De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - Australian Open - Gemengd Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Volledige uitslagen

Australian Open - Gemengd Dubbel 2017

AustraliëAustralië - Sydney - 20 Juni 2017 - 25 Juni 2017


Finale

25 Jun - 09h25Siwei Zheng
Qingchen Chen
verslaatPraveen Jordan
Debby Susanto
18-21 21-14 21-17

Halve Finale

24 Jun - 05h20Siwei Zheng
Qingchen Chen
verslaatYilyu Wang
Dongping Huang
21-13 19-21 23-21
24 Jun - 11h00Praveen Jordan
Debby Susanto
verslaatDuck Young Kim
Ha-na Kim
21-19 21-16

Kwartfinales

23 Jun - 07h20Siwei Zheng
Qingchen Chen
verslaatYugo Kobayashi
Misaki Matsutomo
21-19 21-13
23 Jun - 07h55Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatChris Adcock
Gabrielle Adcock
22-20 21-15
23 Jun - 19h00Praveen Jordan
Debby Susanto
verslaatPeng Soon Chan
Yee See Cheah
21-8 21-17
23 Jun - 10h55Duck Young Kim
Ha-na Kim
verslaatDechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
21-12 21-17

Achtste finales

22 Jun - 05h05Siwei Zheng
Qingchen Chen
verslaatChing-Yao Lu
Kai Hsin Chiang
21-10 21-15
22 Jun - 05h10Yugo Kobayashi
Misaki Matsutomo
verslaatKian Meng Tan
Pei Jing Lai
21-16 23-21
22 Jun - 05h05Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatKenta Kazuno
Ayane Kurihara
21-10 23-21
22 Jun - 06h00Chris Adcock
Gabrielle Adcock
verslaatSol-gyu Choi
Yoo-jung Chae
21-14 17-21 21-18
22 Jun - 08h05Praveen Jordan
Debby Susanto
verslaatYong Kai Terry Hee
Wei Han Tan
21-6 21-12
22 Jun - 18h00Peng Soon Chan
Yee See Cheah
verslaatHendra Tandjaya
Sekartaji Putri
21-10 21-5
22 Jun - 06h05Dechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
verslaatChun Hei Lee
Hoi Wah Chau
21-9 21-18
22 Jun - 06h55Duck Young Kim
Ha-na Kim
verslaatChun Man Tang
Ying Suet Tse
21-6 21-15

1/16de finales

21 Jun - 01h05Siwei Zheng
Qingchen Chen
verslaatMathias Christiansen
Sara Thygesen
21-18 21-16
21 Jun - 01h15Ching-Yao Lu
Kai Hsin Chiang
verslaatMichael Fariman
Sylvina Kurniawan
21-10 21-15
21 Jun - 03h00Kian Meng Tan
Pei Jing Lai
verslaatTantowi Ahmad
Liliyana Natsir
21-17 21-16
21 Jun - 02h00Yugo Kobayashi
Misaki Matsutomo
verslaatWai Chun Hugo Lueng
Ho Ki Verena Chim
21-17 21-14
21 Jun - 02h30Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatJoachim Fischer Nielsen
Christinna Pedersen
21-19 21-15
21 Jun - 04h20Kenta Kazuno
Ayane Kurihara
verslaatSawan Serasinghe
Setyana Mapasa
21-15 24-22
21 Jun - 01h55Chris Adcock
Gabrielle Adcock
verslaatSimon Wing Hang Leung
Tiffany Ho
21-15 21-13
21 Jun - 03h25Sol-gyu Choi
Yoo-jung Chae
verslaatYang Lee
Ya Ching Hsu
21-15 21-14
21 Jun - 04h10Yong Kai Terry Hee
Wei Han Tan
verslaatJonathan Sun
Jennifer Tam
21-10 21-12
21 Jun - 04h35Praveen Jordan
Debby Susanto
verslaatYuta Watanabe
Arisa Higashino
21-11 21-19
21 Jun - 01h45Peng Soon Chan
Yee See Cheah
verslaatTakuro Hoki
Sayaka Hirota
14-21 21-19 21-14
21 Jun - 07h50Hendra Tandjaya
Sekartaji Putri
verslaatJacob Schueler
Celeste Lee
21-17 21-18
21 Jun - 04h35Chun Hei Lee
Hoi Wah Chau
verslaatSatwiksairaj Rankireddy
Ashwini Ponnappa
21-13 21-17
21 Jun - 05h50Dechapol Puavaranukroh
Sapsiree Taerattanachai
verslaatChi-Lin Wang
Chia Hsin Lee
21-18 19-21 22-20
21 Jun - 04h55Duck Young Kim
Ha-na Kim
verslaatYehezkiel Fritz Mainaky
Lyanny Alessandra Mainaky
21-8 21-9
21 Jun - 04h55Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatMatthew Chau
Louisa Ma
21-18 21-15

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden