De site voor alle sporten

Menu
 

Atletiek - Europees Kampioenschap Veldlopen - 2017

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Europees Kampioenschap Veldlopen - Uitslagen Heren 2017

SlowakijeSlowakije - Samorín - 10 December 2017


Cross Heren - 10 December 2017


1TURKaan Kigen Özbilen (TUR)29:45
2ESPAdel Mechaal (ESP)29:54
3GBRAndrew Butchart (GBR)30:00
4FRAHassan Chahdi (FRA)30:01
5BELSoufiane Bouchikhi (BEL)30:04
6GBRBen Connor (GBR)30:08
7TURAras Kaya (TUR)30:14
8ESPDaniel Mateo (ESP)30:16
9TURPolat Kemboi Arikan (TUR)30:17
10ESPAyad Lamdassem (ESP)30:18
11NORHenrik Ingebrigtsen (NOR)30:19
12GERRichard Ringer (GER)30:24
13BELLander Tijtgat (BEL)30:25
14ESPJavier Guerra (ESP)30:29
15IRLSeán Tobin (IRL)30:43
16PORRui Pinto (POR)30:44
17ITALorenzo Dini (ITA)30:44
18FRADjilali Bedrani (FRA)30:44
19IRLHugh Armstrong (IRL)30:46
20PORSamuel Barata (POR)30:46
21TURAli Kaya (TUR)30:47
22NEDKhalid Choukoud (NED)30:47
23SWENapoleon Solomon (SWE)30:47
24IRLKevin Maunsell (IRL)30:49
25DENAdbi Hakin Ulad (DEN)30:51
26ENGThomas Lancashire (ENG)30:54
27DENOle Hesselbjerg (DEN)30:57
28DENPeter Glans (DEN)31:00
29SUIJonas Raess (SUI)31:00
30SWEMikael Ekvall (SWE)31:03
31NORTom Erling Kårbø (NOR)31:04
32AUTAndreas Vojta (AUT)31:05
33DENThijs Matthias Nijhuis (DEN)31:06
34FRABenjamin Choquert (FRA)31:07
35UKRDmytro Siruk (UKR)31:10
36ESPJuan Pérez (ESP)31:13
37FRAMichael Gras (FRA)31:17
38GBRAlex Teuten (GBR)31:20
39NORMarius Øyre Vedvik (NOR)31:21
40ITAMichele Fontana (ITA)31:22
41ESPJesús España (ESP)31:23
42LATJanis Girgensons (LAT)31:24
43UKRVasyl Koval (UKR)31:26
44AUTValentin Pfeil (AUT)31:27
45GBRSam Stabler (GBR)31:31
46ROUNicolae Alexandru Soare (ROU)31:31
47FRABenjamin Malaty (FRA)31:32
48IRLPaul Pollock (IRL)31:35
49LTUSimas Bertasius (LTU)31:35
50BIHOsman Junuzovic (BIH)31:39
51IRLKevin Dooney (IRL)31:40
52NORFerdinand Kvan Edman (NOR)31:43
53ITAPaolo Zanatta (ITA)31:44
54PORHugo Almeida (POR)31:45
55TURAlper Demir (TUR)31:46
56FRAFreddy Guimard (FRA)31:47
57NOREivind Øygard (NOR)31:51
58SWEDavid Nilsson (SWE)31:53
59SVKTibor Sahajda (SVK)31:55
60SWEDaniel Lundgren (SWE)32:00
61BULYolo Nikolov (BUL)32:03
62AUTLemawork Ketema (AUT)32:03
63DENJesper Lind Faurschou (DEN)32:06
64SWEAndreas Åhwall (SWE)32:13
65PORLicinio Pimentel (POR)32:17
66UKRArtem Kazban (UKR)32:21
67ITAGiuseppe Gerratana (ITA)32:21
68AUTStephan Listabarth (AUT)32:21
69SVKRichard Varga (SVK)32:24
70CZEJirí Homolác (CZE)32:28
71POLRobert Glowala (POL)32:37
72IRLJohn Travers (IRL)32:50
73SVKJozef Urban (SVK)33:15
74DENMikkel Dahl-Jessen (DEN)33:26
75UKRYehor Zhukov (UKR)34:04
76ALBIlir Kellezi (ALB)36:04

Cross landenklassement Heren - 10 December 2017


Cross Junioren Heren - 10 December 2017


1NORJakob Ingebrigtsen (NOR)18:39
2TURRamazan Barbaros (TUR)18:41
3FRALouis Gilavert (FRA)18:45
4FRAYani Khelaf (FRA)18:47
5ESPMiguel González (ESP)18:48
6ROUAdrian Garcea (ROU)18:48
7ESPAnnasse Mahboub (ESP)18:49
8ESPIgnacio Fontes (ESP)18:50
9ESPMario García (ESP)18:50
10GERMarkus Görger (GER)18:50
11BELVan De Tim Velde (BEL)18:51
12ROUDorin-Andrei Rusu (ROU)18:52
13ESPTariku Novales (ESP)18:54
14GBRMatthew Willis (GBR)18:57
15DENAndreas Holst Lindgreen (DEN)19:01
16BELDries De Smet (BEL)19:01
17GBRBen Dijkstra (GBR)19:01
18NORSimen Halle Haugen (NOR)19:02
19ITALuca Alfieri (ITA)19:04
20FRAIlyes Boum (FRA)19:08
21TURAbdurrahman Gediklioglu (TUR)19:08
22IRLFearghal Curtin (IRL)19:08
23ESPOuassim Oumaiz (ESP)19:10
24BELJohn Heymans (BEL)19:10
25GBRWilliam Richardson (GBR)19:10
26TURÖmer Amaçtan (TUR)19:13
27GBRScott Beattie (GBR)19:14
28ITASergiy Polikarpenko (ITA)19:15
29UKRArtem Alfimov (UKR)19:21
30GBRJake Heyward (GBR)19:23
31SRBElzan Bibic (SRB)19:26
32NORHåkon Stavik (NOR)19:28
33FRAAntoine Senard (FRA)19:29
34PORRicardo Ferreira (POR)19:29
35GERMohamed Mohumed (GER)19:29
36ITAJacopo De Marchi (ITA)19:29
37IRLCraig Mcmeechan (IRL)19:30
38IRLJames Edgar (IRL)19:31
39IRLDarragh McElhinney (IRL)19:32
40NEDBram Anderiessen (NED)19:33
41IRLCharlie O'donovan (IRL)19:34
42FRAPierre Proust (FRA)19:35
43ANDNahuel Carabaña (AND)19:39
44POLPatryk Kozlowski (POL)19:39
45TURRamazan Bastug (TUR)19:39
46ITAMassimo Guerra (ITA)19:40
47SWEMiguel Madureira Palm (SWE)19:41
48GERSteffen Ulmrich (GER)19:41
49IRLBrian Fay (IRL)19:42
50BIHBelmin Mrkanovic (BIH)19:42
51GERNick Jäger (GER)19:44
52ITASebastiano Parolini (ITA)19:44
53HUNIstván Palkovits (HUN)19:47
54BELZiad Au Dah (BEL)19:48
55SWEOliver Löfqvist (SWE)19:48
56BLRRuslan Udodau (BLR)19:48
57GERRobert Baumann (GER)19:49
58ITAAdeme Cuneo (ITA)19:49
59GERStefan Schmid (GER)19:49
60GBRLachlan Wellington (GBR)19:49
61DENJonas Gertsen (DEN)19:49
62SWESebastian Nilsson (SWE)19:52
63SUIYan Volery (SUI)19:53
64ISREshetu Worku (ISR)19:53
65FRAPierrick Jocteur-Monrozier (FRA)19:54
66SWEOmar Ismail (SWE)19:55
67UKRVitaliy Badun (UKR)19:57
68SUIBjarne Kölle (SUI)19:58
69AUTAlbert Kokaly (AUT)20:00
70ROUPeter Daniel Herman (ROU)20:06
71AUTMarkus Kopp (AUT)20:06
72SUISimon Ammann (SUI)20:08
73BELLucas da Silva (BEL)20:10
74NORFredrik Sandvik (NOR)20:12
75LATArturs Niklavs Medveds (LAT)20:14
76ROURares Imre Miklos (ROU)20:15
77DENSebastian Rahbech Stensvig (DEN)20:16
78CZEDamian Vich (CZE)20:16
79PORIsaac Zambujeiro Nader (POR)20:18
80LTUGiedrius Valincius (LTU)20:18
81PORFilipe Vitorino Santos (POR)20:19
82SVKMiroslav Borovka (SVK)20:23
83ESTLeonid Latsepov (EST)20:23
84PORMiguel Mascarenhas (POR)20:23
85CROFilip Svalina (CRO)20:26
86SUIMoïse Ahadi Rususuruka (SUI)20:31
87SVKMatú Verbovský (SVK)20:32
88CROTomislav Novosel (CRO)20:33
89SVKKristián Jánosík (SVK)20:33
90ROUMarian Dumitrescu (ROU)20:33
91UKRVladyslav Kovalenko (UKR)20:34
92SLOTeodor Majcenovic (SLO)20:43
93ESTDeniss Salkauskas (EST)20:44
94SVKJakub Kopiar (SVK)20:45
95ESTMark Abner (EST)20:46
96AUTBernhard Obrecht (AUT)20:52:00
97CROZlatko Kozuhar (CRO)20:55
98TURSezgin Ataç (TUR)20:57
99DENOliver Bjørslev (DEN)20:57
100DENAnton Østdal (DEN)20:58
101UKRVadym Lonskyy (UKR)21:00
102SLOMartin Pintar (SLO)21:05
103ESTKarel-Sander Kljuzin (EST)21:06
104SLOMatevz Cimermancic (SLO)21:07
105SLOJaka Grze (SLO)21:10
106CROKarlo Ciban (CRO)21:16
107ROUAlexandru Alin Asmarandei (ROU)22:29

Landenklassement - Junioren Heren - 10 December 2017


1ESP Spanje (Miguel González, Annasse Mahboub, Ignacio Fontes, Mario García, Tariku Novales, Ouassim Oumaiz)20
2FRA Frankrijk (Louis Gilavert, Yani Khelaf, Ilyes Boum, Antoine Senard, Pierre Proust, Pierrick Jocteur-Monrozier)27
3TUR Turkije (Ramazan Barbaros, Abdurrahman Gediklioglu, Ömer Amaçtan, Ramazan Bastug, Sezgin Ataç)49
4BEL België (Tim Van De Velde, Dries De Smet, John Heymans, Ziad Au Dah, Lucas da Silva)51
5NOR Noorwegen (Jakob Ingebrigtsen, Simen Halle Haugen, Håkon Stavik, Fredrik Sandvik)51
6GBR Groot-Brittannië (Matthew Willis, Ben Dijkstra, William Richardson, Scott Beattie, Jake Heyward, Lachlan Wellington)56
7ITA Italië (Luca Alfieri, Sergiy Polikarpenko, Jacopo De Marchi, Massimo Guerra, Sebastiano Parolini, Ademe Cuneo)83
8ROU Roemenië (Adrian Garcea, Andrei Rusu Dorin, Peter Daniel Herman, Imre Miklos Rares, Marian Dumitrescu, Alexandru Alin Asmarandei)88
9GER Duitsland (Markus Görger, Mohamed Mohumed, Steffen Ulmrich, Nick Jäger, Robert Baumann)93
10IRL Ierland (Fearghal Curtin, Craig Mcmeechan, James Edgar, Darragh McElhinney, Charlie O'donovan, Brian Fay)97
11DEN Denemarken (Andreas Holst Lindgreen, Jonas Gertsen, Rahbech Stensvig Sebastian, Oliver Bjørslev, Anton Østdal, Mubaarik Ibrahim)153
12SWE Zweden (Miguel Madureira Palm, Oliver Löfqvist, Sebastian Nilsson, Omar Ismail)164
13UKR Oekraïne (Artem Alfimov, Vitaliy Badun, Vladyslav Kovalenko, Vadym Lonskyy)187
14POR Portugal (Ricardo Ferreira, Isaac Zambujeiro Nader, Filipe Vitorino Santos, Miguel Mascarenhas)194
15AUT Oostenrijk (Stefan Schmid, Albert Kokaly, Markus Kopp, Bernhard Obrecht, Paul Scheucher)199
16SUI Zwitserland (Yan Volery, Bjarne Kölle, Simon Ammann, Ahadi Rususuruka Moïse)203
17SVK Slowakije (Miroslav Borovka, Matú Verbovský, Kristián Jánosík, Jakub Kopiar)258
18CRO Kroatië (Filip Svalina, Tomislav Novosel, Zlatko Kozuhar, Karlo Ciban)270
19EST Estland (Leonid Latsepov, Deniss Salkauskas, Mark Abner, Karel-Sander Kljuzin)271
20SLO Slovenië (Teodor Majcenovic, Martin Pintar, Matevz Cimermancic, Jaka Grze)298

Cross U-23 Heren - 10 December 2017


1FRAJimmy Gressier (FRA)24:35
2FRAHugo Hay (FRA)24:37
3ITAYemaneberhan Crippa (ITA)24:42
4FRAEmmanuel Roudolff-Lévisse (FRA)24:43
5ESPCarlos Mayo (ESP)24:46
6BELSimon Debognies (BEL)24:47
7FRAAlexis Miellet (FRA)24:47
8FINTopi Raitanen (FIN)24:47
9BELRobin Hendrix (BEL)24:48
10TURSüleyman Bekmezci (TUR)24:49
11BELMichael Somers (BEL)24:49
12GBRMahamed Mahamed (GBR)24:50
13GBRChris Olley (GBR)24:52
14BELDorian Boulvin (BEL)24:58
15FRAMohamed Amine El Bouajaji (FRA)25:02
16GBRPatrick Dever (GBR)25:02
17ESPSergio Paniagua (ESP)25:06
18CZEJakub Zemaník (CZE)25:06
19ITASimone Colombini (ITA)25:06
20GERPatrick Karl (GER)25:08
21GERAmanal Petros (GER)25:09
22TURSaffet Elkatmis (TUR)25:10
23ESPYago Rojo (ESP)25:11
24FRAFabien Palcau (FRA)25:12
25GBRJoe Steward (GBR)25:13
26ESPGonzalo García (ESP)25:15
27ITAYohannes Chiappinelli (ITA)25:16
28ESPDavid Bascuñana (ESP)25:16
29NEDBart Van Nunen (NED)25:17
30PORHugo Ganchas (POR)25:18
31GBRJack Rowe (GBR)25:25
32DENAnton Harrsen (DEN)25:28
33ITANadir Cavagna (ITA)25:28
34NEDManuel de Backer (NED)25:30
35PORAndré Pereira (POR)25:30
36UKRVyacheslav Antonyuk (UKR)25:30
37DENJacob Simonsen (DEN)25:30
38GERKarl Junghannß (GER)25:31
39ITAAlessandro Giacobazzi (ITA)25:32
40ITAPietro Riva (ITA)25:34
41SLOJan Kokalj (SLO)25:34
42GBRDaniel Jarvis (GBR)25:34
43NEDNoah Schutte (NED)25:37
44TURErsin Tekal (TUR)25:39
45PORMiguel Marques (POR)25:39
46UKRSerhiy Shevchenko (UKR)25:41
47HUNBalázs Juhász (HUN)25:41
48UKRMykola Nyzhnyk (UKR)25:43
49IRLEoin Strutt (IRL)25:43
50ISRShmuel Abuhai (ISR)25:44
51CZEDominik Sadlo (CZE)25:44
52AUTManuel Innerhofer (AUT)25:44
53TURFerhat Bozkurt (TUR)25:50
54AUTHans Peter Innerhofer (AUT)25:51
55ISRGodadaw Belachew (ISR)25:52
56GERJonathan Dahlke (GER)25:56
57AUTLuca Sinn (AUT)25:57
58HUNMárton Pápai (HUN)25:58
59PORFrancisco Rodrigues (POR)25:58
60IRLTom O'keeffe (IRL)25:58
61UKRVitaliy Kapitanets (UKR)26:00
62ROUNicolae Marian Coman (ROU)26:00
63SUILuca Noti (SUI)26:06
64DENKristian Holm Jensen (DEN)26:08
65POLMateusz Kaczmarek (POL)26:10
66ISRBukayaw Malede (ISR)26:10
67DENFrederik Ernst (DEN)26:17
68POLPatryk Blaszczyk (POL)26:17
69POLDariusz Boratynski (POL)26:17
70ISRSammy Abduljaber (ISR)26:25
71HUNRenátó Bertalan (HUN)26:36
72BIHStefan Cukovic (BIH)26:36
73CZEViktor Sinágl (CZE)26:38
74POLMateusz Kaczor (POL)26:42
75TUROnur Aras (TUR)26:43
76DENPeter Alexander Uldall Torp (DEN)26:45
77POLPatryk Stypulkowski (POL)26:53
78UKRAndriy Aliksiychuk (UKR)26:54
79AUTNikolaus Franzmair (AUT)26:55
80CROPetar Bratulic (CRO)27:03
81AUTPaul Stüger (AUT)27:09
82LATJevgenijs Bogdanovs (LAT)27:10
83ESPMohamed Zarhouni (ESP)27:32

