De site voor alle sporten

Menu
Badminton - China Masters - Dames Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - China Masters - Dames Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

China Masters - Dames Dubbel 2017

ChinaChina - Jingsu - 18 April 2017 - 23 April 2017


Finale

23 Apr - 07h40Yixin Bao
Xiaohan Yu
verslaatYaqiong Huang
Jinhua Tang
8-21 21-14 21-17

Halve Finale

22 Apr - 09h40Yixin Bao
Xiaohan Yu
verslaatDongping Huang
Yinhui Li
21-16 21-18
22 Apr - 07h00Yaqiong Huang
Jinhua Tang
verslaatYue Du
Ya Xu
17-21 21-14 21-17

Kwartfinales

Dongping Huang
Yinhui Li
verslaatXuanxuan Liu
Yuting Xia
21-17 21-18
21 Apr - 13h00Yixin Bao
Xiaohan Yu
verslaatShijun Qiao
Yaxin Wei
21-14 21-18
21 Apr - 11h40Yaqiong Huang
Jinhua Tang
verslaatYu Chieh Cheng
Ling Fang Hu
21-10 21-16
21 Apr - 12h20Yue Du
Ya Xu
verslaatTiara Rosalia Nuraidah
Rizki Amelia Pradipta
14-21 21-9 21-12

Achtste finales

20 Apr - 03h00Dongping Huang
Yinhui Li
verslaatAnggia Shitta Awanda
Apriani Rahayu
w.o.
Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatYu Wen Kuo
Wan Ching Lin
21-13 21-16
Shijun Qiao
Yaxin Wei
verslaatKai Hsin Chiang
Shih Han Hung
21-19 21-9
Yixin Bao
Xiaohan Yu
verslaatLu Chen
Qianxin Zhong
16-21 21-17 21-13
20 Apr - 10h20Yu Chieh Cheng
Ling Fang Hu
verslaatLingjie Shen
Chaomin Zhou
21-19 21-18
Yaqiong Huang
Jinhua Tang
verslaatYue Liu
Jiaxue Wang
21-8 21-9
20 Apr - 12h20Yue Du
Ya Xu
verslaatMiki Kashihara
Miyuki Kato
21-12 21-14
Tiara Rosalia Nuraidah
Rizki Amelia Pradipta
verslaatHsiao Huan Chen
Ting Yu Liang
21-10 21-17

1/16de finales

Dongping Huang
Yinhui Li

Bye
Anggia Shitta Awanda
Apriani Rahayu

Bye
Yu Wen Kuo
Wan Ching Lin

Bye
Xuanxuan Liu
Yuting Xia
verslaatYi-Ting Hung
I-Ting Lai
21-6 21-4
Kai Hsin Chiang
Shih Han Hung

Bye
Shijun Qiao
Yaxin Wei
verslaatHao Yun Wen
Jing Ya Ye
21-12 21-12
Yixin Bao
Xiaohan Yu

Bye
Lu Chen
Qianxin Zhong
verslaatMayu Matsumoto
Wakana Nagahara
23-21 21-17
19 Apr - 08h00Lingjie Shen
Chaomin Zhou
verslaatChing Hui Chang
Ching Tun Yang
21-15 16-21 21-15
Yu Chieh Cheng
Ling Fang Hu

Bye
Yue Liu
Jiaxue Wang
verslaatSu-yu Chen
Wan Yi Tang
22-20 16-21 21-18
Yaqiong Huang
Jinhua Tang

Bye
19 Apr - 08h50Yue Du
Ya Xu
verslaatNami Matsuyama
Chiharu Shida
21-14 21-15
Miki Kashihara
Miyuki Kato

Bye
Hsiao Huan Chen
Ting Yu Liang
verslaatChenni Lyu
Yang Yang
21-6 21-19
Tiara Rosalia Nuraidah
Rizki Amelia Pradipta

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden