Info voor wedden
Jaarkalender
Laatste uitslagen
English
Español
Français
Italiano
Nederlands
Sportuitslagen.org
De site voor alle sporten
Menu
Home
Voetbal
België/Nederland
Belgische Eerste Klasse
Belgische Tweede Klasse
Nederlandse Eredivisie
Nederlandse Eredivisie
Belgische Beker
KNVB Beker
Europa
Engelse Premier League
Duitse Bundesliga
Franse Division 1
Spaanse Primera Division
Italiaanse Serie A
Portugese Superliga
Internationaal
Wereldbeker Heren
UEFA European Football Championship
UEFA Champions League
UEFA Europa League
Clasificación Mundial FIFA Hombres
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Veldrijden
WK / Wereldbeker
Wereldkampioenschappen
Wereldbeker Heren-Elite
Wereldbeker Dames
Wereldbeker - Heren U23
Wereldbeker - Heren Junioren
Andere kalenders
Superprestige Heren
Trofee BPost Bank Heren
Superprestige Dames
Trofee BPost Bank Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2023/2024
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Wielrennen
Baanwielrennen
VTT
BMX
Wielrennen
Grote Rondes
Tour
Giro
Vuelta
Palmares Tour
WK / WT
Wereldkampioenschappen
WT Eéndagswedstrijden
WT Etappewedstrijden
Europa Tour Eéndagswedstrijden
Europa Tour Etappewedstrijden
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
UCI Road Rankings
Andere wielersport
Veldrijden
Baanwielrennen
VTT
BMX
Tennis
ATP / WTA
ATP-kalender
ATP Rankings
WTA-kalender
WTA Rankings
Grand Slam Heren
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Andere
Davis Cup
Fed Cup
ATP World Tour Finals
Rotterdam - 500
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Basketbal
België/Nederland
België - EuroMillions Basketball League
Nederland - FEB Eredivisie
België Beker
Europese Bekers
Euroleague Heren
Euroleague Dames
Basketball Champions League
Eurocup Heren
Eurocup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
EuroBasket Heren
EuroBasket Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Volleybal
België/Nederland
België Volleybal Liga Heren
België Ere Divisie Dames
Nederland - A-League Heren
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
Cev Cup Heren
CEV Cup Dames
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Nations League Heren
Nations League Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Hockey
België/Nederland
Belgisch Kampioenschap Heren
Belgisch Kampioenschap Dames
Nederlands Kampioenschap Heren
Nederlands Kampioenschap Dames
Europese Bekers
Euro Hockey League Heren
EuroHockey Club Champions Cup Dames
Internationaal
Olympische Spelen Heren
Olympische Spelen Dames
Wereldbeker Hockey Heren
Wereldbeker Hockey Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Handbal
België/Nederland
BENE-League
Belgie 1ste Nationale Heren
Belgie Ere Divisie Dames
Nederlandse Heren
Nederlandse Dames
Europese Bekers
Champions League Heren
Champions League Dames
EHF Cup Heren
EHF Cup Dames
Challenge Cup Heren
Internationaal
Wereldkampioenschap Heren
Wereldkampioenschap Dames
Europees Kampioenschap Heren
Europees Kampioenschap Dames
Algemeen Links
Bijstand sportweddenschappen
Statistieken
Erelijst
Kalender 2024
Kalender 2023/2024
Motorsport
Formule 1
Home F1
Kalender 2024
Klassement - Coureurs
Klassement - Constructeurs
Erelijst
Rally
Home Rally
Kalender 2024
Rijderskampioenschap
Constructeurskampioenschap
Erelijst
Motorsport
Home Motorrennen
Motorrennen Kalender 2024
Moto GP
Home Motorcross
Motorcross Kalender 2024
Andere
Rally Raid
Endurance
WTCC
Superbike
Winter
Snelschaatsen/Short Track
Snelschaatsen - Home
Kalender 2023/2024
Short Track - Home
Kalender 2023/2024
Ijshockey
Ijshockey - Home
Kalender 2023/2024
NHL
Champions League
BeNe-league
Winter
Alpijnse Ski
Alpijnse Ski 2023/2024
Skispringen
Langlaufen
Freestyle Skiën
Andere
Biathlon
Noordse Combinatie
Snowboarden
Kunstrijden
+50 Sporten
+50 Sporten - Home
+50 Sporten - Home
Multi-sport competitie
Home Olympische Spelen
Olympische zomerspelen
Olympische winterspelen
Europese Spelen
World Games
Watersport
Zwemmen
Schoonspringen
Surfen
Zeilen
Roeien
Waterpolo
Ploegsporten
Baseball
American Football
Futsal
Rugby
Korfbal
Zaalhockey
Andere individuele sporten
Atletiek
Golf
Badminton
Tafeltennis
Judo
Schermen
Darts
Gymnastiek
OS
Home
Wielrennen
Emakumeen Nafarroako Women's Elite Classics 2022 - Uitslagen
Wielrennen - Home
Algemeen Links
Bijstand wedden
Archief van de Website
Seizoenskalender
Klassement UCI Africa Tour
Klassement UCI America Tour
Klassement UCI Asia Tour
Klassement UCI Europe Tour
Klassement UCI Oceania Tour
UCI Rankings Dames
UCI Road Rankings
UCI Road Rankings - Eéndagswedstrijden
UCI Road Rankings - Etappewedstrijden
UCI Team Rankings
UCI Team Rankings Dames
WorldTour Ranking Dames
WorldTour Ranking Jugend Dames
Voorstelling ploegen
Erelijst
Statistieken
Populair
Actualiteit
WK / OS - 2022
World Tour - 2022
Europe Tour - 2022
Africa Tour - 2022
America Tour - 2022
Asia Tour - 2022
Oceania Tour - 2022
Vrouwen Elite - 2022
WorldTour Dames
05/03 - Strade Bianche
12/03 - Miron Ronde van Drenthe
20/03 - Trofeo Alfredo Binda - Comune di C...
24/03 - Oxyclean Classic Brugge-De Panne
27/03 - Gent-Wevelgem In Flanders Fields
03/04 - Ronde van Vlaanderen - Tour des Fl...
10/04 - Amstel Gold Race Ladies Edition
16/04 - Paris-Roubaix Femmes
20/04 - La Flèche Wallonne Féminine
24/04 - Liège-Bastogne-Liège Femmes
13/05 - Itzulia Women
19/05 - Vuelta a Burgos Feminas
27/05 - RideLondon Classique
06/06 - Women's Tour
30/06 - Giro d'Italia Donne
24/07 - Tour de France Femmes avec Zwift
06/08 - Postnord Vårgårda WestSweden TTT
07/08 - Women World Cup Vårgårda
09/08 - Tour of Scandinavia - Battle of th...
30/08 - Simac Ladies Tour
07/09 - Ceratizit Challenge by La Vuelta
07/10 - Tour de Romandie Féminin
13/10 - Tour of Chongming Island
18/10 - Tour of Guangxi
06/02 - Vuelta CV Feminas
06/02 - Grand Prix Velo Manavgat
17/02 - Setmana Valenciana-Volta Comunitat...
19/02 - Grand Prix Velo Alanya
20/02 - Grand Prix Justiniano Race
26/02 - Omloop Het Nieuwsblad
27/02 - Omloop van het Hageland
01/03 - Le Samyn des Dames
03/03 - Bloeizone Fryslan
05/03 - Grand Prix Gazipasa
06/03 - Trofeo Oro in Euro - Women’s Bik...
06/03 - Grand Prix Mediterrennean
09/03 - GP Oetingen
11/03 - Drentse Acht van Westerveld
16/03 - Danilith Nokere Koerse
30/03 - Dwars door Vlaanderen - A travers ...
06/04 - Scheldeprijs vrouwen elite
08/04 - Ronde van Thailand Dames
13/04 - De Brabantse Pijl - La Flèche Bra...
17/04 - Grand Prix Féminin de Chambéry
18/04 - Ronde de Mouscron
23/04 - EPZ Omloop van Borsele
25/04 - Gran Premio della Liberazione
27/04 - Tour of the Gila Women
28/04 - Gracia - Orlová
29/04 - Festival Elsy Jacobs
30/04 - Leiedal Koerse
03/05 - Bretagne Ladies Tour CERATIZIT
03/05 - Vuelta Ciclista Andalucia Ruta Del...
07/05 - GP Eco-Struct
08/05 - Gran Premio Ciudad de Eibar
10/05 - Emakumeen Nafarroako Women's Elite...
11/05 - Navarra Women's Elite Classics
11/05 - Touf of Zhoushan Island (Shengsi S...
13/05 - La Classique Morbihan
14/05 - ZLM Omloop der Kempen Ladies
14/05 - GP Plumelec-Morbihan Dames
17/05 - Emakumeen Saria
18/05 - Le Tour des Dames
19/05 - Joe Martin Stage Race
20/05 - Veenendaal - Veenendaal Classic
21/05 - Grand Prix Kayseri Ladys
24/05 - Thüringen Rundfahrt der Frauen
28/05 - Ladies Tour of Estonia
28/05 - Kyiv Cup
28/05 - Grand Prix Erciyes Ladys
29/05 - Kyiv Green Race
02/06 - Chrono Féminin de la Gatineau
03/06 - GP cycliste de Gatineau
04/06 - Belgrade GP Woman Tour
04/06 - Grand Prix Velo Erciyes Ladys
04/06 - Omloop van de IJsseldelta
05/06 - Memorial Monica Bandini
05/06 - Dwars door de Westhoek
05/06 - Alpes Gresivaudan Classic
06/06 - GP Mazda Schelkens
07/06 - Le Tour de Femina Malaysia
08/06 - Vuelta Internacional Femenina a Gu...
12/06 - SPAR Flanders Diamond Tour
14/06 - Mont Ventoux Denivele Challenges
18/06 - Tour de Suisse Women
28/06 - Lotto Belgium Tour
30/06 - Tour de Feminin
08/07 - Chrono Kristin Armstrong
10/07 - Districtenpijl - Ekeren-Deurne
13/07 - Baloise Ladies Tour
14/07 - Vuelta Internacional Femenina a Co...
24/07 - GP Slovakia
24/07 - Visegrad 4 Ladies Series - Hungary
29/07 - Anna Vasa Race
30/07 - Hansa Bygg Grand Prix Kalmar
31/07 - Coupe d'Europe des Grimpeurs
02/08 - Tour of Uppsala
05/08 - CIC-Tour Féminin International de...
09/08 - Vuelta a Colombia Femenina
13/08 - La Périgord Ladies
14/08 - La Picto - Charentaise
15/08 - Grote Prijs Yvonne Reynders
19/08 - Kortrijk Koerse
21/08 - MerXem Classic
25/08 - Giro della Toscana Femminile
25/08 - Kreiz Breizh Elites Féminin
28/08 - La Route des Géantes - Saint-Omer...
04/09 - Grote prijs Beerens
06/09 - Tour de l'Ardèche Féminin
09/09 - Watersley Womens Challenge
10/09 - A Travers Les Hauts de France
11/09 - La Choralis Fourmies Féminine
14/09 - Grisette Grand Prix de Wallonie
16/09 - AG TOUR DE LA SEMOIS
18/09 - Grand Prix International d'Isbe...
01/10 - Giro dell'Emilia
04/10 - International Syrian Tour
04/10 - Tre Valli Varesine Women's Race
04/10 - Binche Chimay Binche pour Dames
10/10 - Tour of Wenzhou Women's Internatio...
16/10 - Chrono des Nations
21/10 - Vuelta a Formosa Femenina
Heren H23 - 2022
Heren Junior - 2022
Dames Junior - 2022
Andere evenementen - 2022
Franse bekerclubs - 2022
Andere wielersport
Baanwielrennen
BMX
Mountain Bike
Veldrijden
Uitslagen individuele sporter
Ploegen
Wielrennen - Emakumeen Nafarroako Women's Elite Classics - 2022 - Startlijst
Keuze van een seizoen :
2022
2021
2020
2019
Uitslagen 2022
Startlijst
Informatie
Erelijst
Archief
Statistieken
Uitslagen 2022
Wacht ...
Startlijst
Emakumeen Nafarroako Women's Elite Classics - Startlijst
Movistar Team
1.
Katrine Aalerud
2.
Sarah Gigante
3.
Sheyla Gutiérrez Ruiz
4.
Sara Martín Martín
5.
Lourdes Oyarbide Jimenez
6.
Paula Andrea Patiño Bedoya
Team BikeExchange - Jayco
11.
Ane Santesteban González
12.
Urska Zigart
13.
Ruby Roseman-Gannon
14.
Georgia Williams
15.
Chelsie Wei Shi Tan
16.
Kristen Faulkner
UAE Team ADQ
21.
Margarita Victoria García Cañellas
22.
Linda Zanetti
24.
Eugenia Bujak
26.
Alessia Patuelli
EF Education-TIBCO-SVB
31.
Veronica Ewers
32.
Kristabel Doebel-Hickok
33.
Magdeleine Vallieres Mill
34.
Abi Smith
35.
Kathrin Hammes
36.
Clara Honsinger
Roland Cogeas Edelweiss Squad
41.
Ines Cantera Carrasco
42.
Petra Stiasny
43.
Olga Zabelinskaya
44.
Tamara Dronova-Balabolina
45.
Caroline Baur
46.
Rotem Gafinovitz
Liv Racing Xstra
51.
Jeanne Korevaar
52.
Marta Jaskulska
53.
Tereza Neumanová
54.
Katia Ragusa
55.
Silke Smulders
Valcar - Travel & Service
61.
Olivia Baril
62.
Alice Maria Arzuffi
63.
Elena Pirrone
64.
Elizabeth Stannard
65.
Margaux Vigie
66.
Federica Damiana Piergiovanni
Human Powered Health
71.
Nina Buysman
72.
Marit Raaijmakers
73.
Eri Yonamine
75.
Barbara Malcotti
76.
Henrietta Christie
Arkéa Pro Cycling Team
81.
Yuliia Biriukova
82.
Morgane Coston
83.
Charlotte Becker
84.
Pauline Allin
86.
Maryanne Hinault
Laboral Kutxa Fundación Euskadi
91.
Idoia Eraso Lasa
92.
Irantzu Beloki Arcelus
93.
Sandra Gutierrez Conde
94.
Usoa Ostolaza Zabala
95.
Ariana Gilabert Vilaplana
96.
Iurani Blanco Calbet
Team Farto - BTC
101.
Antri Christoforou
102.
Marta Romeu Solaz
103.
Ariadna Gutierrez Arzaluz
104.
Marie-Soleil Blais
105.
Margalida Capella Florit
106.
Maria del Pilar Jiménez Martinez
Colombia Tierra de Atletas - GW - Shimano
111.
Paula Andrea Carrasco Villalba
112.
Jeny Lorena Colmenares Colmenares
113.
Sara Juliana Moreno Benitez
114.
Estefanía Herrera Marin
115.
Jessenia Alejandra Meneses Gonzalez
116.
Liseth Carrero Vasquez
Stade Rochelais Charente-Maritime
121.
Marine Allione
122.
Manon Souyris
123.
Natalie Grinczer
124.
Noémie Abgrall
125.
Frances Janse Van Rensburg
Bepink
131.
Elisabet Escursell Valero
132.
Nadia Quagliotto
133.
Prisca Savi
134.
Valentina Basilico
135.
Matilde Vitillo
136.
Nora Jencusova
Eneicat - RBH Global
141.
Anastasia Lebedeva
142.
Lija Laizane
143.
Marina Varenyk
144.
Varvara Fasoi
146.
Aidi Gerde Tuisk
Massi - Tactic Women Team
151.
Mireia Benito Pellicer
152.
Maaike Coljé
153.
Corinna Lechner
154.
Nathalie Eklund
156.
Sofia Gomes
Rio Miera - Cantabria Deporte
161.
Eva Anguela Yaguez
162.
Ania Horcajada Henche
163.
Carolina Esteban Fernandez
164.
Laura Tenorio Herrero
165.
Beatriz Roxo
166.
Susana Perez Conejero
Bizkaia Durango
171.
Aileen Schweikart
172.
Melissa Maia
173.
Daniela Campos
174.
Alba Teruel Ribes
175.
Carolina Upegui Quevedo
176.
Sofia Barriguete Rodríguez
Zaaf Cycling Team
181.
Mandana Dehghan Manshadi
182.
Maria de Los Angeles Medina Gonzalez
183.
Camila Ayala Mussard
184.
Maribel Roxana Aguirre Mangue
186.
Dolores Rodríguez Rey
Vipeq - La Vaca Purpura
191.
Liubov Malervein
192.
Muskilda Olóriz Martinez de Lizarrondo
193.
Victoria Juanicotena Madrigal
194.
Lorena Ruperez Rodriguez
Sopela Women's Team
202.
Nadine Gill
204.
Maria Banlles Santamaria
205.
Isabel Ferreres Navarro
206.
Cristina Barrajon Perez
Statistieken
Wacht ...
Archief
Emakumeen Nafarroako Women's Elite Classics - Archief
2019 - Emakumeen Nafarroako Klasikoa
2020 - Emakumeen Nafarroako Klasikoa
2021 - Emakumeen Nafarroako Women's Elite Classics
2022 - Emakumeen Nafarroako Women's Elite Classics
Erelijst
Wacht ...
Informatie
Emakumeen Nafarroako Women's Elite Classics - Informatie
Algemene informatie
Plaats :
Spanje
Eerste editie :
2019
Edities :
4 (inbegrepen 2022)
Eerste winnaar :
Ashleigh Moolman Pasio
Grootst aantal overwinningen :
Annemiek Van Vleuten
(2)
Laatste winnaar :
Sarah Gigante
© Copyright Info Média Conseil 2007-2024 - Alle rechten voorbehouden