Landenklassement - U-23 Heren - 10 December 2017


1FRA Frankrijk (Jimmy Gressier, Hugo Hay, Emmanuel Roudolff-Lévisse, Alexis Miellet, Mohamed Amine El Bouajaji, Fabien Palcau)7
2BEL België (Simon Debognies, Robin Hendrix, Michael Somers, Dorian Boulvin)26
3GBR Groot-Brittannië (Mahamed Mahamed, Chris Olley, Patrick Dever, Joe Steward, Jack Rowe, Daniel Jarvis)41
4ESP Spanje (Carlos Mayo, Sergio Paniagua, Yago Rojo, Gonzalo García, David Bascuñana, Mohamed Zarhouni)45
5ITA Italië (Yemaneberhan Crippa, Simone Colombini, Yohannes Chiappinelli, Nadir Cavagna, Alessandro Giacobazzi, Pietro Riva)49
6TUR Turkije (Süleyman Bekmezci, Saffet Elkatmis, Ersin Tekal, Ferhat Bozkurt, Onur Aras)76
7GER Duitsland (Patrick Karl, Amanal Petros, Karl Junghannß, Jonathan Dahlke, Kidane Tewolde)79
8NED Nederland (Bart Van Nunen, Manuel de Backer, Noah Schutte)106
9POR Portugal (Hugo Ganchas, André Pereira, Miguel Marques, Francisco Rodrigues)110
10UKR Oekraïne (Vyacheslav Antonyuk, Serhiy Shevchenko, Mykola Nyzhnyk, Vitaliy Kapitanets, Andriy Aliksiychuk)130
11DEN Denemarken (Anton Harrsen, Jacob Simonsen, Kristian Holm Jensen, Frederik Ernst, Peter Alexander Uldall Torp)133
12CZE Czech Republic (Jakub Zemaník, Dominik Sadlo, Viktor Sinágl)142
13AUT Oostenrijk (Manuel Innerhofer, Hans Peter Innerhofer, Luca Sinn, Nikolaus Franzmair, Paul Stüger)163
14ISR Israël (Shmuel Abuhai, Godadaw Belachew, Bukayaw Malede, Sammy Abduljaber, Gashau Ayale)171
15HUN Hongarije (Balázs Juhász, Márton Pápai, Renátó Bertalan)176
16POL Polen (Mateusz Kaczmarek, Patryk Blaszczyk, Dariusz Boratynski, Mateusz Kaczor, Patryk Stypulkowski)202

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden