De site voor alle sporten

Menu
 

Tafeltennis - WK Junioren - Dames - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Volledige uitslagen

WK Junioren - Dames 2018

AustraliëAustralië - Bendigo - 2 December 2018 - 9 December 2018


Finale

Tianyi QianverslaatXunyao Shi4-3 (11-8, 5-11, 9-11, 11-5, 9-11, 11-9, 11-8)

Halve Finale

Xunyao ShiverslaatYumeno Soma4-0 (11-3, 11-4, 11-2, 11-9)
Tianyi QianverslaatPei-Ling Su4-1 (12-10, 11-5, 8-11, 11-7, 11-8)

Kwartfinales

Xunyao ShiverslaatSatsuki Odo4-0 (11-8, 11-6, 11-5, 11-8)
Yumeno SomaverslaatYuhan Guo4-1 (11-6, 11-4, 11-7, 12-14, 11-9)
Pei-Ling SuverslaatMiyu Nagasaki4-2 (11-8, 11-6, 5-11, 8-11, 14-12, 11)
Tianyi QianverslaatMiyuu Kihara4-3 (6-11, 11-7, 11-5, 9-11, 11-5, 10-12, 11-7)

Achtste finales

Xunyao ShiverslaatLucie Gauthier4-0 (11-5, 12-10, 11-2, 11-6)
Satsuki OdoverslaatBruna Takahashi4-0 (11-6, 11-7, 11-9, 11-9)
Yumeno SomaverslaatAdriana Diaz4-1 (7-11, 11-7, 11-2, 11-6, 11-8)
Yuhan GuoverslaatAmy Wang4-0 (12-10, 12-10, 11-1, 11-8)
Miyu NagasakiverslaatFanzhen Huang4-3 (11-13, 11-1, 11-9, 9-11, 11-6, 5-11, 11-7)
Pei-Ling SuverslaatAndreea Dragoman4-2 (11-7, 14-12, 6-11, 7-11, 11-9, 11-9)
Miyuu KiharaverslaatKatarzyna Wegrzyn4-0 (11-4, 11-4, 11-8, 11-6)
Tianyi QianverslaatMariia Tailakova4-1 (11-2, 13-11, 11-3, 9-11, 11-4)

1/16de finales

Xunyao ShiverslaatTania Plaian4-0 (11-7, 11-4, 11-5, 11-3)
Lucie GauthierverslaatAnna Wegrzyn4-2 (11-4, 11-7, 3-11, 12-10, 7-11, 11-8)
Bruna TakahashiverslaatAnastasia Bondareva4-1 (11-13, 11-7, 11-6, 11-5, 11-8)
Satsuki OdoverslaatNatalia Grigelova4-0 (11-3, 11-5, 11-7, 11-2)
Adriana DiazverslaatWing Sze Chau4-2 (11-7, 13-15, 8-11, 11-6, 11-2, 11-9)
Yumeno SomaverslaatTing-Ting Chen4-0 (11-7, 11-6, 11-7, 11-6)
Amy WangverslaatYubin Shin4-2 (10-12, 11-8, 11-13, 12-10, 11-8, 11-6)
Yuhan GuoverslaatSabina Surjan4-0 (11-8, 12-10, 11-3, 14-12)
Miyu NagasakiverslaatTijana Jokic4-1 (11-5, 11-6, 6-11, 11-4, 11-5)
Fanzhen HuangverslaatKa Yee Lee4-1 (11-6, 11-8, 11-7, 10-12, 11-8)
Andreea DragomanverslaatHanna Ryu4-1 (11-7, 11-6, 6-11, 11-7, 11-5)
Pei-Ling SuverslaatJinnipa Sawettabut4-1 (11-8, 9-11, 11-8, 14-12, 11-7)
Katarzyna WegrzynverslaatArchana Girish Kamath4-2 (14-12, 6-11, 7-11, 12-10, 11-9, 11-9)
Miyuu KiharaverslaatRachel Yang4-0 (11-3, 11-8, 11-1, 11-2)
Mariia TailakovaverslaatAndrea Pavlovic4-1 (11-7, 13-11, 9-11, 11-9, 11-4)
Tianyi QianverslaatJamila Laurenti4-0 (11-7, 11-5, 11-8, 12-10)

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden