Motorcross

Motorcross - Zijspannen  Polen  TsjechiŽ  BelgiŽ

 Volgend seizoen
Seizoenskalender
Statistieken met betrekking tot dit evenement   |  Erelijst en medaillewinnaars



Klassement Zijspannen

Kramolin (TsjechiŽ), 10 Juni 2012 :


Gedetailleerde uitslagen

 
Algemeen klassement
 Sta  Naam  Nat  Uitslag 
 1  Etienne Bax (Wsp Zabel)  NED  35:48.930 
 2  Daniel Willemsen (Wsp Zabel)  NED  07.690 
 3  Janis Daiders (Vmc Zabel)  LAT  23.360 
 4  Jan Hendrickx (Vmc Zabel)  BEL  24.910 
 5  Ben Adriaenssens (Wsp KTM)  BEL  27.540 
 6  Joris Hendrickx (Vmc KTM)  BEL  30.450 
 7  Valentin Giraud (Wht KTM)  FRA  56.470 
 8  Maris Rupeiks (Wsp Zabel)  LAT  1:25.960 
 9  Vaclav Rozehnal (Vmc Zabel)  CZE  1:29.550 
 10  Henrik SŲderqvist (Wsp Zabel)  SWE  1:39.180 
 11  Jason Vandaele (Vmc Zabel)  BEL  1:47.530 
 12  Marcel Willemsen (Wsp Zabel)  NED  -1 ronde 
 13  Thijs Derks (Eml Zabel)  NED   
 14  Philip Stenborg (Vmc Zabel)  SWE   
 15  Robert Gustavsson (Vmc Zabel)  SWE   
 16  Lukas Cerny (Mefo Jawa)  CZE   
 17  Andy Burgler (Vmc KTM)  SUI   
 18  Marko Happich (Vmc Zabel)  GER   
 19  Tomas Cermak (Mefo Jawa)  CZE   
 20  Brett Wilkinson (Wht KTM)  GBR   
 21  Dean Hyde (Vmc Zabel)  GBR   
 22  Gerrit Van Werven (Vmc KTM)  NED   
 23  Igor Rodionov (Vcm KTM)  RUS   
 24  Bjorn Roes (Vmc Zabel)  NED  -2 rondes 
 25  TomŠs Vejchoda (Wsp Zabel)  CZE   
 26  Axel Richter (Wht Zabel)  GER   
 27  Richard Jenkins (Wsp Zabel)  GBR   
 28  Daniel Millard (Wht Husaberg)  GBR   
 29  Stuart Brown (Mefo/zabel)  GBR   
 30  Jan Visscher (Vmc Zabel)  NED   
 
Algemeen klassement
 Sta  Naam  Nat  Uitslag 
 1  Etienne Bax (Wsp Zabel)  NED  35:28.060 
 2  Daniel Willemsen (Wsp Zabel)  NED  09.920 
 3  Ben Adriaenssens (Wsp KTM)  BEL  12.220 
 4  Joris Hendrickx (Vmc KTM)  BEL  29.480 
 5  Janis Daiders (Vmc Zabel)  LAT  1:03.410 
 6  Maris Rupeiks (Wsp Zabel)  LAT  1:24.470 
 7  Andy Burgler (Vmc KTM)  SUI  1:26.690 
 8  Henrik SŲderqvist (Wsp Zabel)  SWE  1:48.000 
 9  Valentin Giraud (Wht KTM)  FRA  1:52.470 
 10  Marko Happich (Vmc Zabel)  GER  1:53.020 
 11  Thijs Derks (Eml Zabel)  NED  -1 ronde 
 12  Stuart Brown (Mefo/zabel)  GBR   
 13  Robert Gustavsson (Vmc Zabel)  SWE   
 14  Daniel Millard (Wht Husaberg)  GBR   
 15  Tomas Cermak (Mefo Jawa)  CZE   
 16  Jason Vandaele (Vmc Zabel)  BEL   
 17  Jan Visscher (Vmc Zabel)  NED   
 18  Brett Wilkinson (Wht KTM)  GBR   
 19  Philip Stenborg (Vmc Zabel)  SWE  -2 rondes 
 20  Vaclav Rozehnal (Vmc Zabel)  CZE   
 21  Richard Jenkins (Wsp Zabel)  GBR   
 22  Axel Richter (Wht Zabel)  GER   
 23  Marcel Willemsen (Wsp Zabel)  NED   
 24  TomŠs Vejchoda (Wsp Zabel)  CZE  -6 rondes 
 25  Gerrit Van Werven (Vmc KTM)  NED   
 26  Dean Hyde (Vmc Zabel)  GBR   
 27  Bjorn Roes (Vmc Zabel)  NED   
 28  Jan Hendrickx (Vmc Zabel)  BEL   
 29  Igor Rodionov (Vcm KTM)  RUS   
 30  Lukas Cerny (Mefo Jawa)  CZE   
 
Algemeen klassement
 Sta  Naam  Nat  Uitslag   Punten 
 1  Etienne Bax (Wsp Zabel)  NED  50   50.00 
 2  Daniel Willemsen (Wsp Zabel)  NED  44   44.00 
 3  Ben Adriaenssens (Wsp KTM)  BEL  36   36.00 
 4  Janis Daiders (Vmc Zabel)  LAT  36   36.00 
 5  Joris Hendrickx (Vmc KTM)  BEL  33   33.00 
 6  Maris Rupeiks (Wsp Zabel)  LAT  28   28.00 
 7  Valentin Giraud (Wht KTM)  FRA  26   26.00 
 8  Henrik SŲderqvist (Wsp Zabel)  SWE  24   24.00 
 9  Andy Burgler (Vmc KTM)  SUI  18   18.00 
 10  Thijs Derks (Eml Zabel)  NED  18   18.00 
 11  Jan Hendrickx (Vmc Zabel)  BEL  18   18.00 
 12  Jason Vandaele (Vmc Zabel)  BEL  15   15.00 
 13  Marko Happich (Vmc Zabel)  GER  14   14.00 
 14  Robert Gustavsson (Vmc Zabel)  SWE  14   14.00 
 15  Vaclav Rozehnal (Vmc Zabel)  CZE  13   13.00 
 16  Stuart Brown (Mefo/zabel)  GBR  9   9.00 
 17  Philip Stenborg (Vmc Zabel)  SWE  9   9.00 
 18  Marcel Willemsen (Wsp Zabel)  NED  9   9.00 
 19  Tomas Cermak (Mefo Jawa)  CZE  8   8.00 
 20  Daniel Millard (Wht Husaberg)  GBR  7   7.00 
 21  Lukas Cerny (Mefo Jawa)  CZE  5   5.00 
 22  Jan Visscher (Vmc Zabel)  NED  4   4.00 
 23  Brett Wilkinson (Wht KTM)  GBR  4   4.00