De site voor alle sporten

Menu
 

Atletiek - Wereldkampioenschap Junioren - 2018

Keuze van een seizoen :

Finland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Junioren - Uitslagen Heren 2018

FinlandFinland - Tampere - 10 Juli 2018 - 15 Juli 2018


10000 m Heren - 10 Juli 2018


Kogelstoten Heren - 10 Juli 2018


1RSAKyle Blignaut (RSA)22.07
2USAAdrian Piperi III (USA)22.06
3GREOdysseas Mouzenidis (GRE)21.07
4BLRDzmitriy Karpuk (BLR)20.84
5BLRAleh Tamashevich (BLR)20.37
6USAJordan West (USA)19.86
7AUSAiden Harvey (AUS)19.85
8NZLRyan Ballantyne (NZL)19.39
9UKRArtem Levchenko (UKR)19.24
10FINEero Ahola (FIN)19.23
11AUSAlexander Kolesnikoff (AUS)18.28
12BARTriston Gibbons (BAR)18.02

100 m Heren - 11 Juli 2018


1INALalu Muhammad Zohri (INA)10.22
2USAAnthony Schwartz (USA)10.22 PB
3USAEric Harrison (USA)10.23
4RSAThembo Monareng (RSA)10.25 PB
5GBRDominic Ashwell (GBR)10.28
6SWEHenrik Larsson (SWE)10.31
7JAMMichael Stephens (JAM)10.43
8JAPDaisuke Miyamoto (JAP)

Verspringen Heren - 11 Juli 2018


Tienkamp Heren - 11 Juli 2018


1500 m Heren - 12 Juli 2018


1KENGeorge Meitamei Manangoi (KEN)3:41.71
2NORJakob Ingebrigtsen (NOR)3:41.89
3KENJustus Soget Kiplagat (KEN)3:42.14
4GBRJake Heyward (GBR)3:43.76
5ETHSamuel Tefera (ETH)3:43.91
6SRBElzan Bibic (SRB)3:44.65 PB
7ALGOussama Cherrad (ALG)3:45.17
8NORSondre Juven (NOR)3:45.40
9ETHBirhanu Sorsa (ETH)3:45.47
10USACooper Teare (USA)3:46.18
11AUSCallum Davies (AUS)3:46.35
12NEDRobin Van Riel (NED)3:48.65

110m Horden Heren - 12 Juli 2018


1JAMDamion Thomas (JAM)13.16
2JAMOrlando Bennett (JAM)13.33
3JAPShunsuke Izumiya (JAP)13.38 PB
4BELMichael Obasuyi (BEL)13.45
5GBRJason Nicholson (GBR)13.62
6USACory Poole (USA)13.74

200 m Heren - 13 Juli 2018


1GBRJona Efoloko (GBR)20.48 PB
2GBRCharles Dobson (GBR)20.57
3USAEric Harrison (USA)20.79
4ESPPol Retamal (ESP)20.85
5AUSZane Branco (AUS)20.86
6USAKhance Meyers (USA)20.87
7GERMilo Skupin-Alfa (GER)21.07

400 m Heren - 13 Juli 2018


1BELJonathan Sacoor (BEL)45.03
2JAMChristopher Taylor (JAM)45.38
3JAMChantz Sawyers (JAM)45.89
4ITAEdoardo Scotti (ITA)46.20
5USAHoward Fields (USA)46.53
6CANKhamal Stewart-Baynes (CAN)46.79
7CANMyles Misener-Daley (CAN)47.03
8USAJonathan Jones (USA)48.01

Kogelslingeren Heren - 13 Juli 2018


1GBRJake Norris (GBR)80.65
2UKRMykhaylo Kokhan (UKR)79.68 PB
3UKRMykhaylo Havryliuk (UKR)77.71 PB
4SWERagnar Carlsson (SWE)77.62
5FRAHugo Tavernier (FRA)75.99 PB
6INDAshish Jakhar (IND)74.59
7HUNDonát Varga (HUN)71.99
8GBRBayley Campbell (GBR)71.28
9GERFabio Hessling (GER)70.57
10BULValentin Andreev (BUL)68.59
11FRAEarwyn Abdou (FRA)66.08
12AUSJames Joycey (AUS)63.92

5000 m Heren - 14 Juli 2018


400 m Horden Heren - 14 Juli 2018


1RSASokwakhana Zazini (RSA)49.42
2QATBassem Hemeida (QAT)49.59 PB
3BRAAlison Dos Santos (BRA)49.78 PB
4JAMLeonardo Ledgister (JAM)49.93 PB
5JAMMalik James-King (JAM)50.25
6GBRAlastair Chalmers (GBR)50.27
7IRIMahdi Pirjahan (IRI)51.15
8ITAAlessandro Sibilio (ITA)52.38

Hoogspringen Heren - 14 Juli 2018


1GREAdónios Mérlos (GRE)2.23 PB
1MEXRoberto Vilches (MEX)2.23
3USAJuvaughn Blake (USA)2.23 PB
3RSABreyton Poole (RSA)2.23 SB
5GERLuca Meinke (GER)2.21 PB
6FRANathan Ismar (FRA)2.19 PB
7JAPKyohei Tomori (JAP)2.19 PB
8BELThomas Carmoy (BEL)2.19 SB
9UKRDmytro Nikitin (UKR)2.16 SB
10JAPNaoki Higashi (JAP)2.16
11SRBJasmin Halili (SRB)2.12
12BIHMaid Redic (BIH)2.12
13CROFilip Mrcic (CRO)2.07

Polstokspringen Heren - 14 Juli 2018


1SWEArmand Duplantis (SWE)5.55 PB
2USAZachery Bradford (USA)5.55 SB
3JAPMasaki Ejima (JAP)5.50
4GERBo Kanda Lita Baehre (GER)5.40
5FRAThibaut Collet (FRA)5.40
6NORSondre Guttormsen (NOR)5.30
7USACole Riddle (USA)5.30 PB
8FRAEthan Cormont (FRA)5.30
8RSAValco Van Wyk (RSA)5.20 PB
10JAPShunto Ozaki (JAP)5.05
11UKRIllya Kravchenko (UKR)5.05
12ESPJosé Antonio Maldonado (ESP)

Hinkstapspringen Heren - 14 Juli 2018


1CUBJordan A. Díaz (CUB)16.44
2FRAMartin Lamou (FRA)16.18 PB
3FRAJonathan Seremes (FRA)15.89
4ARMAramayis Sargsyan (ARM)15.82
5INDKangaraj Kamalraj (IND)15.72
6ROUFlorin Alexandru Visan (ROU)15.71
7CHNQinwei Lin (CHN)15.70
8KENPhilip Musyoka Mwema (KEN)15.61
9CHNZhanfei Zhang (CHN)15.40
10JAPYuki Akiyama (JAP)15.23
11ECUKevín Javier Canchingre (ECU)15.16
12ITASimone Biasutti (ITA)

Speerwerpen Heren - 14 Juli 2018


1AUSNash Lowis (AUS)75.31 PB
2USATzuriel Pedigo (USA)73.76 PB
3GERMaurice Voigt (GER)73.44 PB
4INDSahil Silwal (IND)72.83
5BRAPedro Henrique Rodrigues (BRA)72.44
6FINTeemu Narvi (FIN)71.71
7GERJakob Nauck (GER)70.91 PB
8SUISimon Wieland (SUI)70.51
9LATKristaps Jaunpujens (LAT)67.94
10CHNZhekai Liu (CHN)67.90
11RSAAnro Van Eeden (RSA)65.51
12UKROleksiy Lepel (UKR)62.98

4x100 m aflossing Heren - 14 Juli 2018


0ITA Italië (Francesco Libera, Lorenzo Paissan, Mario Marchei, Lorenzo Patta)DNF
1USA Verenigde Staten (Eric Harrison, Anthony Schwartz, Austin Kratz, Micah Williams)38.88
2JAM Jamaica (Xavier Nairne, Christopher Taylor, Jhevaughn Matherson, Michael Stephens)38.96
3GER Duitsland (Lucas Ansah-Peprah, Marvin Schulte, Milo Skupin-Alfa, Luis Brandner)39.22
4JAP Japan (Satoru Fukushima, Daisuke Miyamoto, Koki Ueyama, Keigo Yasuda)39.23
5CZE Czech Republic (Stanislav Jíra, Štepán Hampl, Matej Krsek, Daniel VejraŽka)39.75
6ESP Spanje (Juan González, Pol Retamal, Joan Martinez, Sergio López)39.86
7TRI Trinidad en Tobago (Kion Benjamin, Carlon Hosten, Timothy Frederick, Tyrell Edwards)39.87

10 km snelwandelen Heren - 14 Juli 2018


800 m Heren - 15 Juli 2018


1KENSolomon Lekuta (KEN)1:46.35
2KENNgeno Kipngetich (KEN)1:46.45 PB
3BELEliott Crestan (BEL)1:47.27
4ETHAdisu Girma (ETH)1:47.58 PB
5ITASimone Barontini (ITA)1:51.08
6GBRAlex Botterill (GBR)1:51.64
7GBRMarkhim Lonsdale (GBR)1:57.39

3000 m Steeple Heren - 15 Juli 2018


Discuswerpen Heren - 15 Juli 2018


1JAMKai Chang (JAM)62.36 PB
2BLRYauheni Bahutski (BLR)61.75
3CHIClaudio Romero (CHI)60.81 SB
4GERTim Ader (GER)60.09 PB
5QATMohamed Ibrahim Moaaz (QAT)59.87
6CHNYuhan Wang (CHN)59.29
7CYPGiorgos Koniarakis (CYP)58.04
8USAElijah Mason (USA)57.96
9CZEJakub Forejt (CZE)57.95
10LTUMartynas Alekna (LTU)57.30
11GERKorbinian Haessler (GER)55.42

4x400 m aflossing Heren - 15 Juli 2018


1ITA Italië (Klaudio Gjetja, Andrea Romani, Alessandro Sibilio, Edoardo Scotti)3:04.05
2USA Verenigde Staten (Elija Godwin, Nicholas Ramey, Justin Robinson, Howard Fields)3:05.26
3GBR Groot-Brittannië (Alex Haydock-Wilson, Joseph Brier, Alastair Chalmers, Alex Knibbs)3:05.64
4FRA Frankrijk (Fabrisio Saidy, Teo Andant, Antoine Leblois, Lidji Mbaye)3:06.65
5BEL België (Sven Van Den Bergh, Jonathan Sacoor, Simon Mazebo, Rayane Borlee)3:07.05
6GER Duitsland (Justus Ringel, Joscha Bretschneider, Arne Leppelsack, Jean Paul Bredau)3:07.80
7AUS Australië (Adam Kopp, Christian Davis, Harvey Murrant, Ashley Moloney)3:09.31
8SRI Sri Lanka (Lakshan Kodikara, Pabasara Niku, Thiran Ravishka, Aruna Dharshana)3:09.38

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden