De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - Slovakije Open - Gemengd Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Volledige uitslagen

Slovakije Open - Gemengd Dubbel 2017

SlowakijeSlowakije - Trencin - 30 Augustus 2017 - 2 September 2017


Finale

Pawel Smilowski
Magdalena Swierczynska
verslaatFredrik Kristensen
Solvar Flaten Jorgensen
13-21 21-13 21-12

Halve Finale

Pawel Smilowski
Magdalena Swierczynska
verslaatCiaran Chambers
Sinead Chambers
21-16 19-21 21-15
Fredrik Kristensen
Solvar Flaten Jorgensen
verslaatDominik Stipsits
Antonia Meinke
12-21 21-8 21-13

Kwartfinales

Pawel Smilowski
Magdalena Swierczynska
verslaatGergo Pytel
Nikoletta Bukoviczki
21-9 21-16
Ciaran Chambers
Sinead Chambers
verslaatRobert Cybulski
Wiktoria Dabczynska
21-14 21-16
Dominik Stipsits
Antonia Meinke
verslaatAleksander Jablonski
Izabela Pajek
19-21 21-6 21-11
Fredrik Kristensen
Solvar Flaten Jorgensen
verslaatElias Bracke
Flore Vandenhoucke
21-13 21-17

Achtste finales

Pawel Smilowski
Magdalena Swierczynska
verslaatJakub Bitman
Alzbeta Basova
21-17 21-16
Gergo Pytel
Nikoletta Bukoviczki
verslaatKonrad Ploch
Aleksandra Goszczynska
19-21 21-16 21-17
Ciaran Chambers
Sinead Chambers
verslaatMagnus Christensen
Natalie Syvertsen
19-21 21-12 21-19
Robert Cybulski
Wiktoria Dabczynska
verslaatCarl Christian Mork
Elisa Wiborg
21-11 23-21
Aleksander Jablonski
Izabela Pajek
verslaatMatej Hubácek
Berta Ausbergerova
21-16 21-18
Dominik Stipsits
Antonia Meinke
verslaatJan Rudzinski
Wiktoria Rudzinska
21-8 21-12
Elias Bracke
Flore Vandenhoucke
verslaatRyan Jing Quek
Meera Sivakumaran
14-21 21-16 21-18
Fredrik Kristensen
Solvar Flaten Jorgensen
verslaatBedrich Valenta
Martina Krocová
21-15 21-17

1/16de finales

Jakub Bitman
Alzbeta Basova

Bye
Pawel Smilowski
Magdalena Swierczynska
verslaatIvan Druzchenko
Natalya Voytsekh
15-21 21-14 21-15
Gergo Pytel
Nikoletta Bukoviczki

Bye
Konrad Ploch
Aleksandra Goszczynska
verslaatJaromir Janacek
Sabina Milova
23-21 19-21 21-16
Magnus Christensen
Natalie Syvertsen

Bye
Ciaran Chambers
Sinead Chambers
verslaatMark Sames
Vytaute Fomkinaite
21-17 21-19
Carl Christian Mork
Elisa Wiborg

Bye
Robert Cybulski
Wiktoria Dabczynska
verslaatSturla Flaten Jorgensen
Marlene Wåland
21-11 21-13
Aleksander Jablonski
Izabela Pajek
verslaatPhilip Birker
Sonja Langthaler
0-2 ab.
Matej Hubácek
Berta Ausbergerova

Bye
Dominik Stipsits
Antonia Meinke
verslaatDanylo Bosniuk
Yevgeniya Paksyutova
21-11 16-21 21-18
Jan Rudzinski
Wiktoria Rudzinska

Bye
Elias Bracke
Flore Vandenhoucke
verslaatBohumil Kasela
Katarina Sariscanova
21-9 18-21 21-9
Ryan Jing Quek
Meera Sivakumaran

Bye
Bedrich Valenta
Martina Krocová
verslaatMilan Dratva
Martina Repiska
2-1 ab.
Fredrik Kristensen
Solvar Flaten Jorgensen

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden