De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - EK Gemengde Teams - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Volledige uitslagen

Finaleronde

BelgiëBelgië - 15 Februari 2015


Finale


Denemarken3 - 0Engeland
Line Højmark KjaersfeldtverslaatFontaine Mica Chapman21-14 21-11
Jan O JorgensenverslaatToby Penty21-18 21-14
Christinna Pedersen
Kamilla Rytter Juhl
verslaatHeather Olver
Lauren Smith
21-9 21-14

Halve Finale


Denemarken3 - 2Duitsland
Joachim Fischer Nielsen
Christinna Pedersen
verslaatCarla Nelte
Max Schwenger
21-17 21-17
Viktor AxelsenverslaatDieter Domke21-15 21-12
Karin SchnaaseverslaatAnna Thea Madsen21-18 11-21 21-14
Michael Fuchs
Max Schwenger
verslaatMads Conrad-Petersen
Mads Pieler Kolding
21-16 21-13
Christinna Pedersen
Kamilla Rytter Juhl
verslaatJohanna Goliszewski
Carla Nelte
21-15 21-9

Rusland2 - 3Engeland
Evgeniya Kosetskaya
Ivan Sozonov
verslaatChris Adcock
Gabrielle Adcock
21-17 17-21 21-13
Rajiv OusephverslaatVladimir Malkov21-15 11-21 21-18
Fontaine Mica ChapmanverslaatKsenia Polikarpova21-17 21-15
Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
22-20 15-21 21-13
Chris Adcock
Lauren Smith
verslaatEkaterina Bolotova
Evgeniya Kosetskaya
21-12 15-21 21-16

Kwartfinales


Rusland3 - 0Schotland
Vladimir Ivanov
Evgeniya Kosetskaya
verslaatImogen Bankier
Robert Blair
21-12 21-16
Vladimir MalkovverslaatKieran Merrilees21-17 21-11
Kirsty GilmourverslaatKsenia Polikarpova21-15 21-5
Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatRobert Blair
Paul Van Rietvelde
22-20 21-16

Engeland3 - 1Nederland
Chris Adcock
Gabrielle Adcock
verslaatJacco Arends
Selena Piek
21-15 21-18
Rajiv OusephverslaatEric Pang21-18 21-17
Soraya de Visch EijbergenverslaatFontaine Mica Chapman15-21 21-16 21-11
Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatJacco Arends
Jelle Maas
21-13 17-21 21-13

Denemarken3 - 1Ierland
Joachim Fischer Nielsen
Christinna Pedersen
verslaatChloe Magee
Sam Magee
21-18 21-13
Jan O JorgensenverslaatScott Evans17-21 21-17 21-12
Chloe MageeverslaatLine Højmark Kjaersfeldt21-16 21-23 21-11
Anders Skaarup Rasmussen
Kim Astrup
verslaatJoshua Magee
Sam Magee
21-17 21-16

Frankrijk2 - 3Duitsland
Lucas CorvéeverslaatFabian Roth21-16 21-18
Sashina Vignes WaranverslaatKarin Schnaase17-21 21-18 21-19
Max Schwenger
Josche Zurwonne
verslaatBaptiste Careme
Ronan Labar
14-21 21-19 21-19
Johanna Goliszewski
Carla Nelte
verslaatDelphine Lansac
Emilie Lefel
21-11 21-18
Michael Fuchs
Birgit Michels
verslaatAudrey Fontaine
Gaetan Mittelheisser
24-22 21-17

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden