminton - Swiss Open - Dames : presentatie en medaillewinnaars

Informatie en geschiedenis

PlaatsZwitserland Zwitserland
Eerste editie1991
Edities27 (inbegrepen 2017)
Officiële naamYonex Swiss Open
OrganisatorBadminton Swiss Open
Officiële websitehttp://www.swissopen.com/
Eerste winnaarRuslandRusland Elena Rybkhina
Grootst aantal overwinningenDenemarkenDenemarken Camilla Martin (5)
Laatste winnaarChinaChina Xiaoxin Chen





Uitslag van de laatste finale (19/03/2017)


Vorige ronde   Ronde :


Xiaoxin Chen (CHN) verslaat Yufei Chen (CHN)  21-19 21-14




Medaillewinnaars sinds 1991 met link naar de uitslagen en winnaars

2017  1. ChinaChina Xiaoxin Chen  2. ChinaChina Yufei Chen 
2016  1. ChinaChina Bing Jiao He  2. ChinaChina Yihan Wang 
2015  1. ChinaChina Yu Sun  2. ThailandThailand Busanan Ongbumrungpan 
2014  1. ChinaChina Yihan Wang  2. ChinaChina Yu Sun 
2013  1. ChinaChina Shixian Wang  2. ThailandThailand Ratchanok Intanon 
2012  1. IndiaIndia Saina Nehwal  2. ChinaChina Shixian Wang 
2011  1. IndiaIndia Saina Nehwal  2. Zuid-KoreaZuid-Korea Ji Hyun Sung 
2010  1. ChinaChina Shixian Wang  2. ChinaChina Yanjiao Jiang 
2009  1. ChinaChina Yihan Wang  2. ChinaChina Yanjiao Jiang 
2008  1. ChinaChina Xingfang Xie  2. ChinaChina Ning Zhang 
2007  1. ChinaChina Ning Zhang  2. ChinaChina Lan Lu 
2006  1. DuitslandDuitsland Huaiwen Xu  2. ChinaChina Lin Zhu 
2005  1. FrankrijkFrankrijk Hongyan Pi  2. DuitslandDuitsland Huaiwen Xu 
2004  1. ChinaChina Ruina Gong  2. NederlandNederland Mia Audina 
2003  1. ChinaChina Ning Zhang  2. Hong KongHong Kong Chen Wang 
2002  1. NederlandNederland Mia Audina  2. ChinaChina Yaqiong Zeng 
2001  1. FrankrijkFrankrijk Hongyan Pi  2. ChinaChina Huaiwen Xu 
2000  1. ChinaChina Dai Yun  2. ChinaChina Ruina Gong 
1999  1. IndonesiŽIndonesiŽ Kusuma Cindana Hartono  2. JapanJapan Yasuko Mizui 
1998  1. DenemarkenDenemarken Camilla Martin  2. ChinaChina Zhaoying Ye 
1997  1. DenemarkenDenemarken Camilla Martin  2. ChinaChina Zhaoying Ye 
1996  1. DenemarkenDenemarken Camilla Martin  2. IndonesiŽIndonesiŽ Yulyiani Sentoso 
1995  1. DenemarkenDenemarken Camilla Martin  2. ZwedenZweden Xiaoqing Lim 
1994  1. DenemarkenDenemarken Camilla Martin  2. IndonesiŽIndonesiŽ Henny Ika 
1993  1. IndonesiŽIndonesiŽ Yuliani Santoso  2. ZwedenZweden Xiaoqing Lim 
1992  1. NederlandNederland Astrid van der Knaap  2. ZwedenZweden Catrine Bengtsson 
1991  1. RuslandRusland Elena Rybkhina  2. EngelandEngeland Felicity Gallup 

Links met betrekking tot dit evenement

  1. Statistieken met betrekking tot dit evenement