De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Aziatisch Kampioenschap - Heren Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Aziatisch Kampioenschap - Heren Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Aziatisch Kampioenschap - Heren Dubbel 2017

ChinaChina - Wuhan - 25 April 2017 - 30 April 2017


Finale

30 Apr - 13h25Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatKaixiang Huang
Yilyu Wang
21-14 21-12

Halve Finale

29 Apr - 10h45Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatTakeshi Kamura
Keigo Sonoda
21-15 13-21 21-18
29 Apr - 11h30Kaixiang Huang
Yilyu Wang
verslaatBiao Chai
Wei Hong
21-16 21-19

Kwartfinales

28 Apr - 13h10Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatHung-ling Chen
Chi-Lin Wang
21-12 21-11
28 Apr - 10h15Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatHaifeng Fu
Nan Zhang
w.o.
28 Apr - 14h40Biao Chai
Wei Hong
verslaatKittinupong Kedren
Dechapol Puavaranukroh
21-18 21-15
28 Apr - 10h05Kaixiang Huang
Yilyu Wang
verslaatTakuro Hoki
Yugo Kobayashi
22-20 29-27

Achtste finales

27 Apr - 07h10Hung-ling Chen
Chi-Lin Wang
verslaatHiroyuki Endo
Yuta Watanabe
21-19 21-17
27 Apr - 05h30Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatYew Sin Ong
Ee Yi Teo
13-21 21-17 21-15
27 Apr - 06h15Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatFajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
21-17 21-18
27 Apr - 04h40Haifeng Fu
Nan Zhang
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
21-13 21-19
27 Apr - 07h25Kittinupong Kedren
Dechapol Puavaranukroh
verslaatTakuto Inoue
Yuki Kaneko
21-19 18-21 30-28
Biao Chai
Wei Hong
verslaatMohammad Ahsan
Rian Agung Saputro
21-17 19-21 21-19
27 Apr - 10h00Takuro Hoki
Yugo Kobayashi
verslaatRicky Karanda Suwardi
Angga Pratama
21-15 21-15
27 Apr - 09h45Kaixiang Huang
Yilyu Wang
verslaatV Shem Goh
Wee Kiong Tan
21-19 21-16

1/16de finales

26 Apr - 09h20Hung-ling Chen
Chi-Lin Wang
verslaatTinn Isriyanet
Kittisak Namdash
21-16 21-12
26 Apr - 09h45Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatCheuk Him Law
Chun Hei Lee
21-10 21-10
26 Apr - 09h05Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatBodin Issara
Nipitphon Phuangphuapet
21-6 21-16
26 Apr - 09h00Yew Sin Ong
Ee Yi Teo
verslaatSachin Dias
Buwenaka Goonathileka
21-12 21-13
26 Apr - 10h30Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatDipesh Dhami
Ratnajit Tamang
21-10 21-4
26 Apr - 08h35Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatYong Kai Terry Hee
Kean Hean Loh
21-11 21-15
26 Apr - 08h30Haifeng Fu
Nan Zhang
verslaatManu Attri
B. Sumeeth Reddy
21-9 21-18
26 Apr - 09h30Ching-Yao Lu
Po Han Yang
verslaatSze Fei Goh
Nur Izzuddin Mohd Rumsani
24-22 20-22 21-19
26 Apr - 14h35Takuto Inoue
Yuki Kaneko
verslaatDanny Bawa Chrisnanta
Hendra Wijaya
21-13 21-12
26 Apr - 15h20Kittinupong Kedren
Dechapol Puavaranukroh
verslaatJhe-Huei Lee
Yang Lee
21-19 21-19
26 Apr - 13h10Mohammad Ahsan
Rian Agung Saputro
verslaatTuan Duc Do
Hong Nam Pham
21-14 21-15
26 Apr - 15h50Biao Chai
Wei Hong
verslaatChin Chung Or
Chun Man Tang
21-15 17-21 21-17
26 Apr - 13h35Takuro Hoki
Yugo Kobayashi
verslaatEui-seok Chung
Duck Young Kim
21-14 20-22 21-10
26 Apr - 14h40Ricky Karanda Suwardi
Angga Pratama
verslaatTrawut Potieng
Nanthakarn Yordphaisong
21-11 21-15
26 Apr - 14h45Kaixiang Huang
Yilyu Wang
verslaatWai Lun Ho
Chun Hei Tam
21-16 21-17
26 Apr - 13h55V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatKuan-hao Liao
Chia-pin Lu
21-15 13-21 21-16

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden